En İyi 10 İstanbul Ümraniye Parke Laminat Döşeme

Ücretsiz 4 Parke Laminat Döşeme Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Bu bölgede 10 Parke Laminat Döşeme üyemiz hazır.

Ücretsiz teklif al
1

Taner C.

Parke Laminat Döşeme · Ümraniye · İstanbul
1988 den beri bu işi yapmaktayım, özellikle sistre cila üzerine makinalarım avrupa makinalardır.ayrıca lamine ve laminat üzerine malzemeli veya işçilik de yapmaktayım.saygılarımla.
2

Muhammed M.

Parke Laminat Döşeme · Ümraniye · İstanbul
İş teslimi hızlı ve en iyi şekilde hizmet vermekteyiz ahşap ev çatı kamelya veranda pergule teras işleri yapılır
3

Alper G.

Parke Laminat Döşeme · Ataşehir · İstanbul
sistere, lamine, laminant, parke, lambiri, dek, merdiven, farklı cila markalarıyla itina ile yapılır.Toz çıkarmayan makinelerle çalışılır.Güvenilir garantili teslim edilir.
4

Ufuk Y.

Parke Laminat Döşeme · Üsküdar · İstanbul
2009 yılından itibaren Laminat Parke Döşeme ustasıyız. Biliyoruz; Ustayla uğraşmak zordur, bunu bildiğimiz için bizde hem tüketici hemde müşteriyiz. Ve her zaman böyle düşünerek empati yapıyoruz. Bu yüzden, işimizi özen ve titizlikle, işçilik garantili uygular, işi gördükten sonra, verilen zaman içerisinde işi teslim ederiz. Memnun kalacağınız, tavsiye edeceğiniz bir işçilik arıyorsanız, doğru yerdesiniz...
5

Büyükoğlu Parke

Parke Laminat Döşeme · Ümraniye · İstanbul
Merhabalar ben Hasan "TRIO PARQUET" şirketinde 2006 dan bu yana 6 yıl usta çalışan olarak bir özgeçmişim var referans için gerekli bilgileri aktarabilirim. Her konuda işçilik garantisi verilir, 2 kişilik bir ekip olarak bu işi icra ediyoruz. Masif, Lamine, Laminat, Deck Montajı, döşemesi itina ile yapılır.
6

Yalçın B.

Parke Laminat Döşeme · Ümraniye · İstanbul
Güven Parke, 20 yıllık piyasa tecrübesini satış konusunda da sürdürmektedir. Lamine parke, masif parke, special laminat parke, laminat parke, süpürgelik, yardımcı ürünler, PVC,halıfleks gibi zengin bir ürün gamıyla Güven Parke, müşterilerine uzun ömürlü ve kaliteli ürünler sunmaktadır. Güven Parke olarak biz, sadece müşteri taleplerini yerine getirmekle yetinmeyip, teknolojinin ve bugünün şartlarında sektördeki gelişmeler doğrultusunda sizleri yönlendirme sorumluluğumuzun farkındayız. Ve bu sorumluluğumuzu zamanında ve en doğru bir biçimde yerine getirme gayreti içerindeyiz. Çalışma hayatının içerisinde olduğumuz 20 yılı aşkın sürede her müşterimizi en iyi müşterimiz, her işimizi en önemli iş, her uygulamayı en önemli referansımız bildik. İtibar ve güvenin parayla satın alınamayacağının bilincindeyiz ve tüm ekibimizle birlikte çalışmalarınızda uzun süreli çözüm ortağınız olarak sizlerle birlikte çalışmaya aday olduğumuzu ifade etmekten mutluluk duymaktayız.
7

Ersu Mekanik Ltd. Şti.

Parke Laminat Döşeme · Ümraniye · İstanbul
Bilgilerinize sunduğumuz bu kısa tanıtım yazısı ile firmamız ERSU MEKANİK İNŞAAT hakkında fikir sahibi olacağınızı ümit ediyoruz. Bu itibarla da birlikte çalışma olanağı bulacağımız inancını taşımaktayız.Firmamız 2011 yılında İstanbul’da kurulmuştur.İşimize duyduğumuz saygı, çalışmalarımızdaki titizlik, müşterilerimize en iyi hizmet verebilmek, kalitesiyle sağlam iş çıkarmak temel prensiplerimizdendir. En kaliteli hizmeti en ekonomik koşullarda sunarak, müşteri memnuniyetini kazanmayı ilke edinen ERSU MEKANİK İNŞAAT işlerini hızlı ve kalite çerçevesinden çıkmadan bitirmektedir. Misyonumuz Yenilikçi, müşterisine hizmet vermekten zevk alan, alternatifler sunan ekibimizle teknolojik altyapıyı uygulayarak, müşterilerimizin ekonomik karlılıklarını arttıran, programlı inşaat hizmetleri sunmak.
8

