En İyi 10 Eskişehir Tepebaşı İç Mimar Tasarım

Ücretsiz 4 İç Mimar Tasarım Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Bu bölgede 6 İç Mimar Tasarım üyemiz hazır.

Ücretsiz teklif al >
Hacıalibey
Sazova
Bahçelievler
Çamlıca
Uluönder
Şirintepe
Sütlüce
Fatih
Fevziçakmak
Ertuğrulgazi
Çukurhisar
Muttalip
Alınca
Köyler
Cumhuriye
1

Bam Mimarlık

İç Mimar Tasarım · Odunpazarı · Eskişehir
MANİFESTOMUZ Bayrak & Altuntaş Mimarlık, mimari proje tasarım sürecinde işbirliği ve koordinasyonu ön plana çıkarmaktadır. Tasarım, çevresel bileşenlerden sosyo-kültürel bileşenlere kadar sorgulanmakta ve müşterinin talepleri bu çerçevede ele alınmaktadır. Ürünün salt ihtiyaçları karşılamasının ötesinde öneri fonksiyonlarla geliştirilerek daha zengin içerikli hale gelmesi hedeflenmektedir. Bayrak & Altuntaş Mimarlık, proje üretim sürecini kaliteli çizim standartları ve sunum teknikleriyle zenginleştirmekte ve nihai ürünün değerini artırmaktadır. Aynı zamanda bünyesinde mimarlar dışında iç mimar, inşaat mühendisi, elektrik mühendisi ve bilgisayar mühendisi barındırmakta olup tüm bu disiplinleri proje üretim sürecine dahil etmektedir. Bayrak & Altuntaş Mimarlık çağı sürekli takip etmeyi, bireyin ve toplumun mimari ihtiyaçlarını çağdaş ve modern bir çizgide karşılamayı, mimari kültürü zenginleştirici yenilikler üretmeyi ilke ve hedef olarak benimsemiştir
Tanıtım hizmetleri koordinasyonu, konsept tasarım, uygulama, kurumsal kimlik çözümleri, marka...
2

Belirgin Tanıtımsal Hizmetler

İç Mimar Tasarım · Odunpazarı · Eskişehir
Belirgin Tanıtımsal Hizmetler, 2004 yılından bu yana, tanıtım hizmetleri koordinasyonu, konsept tasarımı, konsept geliştirme, konsept uygulama, kurumsal kimlik çözümleri, marka ve strateji danışmanlığı, tanıtım, tasarım, reklâm, logo, marka, pazarlama stratejileri, satış çözümleri, organizasyon, afiş, ilan, insert, broşür, tutundurma, medya, gazete ve dergi reklâmları, tabela, pano, totem, pylon, iç mekân, açık hava, dekorasyon, stand, dijital baskı ve sanatsal çalışmalar gibi konularda hizmet vermektedir... Siz de bu konularda hizmet alarak, firmanızı, markanızı, ürünlerinizi, projelerinizi ve/veya mekânlarınızı daha belirgin hâle getirmek istiyorsanız lütfen bizimle iletişime geçin. Mimarî: Belirgin, mağazalarınızın, bayilerinizin, mekânlarınızın, konutlarınızın dekorasyonunun yenilenmesi, 3 boyutlu modellerin hazırlanması, gerçekçi kaplama ve ışık ayarlarıyla sunumlarının oluşturması, animasyonunun hâline getirilmesi, uygulama, uygulama takibi, üretim takibi, projeye uygunluk
Mimarlık, İç Mimarlık, Endüstriyel Tasarım
3

Meteor Mimarlık

İç Mimar Tasarım · Tepebaşı · Eskişehir
Meteor Mimarlık & Tasarım - Mimarlık | İç Mimarlık | Endüstriyel Tasarım
Dekorasyon,tadilat,mutfak,banyo,ahşap merdiven,parke,cam tuğla
4

Denef Yapı Ltd.şti

İç Mimar Tasarım · Odunpazarı · Eskişehir
Denef Yapı 17 yıllık tecrübesiyle siz Eskişehir halkına en iyi kullanıö ve çözüm önerileriyle hizmet vermeye devam etmektedir.
5

Zeynep Yılmaz İç Mimarlık

İç Mimar Tasarım · Tepebaşı · Eskişehir
Eskişehir de İç Mimarlık ve Tasarım Hizmetleri
6

Marfa Mimarlık

İç Mimar Tasarım · Odunpazarı · Eskişehir
TİCARİ ALANLAR YAPIYORUZ.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

en yeni müşteri yorumları

         
Tc Soner Kol
İç Mimar Tasarım   13/11/2014

Songül hanım sayesinde kullanışsız yatak odamız şahane bir yatak odasına dönüştü. Ve gerçekten de çok güzel bi oda oldu. teşekkürler Songül hanım :)

         
M.ilker Özpınar
İç Mimar Tasarım   19/06/2014

Çok hızlı dönüş yaptılar. İstediğimiz mimari tasarım beklentimizin de ötesinde yaratıcı, etkileyici ve güzeldi. Bizim dahi düşünemediğimiz en ufak detayları dahi atlamamışlar. Tasarımı söyledikleri sürede bitirip teslim ettiler. Darya Mimarlığı herkese tavsiye ederiz. İş yaptıracak dürüst işletme bulmanın son derece zor olduğu bir zamanda , bizleri tam ihtiyaç duyduğumuz anda bu derece işinde uzman ve dürüst kişilerle buluşturduğu için de armut.com a da teşekkür ederiz.

         
Uğur Yıldırım
İç Mimar Tasarım   26/05/2014

Kısa zamanda istediğimiz tasarımı yaptılar. Şu anda tasarımı gerçekleştirme aşamasındayız. Darya Mimarlığı kesinlikle tavsiye ediyorum.

neden armut?

 • Teklif Rekabeti

  Çok seçenek

 • Uygun Fiyatlar

  Benzersiz fırsatlar

 • Gerçek Yorumlar

  En iyi hizmet verenler

 • Ücretsiz Kullan

  Risksiz deneme şansı

Tepebaşı Benzer Meslekler
İç Mimar ve Dekorasyon
Tadilat Dekorasyon
Mimar
3D Teknik Çizim Modelleme Tasarım
Ev Tadilat

Bu Bölgedeki İç Mimar Tasarım Üyelerimiz
Odunpazarı
Eskişehir Tepebaşı için İç Mimar Tasarım hizmeti mi veriyorsun?  Hizmet Vermek İçin Ücretsiz Üye Olseni de burada listeleyelim!