En İyi 10 İstanbul Ümraniye Parke Laminat Döşeme

Ücretsiz 4 Parke Laminat Döşeme Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Bu bölgede 10 Parke Laminat Döşeme üyemiz hazır.

Ücretsiz teklif al
1

Taner Coşkun

Parke Laminat Döşeme · Ümraniye · İstanbul
1988 den beri bu işi yapmaktayım, özellikle sistre cila üzerine makinalarım avrupa makinalardır.ayrıca lamine ve laminat üzerine malzemeli veya işçilik de yapmaktayım.saygılarımla.
2

Tuncer Yapı Dekorasyon Ve Zemin Mlz

Parke Laminat Döşeme · Ümraniye · İstanbul
Laminatta üstün hizmet ve kaliteli yaşam sunuyoruz.toptan fiyatına perakende satış fiyatları.
3

Alper Gül

Parke Laminat Döşeme · Ataşehir · İstanbul
sistere, lamine, laminant, parke, lambiri, dek, merdiven, farklı cila markalarıyla itina ile yapılır.Toz çıkarmayan makinelerle çalışılır.Güvenilir garantili teslim edilir.
4

Yalçın Balta

Parke Laminat Döşeme · Ümraniye · İstanbul
Güven Parke, 20 yıllık piyasa tecrübesini satış konusunda da sürdürmektedir. Lamine parke, masif parke, special laminat parke, laminat parke, süpürgelik, yardımcı ürünler, PVC,halıfleks gibi zengin bir ürün gamıyla Güven Parke, müşterilerine uzun ömürlü ve kaliteli ürünler sunmaktadır. Güven Parke olarak biz, sadece müşteri taleplerini yerine getirmekle yetinmeyip, teknolojinin ve bugünün şartlarında sektördeki gelişmeler doğrultusunda sizleri yönlendirme sorumluluğumuzun farkındayız. Ve bu sorumluluğumuzu zamanında ve en doğru bir biçimde yerine getirme gayreti içerindeyiz. Çalışma hayatının içerisinde olduğumuz 20 yılı aşkın sürede her müşterimizi en iyi müşterimiz, her işimizi en önemli iş, her uygulamayı en önemli referansımız bildik. İtibar ve güvenin parayla satın alınamayacağının bilincindeyiz ve tüm ekibimizle birlikte çalışmalarınızda uzun süreli çözüm ortağınız olarak sizlerle birlikte çalışmaya aday olduğumuzu ifade etmekten mutluluk duymaktayız.
5

Ersu Mekanik Ltd. Şti.

Parke Laminat Döşeme · Ümraniye · İstanbul
Bilgilerinize sunduğumuz bu kısa tanıtım yazısı ile firmamız ERSU MEKANİK İNŞAAT hakkında fikir sahibi olacağınızı ümit ediyoruz. Bu itibarla da birlikte çalışma olanağı bulacağımız inancını taşımaktayız.Firmamız 2011 yılında İstanbul’da kurulmuştur.İşimize duyduğumuz saygı, çalışmalarımızdaki titizlik, müşterilerimize en iyi hizmet verebilmek, kalitesiyle sağlam iş çıkarmak temel prensiplerimizdendir. En kaliteli hizmeti en ekonomik koşullarda sunarak, müşteri memnuniyetini kazanmayı ilke edinen ERSU MEKANİK İNŞAAT işlerini hızlı ve kalite çerçevesinden çıkmadan bitirmektedir. Misyonumuz Yenilikçi, müşterisine hizmet vermekten zevk alan, alternatifler sunan ekibimizle teknolojik altyapıyı uygulayarak, müşterilerimizin ekonomik karlılıklarını arttıran, programlı inşaat hizmetleri sunmak.
6

Bubinga Parke

Parke Laminat Döşeme · Ümraniye · İstanbul
Bubinga Ahşap Parkeleri Övünmek gibi olmasın.. bir doğruyu saptamak adına: - 20 yılda, yüzlerce ailenin sıcak ev ortamına katkımız oldu. - Beton zeminleri ahşap parkenin nezih sıcaklığı ile kapladık. - Tabiatın bütün harikalarını, renk renk, hare hare, desen desen, ev ortamına taşıdık. Geride, kamuoyunda ve hafızalarda Bir Hoş sada.. bıraktık: - BUBİNGA gül ağacı asaletiyle, her güzele eğildi, işine titiz yaklaştı. - Müşteri memnuniyeti’yle gelişen hedef ve idealimiz, bizim hem referansımız, hem gururumuz oldu. Haziran da 21 yaşına giren genç BUBİNGA, bugün dinamik, atak ve dünya parke piyasasını avuç içi gibi tanıyan bir firma. Parke ithalatında, İtalya, Fransa Belçika ve Almanya’ya, Kuzeyde Polonya’ya kadar uzandık. Proje bazında satışlarımız, Libya, İran, Irak, Azerbaycan ve Gürcistan sınırlarını aştı Uygulamada, parke döşeyen uzman elemanlarımız, kuyumcu titizliği ile çalışır. İnanırız ki, kalite detayda gizlidir. San’at, estetik, özen ve ustalık bir bütündür.Te
7

