En İyi 10 Ankara 3D Teknik Çizim Modelleme Tasarım

Ücretsiz 4 3D Teknik Çizim Modelleme Tasarım Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Bu bölgede 58 3D Teknik Çizim Modelleme Tasarım üyemiz hazır.

Ücretsiz teklif al
1

G Design

3D Teknik Çizim Modelleme Tasarım · Çankaya · Ankara
Biz, tasarlanmasını istediğiniz tüm ürünlerinizi, istekleriniz doğrultusunda tasarlıyoruz. Tasarım aşamasında ki ürünleriniz; sunum, katalog ya da üretim için uygun hale getirilerek üretimden önce bir çok konuda ürününüz üzerinde değişiklik yapma imkanı veriyoruz. Tüm bunlara ek olarak tasarım aşamasında size, ürünleriniz için "Profesyonel Render" alarak size karar verme kolaylığı sağlıyoruz. Özellikle endüstriyel ürünlerde ve makinelerde, üretimden önce aklınızda oluşan tüm soru işaretlerini ortadan kaldırıyoruz. Gerek 2D Teknik Çizim, gerekse 3D Model konularında profesyonel çözümler sunuyoruz.
AUTOCAD, 3D MAX
2

Dilek Kurtuluş

3D Teknik Çizim Modelleme Tasarım · Çankaya · Ankara
Ada 3 Boyut olarak, Yurt içi ve yurtdışı; Büyük ve küçük ölçekli projelerinizi 3 boyutta görselleştiriyoruz. İç mekan, dış mekan tasarımları, mimari animasyon, wallwasher bina boyama görselleştirmesi, bina ve çevre aydınlatma, spor kompleksleri, park ve oyun alanları, çevre düzenleme ve peyzaj görselleştirmesi,mobilya tasarımları, stand tasarımları, her türlü obje modelleme, 3D Max ve Vray grup veya özel derslerle hizmetinizdeyiz. Kaliteyi belirleyen yapılanlar yani portfolio ve referanslardır. Sizde güvenilir, kaliteli, ekonomik ve daimi müşterilerimiz arasına katılmak istiyorsanız doğru yerdesiniz.
3

Ömer Zengin

3D Teknik Çizim Modelleme Tasarım · Etimesgut · Ankara
Dokuz Eylül Üniversitesi İnşaat Mühendisliği mezunuyum. 6 yıldır inşaat sektöründe faaliyet göstermekteyim. Çelik ve betonarme yapılar , endüstriyel yapı ve ürün detayları konularında mevcut projelerinizi sizin için görselleştirebilir, detay çizimleri yapabilirim. Henüz projelendirilmemiş ve fikir aşamasındaki çalışmalarınızı birlikte projelendirip görselleştirebiliriz. Hem teknik hem görsel açıdan size yardımcı olabilirim.
4

L'arte Tasarım Proje Uygulama Danışmanlık Ltd. Şti.

3D Teknik Çizim Modelleme Tasarım · Çankaya · Ankara
Tasarım tutkumuz, üretmek ve deneyimlemek isteğimizle 2011 yılında çıktığımız yolculuğumuza konut, sağlık kurum ve kuruluşları, ofisler, konaklama alanları, sosyal mekanlar, mobilya, peyzaj ve cephe tasarımlarıyla devam etmekteyiz. Bizler için her bir proje yeni bir yolculuktur, mekanların ve sizlerin ruhuna... Bu anlayışımız ve disiplinler arası olan mesleğimizin bize katkılarıyla her gün biraz daha gelişiyor ve yenileniyoruz.
5

Mustafa Ecer

3D Teknik Çizim Modelleme Tasarım · Çankaya · Ankara
Mimari Endüstriye yada prodüksiyon alanında 3d modelleme ve animasyon hizmeti vermekteyiz 6 yıldır bu işin içinde işimizi hiç bıkmadan severek ve isteyerek yapıyoruz... Tecrübe kalite ve hızlı hizmet anlayışı ile sizlerle tanışmak ve çalışmak isteriz...
6

Burak Akgün

3D Teknik Çizim Modelleme Tasarım · Etimesgut · Ankara
İnşaat ve mobilya sektöründeki projelerinizi 3 boyutlu hale getiriyor, isteğiniz doğrultusunda maket ve katalog çalışmalarını yapıyoruz. Mobilya ve hazır mutfak tasarımı ve üretim çizimi yapabiliyoruz. Ofis ve konut mobilyalarının tasarım ve uygulamasını gerçekleştirip, kalıcı çözümler sunuyoruz.
7

