En İyi 10 İstanbul Kadıköy Dış Çekim Fotoğraf

4 Dış Çekim Fotoğraf Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Bu bölgede 10 Dış Çekim Fotoğraf üyemiz hazır.

Ücretsiz teklif al
1

Derya Engin Photography

Dış Çekim Fotoğraf · Kadıköy · İstanbul
İflah olmaz bir "sonbahar" aşığıyım. Her sonbahar etrafımı saatlerce hayran hayran seyredip "Şu yaprakların rengine, bulutların grisine bak, çok güzeeeeel!" derim. Kedileri pek severim ama köpeklere karşı da boş değilim.. Saçımı siyaha boyarım, evimin duvarlarını beyaza. Kıyafetlerim mordur ama en sevdiğim renk sarı. Üzerinde baykuş ve kurukafa olan herşeyi satın alma eğilimindeyim. Yaz kış demem güne Türk kahvesi ile başlar, çay ile devam ederim. Hızlı bir çay içicisiyim. İyi bir metal dinleyicisiyim. Metal dinlemediğim zamanlar genelde jazz, etnik müzik veya yağmur sesi dinlerim. Amatör gurme, profesyonel gezginim. Gittiğim yerlerde hikaye anlatan fotoğraflar çekmeyi severim. En çok da düğün ve doğum fotoğrafı çeker ve her seferinde çiftlere beni de bu özel günlerine dahil ettikleri için içten içe minnettar olurum. Bir de bu güzel insanlarla tanıştığım ve arkadaş olduğum için kendimi çok şanslı sayarım. Ayrıca bir "iyi,temiz,adil gıda" aktivistiyim. Ç
2

Burak Şen

Dış Çekim Fotoğraf · Kadıköy · İstanbul
En önemli gününüzün , en önemli anlarını beraber ölümsüzleştirmek adına....Sizlerin en önemli ve güzel anlarını tecrübelerimiz ile birleştirip sizlere sunmaya hazırız. Genelde fotoğraf çekimleri hep araya sıkıştırılır. Hızlı bir şekilde çekinip oldu bittiye getirilir ve baştan savma sonuçlar alınır...Bizler araya sıkıştırma değil ,özel vakit ayırararak çalışmak istiyoruz. Bizleri tercih ettiğinizde en özel anlarınızın mutluluğunu bir kez daha sizlere yaşatmanın garantisini vermek istiyoruz....Düğün öncesi veya sonrası Dış Çekimler , Kına ,Nişan , Doğum Günü vb etkinliklerinizde her türlü aktivitelerinizde sizlerle olmak ,sizlere hizmet etmek bize onur verecektir....Sevgilerimizle...
3

Ertuğrul Murat Kazmanlı

Dış Çekim Fotoğraf · Kadıköy · İstanbul
Sosyal medya, katalog ve benzeri alanlarda kullanılmak üzere kişisel fotoğrafçılı hizmeti vermekteyiz.
4

Bilge Can G.

Dış Çekim Fotoğraf · Kadıköy · İstanbul
Deneyim • Garanti Bonus – The 5th Bonus Open Air Festival Turkey Tour with Crazy Dunkers Show (11 Cities, 8180 km, 37 days) • KoçFest Summer Festival - Stage photographer at Hayko Cepkin & Şebnem Ferah performances • Pentagram - Promotional concert for 20th anniversary DVD • Objektif - 20th year anniversary concert • SMC Organizations - Objektif, Orient Expressions, Turquaz concerts • Deniz Aksoy - Set photographer for the artist’s music video, “Süper kahraman” • Senmova - Set photographer for short movies • Arçelik - CNR Fair, May 2008 • Evim Home Decor Magazine – Contractual photographer, January – August 2009; • Persona Theatre Company 09 • Home Art Magazine, • Hangar Studio (aka. Teşkilat) • Kali Pro • Vera Music - Photographer & tour guide for the band Dredg • Mercedes Benz Fashion Week Istanbul 13 • Hayatımın Bilgisi Theater Play - interactive video design & photography 14 • Other Products (including residential, promotional, wedding story, ca
5

