En İyi 10 Çanakkale Çanakkale Tadilat Dekorasyon

5 Tadilat Dekorasyon Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Bu bölgede 5 Tadilat Dekorasyon üyemiz hazır.

Ücretsiz teklif al
1

Nkm İnşaat Taahhüt Ticaret San. Ltd. Şti

Tadilat Dekorasyon · Çanakkale · Çanakkale
Uzun yıllar kamu sektöründe öncü bir firma profili çizerek ülke genelinde birçok resmi projeyi başarıyla tamamlayan firmamız tecrübe ve birikimini özel sektöre taşıyarak özellikle Çanakkale bölgesinde vizyon projeler geliştirerek sektörde önemli rol almaya devam etmektedir. Gücünü teknik kadrosundan ve deneyiminden alan firmamız faaliyet alanlarına 2005 yılında proje ve müşavirlik, 2010 yılında ise ekspertiz ve değerleme hizmetlerini ekleyerek müşteri odaklı büyümesine devam etmektedir. Sahip olduğu tecrübe ve güvenilirliği sayesinde bu alanlarda da sektörün öncü firmalarından olmayı başarmıştır.
2

Kaya Yapı

Tadilat Dekorasyon · Çanakkale · Çanakkale
tadilat dekarasyon işleri uygun fiyata yapılır
3

Arsay İnsat Temizlik

Tadilat Dekorasyon · Çanakkale · Çanakkale
firmamız 2008 dan beri siz değerli çanakkale halkına hizmet vermektedir.
4

Selim Köken

Tadilat Dekorasyon · Çanakkale · Çanakkale
Akçelik gurup anahtar teslim tadilat
boya badana alçı alçıpan stopyer seramik
5

Umutay Akın

Tadilat Dekorasyon · Çanakkale · Çanakkale
5 yılık tecrubemiz var yaptığımız işler yapacağımız işlerin teminatıdır ünv hastahane daire vb yerde iş yaptık
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

en yeni müşteri yorumları

         
Aslı Gökçe Bilgin
Tadilat   23/05/2016

M-a Dekorasyon profesyonel ekip ve keşif anlayışıyla işimizi mükemmel bir şekilde eksiksiz hatta fazlasıyla vaktinde tamamlayarak teslim etmiştir. Politika olarak ilk önce hizmet ve memnuniyeti ön planda tutan M-a Dekorasyon'a ve güzel ekine teşekkür eder, hizmet dolu hayatında başarılar dilerim. Herkese tavsiye edilecek bir firmadır. Pişman olmadan işinizi yaptırabilirsiniz.

         
Hakan Şenol
Tadilat   16/05/2016

Anlaşılan günde , eksiksiz şekilde ve tamamen benim yani müşterinin istediği şekilde işini yapan Ahmet Usta'ya teşekkürler. Terasımda yıkılacak duvar işini titizlikle gerçekleştirip, sonrasında çok iyi bir boya yaptı.

         
METİN CANIPEK
Tadilat   13/05/2016

4gen Grup; işçilik olarak çok güzel iş çıkardılar. iletişim, tavsiye ve zamanında teslim etme konusunda mükemmel düzeyde ve çok içten davranarak yardımcı oldular. Çok Memnun Kaldım Tüm armut.com Kullanıcılarına Tavsiye Ederim.

         
Serhan Ercan
Tadilat   12/05/2016

Mehmet Ustaya çok teşekkür ederim. Yaptığı işin hakkını veriyor. İşi uzatmadan en kaliteli şekilde yapıyor. Mehmet Bey temiz çalışıyor. Boya alçı ve diğer tadilatlarınızda gözünüz arkada kalmadan çalışabilirsiniz.

         
aras amir
Tadilat   22/04/2016

Sezgin bey aradı tlf konuştuk daireye geldi ekibiyle yapılacak işleri tek tek liste yaparak ustalarla birlikte ölçü aldılar nezaman başlar siniz dedim 2gun verdiler. Zamanında geldiler ve işe başladılar.isiin maliyetini çok uygun söyledi ekibi çok iyi ustaları ve kendisi çok saygılı güvenilir isin in başından hiç ayrılmıyor çok düzgün birisi isinide gayet güzel yapıyor zamanında teslim etti. Ben daha önce başka ustalarlada çalıştım usta bigidiyordu bida bulabilirseniz ne ala sezgin ben çok iyi.

neden armut?

 • Teklif Rekabeti

  Çok seçenek

 • Uygun Fiyatlar

  Benzersiz fırsatlar

 • Gerçek Yorumlar

  En iyi hizmet verenler

 • Ücretsiz Kullan

  Risksiz deneme şansı


Çanakkale Çanakkale için Tadilat Dekorasyon hizmeti mi veriyorsun?  Hizmet Vermek İçin Ücretsiz Üye Olseni de burada listeleyelim!