En İyi 10 Ankara 3D Teknik Çizim Modelleme Tasarım Listesi

Ücretsiz 4 3D Teknik Çizim Modelleme Tasarım Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Bu bölgede 31 3D Teknik Çizim Modelleme Tasarım üyemiz hazır.

Ücretsiz teklif al >
3d modelleme ve animasyon
1

Mustafa E.

3D Teknik Çizim Modelleme Tasarım · Pursaklar · Ankara
Mimari Endüstriye yada prodüksiyon alanında 3d modelleme ve animasyon hizmeti vermekteyiz 6 yıldır bu işin içinde işimizi hiç bıkmadan severek ve isteyerek yapıyoruz... Tecrübe kalite ve hızlı hizmet anlayışı ile sizlerle tanışmak ve çalışmak isteriz...
3D Görselleştirme, dış mekan tasarımları, iç mekan tasarımları, mimari tasarmlar, 3D Max özel ders
2

Kamil K.

3D Teknik Çizim Modelleme Tasarım · Çankaya · Ankara
3D Max ve Vray uzmanıyım, aynı zamanda Ankara' nın önde gelen kurslarında eğitmenlik yapmaktayım. Ada 3 Boyut olarak, Yurt içi ve yurtdışı; Büyük ve küçük ölçekli projelerinizi 3 boyutta görselleştiriyoruz. İç mekan, dış mekan tasarımları, mimari animasyon, wallwasher bina boyama görselleştirmesi, bina ve çevre aydınlatma, spor kompleksleri, park ve oyun alanları, çevre düzenleme ve peyzaj görselleştirmesi,mobilya tasarımları, stand tasarımları, her türlü obje modelleme, 3D Max ve Vray grup veya özel derslerle hizmetinizdeyiz. Kaliteyi belirleyen yapılanlar yani portfolio ve referanslardır. Sizde güvenilir, kaliteli, ekonomik ve daimi müşterilerimiz arasına katılmak istiyorsanız doğru yerdesiniz. Birlikte çalışabilmek umudu ile, Saygılarımla, Kamil Kurtuluş 3D Görselleştirme Uzmanı
insaat muhendisligi,proje,teknik,statik,mimar
3

Mirac P.

3D Teknik Çizim Modelleme Tasarım · Çankaya · Ankara
#Insaat Muhendisi #Statik Analiz, Hesap Raporu, Proje Cizimi #Statik ve mimari projeler, projeye gore fiyatlandirilir. #Celik Yapi, Ahsap Yapi, Betonarme, Mimari Projeler ve Metraj hazirlanir. #3D Modelleme yapılır.
3D Max, Auto CAD, Vray Render, İç Mimari Dekorasyon
4

Ferhat G.

3D Teknik Çizim Modelleme Tasarım · Keçiören · Ankara
İç mimari tasarım, peyzaj, dış cephe, her türlü ev ve iş yeri özel dekorasyon işleri, mobilyalar, 3 boyutlu görselleriniz uygun fiyata kaliteli bir şekilde hazırlanır.Gerek yerinde rölöve alarak, gerekse sizlerin göndereceği proje üstünde çalışılarak tasarımlarınız hazırlanır.Bunun yanı s�ra her türlü istenilen obje, nesne, birebir, modellenir.
3ds max, Modelleme, animasyon, Karakter modelleme, Rigging, Lowpoly modeling, Mimari tasarım.
5

Murat T.

3D Teknik Çizim Modelleme Tasarım · Keçiören · Ankara
İş Bitirmeler 1- Bilkent İnternational Collage -Erbil Okul kompleksi projesi- 3 boyutlu tasarım, görsel gerçekleme, animasyon. 2- Bilkent Bahçe Konutları Villa projeleri, 3 boyutlu tasarım, görsel gerçekleme. 3- Bilkent Bahçe Konutları Sosyal Tesis Binası, 3 boyutlu tasarım, görsel gerçekleme. 4- Meteksan Savunma Yangın ve Yarasavunma Eğitim Simulatörü Animasyonu. 5- Tumas A.Ş Sirilanka Hastane Binası 3boyutlu tasarım ve gerçekleme.
iç mimari,dekorasyon,inşaat
6

Aydil Dekorasyon Emlak İnşaat San.tic.ştd:şti

3D Teknik Çizim Modelleme Tasarım · Çankaya · Ankara
Uzman teknik personelimiz ve deneyimili ekipmanlarımızla Ankaranın her yerinde konut,işyeri,otel vb.bütün yapılarda İç mimari ve dekorasyon hizmetleri ile her türlü bakım onarım ve yenileme (İnşaat,Elektrik,Sıhhı tesisat,mobilya)faalitetleri müşterinin talep ve istekleri doğrultusunda 3D çizimle modellenerek projelendirilmekte ve çizilen poroje tüm ayrıntıları ile uygulamaktadır.
tasarım,dizayn,modelleme,sunum
7

Ygn Dizayn

3D Teknik Çizim Modelleme Tasarım · Çankaya · Ankara
YGN Dizayn ; İç mimarlık, Tasarım, Tanıtım ve animasyon alanlarında bütünsel veya ayrı ayrı çözümler sunabilmektedir. Kurulduğu günden bu yana müşterilerine zamanında ve doğru hizmet anlayışıyla; hayallerini gerçeğe dönüştüren, zihnindeki yapıları ve mekanları canlandıran, profesyonel bir misyonla ve ekiple hizmet veren, amatör ruhunu kaybetmeyen bir kuruluştur. Firmamız; bünyesinde barındırdığı uzman mimar, iç mimar,3d animatör, tekniker, grafik tasarımcı, peyzaj mimarı ve destek elemanlarıyla gerek yurt içi gerekse yurt dışında en seçkin firmalara hizmet sunmaktadır.
3d max, Vray, Autocad
8

Emel K.

