En İyi 10 Ankara 3D Teknik Çizim Modelleme Tasarım Uzmanı

4 3D Teknik Çizim Modelleme Tasarım Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Ankara bölgesinde 320 3D Teknik Çizim Modelleme Tasarım Uzmanı teklif vermeye hazır.

4 TEKLİF AL
AUTOCAD, 3D MAX
1

Dilek Kurtuluş

3D Teknik Çizim Modelleme Tasarım · Çankaya · Ankara
Ada 3 Boyut olarak, Yurt içi ve yurtdışı; Büyük ve küçük ölçekli projelerinizi 3 boyutta görselleştiriyoruz. İç mekan, dış mekan tasarımları, mimari animasyon, wallwasher bina boyama görselleştirmesi, bina ve çevre aydınlatma, spor kompleksleri, park ve oyun alanları, çevre düzenleme ve peyzaj görselleştirmesi,mobilya tasarımları, stand tasarımları, her türlü obje modelleme, 3D Max ve Vray grup veya özel derslerle hizmetinizdeyiz. Kaliteyi belirleyen yapılanlar yani portfolio ve referanslardır. Sizde güvenilir, kaliteli, ekonomik ve daimi müşterilerimiz arasına katılmak istiyorsanız doğru yerdesiniz.
2

Mustafa Ecer

3D Teknik Çizim Modelleme Tasarım · Çankaya · Ankara
Mimari Endüstriye yada prodüksiyon alanında 3d modelleme ve animasyon hizmeti vermekteyiz 6 yıldır bu işin içinde işimizi hiç bıkmadan severek ve isteyerek yapıyoruz... Tecrübe kalite ve hızlı hizmet anlayışı ile sizlerle tanışmak ve çalışmak isteriz...
3

Şemsa Bilge

3D Teknik Çizim Modelleme Tasarım · Çankaya · Ankara
18 Aralık 1979’da Ankara’da doğdu. 1998 yılında Hacettepe Üniversitesi İç Mimarlık ve Çevre Tasarımı Bölümü’nü kazandı. 2002 yılında aynı bölümden İç Mimar Ünvanı ile mezun oldu. Dört sene boyunca çeşitli Mobilya ve Proje Firmalarında çalıştıktan sonra 2006 senesinde Freelance Interior Designer olarak kendi bünyesinde çalışmaya karar verdi. İç Mimarlık, Mimarlık, İnşaat, Grafik Tasarım Firmalarına ve Özel Müşterilere Tasarım, Proje, 3D Görselleştirme, Animasyon ve Uygulama hizmeti vermektedir. Kaliteden ödün vermeyen çizgisiyle…Güzel Projelere imza atmaya çalışmaktadır. SemsaDesign olarak Şemsa Bilge Homeoffice bünyesinde 2006’dan bu yana yaklaşık 100 projeye imza attı. Bunların bir kısmı Firmalar ve çeşitli Müşterilerce Uygulamaya dönüşmüştür. Şemsa Bilge babası Levent Bilge aracılığıyla Uygulama işlerini de yürütmektedir.
4

Tahsin Y.

3D Teknik Çizim Modelleme Tasarım · Altındağ · Ankara
Almanyada OTOMOTİV MÜHENDİSLİĞİ bölümünde okudum. Üniversite hariç 7 senedir farklı alanlarda tasarımlar yapmaktayım. NX, SOLIDWORKS, AUTOCAD, CATIA programlarıyla hertürlü tasarımlarınız yapılır. Medikal Travmatoloji, ortopedi ile alakalı olarak hertürlü tasarımlarınız uygun fiyata hayata geçirilir. Bu konuda uzun süreli deneyim ve piyasada tasarımlarım vardır. Ayrıca savunma sanayisi, Otomotiv sanayisi , İş makinası, Ambalaj sektörü, paletleme sistemleri ve birçok alanda deneyimim bulunmaktadır. Ayrıca tersine mühendislik konusunda da teknik hizmet, tasarım ve modellemeleriniz yapılır. Yabancı kaynaklı ürün tasarımları teknik detayların açıklanması modellenmesi ve üretime kadar olan her aşaması tamamlanır. Her türlü ürün kalıplaması yapılır. Kısacası aklınıza gelebilecek her türlü tasarımlar ve tasarımlara ait her basamakta çözüm ortağınız olurum.
5

Onur Taş

3D Teknik Çizim Modelleme Tasarım · Yenimahalle · Ankara
Muğla Üniversitesi 2013 mezunuyum.Okulumu iyi bir derece ile bitirdim ve üç senedir 3d modelleme,animasyon ve mimari çizimler yapıyorum. İşleriniz büyük bir özveri ile yapılır. İstenildiği takdirde referans sunabilirim.
6

Burak Akgün

3D Teknik Çizim Modelleme Tasarım · Etimesgut · Ankara
İnşaat ve mobilya sektöründeki projelerinizi 3 boyutlu hale getiriyor, isteğiniz doğrultusunda maket ve katalog çalışmalarını yapıyoruz. Mobilya ve hazır mutfak tasarımı ve üretim çizimi yapabiliyoruz. Ofis ve konut mobilyalarının tasarım ve uygulamasını gerçekleştirip, kalıcı çözümler sunuyoruz.
7

.

