En İyi 10 Ankara 3D Teknik Çizim Modelleme Tasarım Listesi

Ücretsiz 4 3D Teknik Çizim Modelleme Tasarım Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Bu bölgede 56 3D Teknik Çizim Modelleme Tasarım üyemiz hazır.

Ücretsiz teklif al >
1

Fatih Burak H.

3D Teknik Çizim Modelleme Tasarım · Çankaya · Ankara
Uzun yıllardır bu sektördeki deneyimerlimle; iç ve dış mekan tasarımlarını müsteri istekleri üzerine veya gerek çizim/görselleştirme gerek uygulama safhasında bütçeye, mekana ve koşullara göre en iyi şekilde sunmaktayım. bina cephe tasarımları, konut iç mekan tasarımları, resturant, mağaza gibi her türlü yapıda en iyi tasarım ve projelendirmeyi temin ederim...
2

Kamil K.

3D Teknik Çizim Modelleme Tasarım · Çankaya · Ankara
3D Max ve Vray uzmanıyım, aynı zamanda Ankara nın önde gelen kurslarında eğitmenlik yapmaktayım. Ada 3 Boyut olarak, Yurt içi ve yurtdışı; Büyük ve küçük ölçekli projelerinizi 3 boyutta görselleştiriyoruz. İç mekan, dış mekan tasarımları, mimari animasyon, wallwasher bina boyama görselleştirmesi, bina ve çevre aydınlatma, spor kompleksleri, park ve oyun alanları, çevre düzenleme ve peyzaj görselleştirmesi,mobilya tasarımları, stand tasarımları, her türlü obje modelleme, 3D Max ve Vray grup veya özel derslerle hizmetinizdeyiz. Kaliteyi belirleyen yapılanlar yani portfolio ve referanslardır. Sizde güvenilir, kaliteli, ekonomik ve daimi müşterilerimiz arasına katılmak istiyorsanız doğru yerdesiniz. Birlikte çalışabilmek umudu ile, Saygılarımla, Kamil Kurtuluş 3D Görselleştirme Uzmanı
3

Loft House

3D Teknik Çizim Modelleme Tasarım · Çankaya · Ankara
Uzun yıllardır freelance olarak emek verdiğimiz iç mimari proje,tasarım ve uygulama sektörüne yeni kurduğumuz ofisimiz ve tescilli markamızla daha güçlü bir şekilde giriş yapıyoruz. İç mekanlarınız için öncelikle 3 boyutlu çizimler ve tasarımlarla hayallerinizdeki evin ,ofisin ya da herhangi bir yaşam alanınızın alacağı yeni şekli sizlere sunuyor ve daha sonra geniş kadromuzla inşaatına başlayıp hayalleri gerçeğe dönüştürüyoruz.
4

Mehmet M.

3D Teknik Çizim Modelleme Tasarım · Çankaya · Ankara
2004 ODTÜ Mimarlık fakültesi-Şehir ve Bölge Planlama mezunuyum. 9 yıllık iş hayatımda her tür ve ölçekte görsel materyal ile ileri düzeyde tecrübem var. profesyonel olarak ArcGIS, NetCAD, AutoCAD, Civil3D, CorelDraw, Google Sketch Up kullanıcısıyım. işimde oldukça titizimdir, zamanında ve kaliteli iş teslim etmekle bilinirim.
5

Ömer K.

3D Teknik Çizim Modelleme Tasarım · Çankaya · Ankara
UYGUN FİYATA (mimari ve iç mimari 3D görselleştirme ve çizim) VRAY 3D MAX -MAĞAZA DEKORASYONU FUAR STANT TASARIMI ,RESTORAN OTEL OFİS GİBİ TÜM TİCARİ ALANLARDA İHTİYACA YÖNELİK PROJE OLUŞTURULMASI .BU PROJE KAPSAMINDA MEKANDA FARKLILIKLAR OLUŞTURMA VE SEKTÖRÜNDE REKABET GÜCÜNÜ ETKİLEYECEK KİMLİK KAZANIMININ GÖZ ÖNÜNDE TUTULMASI . TİCARİ ALANLARDA MİNİMUM SÜREDE MEKANI YENİDEN ÇALIŞIR HALE GETİRECEK ŞEKİLDE EN KISA TESLİM SÜRESİ İLE İŞ PROGRAMI OLUŞTURMASIDIR. BU ŞEKİLDE HAYELLERİNİZDEKİ TASARIMLAR GERÇEĞE DÖNÜŞMÜŞ OLURLAR. OK İÇ MİMARLIK ÇALIŞMALARINDA OFİS, MAĞAZA, KONUT, VİİLA, OTEL, RETAURANT, FUAR VE SOSYAL TESİSLERİN YANI SIRA RESTORASYON VE KİŞİYE ÖZEL MOBİLYA ÜRETİMİ SUNMAKTADIR.
3ds max, Modelleme, animasyon, Karakter modelleme, Rigging, Lowpoly modeling, Mimari tasarım.
6

Murat T.

