En İyi 10 Ankara 3D Teknik Çizim Modelleme Tasarım

Ücretsiz 4 3D Teknik Çizim Modelleme Tasarım Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Bu bölgede 64 3D Teknik Çizim Modelleme Tasarım üyemiz hazır.

Ücretsiz teklif al >
1

Yashar K.

3D Teknik Çizim Modelleme Tasarım · Çankaya · Ankara
ODtU, Endustriyel Tasarim 3.sinif ogrenci. Rhino ile profesionel 3d modelleme 2.yl tecrube var.
2

Fatih Burak H.

3D Teknik Çizim Modelleme Tasarım · Çankaya · Ankara
Uzun yıllardır bu sektördeki deneyimerlimle; iç ve dış mekan tasarımlarını müsteri istekleri üzerine veya gerek çizim/görselleştirme gerek uygulama safhasında bütçeye, mekana ve koşullara göre en iyi şekilde sunmaktayım. bina cephe tasarımları, konut iç mekan tasarımları, resturant, mağaza gibi her türlü yapıda en iyi tasarım ve projelendirmeyi temin ederim...
3

Mustafa E.

3D Teknik Çizim Modelleme Tasarım · Pursaklar · Ankara
Mimari Endüstriye yada prodüksiyon alanında 3d modelleme ve animasyon hizmeti vermekteyiz 6 yıldır bu işin içinde işimizi hiç bıkmadan severek ve isteyerek yapıyoruz... Tecrübe kalite ve hızlı hizmet anlayışı ile sizlerle tanışmak ve çalışmak isteriz...
4

Mucahit Ç.

3D Teknik Çizim Modelleme Tasarım · Pursaklar · Ankara
Solidworks ve Autocad programını cam programları üzerinde profesyonel çalışmalarım vardır. Size yuksek kalitede çizimler sunarım.
3D Max, Auto CAD, Vray Render, İç Mimari Dekorasyon
5

Ferhat G.

3D Teknik Çizim Modelleme Tasarım · Keçiören · Ankara
İç mimari tasarım, peyzaj, dış cephe, her türlü ev ve iş yeri özel dekorasyon işleri, mobilyalar, 3 boyutlu görselleriniz uygun fiyata kaliteli bir şekilde hazırlanır.Gerek yerinde rölöve alarak, gerekse sizlerin göndereceği proje üstünde çalışılarak tasarımlarınız hazırlanır.Bunun yanı sıra her türlü istenilen obje, nesne, birebir, modellenir.
6

Elvan T.

3D Teknik Çizim Modelleme Tasarım · Çankaya · Ankara
Mimari ve iç mimari projelerde hızlı modelleme ve görselleştirme çalışmalar ile en doğru çözüme ulaşmak öncelikli hedefimizdir.
7

Mehmet A.

3D Teknik Çizim Modelleme Tasarım · Yenimahalle · Ankara
HAYALİNİZİ RESMEDİYORUZ Hızla gelişen teknolojiyi ve ilgili sektörleri yakından takip ediyorum ve projeleriniz için ideal tasarımlar oluşturuyorum Öncelikli hedefim projeleriniz için bütçenize uygun ve uygulanabilir tasarımlar üretmektir. Tasarımlarımda müşterilerimizin isteklerini ön planda tutuyor ve isteklerinizi sunuma hazır halde teslim ediyoruz.
8

Cansu T.

3D Teknik Çizim Modelleme Tasarım · Mamak · Ankara
3D Teknik Çizim Modelleme Tasarım işleriniz kaliteli ve uygun fiyata özenle yapılmaktadır.
9

İsmet Y.