Bubinga Parquet Barlinek

Parke Laminat Döşeme · Şişli · İstanbul
Övünmek gibi olmasın. Bir doğruyu saptamak adına 20 yılda, yüzlerce ailenin sıcak ev ortamına katkımız oldu. Beton zeminleri ahşap parkenin nezih sıcaklığı ile kapladık. Tabiatın bütün harikalarını, renk renk, hare hare, desen desen, ev ortamına taşıdık. Geride, kamuoyunda ve hafızalarda Bir Hoş seda bıraktık. BUBİNGA gül ağacı asaletiyle, her güzele eğildi, işine titiz yaklaştı. Müşteri memnuniyeti’ ile gelişen hedef ve idealimiz, bizim hem referansımız, hem gururumuz oldu. Haziran da 21 yaşına giren genç BUBİNGA, bugün dinamik, atak ve dünya parke piyasasını avuç içi gibi tanıyan bir firma. Parke ithalatında, İtalya, Fransa Belçika ve Almanya’ya, Kuzeyde Polonya’ya kadar uzandık. Proje bazında satışlarımız, Libya, İran, Irak, Azerbaycan ve Gürcistan sınırlarını aştı. Uygulamada, parke döşeyen uzman elemanlarımız, kuyumcu titizliği ile çalışır. İnanırız ki, kalite detayda gizlidir. Sanat, estetik, özen ve ustalık bir bütündür. Tecrübe birikimi, malzeme seçiminde ve uygulanmasında en
9

Mahmut B.

Parke Laminat Döşeme · Kadıköy · İstanbul
Masif Park ,Laminat Parke, Lamine Parke, Mineflo, Halıfleks, Merdiven kaplama
PARKE,BOYA,DUVARDAN DUVARA HALI
10

Balcı Dekorasyon

Parke Laminat Döşeme · Maltepe · İstanbul
LAMİNAT PARKE SATIŞ VE MONTAJ KULLANDIĞIMIZ MARKALAR;ÇAMSAN,MOONLOCK,CLASSEN VE VARİO CLİCKTİR. LAMİNAT PARKELERİMİZ 10 YIL GARANTİLİDİR. DEFOLU VE B KALİTE PARKE KULLANMAMAKTAYIZ. PARKE SİSTRE CİLALAMA İŞLERİNDE HİZMETİNİZDEYİZ. BALCI DEKORASYON
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

en yeni müşteri yorumları

         
Esin Yacan
Parke Döşeme   05/10/2015

Talep edilen zaman içinde yarım günden kısa sürede katalogdan seçim yapıp laminant parke döşeme işlemi hızlı, kaliteli bir şekilde gerçekleştirilmiştir. E-ahşap firmasına ve Armut ekibine sonsuz teşekkürler.

         
volkan paçacı
Parke Döşeme   17/09/2015

Emin olmadığımız icin önce salona yaptirdigimiz parke cilasi cok güzel olduğu için tüm odalara da yaptirdik. Ellerinize sağlık,teşekkür ederiz..

         
Cem Şay
Parke Döşeme   17/09/2015

Usta on numara işini yi yapan detaycı usta bu zamanda boyle ustalarla karşılaşmak çok zordur teşekkurler üzeyir usta

         
Parke Döşeme   01/09/2015

Konuşulduğu gibi zamanında teslim edildi ,temiz çalışıldı,ufak sorunlar var ama düzeltildi memnun kaldım teşekkürler

         
Ersin Çayan
Parke Döşeme   17/08/2015

Talebimiz üzerine iş yerimize gelip önce planlama ve tespit çalışması yaptılar. Uygun oldukları ve istediğimiz tarihte kısa sürede kaliteli işçilikle iş yerimizin laminat döşemesini yaptılar. Laminat, parke döşeme işi olanlara bu firmayı kesinlikle tavsiye ediyoruz.

neden armut?

 • Teklif Rekabeti

  Çok seçenek

 • Uygun Fiyatlar

  Benzersiz fırsatlar

 • Gerçek Yorumlar

  En iyi hizmet verenler

 • Ücretsiz Kullan

  Risksiz deneme şansı


Bu Bölgedeki Parke Laminat Döşeme Üyelerimiz
Ataşehir
Üsküdar
Kadıköy
Beşiktaş
Beyoğlu
Gaziosmanpaşa
Şişli
Adalar
Beykoz
Maltepe
İstanbul Ümraniye için Parke Laminat Döşeme hizmeti mi veriyorsun?  Hizmet Vermek İçin Ücretsiz Üye Olseni de burada listeleyelim!