Emine Eser

Dış Çekim Fotoğraf · Üsküdar · İstanbul
Merhaba, 2 yıl profesyonel fotoğrafçılık eğitimi aldım. Hocamız akademisyen ve öğretim görevlisi olup tv programları da mevcuttur. Yıldız Teknik Üniversitesi nden Nikah Fotoğrafçılığı ve Doğum Fotoğrafçılığı eğitimi aldım. Özel bir hastanede 4 hafta staj yaptım. Yeni hastanelerle staj için görüşmelerimiz devam etmekte. İnsanların sadece bir kez yaşadıkları doğum, düğün, aile fotoğrafları, doğum günü gibi özel günlerini gülümseyerek hatırlayacakları fotoğraflar çekebilmek tek derdim. Bir de tabii iletişim, keyifli çekimler ve müşteri memnuniyeti...
6

Hasan Türk

Dış Çekim Fotoğraf · Kadıköy · İstanbul
Fiyat performans olarak daha iyisi yok! En özel günleriniz en mutlu günleriniz olsun... Üstelik en doğru fiyata... 2007 yılından bu yana fotoğrafçılıkla uğraşmaktayım. Çeşitli yarışmalarda sergilemelerle yer aldım. Ayrıca çeşitli kurumlarda fotoğraf eğitimleri verdim. 2014 yılı itibarı ile hobim olan fotoğrafçılığı işime dönüştürerek düğün fotoğrafçılığı, dış mekan fotoğraf çekimi, doğum, bebek, doğum günü ve kutlama fotoğrafçılığı alanlarında hizmet vermekteyim. Etkili iletişim ile çiftlerimizi rahatlatmakta ve son derece doğal ve kaliteli fotoğraflar çekmekteyim. Gelin en özel günleriniz en mutlu günleriniz olsun.
7

Kadıköy Fotoğraf Merkezi

Dış Çekim Fotoğraf · Kadıköy · İstanbul
Kadıköy Fotoğraf Merkezi Türkiye nin her bölgesindeki dış mekan çekimlerinizi gerçekleştirir. Tüm çalışmaları karşılıklı sözleşme ile yapılır. Düğün, doğum, fabrika, ürün katalog moda çekimleriniz sizin için en iyi şekilde görüntülenir ve faturası ile teslim edilir.
8

Orçun Has

Dış Çekim Fotoğraf · Üsküdar · İstanbul
Siz değerli çiftlerimize hayatınızın en özel imzasında ve bu en mutlu gününüzde eşlik etmek ve yanınızda olabilmek adına, Sizlerden almış olduğu haz ve heyecan ile profesyonel fotoğrafçılık hizmetleri konusunda uzman ekip ve ekipmanları ile müşteri memnuniyeti ilkesi doğrultusun da en kaliteli görsel hizmetleri en uygun fiyatlar ile sunmaktadır. orçun hasöncelikli iş akışımız , çiftlerimizi organizasyon öncesi ağırlamak ve gerekli tüm profesyonel fotoğrafçılık hizmetleri ile ilgili tanıtım ve sunumlar yaparak, çiftlerimizin isteklerini ve hayallerini dinlemek , yapılacak işin programını çıkardıktan sonra gerçekleştirmek ve eksiksiz olarak teslim etmektir.
9

Ayşe Küçükkurt

Dış Çekim Fotoğraf · Kadıköy · İstanbul
Her çift en güzel düğün kendisinin olsun ister. Başından sonuna kadar düğünün her detayı ile en ince noktasına kadar ilgilenir. Bu mutlu ve bir o kadar da stresli günlerden ise geriye kalan sadece anılar ve fotoğraflardır. Çiftlerimize özel kompozisyonlar ve kurgularla yapılan çekimlerde en güzel gelin, en güzel damat, en güzel nişanlı kısacası en güzel SİZ olursunuz. Bu mutlu gününüzün ardından fotoğraflarınıza baktığınız her dakika o anları defalarca yaşayıp mutluluğunuza mutluluk katarsınız. Kurumsal çalışırız. Her an her dakika bize bir telefonla ulaşabilirsiniz. Herkese ve her keseye uygun çekimlerimiz, konusunda uzman ve iletişim gücü kuvvetli ekibimiz ile fotoğraf çektirmek sizin için dünyanın en eğlenceli işi haline geliyor. Fotoğraflarınıza baktıkça tüm stresinize değdiğini göreceksiniz. İstanbul başta olmak üzere Türkiye’nin neresinde olursanız biz orada sizin için varız. Sizin için mekânı seçer, kurguyu yapar deklanşöre basarız. Bizim filmimizin kahramanları sizlersiniz.
10

