En İyi 10 Ankara 3D Teknik Çizim Modelleme Tasarım

Ücretsiz 4 3D Teknik Çizim Modelleme Tasarım Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Bu bölgede 74 3D Teknik Çizim Modelleme Tasarım üyemiz hazır.

Ücretsiz teklif al
1

Turgay A.

3D Teknik Çizim Modelleme Tasarım · Çankaya · Ankara
10 yılllık eğitim tecrübesine. 10 yıllık iş tecrübesine sahibim. Vinç sektöründen, Savunma sanayisine, birçok farklı projelerde Tasarım, modelleme ve teknik resim konularında çalıştım ve çalışmaktayım. Yapılacak iş konusunda ne kadar fazla bilgi alırsam o kadar isteğe uygun sonuç elde edilebilir. işlerimde Kullandığım 2D - 3D programları: AutoCAD, SolidWORKS, Autodesk INVENTOR, CATIA V5
2

Kabuk Mimarlık Ve Reklam

3D Teknik Çizim Modelleme Tasarım · Çankaya · Ankara
İç Mekan, Dış Mekan, Ürün görselleştirme ve animasyon konusunda uzmanlığımıza güvenebilirsiniz, Minimum kaynak kullanımı ile en üst düzey tanıtım işlerinizde yanınızdayız.
3

Blue Line Designers

3D Teknik Çizim Modelleme Tasarım · Çankaya · Ankara
ODTÜ Metalurji ve Malzeme Mühendisliği mezunuyum. Ankara da Mühendislik ve Tasarım dallarında Freelance iş ortaklığı olan bir firmayı yönetiyorum. 3B ürün tasarlama, ürün geliştirme ve teknik çizimlerinin yapılması işlerimizin bir parçası.
4

Fici Ajans 3d Görselleştirme/animasyon & Seslendirme Studyoları

3D Teknik Çizim Modelleme Tasarım · Çankaya · Ankara
fıçı ajans, 3d görselleştirme,mimari/organik modelleme,animasyon ,mobil yazılım ve seslendirme sektörlerinde 10 yılı aşkın süredir hizmet vermekte olan,genç,dinamik,iç mimar,mimar,cg artist,yazılım uzmanları ve ses mühendislerinin bir araya gelerek oluşturdukları,müşteri istek ve talepleri doğrultusunda en kısa süre de en doğru çözümler sunmayı amaç edinmiş bir multimedya kuruluşudur.
5

Fatih Burak H.

3D Teknik Çizim Modelleme Tasarım · Çankaya · Ankara
Uzun yıllardır bu sektördeki deneyimerlimle; iç ve dış mekan tasarımlarını müsteri istekleri üzerine veya gerek çizim/görselleştirme gerek uygulama safhasında bütçeye, mekana ve koşullara göre en iyi şekilde sunmaktayım. bina cephe tasarımları, konut iç mekan tasarımları, resturant, mağaza gibi her türlü yapıda en iyi tasarım ve projelendirmeyi temin ederim...
6

Mehmet M.

3D Teknik Çizim Modelleme Tasarım · Çankaya · Ankara
2004 ODTÜ Mimarlık fakültesi-Şehir ve Bölge Planlama mezunuyum. 9 yıllık iş hayatımda her tür ve ölçekte görsel materyal ile ileri düzeyde tecrübem var. profesyonel olarak ArcGIS, NetCAD, AutoCAD, Civil3D, CorelDraw, Google Sketch Up kullanıcısıyım. işimde oldukça titizimdir, zamanında ve kaliteli iş teslim etmekle bilinirim.
7

Etiket Medya

3D Teknik Çizim Modelleme Tasarım · Çankaya · Ankara
Hayallerinizi yorganınıza göre uzatmayın... Siz hayal edin biz tasarlayalım...
8

Yusuf B.

3D Teknik Çizim Modelleme Tasarım · Yenimahalle · Ankara
ANKARA OSTİM de 3D autocad solidworks 3M çizimleri yapılır masabası bır yer degıl fırma uzerınedır çizim garantisi verilmektedir.
9

Başak Y.