3D Teknik Çizim Modelleme Tasarım · Keçiören · Ankara
İş Bitirmeler 1- Bilkent İnternational Collage -Erbil Okul kompleksi projesi- 3 boyutlu tasarım, görsel gerçekleme, animasyon. 2- Bilkent Bahçe Konutları Villa projeleri, 3 boyutlu tasarım, görsel gerçekleme. 3- Bilkent Bahçe Konutları Sosyal Tesis Binası, 3 boyutlu tasarım, görsel gerçekleme. 4- Meteksan Savunma Yangın ve Yarasavunma Eğitim Simulatörü Animasyonu. 5- Tumas A.Ş Sirilanka Hastane Binası 3boyutlu tasarım ve gerçekleme.
iç mimari,dekorasyon,inşaat
7

Aydil Dekorasyon Emlak İnşaat San.tic.ştd:şti

3D Teknik Çizim Modelleme Tasarım · Çankaya · Ankara
Uzman teknik personelimiz ve deneyimili ekipmanlarımızla Ankaranın her yerinde konut,işyeri,otel vb.bütün yapılarda İç mimari ve dekorasyon hizmetleri ile her türlü bakım onarım ve yenileme (İnşaat,Elektrik,Sıhhı tesisat,mobilya)faalitetleri müşterinin talep ve istekleri doğrultusunda 3D çizimle modellenerek projelendirilmekte ve çizilen poroje tüm ayrıntıları ile uygulamaktadır.
8

Buket Kaya Tasarım İç Mimari Proje Tasarım Ve Uygulama

3D Teknik Çizim Modelleme Tasarım · Çankaya · Ankara
İç mekân tasarımı konusunda profesyonel çalışmalara imza atan akademisyen Buket KAYA ve eşi Yavuz KAYA tarafından “İçmimarlık, Proje, Tasarım ve Uygulama” hizmeti vermek üzere kurulan Buket Kaya Tasarım şirketi, 2009 yılından bu yana anahtar teslimi uygulamalar yapmaktadır. Yaşayan mekânlar oluşturma prensibi ile çalışmalar sürdüren tasarım ekibi; “Mekânınız size hizmet etsin, Siz mekâna değil…” fikri üzerine kurulu bir tasarım anlayışı benimsemiştir.
insaat muhendisligi,proje,teknik,statik,mimar
9

Mirac P.

3D Teknik Çizim Modelleme Tasarım · Osmancık · Çorum
#Insaat Muhendisi #Statik Analiz, Hesap Raporu, Proje Cizimi #Statik ve mimari projeler, projeye gore fiyatlandirilir. #Celik Yapi, Ahsap Yapi, Betonarme, Mimari Projeler ve Metraj hazirlanir. #3D Modelleme yapılır.
10

Garaj Ajans

3D Teknik Çizim Modelleme Tasarım · Yenimahalle · Ankara
3D Max tasarım, animasyon, tanıtım filmi, mimari çizim gibi alanlarda deneyimli kadromuzla hizmet vermekteyiz.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

en yeni müşteri yorumları

         
Kemal Yildirim
3D Teknik Çizim Modelleme Tasarım   16/08/2014

Atilla bey sözleştiğimiz şekilde Görsel çizimlerini yaptı. Beklentilerimi karşılamış olduğundan dolayı teşekkür ederim. İnşallah bundan sonrada çalışacağız.

         
Anıl Günkazandı
3D Teknik Çizim Modelleme Tasarım   10/07/2014

Emre Bey le çalışmak gerçekten çok kolay söylenileni bir kerede anlayan ve çözüm odaklı çalışan bir arkadaş işin üzerinde durması ve zamanında teslim etmesi sektorde zor bulunan insanlar arasına girmesini sağlayacak bence. herşeyiyle dürüst ve anlayışlı olduğu için ayrıca kendisine buradan da teşkkür etmek istedim. Teşekkürler Emre.

         
Atalay Yılmaz
3D Teknik Çizim Modelleme Tasarım   12/06/2014

Özcan Bey den hizmet almaya başladım. Fakat o kadar yoğundumki teklif seçmeye zamanım bile olmadı. Özcan S. nin kendisi de Armut tan hizmet aldığımı belirtmemi rica etti. Teşekkür ediyorum.

         
Korkut Balkan
3D Teknik Çizim Modelleme Tasarım   27/05/2014

Tanimimizi hizla anladi. Kisa surede taslak renderlar uzerinden sonuca gittik. Dogru bir fiyatla cizimimizi tamamladi.

         
Didem Özkan
3D Teknik Çizim Modelleme Tasarım   06/03/2014

Çok kabiliyetli ve çalışkan. Çok kolay iletişim kurulabiliyor. İhtiyacım olan detayları bana hatırlattı ve iş çok güzel sonuçlandı. Çok teşekkürler.

neden armut?

 • Teklif Rekabeti

  Çok seçenek

 • Uygun Fiyatlar

  Benzersiz fırsatlar

 • Gerçek Yorumlar

  En iyi hizmet verenler

 • Ücretsiz Kullan

  Risksiz deneme şansı

Ankara - Benzer Meslekler
İç Mimar ve Dekorasyon
İç Mimar Tasarım
Mimari Çizim, Maket ve Görselleştirme

Bu Bölgedeki 3D Teknik Çizim Modelleme Tasarım Üyelerimiz
Çankaya Yenimahalle Etimesgut Keçiören Mamak Sincan Altındağ Gölbaşı Pursaklar
Ankara için 3D Teknik Çizim Modelleme Tasarım hizmeti mi veriyorsun?  Hizmet Vermek İçin Ücretsiz Üye Olseni de burada listeleyelim!