3D Teknik Çizim Modelleme Tasarım · Yenimahalle · Ankara
mimarım. 10 yıllık mimari proje deneyimim var. Şu anda iç ve dış mekan mimari görselleştirme yapıyorum.
AUTOCAD, 3D MAX
9

Dilek K.

3D Teknik Çizim Modelleme Tasarım · Çankaya · Ankara
Ada 3 Boyut olarak, Yurt içi ve yurtdışı; Büyük ve küçük ölçekli projelerinizi 3 boyutta görselleştiriyoruz. İç mekan, dış mekan tasarımları, mimari animasyon, wallwasher bina boyama görselleştirmesi, bina ve çevre aydınlatma, spor kompleksleri, park ve oyun alanları, çevre düzenleme ve peyzaj görselleştirmesi,mobilya tasarımları, stand tasarımları, her türlü obje modelleme, 3D Max ve Vray grup veya özel derslerle hizmetinizdeyiz. Kaliteyi belirleyen yapılanlar yani portfolio ve referanslardır. Sizde güvenilir, kaliteli, ekonomik ve daimi müşterilerimiz arasına katılmak istiyorsanız doğru yerdesiniz.
grafik, tasarım, animasyon, reklam, prodüksiyon, tanıtım filmi, kurumsal kimli, katalog, web
10

Cengiz İ.

3D Teknik Çizim Modelleme Tasarım · Çankaya · Ankara
Merhaba, 15 yıllık iş deneyimlerimden sonra isteyebileceğiniz her türlü reklam, tasarım, web, baskı, dergi, 3d, film montaj gibi tüm işlerinizi en hızlı ve güvenli şekilde çözebiliriz.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

en yeni armut müşteri yorumları

           Didem Özkan
3D Teknik Çizim Modelleme Tasarım   200 TL   06/03/2014
Çok kabiliyetli ve çalışkan. Çok kolay iletişim kurulabiliyor. İhtiyacım olan detayları bana hatırlattı ve iş çok güzel sonuçlandı. Çok teşekkürler.
           Ege Murat Hasdemir
3D Teknik Çizim Modelleme Tasarım   250 TL   04/03/2014
gallery thumbnail
armut com sayesinde tanıdığım 3d teknk çizimleri yapan işi gününde teslim ettiği için mustafa beye çalışmalarında çizimlerinde gösterdiği başarıdan dolayı teşekkür ederim
           Alp Habif
3D Teknik Çizim Modelleme Tasarım   725 TL   17/02/2014
Arkadaş, son derece profesyonel bir çalışma anlayışı ile sözünü tutan, dediği kalitede ve zamanda işini yetiştiren aldığı ücreti fazlasıyla hakeden birisi çok memnun kaldım teşekkür ederim kendisine.
           Ayşegül Mavioğlu Erayka İnşaat
3D Teknik Çizim Modelleme Tasarım   1100 TL   17/02/2014
gallery thumbnail
İlgisi ve bilgisiyle, özenli ve kaliteli çalışmalarıyla yapımını sürdürdüğümüz inşaatımıza değer katan Eray Bey'in çalışmalarına tereddütsüz güvenebilirsiniz. Gelecekteki projelerimizin 3D modellemeleri için de kendisiyle birlikte çalışmayı dilemekteyiz.
           Nuri Aydın
3D Teknik Çizim Modelleme Tasarım   500 TL   23/01/2014
özcan beye tesekkür ederim çizim yapıldı.İlgilendiler ve zamanında işimi teslim ettiler .Armut com çalışanlarıda çok ilgililer site çalışanlarınada tesekkürü bir borç bilirim.

neden armut?

 • Teklif Rekabeti

  Çok seçenek

 • Uygun Fiyatlar

  Benzersiz fırsatlar

 • Gerçek Yorumlar

  En iyi hizmet verenler

 • Ücretsiz Kullan

  Risksiz deneme şansı

Ankara - Benzer Meslekler
Freelance Grafiker Grafik Tasarım
İç Mimar ve Dekorasyon
İç Mimar Tasarım
Mimari Çizim, Maket ve Görselleştirme

Bu Bölgedeki 3D Teknik Çizim Modelleme Tasarım Üyelerimiz
Çankaya Yenimahalle Etimesgut Keçiören Mamak Sincan Altındağ Gölbaşı Pursaklar
Ankara için 3D Teknik Çizim Modelleme Tasarım hizmeti mi veriyorsun?  Hizmet Vermek İçin Ücretsiz Üye Olseni de burada listeleyelim!