En İyi 10 Eskişehir Tepebaşı İç Mimar Tasarım

5 İç Mimar Tasarım Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Bu bölgede 9 İç Mimar Tasarım üyemiz hazır.

Ücretsiz teklif al
1

Emir Polat

İç Mimar Tasarım · Odunpazarı · Eskişehir
Mimarlık mezunuyum. Yabancı iç mimar partnerimle beraber yurt dışında çalışmalar yaptık, artık yurt içi de yapmak istiyoruz. İç mimari, görselleştirme ve danışmanlık hizmeti vermekteyiz.
Mimarlık, İç Mimarlık, Endüstriyel Tasarım
2

Meteor Mimarlık

İç Mimar Tasarım · Tepebaşı · Eskişehir
Meteor Mimarlık & Tasarım - Mimarlık | İç Mimarlık | Endüstriyel Tasarım
Dekorasyon,tadilat,mutfak,banyo,ahşap merdiven,parke,cam tuğla
3

Denef Yapı Ltd.şti

İç Mimar Tasarım · Odunpazarı · Eskişehir
Denef Yapı 17 yıllık tecrübesiyle siz Eskişehir halkına en iyi kullanıö ve çözüm önerileriyle hizmet vermeye devam etmektedir.
4

Bermal Ulucan

İç Mimar Tasarım · Tepebaşı · Eskişehir
.
5

Bam Mimarlık

İç Mimar Tasarım · Odunpazarı · Eskişehir
MANİFESTOMUZ Bayrak & Altuntaş Mimarlık, mimari proje tasarım sürecinde işbirliği ve koordinasyonu ön plana çıkarmaktadır. Tasarım, çevresel bileşenlerden sosyo-kültürel bileşenlere kadar sorgulanmakta ve müşterinin talepleri bu çerçevede ele alınmaktadır. Ürünün salt ihtiyaçları karşılamasının ötesinde öneri fonksiyonlarla geliştirilerek daha zengin içerikli hale gelmesi hedeflenmektedir. Bayrak & Altuntaş Mimarlık, proje üretim sürecini kaliteli çizim standartları ve sunum teknikleriyle zenginleştirmekte ve nihai ürünün değerini artırmaktadır. Aynı zamanda bünyesinde mimarlar dışında iç mimar, inşaat mühendisi, elektrik mühendisi ve bilgisayar mühendisi barındırmakta olup tüm bu disiplinleri proje üretim sürecine dahil etmektedir. Bayrak & Altuntaş Mimarlık çağı sürekli takip etmeyi, bireyin ve toplumun mimari ihtiyaçlarını çağdaş ve modern bir çizgide karşılamayı, mimari kültürü zenginleştirici yenilikler üretmeyi ilke ve hedef olarak benimsemiştir
6

Zeynep Yılmaz İç Mimarlık

İç Mimar Tasarım · Tepebaşı · Eskişehir
Eskişehir de İç Mimarlık ve Tasarım Hizmetleri
7

Marfa Mimarlık

İç Mimar Tasarım · Odunpazarı · Eskişehir
TİCARİ ALANLAR YAPIYORUZ.
8

Modde Tasarım Mutfak Mobilya

İç Mimar Tasarım · Tepebaşı · Eskişehir
.
9

Artı Mimarlık İnşaat

İç Mimar Tasarım · Odunpazarı · Eskişehir
Artı Mimarlık İnşaat olarak, konut, ofis, mağaza, kafe, restoran, kültürel ve toplumsal yapılar gibi bir çok alanda mimarlık, inşaat, iç mimarlık ve proje yönetimi konularında proje ve uygulama hizmeti sunarız. Mimarlık Mimari bir tasarım oluştururken, özgünlük ile birlikte, yapılan yatırımın optimizasyonunu, malzeme, üretim ve detay çözümlerini ön planda tutarız. İnşaat Mimarinin çağdaş tasarım ve malzeme beklentisini, özenli detay çözümleri ve etkin üretim yöntemleri ile hızlı ve güvenilir bir şekilde uygulama anlayışımız vardır. İç Mimarlık Modern bir mekanın görsel, fonksiyonel ve teknolojik alt yapısını oluşturabilmek için farklı disiplinlerin yönlendirmesini en iyi şekilde kullanırız. Tasarımlarımızı ve uygulamalarımızı her zaman bu kriterlerin ve önceki deneyimlerimizin üzerine kurarız. Konsept Proje ve Görselleştirme Mekanın, işverenin ve son kullanıcının ihtiyaçlarını, özgün tasarım kişiliğimiz ile birleştirerek mimari ve iç mimari projeler için konsept pr
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

en yeni müşteri yorumları

         
Esra Yetkiner
İç Mimar Tasarım   13/11/2015

Evrim Hanım çok güleryüzlü ve zevkli bir mimar. Ne istediğinizi çok iyi analiz edip kendi zevkini katıp size "tam aradığım bu" dedirtiyor. Keşke daha önce çalışma fırsatı bulup inşaat halindeyken doğrama, parke vb. beraber seçebilseydik. Herkese gönül rahatlığıyla tavsiye ederim.

neden armut?

 • Teklif Rekabeti

  Çok seçenek

 • Uygun Fiyatlar

  Benzersiz fırsatlar

 • Gerçek Yorumlar

  En iyi hizmet verenler

 • Ücretsiz Kullan

  Risksiz deneme şansı

Tepebaşı Benzer Meslekler
3D Teknik Çizim Modelleme Tasarım
İç Mimar ve Dekorasyon

Bu Bölgedeki İç Mimar Tasarım Üyelerimiz
Odunpazarı
Eskişehir Tepebaşı için İç Mimar Tasarım hizmeti mi veriyorsun?  Hizmet Vermek İçin Ücretsiz Üye Olseni de burada listeleyelim!