En İyi 10 Ankara 3D Teknik Çizim Modelleme Tasarım Listesi

Ücretsiz 4 3D Teknik Çizim Modelleme Tasarım Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Bu bölgede 62 3D Teknik Çizim Modelleme Tasarım üyemiz hazır.

Ücretsiz teklif al >
1

Mustafa E.

3D Teknik Çizim Modelleme Tasarım · Pursaklar · Ankara
Mimari Endüstriye yada prodüksiyon alanında 3d modelleme ve animasyon hizmeti vermekteyiz 6 yıldır bu işin içinde işimizi hiç bıkmadan severek ve isteyerek yapıyoruz... Tecrübe kalite ve hızlı hizmet anlayışı ile sizlerle tanışmak ve çalışmak isteriz...
2

Ferit Anıl Y.

3D Teknik Çizim Modelleme Tasarım · Çankaya · Ankara
Profesyonel anlamda 3d modelleme ve render işi ile uğraşmaktayım.Şuan kaliteli ve piyasada hatırı sayılır işler yapan bir inşaat firmasında çalışmaktayım.İç mekan,dış mekan,peyzaj,mimari,mobilya,dekorasyon vb.alanlarda 20 TB lık arşivim ve sektörden gelen tecrübem ile sonuca hızlı bir şekilde gitmekteyim.İyi ve profesyonel hizmet isteyenler için burdayım.Ayrıca 50 senelik tecrübe ve sağlam bir potfoliosu olan mobilya atölyemizde de üretim ve mobilya çözümlerinizi en iyi şekilde karşılayabilirim.Şimdiden gösterdiğiniz/göstereceğiniz ilgiye teşekkür ederim.
3

Mucahit Ç.

3D Teknik Çizim Modelleme Tasarım · Pursaklar · Ankara
Solidworks ve Autocad programını cam programları üzerinde profesyonel çalışmalarım vardır. Size yuksek kalitede çizimler sunarım.
4

Kamil K.

3D Teknik Çizim Modelleme Tasarım · Çankaya · Ankara
3D Max ve Vray uzmanıyım, aynı zamanda Ankara nın önde gelen kurslarında eğitmenlik yapmaktayım. Ada 3 Boyut olarak, Yurt içi ve yurtdışı; Büyük ve küçük ölçekli projelerinizi 3 boyutta görselleştiriyoruz. İç mekan, dış mekan tasarımları, mimari animasyon, wallwasher bina boyama görselleştirmesi, bina ve çevre aydınlatma, spor kompleksleri, park ve oyun alanları, çevre düzenleme ve peyzaj görselleştirmesi,mobilya tasarımları, stand tasarımları, her türlü obje modelleme, 3D Max ve Vray grup veya özel derslerle hizmetinizdeyiz. Kaliteyi belirleyen yapılanlar yani portfolio ve referanslardır. Sizde güvenilir, kaliteli, ekonomik ve daimi müşterilerimiz arasına katılmak istiyorsanız doğru yerdesiniz. Birlikte çalışabilmek umudu ile, Saygılarımla, Kamil Kurtuluş 3D Görselleştirme Uzmanı
5

Fatih Burak H.

3D Teknik Çizim Modelleme Tasarım · Çankaya · Ankara
Uzun yıllardır bu sektördeki deneyimerlimle; iç ve dış mekan tasarımlarını müsteri istekleri üzerine veya gerek çizim/görselleştirme gerek uygulama safhasında bütçeye, mekana ve koşullara göre en iyi şekilde sunmaktayım. bina cephe tasarımları, konut iç mekan tasarımları, resturant, mağaza gibi her türlü yapıda en iyi tasarım ve projelendirmeyi temin ederim...
6

Blue Line Designers

3D Teknik Çizim Modelleme Tasarım · Çankaya · Ankara
ODTÜ Metalurji ve Malzeme Mühendisliği mezunuyum. Ankara da Mühendislik ve Tasarım dallarında Freelance iş ortaklığı olan bir firmayı yönetiyorum. 3B ürün tasarlama, ürün geliştirme ve teknik çizimlerinin yapılması işlerimizin bir parçası.
7

Turgay A.

