En İyi 10 İstanbul Küçükçekmece İç Mimar ve Dekorasyon Listesi

Ücretsiz 4 İç Mimar ve Dekorasyon Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Bu bölgede 10 İç Mimar ve Dekorasyon üyemiz hazır.

Ücretsiz teklif al >
Cennet
Sefaköy
Halkalı
Yarımburgaz
Köyler
mimarlık hizmetleri, tasarım, danışmanlık, dekorasyon, tadilat, boyacı, ses izolasyonu, mantolama
1

Erdem A.

İç Mimar ve Dekorasyon · Küçükçekmece · İstanbul
Evinizi, mağazanızı, villanızı yada ofisinizde değişiklikler yapmak istiyorsunuz veya komple tadilata sokacaksınız. En az 20 kalem iş demek buda 20 farklı usta ile 20 farklı insan ile karşılaşmak demek. Hepsi ile ayrı ayrı muhatap olmak demek. Gerçekten bunun için zaman ve çok sağlam bir psikoloji gerekir. Tabi bu durumda hem zamanınızdan olacaksınız hem psikolojik olarak rahat olmayacaksınız hem de burumda daha fazla maliyet yükü oluşur. Bize gelin anahtar teslimi tadilat, dekorasyon, tasarıma, dekoratif boyalardan, dış cephe mantolamaya, ses yalıtımı, ısı yalıtımı, su yalıtımından, asma tavan sistemlerine, dekoratif taş, doğal taş, lamine parke, seramik döşenmesinden, elektrik tesisatı, sıhhi tesisat, doğalgaz tesisatından, doğal ahşap kaplamalara, Mutfak dolabı, banyo dolabı gibi marangozluk hizmetlerine, Işık bandı, gizli ışık, kartonpiyer, epoksi boya, kaynak işlerine, Çelik çatı, bölme duvar işlerine yani evinizde, mağazanızda, ofisinizde aklınıza gelebilecek bütün uygulama ve i
2

Uğur Ç.

İç Mimar ve Dekorasyon · Küçükçekmece · İstanbul
İÇ MİMARİ PROJE ÇİZİMLERİ,EV,OFİS,OTEL ODASI,CAFE VE RESTAURANT,DIŞ CEPHE... VERİLEN CONCEPT ÜZERİNDEN TASARIM YAPMAKTAYIM
iç mimari çizim,tasarım,dekorasyon,mobilya,asma tavan,banyo,mutfak,barisol tavan,alçıpan,parke,çatı,
3

Uğur S.

İç Mimar ve Dekorasyon · Bahçelievler · İstanbul
25 yıllık mesleki tecrübeyle itinalı garantili işçilik uygulamaları ve günün konseptine uygun model tasarımları,danışmanlık,renk,eşya seçimi,3d çizimi hizmetleri vermekteyiz.kullanımda olan mekanlarda sizlere en kısa sürede iş teslimi sunuyor,güncel hayatınızda mağduriyetlerinizi en aza indirmeyi hedefliyoruz.istanbul ve çevre illerde hizmetler sunmaktayız.referans verebiliriz.yaptığımız işler arasında,şube zinciri olan bir kuyumcu,fastfood şubeleri,otel,villa,dublex ve düz daireler,diş kliniği,hukuk bürosu AVM içi standlar,fuar standlarını sayabiliriz.sözleşmeli çalışmalarımızla,ürün seçiminde marka garantisi vermekteyiz...
.
4

Atasan Osman S.

İç Mimar ve Dekorasyon · Küçükçekmece · İstanbul
10 yılı aşkın tecrübemiz ile sizlere hizmet vermekten mutluluk duymaktayız. SeraArt Olarak ev dekorasyonuna ait tüm işlerde yenilikleri takip ederek sizlere sunmak ve en iyi şekilde teslim etmek bizim görevimiz sizin mutluluğunuzdur. Mobilya üretimi kendi bünyemizde olup Mutfak ve Banyo Dolabı, sürgü dolap, Portmanto, TV Ünitesi ve bir çok mobilya üretim ve hizmeti ile sizlere yardımcı olmaktayız Farkımız Mobilyalarımızı kısa sürede ve en iyi şekilde teslim etmektir.
5

Cuneyt B.

