En İyi 10 Ankara 3D Teknik Çizim Modelleme Tasarım

Ücretsiz 4 3D Teknik Çizim Modelleme Tasarım Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Bu bölgede 69 3D Teknik Çizim Modelleme Tasarım üyemiz hazır.

Ücretsiz teklif al
1

Ece Y.

3D Teknik Çizim Modelleme Tasarım · Çankaya · Ankara
Başkent Üniversitesi İç Mimarlık ve Çevre Tasarımı bölümü mezunuyum. 2 Senedir özel sektörde autocad ve 3ds max programlarını profesyonel olarak kullanıyorum. Her türlü render ihtiyacınızı yüksek kalitede hazırlayabilirim. Örnek çalışmalarımda daha önce yaptığım tasarımları ve render çalışmalarını inceleyebilirsiniz.
2

Mustafa E.

3D Teknik Çizim Modelleme Tasarım · Pursaklar · Ankara
Mimari Endüstriye yada prodüksiyon alanında 3d modelleme ve animasyon hizmeti vermekteyiz 6 yıldır bu işin içinde işimizi hiç bıkmadan severek ve isteyerek yapıyoruz... Tecrübe kalite ve hızlı hizmet anlayışı ile sizlerle tanışmak ve çalışmak isteriz...
3

Sahset D.

3D Teknik Çizim Modelleme Tasarım · Yenimahalle · Ankara
19 YILLIK MAKİNE TEKNİK ÖĞRETMENİYİM.HALEN DEVAM ETMEKTEYİM. ANKARA OSTİM VE İVEDİKTE ÇEŞİTLİ FİRMALARA PROJE ÇİZİM,AR-GE ÇALIŞMALARINDA VE ÖZEL DERS KONUSUNDA YARDIMCI OLDUM. PROJE VEYA MODELLERİNİZİ SOLİDWORKS,SOLİDCAM,UNİGRAPHİCHS,CATİA VE AUTOCAD GİBİ PROGRAMLARDA YAPABİLİRİM. CNC TEZGAHLARDAKİ İMALATLARINIZ İÇİN CAM PROGRAMLARIYLA TEZGAH POSTLARI OLUŞTURULUR. PROTOTİP FİKİRLERİNİZİ VEYA ÜRETMEK İSTEDİĞİNİZ ÜRÜNLERİNİZİ 3D OLARAK HAZIRLAYABİLİRİM. DÜRÜST,TECRÜBELİ VE GÜVENİLİR BİRİYLE ÇALIŞMAK İSYETEN HERKES TEKLİFVEREBİLİR. REFERANSLARIM ÇALIŞTIĞIM FİRMALARDIR. ASELSAN,TÜRK TRAKTÖR,ENSAR MAKİNA,3HE MAKİNA ,PEKİŞ MAKİNA, T-KALIP,EMD KALIP TASARIM,ÖZKAN MAKİNA,BUSE AYDINLATMA ,ÖZÇELİKLER PASLANMAZ VE ÖZEL KİŞİLER.
4

Başak Y.

3D Teknik Çizim Modelleme Tasarım · Çankaya · Ankara
Başkent Üniversitesi İç mimarlık ve Çevre Tasarımı mezunuyum. Şuan Ankara da iyi bir Mimarlık firmasında yaklaşık 1 yıldır iç mimar olarak çalışmaktayım. Ağırlıklı olarak iç mekan tasarımı, 3d modelleme yapıyorum. Fotoğraflardan bazıları şuan çalıştığım firmaya, bir kısmı freelance yapmış olduğum tasarımlara aittir. İyi derecede Autocad, 3dsmax ve Photoshop kullanmaktayım.
AUTOCAD, 3D MAX
5

Dilek K.

3D Teknik Çizim Modelleme Tasarım · Çankaya · Ankara
Ada 3 Boyut olarak, Yurt içi ve yurtdışı; Büyük ve küçük ölçekli projelerinizi 3 boyutta görselleştiriyoruz. İç mekan, dış mekan tasarımları, mimari animasyon, wallwasher bina boyama görselleştirmesi, bina ve çevre aydınlatma, spor kompleksleri, park ve oyun alanları, çevre düzenleme ve peyzaj görselleştirmesi,mobilya tasarımları, stand tasarımları, her türlü obje modelleme, 3D Max ve Vray grup veya özel derslerle hizmetinizdeyiz. Kaliteyi belirleyen yapılanlar yani portfolio ve referanslardır. Sizde güvenilir, kaliteli, ekonomik ve daimi müşterilerimiz arasına katılmak istiyorsanız doğru yerdesiniz.
6

Burak A.

3D Teknik Çizim Modelleme Tasarım · Etimesgut · Ankara
İnşaat ve mobilya sektöründeki projelerinizi 3 boyutlu hale getiriyor, isteğiniz doğrultusunda maket ve katalog çalışmalarını yapıyoruz. Mobilya ve hazır mutfak tasarımı ve üretim çizimi yapabiliyoruz. Ofis ve konut mobilyalarının tasarım ve uygulamasını gerçekleştirip, kalıcı çözümler sunuyoruz.
7

Fatih Burak H.

3D Teknik Çizim Modelleme Tasarım · Çankaya · Ankara
Uzun yıllardır bu sektördeki deneyimerlimle; iç ve dış mekan tasarımlarını müsteri istekleri üzerine veya gerek çizim/görselleştirme gerek uygulama safhasında bütçeye, mekana ve koşullara göre en iyi şekilde sunmaktayım. bina cephe tasarımları, konut iç mekan tasarımları, resturant, mağaza gibi her türlü yapıda en iyi tasarım ve projelendirmeyi temin ederim...
8

Ömer K.

