En İyi 10 Ankara 3D Teknik Çizim Modelleme Tasarım

Ücretsiz 4 3D Teknik Çizim Modelleme Tasarım Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Bu bölgede 71 3D Teknik Çizim Modelleme Tasarım üyemiz hazır.

Ücretsiz teklif al >
1

Başak Y.

3D Teknik Çizim Modelleme Tasarım · Çankaya · Ankara
Başkent Üniversitesi İç mimarlık ve Çevre Tasarımı mezunuyum. Şuan Ankara da iyi bir Mimarlık firmasında yaklaşık 1 yıldır iç mimar olarak çalışmaktayım. Ağırlıklı olarak iç mekan tasarımı, 3d modelleme yapıyorum. Fotoğraflardan bazıları şuan çalıştığım firmaya, bir kısmı freelance yapmış olduğum tasarımlara aittir. İyi derecede Autocad, 3dsmax ve Photoshop kullanmaktayım.
2

Mustafa E.

3D Teknik Çizim Modelleme Tasarım · Pursaklar · Ankara
Mimari Endüstriye yada prodüksiyon alanında 3d modelleme ve animasyon hizmeti vermekteyiz 6 yıldır bu işin içinde işimizi hiç bıkmadan severek ve isteyerek yapıyoruz... Tecrübe kalite ve hızlı hizmet anlayışı ile sizlerle tanışmak ve çalışmak isteriz...
3

Fici Ajans 3d Görselleştirme/animasyon & Seslendirme Studyoları

3D Teknik Çizim Modelleme Tasarım · Çankaya · Ankara
fıçı ajans, 3d görselleştirme,mimari/organik modelleme,animasyon ,mobil yazılım ve seslendirme sektörlerinde 10 yılı aşkın süredir hizmet vermekte olan,genç,dinamik,iç mimar,mimar,cg artist,yazılım uzmanları ve ses mühendislerinin bir araya gelerek oluşturdukları,müşteri istek ve talepleri doğrultusunda en kısa süre de en doğru çözümler sunmayı amaç edinmiş bir multimedya kuruluşudur.
4

Fatih Burak H.

3D Teknik Çizim Modelleme Tasarım · Çankaya · Ankara
Uzun yıllardır bu sektördeki deneyimerlimle; iç ve dış mekan tasarımlarını müsteri istekleri üzerine veya gerek çizim/görselleştirme gerek uygulama safhasında bütçeye, mekana ve koşullara göre en iyi şekilde sunmaktayım. bina cephe tasarımları, konut iç mekan tasarımları, resturant, mağaza gibi her türlü yapıda en iyi tasarım ve projelendirmeyi temin ederim...
5

Blue Line Designers

3D Teknik Çizim Modelleme Tasarım · Çankaya · Ankara
ODTÜ Metalurji ve Malzeme Mühendisliği mezunuyum. Ankara da Mühendislik ve Tasarım dallarında Freelance iş ortaklığı olan bir firmayı yönetiyorum. 3B ürün tasarlama, ürün geliştirme ve teknik çizimlerinin yapılması işlerimizin bir parçası.
6

Mehmet M.

3D Teknik Çizim Modelleme Tasarım · Çankaya · Ankara
2004 ODTÜ Mimarlık fakültesi-Şehir ve Bölge Planlama mezunuyum. 9 yıllık iş hayatımda her tür ve ölçekte görsel materyal ile ileri düzeyde tecrübem var. profesyonel olarak ArcGIS, NetCAD, AutoCAD, Civil3D, CorelDraw, Google Sketch Up kullanıcısıyım. işimde oldukça titizimdir, zamanında ve kaliteli iş teslim etmekle bilinirim.
7

Özgür 3d Tasarım

3D Teknik Çizim Modelleme Tasarım · Çankaya · Ankara
Merhaba özgür 3D tasarım olarak 3D modelleme ve tasarım yapıyoruz. İç mekan dış mekan mimari görselleştirme animasyon projelerinizide v-ray kalitesinde hd render olarak en kısa sürede kaliteli bir şekilde hizmet vermekteyiz. Daha detaylı bilgi için lütfen arayınız.
3D Max, Auto CAD, Vray Render, İç Mimari Dekorasyon
8

Ferhat G.

3D Teknik Çizim Modelleme Tasarım · Keçiören · Ankara
İç mimari tasarım, peyzaj, dış cephe, her türlü ev ve iş yeri özel dekorasyon işleri, mobilyalar, 3 boyutlu görselleriniz uygun fiyata kaliteli bir şekilde hazırlanır.Gerek yerinde rölöve alarak, gerekse sizlerin göndereceği proje üstünde çalışılarak tasarımlarınız hazırlanır.Bunun yanı sıra her türlü istenilen obje, nesne, birebir, modellenir.
9

Gökhan S.