İç Mimar ve Dekorasyon · Küçükçekmece · İstanbul
1972 yılında baba mesleği olan inşaat sektöründe faaliyetimize başlayarak,geçen yıllar içerisinde daha kapsamlı ve tecrübelerimizi yansıtabileceğimiz bir sunum imkanı bulduğumuz mekanların modern-güven ve huzurlu bir yaşam alanına dönüştürülmesi adına mimari hizmet vermeye başladık.(insanlar hayal ederler,biz de hayallerine hayallerimize katarak yeni yaşam alanları oluştururuz) hissiyati ve bilinciyle çalışmalarımızı ,müşterilerimizin yaşam kalitesini ve de standartlarını yükseltecek bir ortam hazırlamayı kendimize hedef seçtik.işte bu unsurların önceliği içerisin de faaliyetlerimizi ve hayallerimizi yaşatıyoruz-ve siz değerli dostlarımızla birlikte ileriye taşıyoruz.tadilat dekorasyon işleri.
dekorasyon, iç mimarlık, mimarlık, inşaat, tadilat, götürü işleri, taşeron
6

Koçan Yapı Dekorasyon

İç Mimar ve Dekorasyon · Küçükçekmece · İstanbul
Kaliteli hizmet, müşteri memnuniyeti ve dürüst çalışma ilkelerini benimseyen Koçan Yapı Dekorasyon yönetimi, mimari ve dekorasyon üzerinde çalışmalarını yoğunlaştırmıştır. Bu konuda pazarda hak ettiği yeri de kazanmıştır. Koçan Yapı Dekorasyon 2000 yılında çıktğı yolda emin adımlarla ilerleyerek, günümüz teknolojisini benimsemiş ve işletmesini buna göre yapılandırmış bir kuruluştur. Koçan Yapı Dekorasyon; Kalitenin, varılması gereken bir hedeften çok, gelişme ve süreklilik göstermesi gereken bir süreç olduğuna inanmaktadır. Bu düşünce çerçevesinde; müşteri memnuniyetini ana hedef olarak benimseyen şirketimiz, bu ilkeler doğrultusunda kalite politikasını oluşturmuştur.
mimarlik dekorasyon
7

Gizem Kesten Mimarlık

İç Mimar ve Dekorasyon · Küçükçekmece · İstanbul
Konut, ofis, mağaza ,hastane gibi komplex yapılardaki tüm ince işler uygulama ve projelendirme işlerini uzman ekibimle yürütüyorum. Şirket vizyonu veya kişilerin kullanım ihtiyacına göre projelendirip maksimum faydayı minimum fiyatla birleştirmeyi amaçlamaktayız. Memnuniyet bizim referansımızdır.
Dekarasyon
8

İbrahim Ç.

İç Mimar ve Dekorasyon · Bahçelievler · İstanbul
Anahtar teslim komple Dekarasyon Alcı , boya , asmatavan, kara sıva,yutong ,alcıpan,duvar bölme ,çatı,seramik,Laminant parke, su tesisatı, Elektirik tesisatı , pwc kapı ve pencere ,Alüminyum , doğaltaş, paslanmazmutfak , duvardan duvara halı ,küpeşte özenle yapılmaktadır
iç mimar dekarasyon
9

Murat Y.

İç Mimar ve Dekorasyon · Bağcılar · İstanbul
yaptığımız işleri görünce sizde bizi seçeceksiniz.
iç mimar, dekorasyon, iç mimari ve konsept oluşturma, çizim ve uygulama
10

Symimarlık S.

İç Mimar ve Dekorasyon · Bakırköy · İstanbul
Sy mimarlik, İç mimarlık üzerine deneyimli bir alt yapıya saip olup,işinde yaptıklarıyla değil,yapıcaklarıyla gündemde olmayı hedefleyen,bir anlayış ile yoluna devam etmektedir. sektörde 14 yıldır,kendine yer bulan ve birçok iç dizayn ve tasarım cizimi ve uygulama yapmış,bir şirket olmanın mutluğunu yaşamaktadır. Amaçımız pıratik cözümlerle kişiye ve kurumlara alternatif yaşam alanları ve tasarımlar sunmaktır. Referans: Skyfort Avm Asoy inşaat G.müdürlük binası (Adem ASOY) Semerkant Avm KOBET STEAKHOUS (Evren DİLBAZ) Bahçesehir PROPET KİMYA GENEL MÜDÜRLÜK BİNASI (Korkmaz bey) 58 Bulvar cad TANRIVERDİ RSTR ( Metin DEVELİ) Otoket cizimi 3 boyutlu görsel sunum Renk ve konsept belirleme Bunlarla birlikte elektirik,su,doğolgaz,havalandırma projelerini de cıkartıp uygun adımlarla ilerleyerek sonuca ulaşmak. Kendi bünyemizde mobilya,döşeme atölyesi ile birlikte en uygun,kaliteli üretimi ilk elden cıkararak mahzeme ve montaj kalitesiyle birleştirip hizmet vermekteyiz.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