Gürhan Şüküroğlu

3D Teknik Çizim Modelleme Tasarım · Çankaya · Ankara
Bazen nefes almak değildir yaşamak! Sevdiğin işleri yapıp gururlanmaktır. Hayallerin bittiği yerde kendi gerçeklerini yazdırmaktır yaşamak. Tasarım uzmanı olarak yaptığım tasarım çalışmalarında özenli, dikkatli ve yaratıcılığın yanında ihtiyaç duyulan imajın en doğru şekilde yansıtılmasına çalışmaktayım. 3D modelleme uzmanı olarak yaptığım 3d model çalışmalarında gerçekçiliği ön planda tutarak gerçekçi karakter ve gerçekçi modeller hazırlamaktayım. Ayrıca bu 3 boyutlu modelleri 3 boyutlu baskıya uygun hale getirerek 3D baskı alınabilmesini sağlamaktayım. Animasyon uzmanı olarak yaptığım animasyon çalışmalarında verilmek istenen imajın en etkileyici şekilde animasyona dönüştürülerek görsel bir şölen haline çevirmekteyim.
8

Onur Taş

3D Teknik Çizim Modelleme Tasarım · Yenimahalle · Ankara
Muğla Üniversitesi 2013 mezunuyum.Okulumu iyi bir derece ile bitirdim ve üç senedir 3d modelleme,animasyon ve mimari çizimler yapıyorum. İşleriniz büyük bir özveri ile yapılır. İstenildiği takdirde referans sunabilirim.
9

Fatih Burak Hasarı

3D Teknik Çizim Modelleme Tasarım · Çankaya · Ankara
Uzun yıllardır bu sektördeki deneyimerlimle; iç ve dış mekan tasarımlarını müsteri istekleri üzerine veya gerek çizim/görselleştirme gerek uygulama safhasında bütçeye, mekana ve koşullara göre en iyi şekilde sunmaktayım. bina cephe tasarımları, konut iç mekan tasarımları, resturant, mağaza gibi her türlü yapıda en iyi tasarım ve projelendirmeyi temin ederim...
10

Şendoğan Topal

3D Teknik Çizim Modelleme Tasarım · Yenimahalle · Ankara
Linear , non linear kauçuk esnek parça analizleri. Sabit veya değişken kuvvet altında yapısal dinamik veya statik analizler. Analiz sonuçlarına göre malzeme veya kalınlık ihtiyacına ulaşma. Özel sac veya Metalli Kauçuk Tasarımları. Analizle desteklenen Sac ve Kauçuk Kalıp Tasarımı. Cam destek online veya yerinde. Çok yönlü havalandırma sistemleri tasarımı ve açınım hesaplamaları ( silindirik veya kare havalandırmaları). 3d modelin gerçeğe yakın renderlenmesi ve yüksek kalitede gerçekçi fotoğraf elde edilmesi. solidworks , NX , ansys , autoform , formsuite ,
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

en yeni müşteri yorumları

         
yunus kurtoğlu
3D Teknik Çizim   11/02/2016

Cenker bey'in ile çalışmaktan şahsım adına çok memnun kaldım.. Çünkü kısa sürede özverili ve güzel bir iş çıkardı.. Profesyonel bir mimar..Çalışmalarında başarılar dilerim.

         
Ramazan SABIRLI
3D Teknik Çizim   07/02/2016

Kesinlikle bir 3d modelleme yaptıracaksanız Emre Bey ile alışın derim.Kendi alanında olmayan durumda bile değişik fikirler ortaya koyabilen bir arkadaş.İşini yaparken sadece çizim olarak bakmaması da ayrıca bir artı yönüdür bence.

         
3D Teknik Çizim   04/02/2016

Kurumsal bakış açısını en üst düzeyde tutan ve talep edilen projenin tüm detaylarında (planlama,strateji,maliyet,üretim,tasarım v.b.) aktif rol alıp, ürün geliştirme konusunda firmamıza vermiş olduğu desteklerden ötürü Onur Beye bu vesile ile teşekkür eder, bir sonraki projemizde kendiyle çalışmaktan son derece mutluluk duyacağımızı belirtiriz. Beta E-Ticaret, Artı Filo Danışmanlık ve Bolero Filo kiralama şirketler grubu olarak çalışma hayatında başarılar dileriz.

         
3D Teknik Çizim   19/01/2016

Özeni,kaliteli çalışması,ilgisi ve bilgisiyle çok başarılı bir çalışma oldu.Eray Bey'e projenizin başından sonuna kadar güvenebilirsiniz.

         
Uğur Kestane
3D Teknik Çizim   19/01/2016

Gama Mimarlık bu işin ehlidir, uygun fiyat, hızlı iş teslimatı ve kurumsal samimiyet için kendilerine teşekkür ediyorum ve kesinlikle tavsiye edebileceğim bir kurumdur.

neden armut?

 • Teklif Rekabeti

  Çok seçenek

 • Uygun Fiyatlar

  Benzersiz fırsatlar

 • Gerçek Yorumlar

  En iyi hizmet verenler

 • Ücretsiz Kullan

  Risksiz deneme şansı


Bu Bölgedeki 3D Teknik Çizim Modelleme Tasarım Üyelerimiz
Çankaya
Yenimahalle
Etimesgut
Keçiören
Mamak
Sincan
Altındağ
Gölbaşı
Pursaklar
Kazan
Ankara için 3D Teknik Çizim Modelleme Tasarım hizmeti mi veriyorsun?  Hizmet Vermek İçin Ücretsiz Üye Olseni de burada listeleyelim!