3D Teknik Çizim Modelleme Tasarım · Etimesgut · Ankara
Hacettepe Üniversitesi iç mimarlık ve çevre tasarımı mezunuyum.5 yıl çeşitli mimarlık ve mobilya firmalarında tecrübe kazanarak,kendi işimi kurdum. ihtiyaçlarınızı pratik yoldan çözerek ,hayatınızı ve çevrenizi yeniden kurgulayarak,sizi mutlu eden etmenleri bir araya getirerek yeniden yaşam perspektifinizi çiziyoruz.ve bunu çizerken Tasarım Danışmanlığı,Görsel Sunum Hazırlama,Projelendirme,uygulama gibi çeşitli kalemlerle yapıyoruz...
10

Keziban E.

3D Teknik Çizim Modelleme Tasarım · Çankaya · Ankara
KEZİBAN EREN iÇMİMAR- 3D GÖRSELLEŞTİRME UZMANI SİZ HAYAL EDİN BİZ TASARLAYALIM.... ZAMANIMIZI GEÇİRDİĞİMİZ İÇMEKAN VE DIŞ MEKANLARIN GÖZÜMÜZE RUHUMUZA HAYATIMIZA İŞİMİZE HİTAP ETMESİ MUTLU OLMAMIZI SAĞLAR HER MEKAN HAYATTIR HAYATI CANLANDIRMAYA KATKIDA BULUNMAK ÜZERE KALİTELİ UZMAN BİR EKİPLE TASARIM DİZAYN GÖRSELLEŞTİRME TADİLAT VE DEKORASYON İŞLERİNİZİ YAPARAK HİZMETİNİZDEYİZ İÇ MEKAN -DIŞ MEKAN , BİNA ,İŞYERİ, SPOR MERKEZLERİ , PARK OYUN ALANLARI AYDINLATMA , BOYAMA, ANİMASYON İŞLERİ 3D MAX İLE 3 BOYUTLU GÖRSELLEŞTİRMELER ve 3D MAX ,AUTOCAD, REVİT MİMARİ ÖZEL DERSLERLE HİZMETİNİZDEYİZ. BİZİ SEÇMEDEN FARKI ANLAYAMAZSINIZ. BERABER ÇALIŞMAK UMUDUYLA SAYGILAR
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

en yeni müşteri yorumları

         
Deniz Özdemir
3D Teknik Çizim Modelleme Tasarım   20/02/2015

Hem efendi kişiliği ile hemde harika çizimleri ile Buğrahan çok iyi iş çıkardı. Bundan sonraki bütün çizim, modelleme projelerimizde tartışmasız çalışacağımız tek kişi olacaktır. Bütün kurumsal firmalara ve bireylere tavsiye ederim. Düzgün insan düzgün iş.

         
Osman Gelgit
3D Teknik Çizim Modelleme Tasarım   13/11/2014

Mimari çizim ile ilgili ihtiyacımı kısa sürede armut.com ve Cenker Bey sayesinde gayet memnun edici şekilde aldım.Teşekkürler...

         
Kemal Yildirim
3D Teknik Çizim Modelleme Tasarım   16/08/2014

Atilla bey sözleştiğimiz şekilde Görsel çizimlerini yaptı. Beklentilerimi karşılamış olduğundan dolayı teşekkür ederim. İnşallah bundan sonrada çalışacağız.

         
Anıl Günkazandı
3D Teknik Çizim Modelleme Tasarım   10/07/2014

Emre Bey le çalışmak gerçekten çok kolay söylenileni bir kerede anlayan ve çözüm odaklı çalışan bir arkadaş işin üzerinde durması ve zamanında teslim etmesi sektorde zor bulunan insanlar arasına girmesini sağlayacak bence. herşeyiyle dürüst ve anlayışlı olduğu için ayrıca kendisine buradan da teşkkür etmek istedim. Teşekkürler Emre.

         
Atalay Yılmaz
3D Teknik Çizim Modelleme Tasarım   12/06/2014

Özcan Bey den hizmet almaya başladım. Fakat o kadar yoğundumki teklif seçmeye zamanım bile olmadı. Özcan S. nin kendisi de Armut tan hizmet aldığımı belirtmemi rica etti. Teşekkür ediyorum.

neden armut?

 • Teklif Rekabeti

  Çok seçenek

 • Uygun Fiyatlar

  Benzersiz fırsatlar

 • Gerçek Yorumlar

  En iyi hizmet verenler

 • Ücretsiz Kullan

  Risksiz deneme şansı

Ankara - Benzer Meslekler
İç Mimar ve Dekorasyon
İç Mimar Tasarım
3D Design Artist
Mimari Maket Yapımı

Bu Bölgedeki 3D Teknik Çizim Modelleme Tasarım Üyelerimiz
Çankaya Yenimahalle Etimesgut Keçiören Mamak Sincan Altındağ Gölbaşı Pursaklar Kazan
Ankara için 3D Teknik Çizim Modelleme Tasarım hizmeti mi veriyorsun?  Hizmet Vermek İçin Ücretsiz Üye Olseni de burada listeleyelim!