en yeni müşteri yorumları

         
Yusuf Erşan
İç Mimar ve Dekorasyon   12/08/2014

Karşı tarafı denemek için ufak bir mobilya siparişi verdik. Çok kısa zamanda çok iyi iş çıkardılar. Memnun kalınca evimizin diğer tüm mobilyaları için sipariş verdik. Çok profesyonel çalışmalar hazırladılar, içim çok rahat, tavsiye ederim.

         
Ceren Özçelik
İç Mimar ve Dekorasyon   29/06/2014

Öncelikle teşekkür etmekle başlamalıyım çünkü sayelerinde harika bir evde yaşıyorum şu an. Masal Yapı ile işe önce iç mimari danışmanlıkla başladık evin her bölümü için birbirinden hem farklı hemde bütünleyici bir tasarım sundular. Bu tasarımların uygulama aşamasınıda tadilat yaptıkları şantiyeleri gezdikten sonra kendilerinin yapmasını istedik.En önemli kriterimiz zamanında evimize giremekti sağolsunlar zamanından önce bizi çağırıp evimizi teslim ettiler. Emek veren herkesin eline sağlık.

         
Ercan Özcan
İç Mimar ve Dekorasyon   26/02/2014

Nazlı Hn. ile tanıştığım ve kendisini tercih ettiğim için açıkcası çok mutlu oldum. Özellikle ofisim için hazırlamış olduğu projeyi görünce ilk etapta mevcut yerin benim ofisim olduğundan tereddüt etsemde, muthiş mimari çizim ve projesi ile hayallerimin ötesine bir ışık olduğunu özellikle belirtmek isterim. Kesinlikle çevreme tavsiye edeceğim bir mimar ve bundan sonraki tüm dekorasyon işlerimde ki ilk tercihimdir Nazlı Hanım. Tüm çalışmaları nazik ve kibar tutumu için teşekkürler Nazlı Hanım.

         
Neziye Hanım
İç Mimar ve Dekorasyon   20/02/2014

35 yıldır oturduğum ve artık bakmak bile istemeğim mutfağım,kapılarım,yerlerim bu güzelliğe kavuştuya söylücek söz bulamıyorum.Fırma sahibinden müşteri temsilcine ve tüm ustalarına çok teşekkür ederim.Keşiften teslime kadar her şey itinayla yapıldı.Mutfağım tasarımlarla birebir oldu.Sözleşmede ne yazıldıysa en ufak detaya kadar uygulandı.Yılmaz mutfak tasarıma ve vesile olduğu için armuda teşekkür ederim.

         
Fuat Bey
İç Mimar ve Dekorasyon   19/02/2014
gallery thumbnail

Sayin Ahmet Bey ve ekip arkadaslari temiz ve titiz calistiginiz icin cooook tesekkur ediyorum. Nisanlima yapmis oldugum suprizi sizin sayenizde basariyla tamamladim. Sozunuzde durmaniz ve herseyi istedigim dogrultuda gonlumun rahatliginca dort dortluk yaptiniz ellerinize, emeginize saglik. Bundan sonraki islerinizde basarilarinizin devamini dilerim.

neden armut?

 • Teklif Rekabeti

  Çok seçenek

 • Uygun Fiyatlar

  Benzersiz fırsatlar

 • Gerçek Yorumlar

  En iyi hizmet verenler

 • Ücretsiz Kullan

  Risksiz deneme şansı

Küçükçekmece Benzer Meslekler
Boyacı (Boya Badana Ustası)
Tadilat Dekorasyon
Dış Cephe Mantolama
Tarihi Bina ve Ev Restorasyonu
Mağaza Dekorasyon

Bu Bölgedeki İç Mimar ve Dekorasyon Üyelerimiz
Kadıköy Şişli Üsküdar Ümraniye Maltepe Beşiktaş Beylikdüzü Ataşehir Bahçelievler Bakırköy
İstanbul Küçükçekmece için İç Mimar ve Dekorasyon hizmeti mi veriyorsun?  Hizmet Vermek İçin Ücretsiz Üye Olseni de burada listeleyelim!