En İyi 10 Ankara 3D Teknik Çizim Modelleme Tasarım Uzmanı

4 3D Teknik Çizim Modelleme Tasarım Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Bu bölgede 310 3D Teknik Çizim Modelleme Tasarım üyemiz hazır.

Ücretsiz teklif al
1

G Design

3D Teknik Çizim Modelleme Tasarım · Çankaya · Ankara
Biz, tasarlanmasını istediğiniz tüm ürünlerinizi, istekleriniz doğrultusunda tasarlıyoruz. Tasarım aşamasında ki ürünleriniz; sunum, katalog ya da üretim için uygun hale getirilerek üretimden önce bir çok konuda ürününüz üzerinde değişiklik yapma imkanı veriyoruz. Tüm bunlara ek olarak tasarım aşamasında size, ürünleriniz için "Profesyonel Render" alarak size karar verme kolaylığı sağlıyoruz. Özellikle endüstriyel ürünlerde ve makinelerde, üretimden önce aklınızda oluşan tüm soru işaretlerini ortadan kaldırıyoruz. Gerek 2D Teknik Çizim, gerekse 3D Model konularında profesyonel çözümler sunuyoruz.
AUTOCAD, 3D MAX
2

Dilek Kurtuluş

3D Teknik Çizim Modelleme Tasarım · Çankaya · Ankara
Ada 3 Boyut olarak, Yurt içi ve yurtdışı; Büyük ve küçük ölçekli projelerinizi 3 boyutta görselleştiriyoruz. İç mekan, dış mekan tasarımları, mimari animasyon, wallwasher bina boyama görselleştirmesi, bina ve çevre aydınlatma, spor kompleksleri, park ve oyun alanları, çevre düzenleme ve peyzaj görselleştirmesi,mobilya tasarımları, stand tasarımları, her türlü obje modelleme, 3D Max ve Vray grup veya özel derslerle hizmetinizdeyiz. Kaliteyi belirleyen yapılanlar yani portfolio ve referanslardır. Sizde güvenilir, kaliteli, ekonomik ve daimi müşterilerimiz arasına katılmak istiyorsanız doğru yerdesiniz.
3

Burak Akgün

3D Teknik Çizim Modelleme Tasarım · Etimesgut · Ankara
İnşaat ve mobilya sektöründeki projelerinizi 3 boyutlu hale getiriyor, isteğiniz doğrultusunda maket ve katalog çalışmalarını yapıyoruz. Mobilya ve hazır mutfak tasarımı ve üretim çizimi yapabiliyoruz. Ofis ve konut mobilyalarının tasarım ve uygulamasını gerçekleştirip, kalıcı çözümler sunuyoruz.
4

Mustafa Ecer

3D Teknik Çizim Modelleme Tasarım · Çankaya · Ankara
Mimari Endüstriye yada prodüksiyon alanında 3d modelleme ve animasyon hizmeti vermekteyiz 6 yıldır bu işin içinde işimizi hiç bıkmadan severek ve isteyerek yapıyoruz... Tecrübe kalite ve hızlı hizmet anlayışı ile sizlerle tanışmak ve çalışmak isteriz...
5

Onur Taş

3D Teknik Çizim Modelleme Tasarım · Yenimahalle · Ankara
Muğla Üniversitesi 2013 mezunuyum.Okulumu iyi bir derece ile bitirdim ve üç senedir 3d modelleme,animasyon ve mimari çizimler yapıyorum. İşleriniz büyük bir özveri ile yapılır. İstenildiği takdirde referans sunabilirim.
6

Bugra E.

3D Teknik Çizim Modelleme Tasarım · Çankaya · Ankara
7 senedir mimari, iç mimari ve endüstriyel alanda çizim, tasarım, ve modelleme yapmaktayım. Sizi en doğru sonuca götüren çizim ve tasarımları yapmam için, beraber çalışılan kişilerle bir ekip ruhu olmak iş prensibimdir. Herkes çizim yapabilir fakat düşünülen tasarımı herkes aynı şekilde aktaramaz. Beraber çalışmak umuduyla.. Kullandığım Programlar : 3DSMAX, AUTOCAD, PHOTOSHOP, CORELDRAW, VRAY, AE MAGİC BULLET LOOKS, SKETCH UP
7

