En İyi 10 Ankara 3D Teknik Çizim Modelleme Tasarım Uzmanı

4 3D Teknik Çizim Modelleme Tasarım Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Ankara bölgesinde 327 3D Teknik Çizim Modelleme Tasarım Uzmanı teklif vermeye hazır.

4 TEKLİF AL
AUTOCAD, 3D MAX
1

Dilek Kurtuluş

3D Teknik Çizim Modelleme Tasarım · Çankaya · Ankara
Ada 3 Boyut olarak, Yurt içi ve yurtdışı; Büyük ve küçük ölçekli projelerinizi 3 boyutta görselleştiriyoruz. İç mekan, dış mekan tasarımları, mimari animasyon, wallwasher bina boyama görselleştirmesi, bina ve çevre aydınlatma, spor kompleksleri, park ve oyun alanları, çevre düzenleme ve peyzaj görselleştirmesi,mobilya tasarımları, stand tasarımları, her türlü obje modelleme, 3D Max ve Vray grup veya özel derslerle hizmetinizdeyiz. Kaliteyi belirleyen yapılanlar yani portfolio ve referanslardır. Sizde güvenilir, kaliteli, ekonomik ve daimi müşterilerimiz arasına katılmak istiyorsanız doğru yerdesiniz.
2

Mustafa Ecer

3D Teknik Çizim Modelleme Tasarım · Çankaya · Ankara
Mimari Endüstriye yada prodüksiyon alanında 3d modelleme ve animasyon hizmeti vermekteyiz 6 yıldır bu işin içinde işimizi hiç bıkmadan severek ve isteyerek yapıyoruz... Tecrübe kalite ve hızlı hizmet anlayışı ile sizlerle tanışmak ve çalışmak isteriz...
3

Tahsin Y.

3D Teknik Çizim Modelleme Tasarım · Altındağ · Ankara
Almanyada OTOMOTİV MÜHENDİSLİĞİ bölümünde okudum. Üniversite hariç 7 senedir farklı alanlarda tasarımlar yapmaktayım. NX, SOLIDWORKS, AUTOCAD, CATIA programlarıyla hertürlü tasarımlarınız yapılır. Medikal Travmatoloji, ortopedi ile alakalı olarak hertürlü tasarımlarınız uygun fiyata hayata geçirilir. Bu konuda uzun süreli deneyim ve piyasada tasarımlarım vardır. Ayrıca savunma sanayisi, Otomotiv sanayisi , İş makinası, Ambalaj sektörü, paletleme sistemleri ve birçok alanda deneyimim bulunmaktadır. Ayrıca tersine mühendislik konusunda da teknik hizmet, tasarım ve modellemeleriniz yapılır. Yabancı kaynaklı ürün tasarımları teknik detayların açıklanması modellenmesi ve üretime kadar olan her aşaması tamamlanır. Her türlü ürün kalıplaması yapılır. Kısacası aklınıza gelebilecek her türlü tasarımlar ve tasarımlara ait her basamakta çözüm ortağınız olurum.
4

Lrt Tasarım Proje Uygulama Danışmanlık Ltd. Şti.

3D Teknik Çizim Modelleme Tasarım · Çankaya · Ankara
Tasarım tutkumuz, üretmek ve deneyimlemek isteğimizle 2011 yılında çıktığımız yolculuğumuza konut, sağlık kurum ve kuruluşları, ofisler, konaklama alanları, sosyal mekanlar, mobilya, peyzaj ve cephe tasarımlarıyla devam etmekteyiz. Bizler için her bir proje yeni bir yolculuktur, mekanların ve sizlerin ruhuna... Bu anlayışımız ve disiplinler arası olan mesleğimizin bize katkılarıyla her gün biraz daha gelişiyor ve yenileniyoruz.
5

Burak Akgün

3D Teknik Çizim Modelleme Tasarım · Etimesgut · Ankara
İnşaat ve mobilya sektöründeki projelerinizi 3 boyutlu hale getiriyor, isteğiniz doğrultusunda maket ve katalog çalışmalarını yapıyoruz. Mobilya ve hazır mutfak tasarımı ve üretim çizimi yapabiliyoruz. Ofis ve konut mobilyalarının tasarım ve uygulamasını gerçekleştirip, kalıcı çözümler sunuyoruz.
6

Sahset D.

