En İyi 10 Ankara 3D Teknik Çizim Modelleme Tasarım

Ücretsiz 4 3D Teknik Çizim Modelleme Tasarım Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Bu bölgede 74 3D Teknik Çizim Modelleme Tasarım üyemiz hazır.

Ücretsiz teklif al
1

Turgay A.

3D Teknik Çizim Modelleme Tasarım · Çankaya · Ankara
10 yılllık eğitim tecrübesine. 10 yıllık iş tecrübesine sahibim. Vinç sektöründen, Savunma sanayisine, birçok farklı projelerde Tasarım, modelleme ve teknik resim konularında çalıştım ve çalışmaktayım. Yapılacak iş konusunda ne kadar fazla bilgi alırsam o kadar isteğe uygun sonuç elde edilebilir. işlerimde Kullandığım 2D - 3D programları: AutoCAD, SolidWORKS, Autodesk INVENTOR, CATIA V5
2

Mustafa E.

3D Teknik Çizim Modelleme Tasarım · Pursaklar · Ankara
Mimari Endüstriye yada prodüksiyon alanında 3d modelleme ve animasyon hizmeti vermekteyiz 6 yıldır bu işin içinde işimizi hiç bıkmadan severek ve isteyerek yapıyoruz... Tecrübe kalite ve hızlı hizmet anlayışı ile sizlerle tanışmak ve çalışmak isteriz...
3

Fatih Burak H.

3D Teknik Çizim Modelleme Tasarım · Çankaya · Ankara
Uzun yıllardır bu sektördeki deneyimerlimle; iç ve dış mekan tasarımlarını müsteri istekleri üzerine veya gerek çizim/görselleştirme gerek uygulama safhasında bütçeye, mekana ve koşullara göre en iyi şekilde sunmaktayım. bina cephe tasarımları, konut iç mekan tasarımları, resturant, mağaza gibi her türlü yapıda en iyi tasarım ve projelendirmeyi temin ederim...
4

Fici Ajans 3d Görselleştirme/animasyon & Seslendirme Studyoları

3D Teknik Çizim Modelleme Tasarım · Çankaya · Ankara
fıçı ajans, 3d görselleştirme,mimari/organik modelleme,animasyon ,mobil yazılım ve seslendirme sektörlerinde 10 yılı aşkın süredir hizmet vermekte olan,genç,dinamik,iç mimar,mimar,cg artist,yazılım uzmanları ve ses mühendislerinin bir araya gelerek oluşturdukları,müşteri istek ve talepleri doğrultusunda en kısa süre de en doğru çözümler sunmayı amaç edinmiş bir multimedya kuruluşudur.
5

Tg T.

3D Teknik Çizim Modelleme Tasarım · Çankaya · Ankara
3D MAX VE VRAY RENDER ,İÇ MEKAN, DIŞ MEKAN,PEYSAJ,MBİLYA,OBJE,KARAKTER MODELLEME UYGUN FİYATLARDA İTİNA İLE YAPILIR.2D AUTOCAD ÇİZİM,PHOTOSHOP DUZENLEME,KARVİZİT,KATOLOG,FLASH ANIMASYON ÇALIŞMALARI YAPILIR.
6

Yusuf B.

3D Teknik Çizim Modelleme Tasarım · Yenimahalle · Ankara
ANKARA OSTİM de 3D autocad solidworks 3M çizimleri yapılır masabası bır yer degıl fırma uzerınedır çizim garantisi verilmektedir.
7

Kabuk Mimarlık Ve Reklam

3D Teknik Çizim Modelleme Tasarım · Çankaya · Ankara
İç Mekan, Dış Mekan, Ürün görselleştirme ve animasyon konusunda uzmanlığımıza güvenebilirsiniz, Minimum kaynak kullanımı ile en üst düzey tanıtım işlerinizde yanınızdayız.
8

Elvan T.

3D Teknik Çizim Modelleme Tasarım · Çankaya · Ankara
Mimari ve iç mimari projelerde hızlı modelleme ve görselleştirme çalışmalar ile en doğru çözüme ulaşmak öncelikli hedefimizdir.
9

Etiket Medya

3D Teknik Çizim Modelleme Tasarım · Çankaya · Ankara
Hayallerinizi yorganınıza göre uzatmayın... Siz hayal edin biz tasarlayalım...
10

Zenn Teknoloji B.

3D Teknik Çizim Modelleme Tasarım · Keçiören · Ankara
Profesyonel ekibimizle başta 3dsmax olmak üzere bütün programlarda size hizmet sunuyoruz.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

en yeni müşteri yorumları

         
Mete Adışen
3D Teknik Çizim Modelleme Tasarım   18/05/2015

Benim işim ufak bir projeydi ama hızlı bir şekilde , tam kafamda tasarladığım gibi gerçekleştirdi.Kendisine teşekkür ediyorum.

         
Buğu Gezer
3D Teknik Çizim Modelleme Tasarım   23/04/2015

Ben anlatamadığım halde istediğim şeyi anlayıp gerçekten istenenden kısa sürede harika bir iş çıkardı. Fiyat ve ödeme konusundaki anlayışı gerçekten şahaneydi. Tekrar Teşekkürler.

         
Deniz Özdemir
3D Teknik Çizim Modelleme Tasarım   20/02/2015

Hem efendi kişiliği ile hemde harika çizimleri ile Buğrahan çok iyi iş çıkardı. Bundan sonraki bütün çizim, modelleme projelerimizde tartışmasız çalışacağımız tek kişi olacaktır. Bütün kurumsal firmalara ve bireylere tavsiye ederim. Düzgün insan düzgün iş.

         
Osman Gelgit
3D Teknik Çizim Modelleme Tasarım   13/11/2014

Mimari çizim ile ilgili ihtiyacımı kısa sürede armut.com ve Cenker Bey sayesinde gayet memnun edici şekilde aldım.Teşekkürler...

         
Kemal Yildirim
3D Teknik Çizim Modelleme Tasarım   16/08/2014

Atilla bey sözleştiğimiz şekilde Görsel çizimlerini yaptı. Beklentilerimi karşılamış olduğundan dolayı teşekkür ederim. İnşallah bundan sonrada çalışacağız.

neden armut?

 • Teklif Rekabeti

  Çok seçenek

 • Uygun Fiyatlar

  Benzersiz fırsatlar

 • Gerçek Yorumlar

  En iyi hizmet verenler

 • Ücretsiz Kullan

  Risksiz deneme şansı

Ankara - Benzer Meslekler
İç Mimar ve Dekorasyon
İç Mimar Tasarım
3D Design Artist
Mimari Maket Yapımı

Bu Bölgedeki 3D Teknik Çizim Modelleme Tasarım Üyelerimiz
Çankaya
Yenimahalle
Etimesgut
Keçiören
Mamak
Sincan
Altındağ
Gölbaşı
Pursaklar
Çubuk
Ankara için 3D Teknik Çizim Modelleme Tasarım hizmeti mi veriyorsun?  Hizmet Vermek İçin Ücretsiz Üye Olseni de burada listeleyelim!