3D Teknik Çizim Modelleme Tasarım · Etimesgut · Ankara
Mimari ve iç mimari projelerinizi 3dsMax ile görselleştirip, kafanızdaki tasarımları çizime aktarabilirim. Veya ben sizin için bir iç veya dış mekan tasarımı hazırlayabilirim.
8

Seed Peyzaj

3D Teknik Çizim Modelleme Tasarım · Çankaya · Ankara
2004 te Ankara Büyük Kolej den mezun oldum, 2005 de Akademie der bildenden Künste Wien/ Viyana Güzel Sanatlar Akademisi nde "Mimari Tasarım" eğitimi aldıktan sonra ankaraya geri döndüm, 2010 de Bilkent üniversitesi İç Mimarlık ve Çevre Tasarımı bölümünden mezun oldum. 2010 yılından beri Ankarada firmalara ve kişilere "İç Mekan Tasarımı" konusunda profesyonel hizmet vermekteyim. 2011 yılında kendi firmamı, Seed i kurdum. Tasarımlarımda; iç karartıcı eski sabit tasarımlar yerine, İnsanın bulunduğu her noktanın ilham verici bir özelliği olmasına, ruhunu yansıtan tasarımlara inanmaktayım. Yaşadığınız mekanları, daha etkili ve sizi yansıtacak şekilde keyifle kullanmanızı sağlayacak dekorasyonu ve tasarımı sizin için, size özel yapabilirim. Yıllardır beraber çalıştığım konusundan uzman ve deneyimli ustalarımla belirtilen süre içerisinde tasarımlarımı sizlere sunmaktayım.
9

Kamil Kurtuluş

3D Teknik Çizim Modelleme Tasarım · Çankaya · Ankara
3D Max ve Vray uzmanıyım, aynı zamanda Ankara nın önde gelen kurslarında eğitmenlik yapmaktayım. Ada 3 Boyut olarak, Yurt içi ve yurtdışı; Büyük ve küçük ölçekli projelerinizi 3 boyutta görselleştiriyoruz. İç mekan, dış mekan tasarımları, mimari animasyon, wallwasher bina boyama görselleştirmesi, bina ve çevre aydınlatma, spor kompleksleri, park ve oyun alanları, çevre düzenleme ve peyzaj görselleştirmesi,mobilya tasarımları, stand tasarımları, her türlü obje modelleme, 3D Max ve Vray grup veya özel derslerle hizmetinizdeyiz. Kaliteyi belirleyen yapılanlar yani portfolio ve referanslardır. Sizde güvenilir, kaliteli, ekonomik ve daimi müşterilerimiz arasına katılmak istiyorsanız doğru yerdesiniz. Birlikte çalışabilmek umudu ile, Saygılarımla, Kamil Kurtuluş 3D Görselleştirme Uzmanı
10

Most Mimarlık

3D Teknik Çizim Modelleme Tasarım · Çankaya · Ankara
Mimari 3d Görselleştirme çalışmaları tüm detayları ile gerçekleştirmektedir.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

en yeni müşteri yorumları

         
3D Teknik Çizim   17/05/2016

Murat Bey, Guven ve kalite ile ihtiyaclarinizi hizli bir sekilde karsilayan bir profesyonel. Birlik yapi Soma olarak Kendisini zamanli ve kaliteli hizmetinden dolayi tesekkur ediyoruz.

         
3D Teknik Çizim   07/05/2016

Müthiş yetenekli ve saygılı bir arkadaş. Bir dediğimizi iki etmedi, söz verdiği tarihten önce işi teslim etti. Teşekkür ediyorum, yolun açık olsun kardeşim

         
3D Teknik Çizim   21/04/2016

Onur bey hem iş disiplini hem de çalışmalarındaki tecrübesi ile üst düzey bir hizmet sunuyor. Teknik donanım ve müşteri memnuniyeti açısından şüphe duyulmadan çalışılabilecek bir kişi. Aldığım hizmet adına son derece memnunum ve kendisine çok teşekkür ediyorum.

         
Can Güvenal
3D Teknik Çizim   18/04/2016

Cenker Beyin yaptığı tasarımda değişiklik yapmaya gerek duymadım bile. Gerçekten beklentimi fazlasıyla karşıladı. Kendisine teşekkür ederim. Bundan sonraki projelerimizde de kendisiyle çalışmaktan memnuniyet duyacağım.

         
3D Teknik Çizim   04/04/2016

İşin yapımı ile ilgili aciliyet söz konusu olduğundan Zaman sıkıntısı vardı fakat değerli arkadaşımız elinden gelenden fazlasını yaptı teşekkürler

neden armut?

 • Teklif Rekabeti

  Çok seçenek

 • Uygun Fiyatlar

  Benzersiz fırsatlar

 • Gerçek Yorumlar

  En iyi hizmet verenler

 • Ücretsiz Kullan

  Risksiz deneme şansı


Bu Bölgedeki 3D Teknik Çizim Modelleme Tasarım Üyelerimiz
Çankaya
Yenimahalle
Etimesgut
Keçiören
Mamak
Sincan
Altındağ
Gölbaşı
Pursaklar
Kazan
Ankara için 3D Teknik Çizim Modelleme Tasarım hizmeti mi veriyorsun?  Hizmet Vermek İçin Ücretsiz Üye Olseni de burada listeleyelim!