3D Teknik Çizim Modelleme Tasarım · Çankaya · Ankara
10 yılllık eğitim tecrübesine. 10 yıllık iş tecrübesine sahibim. Vinç sektöründen, Savunma sanayisine, birçok farklı projelerde Tasarım, modelleme ve teknik resim konularında çalıştım ve çalışmaktayım. Yapılacak iş konusunda ne kadar fazla bilgi alırsam o kadar isteğe uygun sonuç elde edilebilir. işlerimde Kullandığım 2D - 3D programları: AutoCAD, SolidWORKS, Autodesk INVENTOR, CATIA V5
8

İsmet Y.

3D Teknik Çizim Modelleme Tasarım · Çankaya · Ankara
3d ürün görselleme, iç mekan tasarımları, dış mekan ve bina cephe 3d çalışmaları, ürün tasarımı, ofis alanı tasarımları, ofis alanları ile ilgili ürün tasarımı, tasarımı yapılan ürünler ile ilgili üretim çizimleri, proje paftaları hazırlanması,villa tasarımları ve özel mekanlar ile ilgili render çalışmalarına devam etmekteyim. Yaklaşık 10 yıldır bu alanda hizmet vermekteyim, hem tasarım hem malzeme seçimi hemde üretim planlama anlamında destek hizmeti de sunmaktayım.
9

Fatih G.

3D Teknik Çizim Modelleme Tasarım · Etimesgut · Ankara
Peyzaj mimarıyım.3d modelleme ile mantolama ve sıfırdan proje görselleştirme alanında uzmanım.
10

Cansu T.

3D Teknik Çizim Modelleme Tasarım · Mamak · Ankara
3D Teknik Çizim Modelleme Tasarım işleriniz kaliteli ve uygun fiyata özenle yapılmaktadır.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

en yeni müşteri yorumları

         
Osman Gelgit
3D Teknik Çizim Modelleme Tasarım   13/11/2014

Mimari çizim ile ilgili ihtiyacımı kısa sürede armut.com ve Cenker Bey sayesinde gayet memnun edici şekilde aldım.Teşekkürler...

         
Kemal Yildirim
3D Teknik Çizim Modelleme Tasarım   16/08/2014

Atilla bey sözleştiğimiz şekilde Görsel çizimlerini yaptı. Beklentilerimi karşılamış olduğundan dolayı teşekkür ederim. İnşallah bundan sonrada çalışacağız.

         
Anıl Günkazandı
3D Teknik Çizim Modelleme Tasarım   10/07/2014

Emre Bey le çalışmak gerçekten çok kolay söylenileni bir kerede anlayan ve çözüm odaklı çalışan bir arkadaş işin üzerinde durması ve zamanında teslim etmesi sektorde zor bulunan insanlar arasına girmesini sağlayacak bence. herşeyiyle dürüst ve anlayışlı olduğu için ayrıca kendisine buradan da teşkkür etmek istedim. Teşekkürler Emre.

         
Atalay Yılmaz
3D Teknik Çizim Modelleme Tasarım   12/06/2014

Özcan Bey den hizmet almaya başladım. Fakat o kadar yoğundumki teklif seçmeye zamanım bile olmadı. Özcan S. nin kendisi de Armut tan hizmet aldığımı belirtmemi rica etti. Teşekkür ediyorum.

         
Korkut Balkan
3D Teknik Çizim Modelleme Tasarım   27/05/2014

Tanimimizi hizla anladi. Kisa surede taslak renderlar uzerinden sonuca gittik. Dogru bir fiyatla cizimimizi tamamladi.

neden armut?

 • Teklif Rekabeti

  Çok seçenek

 • Uygun Fiyatlar

  Benzersiz fırsatlar

 • Gerçek Yorumlar

  En iyi hizmet verenler

 • Ücretsiz Kullan

  Risksiz deneme şansı

Ankara - Benzer Meslekler
İç Mimar ve Dekorasyon
İç Mimar Tasarım
Mimari Maket ve Görselleştirme

Bu Bölgedeki 3D Teknik Çizim Modelleme Tasarım Üyelerimiz
Çankaya Yenimahalle Etimesgut Keçiören Mamak Sincan Altındağ Gölbaşı Pursaklar
Ankara için 3D Teknik Çizim Modelleme Tasarım hizmeti mi veriyorsun?  Hizmet Vermek İçin Ücretsiz Üye Olseni de burada listeleyelim!