En İyi 10 Çanakkale Çanakkale Tadilat Dekorasyon Listesi

Ücretsiz 4 Tadilat Dekorasyon Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Bu bölgede 1 Tadilat Dekorasyon üyemiz hazır.

Ücretsiz teklif al >
Barbaros
Cevatpaşa
Köyler
İntepe
Kirazlı
Kepez
iç dış tadilat dekorasyon
1

Ömer Faruk G.

Tadilat Dekorasyon · Çanakkale · Çanakkale
dekorasyon ve tadilatta kalifiye elemanlardan oluşan ekiplerimizle kalieteli işçilik ve müşteri memuniyetinibaz alarak çalışmaktayız. önceliği bize verin biz sizin hayalinizdeki evinizi. ofisinizi. işyerinizi. size teslim edelim.emin olunuz ki sizim memnuniyetini sevinciniz mutluluğunuz en büyük kazancımız olacaktır.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

en yeni armut müşteri yorumları

           Aysel Demirez
Tadilat Dekorasyon   2000 TL   10/04/2014
Ben ve ailem çok çok memnunuz. Öncelikle tavır ve davranış olarak mükemmeller işlerindede oldukca ustalar ve titiz çalışıyorlar. Açık ve netler. Beklenilenden fazlasını görebiliyorsunuz. Söz verdikleri saatte geliyorlar. Bilgilendirmeleri çok çok iyi yapıyorlar. Kendilerine çok teşekkür ederiz. İş tamamen bittiğinde fotoğraf ekliyeceğim
           Özlem Özen
Tadilat Dekorasyon   17000 TL   26/02/2014
Vedat Bey ve İsmail Bey hem çok kibardılar hem de çok iyi hizmet verdiler. Önerileriyle evin dekorasyonunda yaratıcı çözümler ürettiler. Üstelik evi de inanılmaz bir süratle bitirip zamanından önce teslim ettiler.
           Jale Emre
Tadilat Dekorasyon   600 TL   24/02/2014
Fırat usta son derece sorumluluk sahibi, işini en mükemmel haliyle yapabilen tecrübeli bir usta. Harika da bir ekibi var. Herkese tavsiye ediyorum.
           Ahmet Ergün Geniş
Tadilat Dekorasyon   5000 TL   09/02/2014
Usta çok sabırlı ilgili işinin ehli. Önceden yapmış olduğu örneklerde de işçilik birinci sınıf. Her alan için çözüm üretebiliyor. İşe daha başlamadı ama armut.com ve ustaya şimdiden çok teşekkür ederiz.
           Zekai Bey
Tadilat Dekorasyon   2000 TL   04/02/2014
armut.com vesilesiyle tanışmış olduğum Kıyaseddin Beyle işe erkenden başlayıp beklediğimden daha çabuk teslim eden çok uygun fiyatla ve ekstradan çıkardığım işleride hoşgörüyle bitiren Kıyaseddin Bey'e ve onun özenle titizlikle çalışan ekibine her şey için çok teşekkür ederim. Biz çok memnun kaldık, tadilat yaptıracak tüm arkadaşlara tavsiye ederiz.

neden armut?

 • Teklif Rekabeti

  Çok seçenek

 • Uygun Fiyatlar

  Benzersiz fırsatlar

 • Gerçek Yorumlar

  En iyi hizmet verenler

 • Ücretsiz Kullan

  Risksiz deneme şansı

Çanakkale Benzer Meslekler
Dış Cephe Mantolama

Çanakkale Çanakkale için Tadilat Dekorasyon hizmeti mi veriyorsun?  Hizmet Vermek İçin Ücretsiz Üye Olseni de burada listeleyelim!