3D Teknik Çizim Modelleme Tasarım · Çankaya · Ankara
3d ürün görselleme, iç mekan tasarımları, dış mekan ve bina cephe 3d çalışmaları, ürün tasarımı, ofis alanı tasarımları, ofis alanları ile ilgili ürün tasarımı, tasarımı yapılan ürünler ile ilgili üretim çizimleri, proje paftaları hazırlanması,villa tasarımları ve özel mekanlar ile ilgili render çalışmalarına devam etmekteyim. Yaklaşık 10 yıldır bu alanda hizmet vermekteyim, hem tasarım hem malzeme seçimi hemde üretim planlama anlamında destek hizmeti de sunmaktayım.
10

Turgay A.

3D Teknik Çizim Modelleme Tasarım · Çankaya · Ankara
10 yılllık eğitim tecrübesine. 10 yıllık iş tecrübesine sahibim. Vinç sektöründen, Savunma sanayisine, birçok farklı projelerde Tasarım, modelleme ve teknik resim konularında çalıştım ve çalışmaktayım. Yapılacak iş konusunda ne kadar fazla bilgi alırsam o kadar isteğe uygun sonuç elde edilebilir. işlerimde Kullandığım 2D - 3D programları: AutoCAD, SolidWORKS, Autodesk INVENTOR, CATIA V5
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

en yeni müşteri yorumları

         
Deniz Özdemir
3D Teknik Çizim Modelleme Tasarım   20/02/2015

Hem efendi kişiliği ile hemde harika çizimleri ile Buğrahan çok iyi iş çıkardı. Bundan sonraki bütün çizim, modelleme projelerimizde tartışmasız çalışacağımız tek kişi olacaktır. Bütün kurumsal firmalara ve bireylere tavsiye ederim. Düzgün insan düzgün iş.

         
Osman Gelgit
3D Teknik Çizim Modelleme Tasarım   13/11/2014

Mimari çizim ile ilgili ihtiyacımı kısa sürede armut.com ve Cenker Bey sayesinde gayet memnun edici şekilde aldım.Teşekkürler...

         
Kemal Yildirim
3D Teknik Çizim Modelleme Tasarım   16/08/2014

Atilla bey sözleştiğimiz şekilde Görsel çizimlerini yaptı. Beklentilerimi karşılamış olduğundan dolayı teşekkür ederim. İnşallah bundan sonrada çalışacağız.

         
Anıl Günkazandı
3D Teknik Çizim Modelleme Tasarım   10/07/2014

Emre Bey le çalışmak gerçekten çok kolay söylenileni bir kerede anlayan ve çözüm odaklı çalışan bir arkadaş işin üzerinde durması ve zamanında teslim etmesi sektorde zor bulunan insanlar arasına girmesini sağlayacak bence. herşeyiyle dürüst ve anlayışlı olduğu için ayrıca kendisine buradan da teşkkür etmek istedim. Teşekkürler Emre.

         
Atalay Yılmaz
3D Teknik Çizim Modelleme Tasarım   12/06/2014

Özcan Bey den hizmet almaya başladım. Fakat o kadar yoğundumki teklif seçmeye zamanım bile olmadı. Özcan S. nin kendisi de Armut tan hizmet aldığımı belirtmemi rica etti. Teşekkür ediyorum.

neden armut?

 • Teklif Rekabeti

  Çok seçenek

 • Uygun Fiyatlar

  Benzersiz fırsatlar

 • Gerçek Yorumlar

  En iyi hizmet verenler

 • Ücretsiz Kullan

  Risksiz deneme şansı

Ankara - Benzer Meslekler
İç Mimar ve Dekorasyon
İç Mimar Tasarım
3D Design Artist
Mimari Maket ve Görselleştirme

Bu Bölgedeki 3D Teknik Çizim Modelleme Tasarım Üyelerimiz
Çankaya Yenimahalle Etimesgut Keçiören Mamak Sincan Altındağ Gölbaşı Pursaklar
Ankara için 3D Teknik Çizim Modelleme Tasarım hizmeti mi veriyorsun?  Hizmet Vermek İçin Ücretsiz Üye Olseni de burada listeleyelim!