3D Teknik Çizim Modelleme Tasarım · Mamak · Ankara
UYGUN FİYATA (mimari ve iç mimari 3D görselleştirme ve çizim) VRAY 3D MAX -MAĞAZA DEKORASYONU FUAR STANT TASARIMI ,RESTORAN OTEL OFİS GİBİ TÜM TİCARİ ALANLARDA İHTİYACA YÖNELİK PROJE OLUŞTURULMASI .BU PROJE KAPSAMINDA MEKANDA FARKLILIKLAR OLUŞTURMA VE SEKTÖRÜNDE REKABET GÜCÜNÜ ETKİLEYECEK KİMLİK KAZANIMININ GÖZ ÖNÜNDE TUTULMASI . TİCARİ ALANLARDA MİNİMUM SÜREDE MEKANI YENİDEN ÇALIŞIR HALE GETİRECEK ŞEKİLDE EN KISA TESLİM SÜRESİ İLE İŞ PROGRAMI OLUŞTURMASIDIR. BU ŞEKİLDE HAYELLERİNİZDEKİ TASARIMLAR GERÇEĞE DÖNÜŞMÜŞ OLURLAR. OK İÇ MİMARLIK ÇALIŞMALARINDA OFİS, MAĞAZA, KONUT, VİİLA, OTEL, RETAURANT, FUAR VE SOSYAL TESİSLERİN YANI SIRA RESTORASYON VE KİŞİYE ÖZEL MOBİLYA ÜRETİMİ SUNMAKTADIR.
9

Ersoy Y.

3D Teknik Çizim Modelleme Tasarım · Çankaya · Ankara
e2 Proje ve Mimarlık; anahtar teslimi “TASARIM, PROJE, UYGULAMA” mantığıyla kurulmuştur. Proje ve danışmanlık hizmetleri iç mimarlardan oluşan genç ve yenilikçi bir ekip tarafından yürütülmektedir. Müşterilerimize en iyi hizmeti verebilmek için ARGE yaparak; konut, ofis, ticari alan tasarımı, proje ve uygulama hizmetleri verilmektedir. Proje, ahşap ürünler, duvar kâğıtları, masa sandalye, dış mekân mobilyaları, hareketli mobilyalar, aksesuar ve danışmanlık hizmetleri uzman içmimarlardan oluşan kadromuzla gerçekleştirilmektedir. Proje ve uygulama ekibimiz Ankara merkezli olmak üzere Türkiye’nin çeşitli illerinin yanı sıra yurtdışında da hem proje hemde anahtar teslimi uygulama hizmeti vermektedir. İnşaat taahhüt hizmetlerinde; Sıhhi tesisat ve elektrik işleri, alçı, sıva, seramik, vitrifiye, boya, mobilya gibi kalemler kendi bünyesinde istihdam ettiği 30 kişilik profesyonel ve eğitimli uygulama ekibi ile çözümlemektedir.
10

Emin B.

3D Teknik Çizim Modelleme Tasarım · Keçiören · Ankara
DIŞ MEKAN- İÇ MEKAN TASARIMI , CEPE TASARIMI , RENKLİ PLAN HAZIRLAMA RENDER HİZMETİ VERMEKTEYİM KISA SÜREDE UYGUN FİYATA KALİTELİ RENDERLAR YAPILIR. TANITIM RESİMLERİNİN HEPSİ BANA AİTTİR.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

en yeni müşteri yorumları

         
Tınaz Şekercioğlu
3D Teknik Çizim   04/10/2015

Emre Bey'in çalışmaları beklentilerimizi fazlasıyla karşıladı. İhtiyacımızı kısa sürede, büyük bir titizlikle çalışarak son derece başarılı şekilde karşıladı. Daha sonraki işlerimizde kendisiyle tekrar çalışmak isteriz.

         
3D Teknik Çizim   03/10/2015

Çok hızlı ve çok kaliteli bir modelleme oldu. Hiç tahmin bile etmiyordum. Çok teşekkür ederim. Beni büyük bir sıkıntıdan kurtardınız.

         
Hüseyin Çınar
3D Teknik Çizim   28/07/2015

kaliteli ve zamanında hizmet. Her türlü isteğe çözüm sonuçları ile oldukça başarılı bir arkadaş. Çalışmalar için teşekkürler.

         
Mete Adışen
3D Teknik Çizim   18/05/2015

Benim işim ufak bir projeydi ama hızlı bir şekilde , tam kafamda tasarladığım gibi gerçekleştirdi.Kendisine teşekkür ediyorum.

         
Buğu Gezer
3D Teknik Çizim   23/04/2015

Ben anlatamadığım halde istediğim şeyi anlayıp gerçekten istenenden kısa sürede harika bir iş çıkardı. Fiyat ve ödeme konusundaki anlayışı gerçekten şahaneydi. Tekrar Teşekkürler.

neden armut?

 • Teklif Rekabeti

  Çok seçenek

 • Uygun Fiyatlar

  Benzersiz fırsatlar

 • Gerçek Yorumlar

  En iyi hizmet verenler

 • Ücretsiz Kullan

  Risksiz deneme şansı


Bu Bölgedeki 3D Teknik Çizim Modelleme Tasarım Üyelerimiz
Çankaya
Yenimahalle
Etimesgut
Keçiören
Mamak
Sincan
Altındağ
Gölbaşı
Pursaklar
Kazan
Ankara için 3D Teknik Çizim Modelleme Tasarım hizmeti mi veriyorsun?  Hizmet Vermek İçin Ücretsiz Üye Olseni de burada listeleyelim!