3D Teknik Çizim Modelleme Tasarım · Yenimahalle · Ankara
19 YILLIK MAKİNE TEKNİK ÖĞRETMENİYİM.HALEN DEVAM ETMEKTEYİM. ANKARA OSTİM VE İVEDİKTE ÇEŞİTLİ FİRMALARA PROJE ÇİZİM,AR-GE ÇALIŞMALARINDA VE ÖZEL DERS KONUSUNDA YARDIMCI OLDUM. PROJE VEYA MODELLERİNİZİ SOLİDWORKS,SOLİDCAM,UNİGRAPHİCHS,CATİA VE AUTOCAD GİBİ PROGRAMLARDA YAPABİLİRİM. CNC TEZGAHLARDAKİ İMALATLARINIZ İÇİN CAM PROGRAMLARIYLA TEZGAH POSTLARI OLUŞTURULUR. PROTOTİP FİKİRLERİNİZİ VEYA ÜRETMEK İSTEDİĞİNİZ ÜRÜNLERİNİZİ 3D OLARAK HAZIRLAYABİLİRİM. DÜRÜST,TECRÜBELİ VE GÜVENİLİR BİRİYLE ÇALIŞMAK İSYETEN HERKES TEKLİFVEREBİLİR. REFERANSLARIM ÇALIŞTIĞIM FİRMALARDIR. ASELSAN,TÜRK TRAKTÖR,ENSAR MAKİNA,3HE MAKİNA ,PEKİŞ MAKİNA, T-KALIP,EMD KALIP TASARIM,ÖZKAN MAKİNA,BUSE AYDINLATMA ,ÖZÇELİKLER PASLANMAZ VE ÖZEL KİŞİLER.
7

Onur Taş

3D Teknik Çizim Modelleme Tasarım · Yenimahalle · Ankara
Muğla Üniversitesi 2013 mezunuyum.Okulumu iyi bir derece ile bitirdim ve üç senedir 3d modelleme,animasyon ve mimari çizimler yapıyorum. İşleriniz büyük bir özveri ile yapılır. İstenildiği takdirde referans sunabilirim.
8

Ersoy Yılmaz

3D Teknik Çizim Modelleme Tasarım · Çankaya · Ankara
e2 Proje ve Mimarlık; anahtar teslimi “TASARIM, PROJE, UYGULAMA” mantığıyla kurulmuştur. Proje ve danışmanlık hizmetleri iç mimarlardan oluşan genç ve yenilikçi bir ekip tarafından yürütülmektedir. Müşterilerimize en iyi hizmeti verebilmek için ARGE yaparak; konut, ofis, ticari alan tasarımı, proje ve uygulama hizmetleri verilmektedir. Proje, ahşap ürünler, duvar kâğıtları, masa sandalye, dış mekân mobilyaları, hareketli mobilyalar, aksesuar ve danışmanlık hizmetleri uzman içmimarlardan oluşan kadromuzla gerçekleştirilmektedir. Proje ve uygulama ekibimiz Ankara merkezli olmak üzere Türkiye’nin çeşitli illerinin yanı sıra yurtdışında da hem proje hemde anahtar teslimi uygulama hizmeti vermektedir. İnşaat taahhüt hizmetlerinde; Sıhhi tesisat ve elektrik işleri, alçı, sıva, seramik, vitrifiye, boya, mobilya gibi kalemler kendi bünyesinde istihdam ettiği 30 kişilik profesyonel ve eğitimli uygulama ekibi ile çözümlemektedir.
9

Şemsa Bilge

3D Teknik Çizim Modelleme Tasarım · Çankaya · Ankara
18 Aralık 1979’da Ankara’da doğdu. 1998 yılında Hacettepe Üniversitesi İç Mimarlık ve Çevre Tasarımı Bölümü’nü kazandı. 2002 yılında aynı bölümden İç Mimar Ünvanı ile mezun oldu. Dört sene boyunca çeşitli Mobilya ve Proje Firmalarında çalıştıktan sonra 2006 senesinde Freelance Interior Designer olarak kendi bünyesinde çalışmaya karar verdi. İç Mimarlık, Mimarlık, İnşaat, Grafik Tasarım Firmalarına ve Özel Müşterilere Tasarım, Proje, 3D Görselleştirme, Animasyon ve Uygulama hizmeti vermektedir. Kaliteden ödün vermeyen çizgisiyle…Güzel Projelere imza atmaya çalışmaktadır. SemsaDesign olarak Şemsa Bilge Homeoffice bünyesinde 2006’dan bu yana yaklaşık 100 projeye imza attı. Bunların bir kısmı Firmalar ve çeşitli Müşterilerce Uygulamaya dönüşmüştür. Şemsa Bilge babası Levent Bilge aracılığıyla Uygulama işlerini de yürütmektedir.
Ofis,kafe,yaşam alanı,okul,hareketli mobilyalar.standlar,iç mimarlık ve konuta dair her türlü iş.
10