3D Teknik Çizim Modelleme Tasarım · Çankaya · Ankara
Başkent Üniversitesi İç mimarlık ve Çevre Tasarımı mezunuyum. Şuan Ankara da iyi bir Mimarlık firmasında yaklaşık 1 yıldır iç mimar olarak çalışmaktayım. Ağırlıklı olarak iç mekan tasarımı, 3d modelleme yapıyorum. Fotoğraflardan bazıları şuan çalıştığım firmaya, bir kısmı freelance yapmış olduğum tasarımlara aittir. İyi derecede Autocad, 3dsmax ve Photoshop kullanmaktayım.
3D Max, Auto CAD, Vray Render, İç Mimari Dekorasyon
10

Ferhat G.

3D Teknik Çizim Modelleme Tasarım · Keçiören · Ankara
İç mimari tasarım, peyzaj, dış cephe, her türlü ev ve iş yeri özel dekorasyon işleri, mobilyalar, 3 boyutlu görselleriniz uygun fiyata kaliteli bir şekilde hazırlanır.Gerek yerinde rölöve alarak, gerekse sizlerin göndereceği proje üstünde çalışılarak tasarımlarınız hazırlanır.Bunun yanı sıra her türlü istenilen obje, nesne, birebir, modellenir.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

en yeni müşteri yorumları

         
Buğu Gezer
3D Teknik Çizim Modelleme Tasarım   23/04/2015

Ben anlatamadığım halde istediğim şeyi anlayıp gerçekten istenenden kısa sürede harika bir iş çıkardı. Fiyat ve ödeme konusundaki anlayışı gerçekten şahaneydi. Tekrar Teşekkürler.

         
Deniz Özdemir
3D Teknik Çizim Modelleme Tasarım   20/02/2015

Hem efendi kişiliği ile hemde harika çizimleri ile Buğrahan çok iyi iş çıkardı. Bundan sonraki bütün çizim, modelleme projelerimizde tartışmasız çalışacağımız tek kişi olacaktır. Bütün kurumsal firmalara ve bireylere tavsiye ederim. Düzgün insan düzgün iş.

         
Osman Gelgit
3D Teknik Çizim Modelleme Tasarım   13/11/2014

Mimari çizim ile ilgili ihtiyacımı kısa sürede armut.com ve Cenker Bey sayesinde gayet memnun edici şekilde aldım.Teşekkürler...

         
Kemal Yildirim
3D Teknik Çizim Modelleme Tasarım   16/08/2014

Atilla bey sözleştiğimiz şekilde Görsel çizimlerini yaptı. Beklentilerimi karşılamış olduğundan dolayı teşekkür ederim. İnşallah bundan sonrada çalışacağız.

         
Anıl Günkazandı
3D Teknik Çizim Modelleme Tasarım   10/07/2014

Emre Bey le çalışmak gerçekten çok kolay söylenileni bir kerede anlayan ve çözüm odaklı çalışan bir arkadaş işin üzerinde durması ve zamanında teslim etmesi sektorde zor bulunan insanlar arasına girmesini sağlayacak bence. herşeyiyle dürüst ve anlayışlı olduğu için ayrıca kendisine buradan da teşkkür etmek istedim. Teşekkürler Emre.

neden armut?

 • Teklif Rekabeti

  Çok seçenek

 • Uygun Fiyatlar

  Benzersiz fırsatlar

 • Gerçek Yorumlar

  En iyi hizmet verenler

 • Ücretsiz Kullan

  Risksiz deneme şansı

Ankara - Benzer Meslekler
İç Mimar ve Dekorasyon İç Mimar Tasarım 3D Design Artist Mimari Maket Yapımı
Bu Bölgedeki 3D Teknik Çizim Modelleme Tasarım Üyelerimiz
Çankaya Yenimahalle Etimesgut Keçiören Mamak Sincan Altındağ Gölbaşı Pursaklar Kazan
Ankara için 3D Teknik Çizim Modelleme Tasarım hizmeti mi veriyorsun?  Hizmet Vermek İçin Ücretsiz Üye Olseni de burada listeleyelim!