Düğün Fotoğrafçım

Dış Çekim Fotoğraf · Kadıköy · İstanbul
DÜĞÜN BELGESELİ FOTOĞRAFÇILIĞI Yaşamınızın en özel gününün şahidiyiz… İşimiz; aşkınızı en güzel karelerde ölümsüzleştirmek, düğününüzü aşk masalına dönüştürmek… Yaşamımızın en özel ve önemli günü “düğünümüz”… Bu özel günü ölümsüzleştirip, bir ömür özenle saklayacağımız, geleceğe bir hatıra olarak kalacak karelerdir düğün fotoğraflarımız. Bizi tercih ettiğinizde beklentilerinizi yüksek tutmaktan çekinmeyin. Her çifte özel ilgi, birbirinden farklı konsept ve çekim alternatiflerimizle, sizlere hayallerinize dokunma fırsatı veriyoruz.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

en yeni müşteri yorumları

         
Orhan Akdeniz
Dış Çekim Fotoğraf   17/05/2016

Beyrek Bey,ekip arkadaşları ve ekipmanlarıyla beklentimizin çok üstünde hizmet aldık. Deneyimleri ve profesyonelliği işlerimizi çok kolaylaştırdı. Stresimize katlanıp, zamanından ödün vererek özverili bir çalışma yapıp, böylesine güzel bir sonuç çıkardığı için kendisine ve ekip arkadaşlarına çok teşekkür ederim.

         
Rahman Kara
Dış Çekim Fotoğraf   11/05/2016

dostum atakan'a öz verili çalışmasından dolayı çok teşekkür ederim, çektiği ve özellikle editlediği fotoğraflardan da çok memnun kaldım. Profesyonel anlamda fotoğrafçıysa aradığınız güvenebilirsiniz.

         
nur kurutas
Dış Çekim Fotoğraf   06/05/2016

Gerçekten çok çok keyifli bir çekim oldu, hem eğlendik hem de çok güzel karelere sahip olduk. Metin bey İşini çok iyi yapan, çok profesyonel bir fotoğrafçı. Bizi ve organizasyona katılan davetlileri çektiği karelerde çok güzel yönlendirdi ve bizlere ilettiği fotoğraflarda uyguladığı filtreler hakikaten harika. Tam olarak istediğimiz gibi bir fotograf çekimi oldu diyebilirim. Herkese tavsiye ediyorum.

         
pınar tuzcu
Dış Çekim Fotoğraf   28/04/2016

Bülent Bey ve ekibi gayet profesyonel çalıştığından siz ve eşiniz hem eğlenceli vakit geçiriyorsunuz hem de güzel fotoğraflar elde ediyorsunuz.

         
Gamze Arslan
Dış Çekim Fotoğraf   23/04/2016

Çok rahat ve çok güzel bir çekimdi. Neslihan hanım işinde çok iyi. Gayet profesyonel üstelik. Uçuk fiyat verenlerden daha az fiyata daha güzel bir iş çıkardı. Bir daha olsa yine Neslihan hanımı tercih ederim.

neden armut?

 • Teklif Rekabeti

  Çok seçenek

 • Uygun Fiyatlar

  Benzersiz fırsatlar

 • Gerçek Yorumlar

  En iyi hizmet verenler

 • Ücretsiz Kullan

  Risksiz deneme şansı

Kadıköy Benzer Meslekler
Düğün Fotoğrafçısı
Fotoğrafçı
Ürün ve Katalog Fotoğraf Çekimi

Bu Bölgedeki Dış Çekim Fotoğraf Üyelerimiz
Ataşehir
Ümraniye
Üsküdar
Maltepe
Adalar
Gaziosmanpaşa
Beşiktaş
Beyoğlu
Şişli
Fatih
İstanbul Kadıköy için Dış Çekim Fotoğraf hizmeti mi veriyorsun?  Hizmet Vermek İçin Ücretsiz Üye Olseni de burada listeleyelim!