Mehmet Çetin Şentürk

3D Teknik Çizim Modelleme Tasarım · Keçiören · Ankara
DAHA ÖNCE Bİ YERDE YAPILMIŞ BİR YERDE GÖRDÜĞÜNÜZ ÇALIŞMAYI YAPMAMI İSTEMEYİNİZ. İÇ MİMARLAR KİŞİYE ÖZEL ÇALIŞIR VE TAKLİT ETMEZ. KENDİ ÇALIŞMASINI DAHİ TAKLİT ETMEZ. Ankara ve İstanbulda iki farklı şirketle beraber çalışıyorum. Söz konusu işin yapılacağı yerde ölçünüzü alırız. Hiç bir ek çalışmayla uğraşmazsınız. Ölçülere göre sadece size ve mekanınıza özel bir proje hazırlarız. teklifimizi yaparız. kafanıza yatarsa kabul ederseniz imalat aşamasına geçeriz devamı gelir. Aksi halde sizden bir beklentimiz olmaz fakat anlaşana kadar size bir döküman herhangi bir belge teslim etmeyiz. Çizim vs. Telif problemlerinden dolayı. Yalnızca bedeli ödenmek şartıyla çizimleri teslim edebiliriz. Bir çok kişi sadece çizim yapar imalatını bilmez. Ben size İmalat ölçüleri imalat şekli konusunda da yardımcı oluyorum. İsteğiniz doğrultusunda Üretim ve montajın her aşamasını da üstlenebilirim. görünüme göre değil imalata göre çizime başlandığı için imalat çalışması istediğinizde ilave zamana gerek kalm
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

en yeni müşteri yorumları

         
3D Teknik Çizim   15/08/2016

Öncelikle Onur Bey herşeyden önce göstermiş olduğu ilgi ve alakayla yaptığı işe ne kadar önem verdiğini ve müşterilerine ne kadar saygı duyduğunu göstermiş oldu. Çizime gelecek olursak beklediğimin çok çok üstünde güzellikde bir proje oldu.Kesinlikle bir sonraki projelerde çalışmak isteyeceğim tek kişidir. The Green İsland Tea olarak çalışmalarında başarılar dileriz.

         
Ekin Tuncay
3D Teknik Çizim   31/05/2016

Çağın beyle çalıştığım için çok memnun kaldım, anlatmak istediğinizi anlayan üstüne geliştiren bir tasarımcı herkese tavsiye ederim. Bundan sonraki projelerimde de kesinlikle birlikte çalışmayı düşünüyorum.

         
3D Teknik Çizim   17/05/2016

Murat Bey, Guven ve kalite ile ihtiyaclarinizi hizli bir sekilde karsilayan bir profesyonel. Birlik yapi Soma olarak Kendisini zamanli ve kaliteli hizmetinden dolayi tesekkur ediyoruz.

         
3D Teknik Çizim   21/04/2016

Onur bey hem iş disiplini hem de çalışmalarındaki tecrübesi ile üst düzey bir hizmet sunuyor. Teknik donanım ve müşteri memnuniyeti açısından şüphe duyulmadan çalışılabilecek bir kişi. Aldığım hizmet adına son derece memnunum ve kendisine çok teşekkür ediyorum.

         
Can Güvenal
3D Teknik Çizim   18/04/2016

Cenker Beyin yaptığı tasarımda değişiklik yapmaya gerek duymadım bile. Gerçekten beklentimi fazlasıyla karşıladı. Kendisine teşekkür ederim. Bundan sonraki projelerimizde de kendisiyle çalışmaktan memnuniyet duyacağım.

neden armut?

 • Teklif Rekabeti

  Çok seçenek

 • Uygun Fiyatlar

  Benzersiz fırsatlar

 • Gerçek Yorumlar

  En iyi hizmet verenler

 • Ücretsiz Kullan

  Risksiz deneme şansı


Bu Bölgedeki 3D Teknik Çizim Modelleme Tasarım Üyelerimiz
Çankaya
Yenimahalle
Etimesgut
Keçiören
Mamak
Sincan
Altındağ
Gölbaşı
Pursaklar
Kazan
Ankara için 3D Teknik Çizim Modelleme Tasarım hizmeti mi veriyorsun?  Hizmet Vermek İçin Ücretsiz Üye Olseni de burada listeleyelim!