Şemsa Bilge

3D Teknik Çizim Modelleme Tasarım · Çankaya · Ankara
18 Aralık 1979’da Ankara’da doğdu. 1998 yılında Hacettepe Üniversitesi İç Mimarlık ve Çevre Tasarımı Bölümü’nü kazandı. 2002 yılında aynı bölümden İç Mimar Ünvanı ile mezun oldu. Dört sene boyunca çeşitli Mobilya ve Proje Firmalarında çalıştıktan sonra 2006 senesinde Freelance Interior Designer olarak kendi bünyesinde çalışmaya karar verdi. İç Mimarlık, Mimarlık, İnşaat, Grafik Tasarım Firmalarına ve Özel Müşterilere Tasarım, Proje, 3D Görselleştirme, Animasyon ve Uygulama hizmeti vermektedir. Kaliteden ödün vermeyen çizgisiyle…Güzel Projelere imza atmaya çalışmaktadır. SemsaDesign olarak Şemsa Bilge Homeoffice bünyesinde 2006’dan bu yana yaklaşık 100 projeye imza attı. Bunların bir kısmı Firmalar ve çeşitli Müşterilerce Uygulamaya dönüşmüştür. Şemsa Bilge babası Levent Bilge aracılığıyla Uygulama işlerini de yürütmektedir.
8

Kadir Birben

3D Teknik Çizim Modelleme Tasarım · Yenimahalle · Ankara
iç ve dış mekan mimari projelerinizde 3d görselleştirme ve animasyon işleriniz profesyonelce hazırlanır.
9

Most Mimarlık

3D Teknik Çizim Modelleme Tasarım · Çankaya · Ankara
Mimari 3d Görselleştirme çalışmaları tüm detayları ile gerçekleştirmektedir.
10

Sezgin Celik

3D Teknik Çizim Modelleme Tasarım · Çankaya · Ankara
Başta Solidworks programı kullanarak sonrasında autocad, inventor ve diğer yardımcı tasarım programları kullanarak, otomasyon makineleri, router tezgah , konveyör bantlar, enjeksiyon robotları, rulo açıcılar, rulo sac profil (rollform profile) makineleri tasarımı yapmaktayım. piyasadan kolayca temin edilerek hazırlanan makine tasarımları sayesinde hızlıca montajı yapılan makineler ile rakiplerinizin bir adım önünde olursunuz. kaliteli ve düzenli dokümantasyon ile 10 yıl sonra veya herhangi bir montaj ustası tarafından makineleriniz tekrar toplanır. Tamir bakımı kolay olan makineleriniz sorunsuz çalışacak.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

en yeni müşteri yorumları

         
Ekin Tuncay
3D Teknik Çizim   31/05/2016

Çağın beyle çalıştığım için çok memnun kaldım, anlatmak istediğinizi anlayan üstüne geliştiren bir tasarımcı herkese tavsiye ederim. Bundan sonraki projelerimde de kesinlikle birlikte çalışmayı düşünüyorum.

         
3D Teknik Çizim   13/05/2016

Burhan Benden aldigim hizmet cok kisa bir surede bekledigimden daha iyi ve daha fazla calismayla son buldu. Bu hizmetten cok memnun kaldim. Tesekkur ederim

         
3D Teknik Çizim   07/05/2016

Müthiş yetenekli ve saygılı bir arkadaş. Bir dediğimizi iki etmedi, söz verdiği tarihten önce işi teslim etti. Teşekkür ediyorum, yolun açık olsun kardeşim

         
3D Teknik Çizim   21/04/2016

Onur bey hem iş disiplini hem de çalışmalarındaki tecrübesi ile üst düzey bir hizmet sunuyor. Teknik donanım ve müşteri memnuniyeti açısından şüphe duyulmadan çalışılabilecek bir kişi. Aldığım hizmet adına son derece memnunum ve kendisine çok teşekkür ediyorum.

         
Can Güvenal
3D Teknik Çizim   18/04/2016

Cenker Beyin yaptığı tasarımda değişiklik yapmaya gerek duymadım bile. Gerçekten beklentimi fazlasıyla karşıladı. Kendisine teşekkür ederim. Bundan sonraki projelerimizde de kendisiyle çalışmaktan memnuniyet duyacağım.

neden armut?

 • Teklif Rekabeti

  Çok seçenek

 • Uygun Fiyatlar

  Benzersiz fırsatlar

 • Gerçek Yorumlar

  En iyi hizmet verenler

 • Ücretsiz Kullan

  Risksiz deneme şansı


Bu Bölgedeki 3D Teknik Çizim Modelleme Tasarım Üyelerimiz
Çankaya
Yenimahalle
Etimesgut
Keçiören
Mamak
Sincan
Altındağ
Gölbaşı
Pursaklar
Kazan
Ankara için 3D Teknik Çizim Modelleme Tasarım hizmeti mi veriyorsun?  Hizmet Vermek İçin Ücretsiz Üye Olseni de burada listeleyelim!