Büyükoğlu Parke

Parke Laminat Döşeme · Ümraniye · İstanbul
Merhabalar ben Hasan "TRIO PARQUET" şirketinde 2006 dan bu yana 6 yıl usta çalışan olarak bir özgeçmişim var referans için gerekli bilgileri aktarabilirim. Her konuda işçilik garantisi verilir, 2 kişilik bir ekip olarak bu işi icra ediyoruz. Masif, Lamine, Laminat, Deck Montajı, döşemesi itina ile yapılır.
8

Murat S.

Parke Laminat Döşeme · Ataşehir · İstanbul
1990 dan buyana aile şirketi olarak hizmet vermekteyiz yaptığımız işçilik garntili ve müşteri memnuniyeti ön planda olarak hizmet veriyoruz 2008 den beri KOÇTAŞ ve EVDEMA gibi türkiyenin önde gelen firmaların taşeronluğunu yapmaktayız
9

Cb-park-ky

Parke Laminat Döşeme · Kadıköy · İstanbul
Her bir Par-ky döşeme tahtasında gerçek ahşaptan oluşan bir üst tabaka vardır. Bu yüzden döşemelerimiz parke gibi görünür. Doğada olduğu gibi, iki Par-ky döşeme tahtası da birbirine benzemez. Ayrıca, tahta, hoş, sıcak bir dokunuşa sahiptir.
10

Aytek Plastik İnşaat Oto Gıda Turizm San. Ve Tic. Ltd Şti.

Parke Laminat Döşeme · Şişli · İstanbul
Parke Laminat Döşeme yapılır.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

en yeni müşteri yorumları

         
Mia Didem Başgör
Parke Döşeme   25/11/2015

Çok memnun kaldık ürünlerin hepsi kaliteli bütün malzemeler tam işçilikleri çok güzel evimizde hiç toz olmadı eşyalar dağılmadı çok temiz ve titiz çalışıyorlar çok teşekkür ederim kesinlikle tavsiye ederim. Gönül rahatlığı ile çalışabileceğiniz firma

         
Ugur Coskun
Parke Döşeme   12/11/2015

Taner Bey iş öncesinde ücretsiz bir keşif yaptı ve birçok kartela ile hangi rengi ve ürünü seçebileceğimiz konusunda yardımcı oldu. Tam belirttiği saatte gelip tam belirttiği saatte işi bitirdi. En iyi sonucu aldığımızdan emin olmak için titiz bir çalışma gösterdi. Fiyat performans olarak kesinlikle tavsiye ederim.

         
Osman Sinan Güven
Parke Döşeme   11/11/2015

Çok profosyonel ve dakik. Konuşulan hiçbir konu eksik kalmadı hatta fazlasını yerine getirdi. Kadir Bey gönül rahatlığı ile çalışabilecek, yaptığı işten gözünüz arkada kalmayacak bir insan.

         
hasan tahsin
Parke Döşeme   29/10/2015

Gelen ustaların ellerine ve emeğine sağlık.Gerçekten aldıkları parayı hak ediyorlar.Herkese tavsiye ederim.

         
Esin Yacan
Parke Döşeme   05/10/2015

Talep edilen zaman içinde yarım günden kısa sürede katalogdan seçim yapıp laminant parke döşeme işlemi hızlı, kaliteli bir şekilde gerçekleştirilmiştir. E-ahşap firmasına ve Armut ekibine sonsuz teşekkürler.

neden armut?

 • Teklif Rekabeti

  Çok seçenek

 • Uygun Fiyatlar

  Benzersiz fırsatlar

 • Gerçek Yorumlar

  En iyi hizmet verenler

 • Ücretsiz Kullan

  Risksiz deneme şansı


Bu Bölgedeki Parke Laminat Döşeme Üyelerimiz
Ataşehir
Kadıköy
Üsküdar
Beşiktaş
Beyoğlu
Gaziosmanpaşa
Şişli
Maltepe
Adalar
Beykoz
İstanbul Ümraniye için Parke Laminat Döşeme hizmeti mi veriyorsun?  Hizmet Vermek İçin Ücretsiz Üye Olseni de burada listeleyelim!