En İyi 10 Ankara 3D Teknik Çizim Modelleme Tasarım

4 3D Teknik Çizim Modelleme Tasarım Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Bu bölgede 91 3D Teknik Çizim Modelleme Tasarım üyemiz hazır.

Ücretsiz teklif al
AUTOCAD, 3D MAX
1

Dilek Kurtuluş

3D Teknik Çizim Modelleme Tasarım · Çankaya · Ankara
Ada 3 Boyut olarak, Yurt içi ve yurtdışı; Büyük ve küçük ölçekli projelerinizi 3 boyutta görselleştiriyoruz. İç mekan, dış mekan tasarımları, mimari animasyon, wallwasher bina boyama görselleştirmesi, bina ve çevre aydınlatma, spor kompleksleri, park ve oyun alanları, çevre düzenleme ve peyzaj görselleştirmesi,mobilya tasarımları, stand tasarımları, her türlü obje modelleme, 3D Max ve Vray grup veya özel derslerle hizmetinizdeyiz. Kaliteyi belirleyen yapılanlar yani portfolio ve referanslardır. Sizde güvenilir, kaliteli, ekonomik ve daimi müşterilerimiz arasına katılmak istiyorsanız doğru yerdesiniz.
2

G Design

3D Teknik Çizim Modelleme Tasarım · Çankaya · Ankara
Biz, tasarlanmasını istediğiniz tüm ürünlerinizi, istekleriniz doğrultusunda tasarlıyoruz. Tasarım aşamasında ki ürünleriniz; sunum, katalog ya da üretim için uygun hale getirilerek üretimden önce bir çok konuda ürününüz üzerinde değişiklik yapma imkanı veriyoruz. Tüm bunlara ek olarak tasarım aşamasında size, ürünleriniz için "Profesyonel Render" alarak size karar verme kolaylığı sağlıyoruz. Özellikle endüstriyel ürünlerde ve makinelerde, üretimden önce aklınızda oluşan tüm soru işaretlerini ortadan kaldırıyoruz. Gerek 2D Teknik Çizim, gerekse 3D Model konularında profesyonel çözümler sunuyoruz.
3

Gürhan Şüküroğlu

3D Teknik Çizim Modelleme Tasarım · Çankaya · Ankara
Bazen nefes almak değildir yaşamak! Sevdiğin işleri yapıp gururlanmaktır. Hayallerin bittiği yerde kendi gerçeklerini yazdırmaktır yaşamak. Tasarım uzmanı olarak yaptığım tasarım çalışmalarında özenli, dikkatli ve yaratıcılığın yanında ihtiyaç duyulan imajın en doğru şekilde yansıtılmasına çalışmaktayım. 3D modelleme uzmanı olarak yaptığım 3d model çalışmalarında gerçekçiliği ön planda tutarak gerçekçi karakter ve gerçekçi modeller hazırlamaktayım. Ayrıca bu 3 boyutlu modelleri 3 boyutlu baskıya uygun hale getirerek 3D baskı alınabilmesini sağlamaktayım. Animasyon uzmanı olarak yaptığım animasyon çalışmalarında verilmek istenen imajın en etkileyici şekilde animasyona dönüştürülerek görsel bir şölen haline çevirmekteyim.
4

Mustafa Ecer

3D Teknik Çizim Modelleme Tasarım · Çankaya · Ankara
Mimari Endüstriye yada prodüksiyon alanında 3d modelleme ve animasyon hizmeti vermekteyiz 6 yıldır bu işin içinde işimizi hiç bıkmadan severek ve isteyerek yapıyoruz... Tecrübe kalite ve hızlı hizmet anlayışı ile sizlerle tanışmak ve çalışmak isteriz...
5

Burak Akgün

3D Teknik Çizim Modelleme Tasarım · Etimesgut · Ankara
İnşaat ve mobilya sektöründeki projelerinizi 3 boyutlu hale getiriyor, isteğiniz doğrultusunda maket ve katalog çalışmalarını yapıyoruz. Mobilya ve hazır mutfak tasarımı ve üretim çizimi yapabiliyoruz. Ofis ve konut mobilyalarının tasarım ve uygulamasını gerçekleştirip, kalıcı çözümler sunuyoruz.
6

Sahset Degirmenci

3D Teknik Çizim Modelleme Tasarım · Yenimahalle · Ankara
19 YILLIK MAKİNE TEKNİK ÖĞRETMENİYİM.HALEN DEVAM ETMEKTEYİM. ANKARA OSTİM VE İVEDİKTE ÇEŞİTLİ FİRMALARA PROJE ÇİZİM,AR-GE ÇALIŞMALARINDA VE ÖZEL DERS KONUSUNDA YARDIMCI OLDUM. PROJE VEYA MODELLERİNİZİ SOLİDWORKS,SOLİDCAM,UNİGRAPHİCHS,CATİA VE AUTOCAD GİBİ PROGRAMLARDA YAPABİLİRİM. CNC TEZGAHLARDAKİ İMALATLARINIZ İÇİN CAM PROGRAMLARIYLA TEZGAH POSTLARI OLUŞTURULUR. PROTOTİP FİKİRLERİNİZİ VEYA ÜRETMEK İSTEDİĞİNİZ ÜRÜNLERİNİZİ 3D OLARAK HAZIRLAYABİLİRİM. DÜRÜST,TECRÜBELİ VE GÜVENİLİR BİRİYLE ÇALIŞMAK İSYETEN HERKES TEKLİFVEREBİLİR. REFERANSLARIM ÇALIŞTIĞIM FİRMALARDIR. ASELSAN,TÜRK TRAKTÖR,ENSAR MAKİNA,3HE MAKİNA ,PEKİŞ MAKİNA, T-KALIP,EMD KALIP TASARIM,ÖZKAN MAKİNA,BUSE AYDINLATMA ,ÖZÇELİKLER PASLANMAZ VE ÖZEL KİŞİLER.
7

Şendoğan Topal

3D Teknik Çizim Modelleme Tasarım · Yenimahalle · Ankara
Linear , non linear kauçuk esnek parça analizleri. Sabit veya değişken kuvvet altında yapısal dinamik veya statik analizler. Analiz sonuçlarına göre malzeme veya kalınlık ihtiyacına ulaşma. Özel sac veya Metalli Kauçuk Tasarımları. Analizle desteklenen Sac ve Kauçuk Kalıp Tasarımı. Cam destek online veya yerinde. Çok yönlü havalandırma sistemleri tasarımı ve açınım hesaplamaları ( silindirik veya kare havalandırmaları). 3d modelin gerçeğe yakın renderlenmesi ve yüksek kalitede gerçekçi fotoğraf elde edilmesi. solidworks , NX , ansys , autoform , formsuite ,
8

Onur Taş

3D Teknik Çizim Modelleme Tasarım · Yenimahalle · Ankara
Muğla Üniversitesi 2013 mezunuyum.Okulumu iyi bir derece ile bitirdim ve üç senedir 3d modelleme,animasyon ve mimari çizimler yapıyorum. İşleriniz büyük bir özveri ile yapılır. İstenildiği takdirde referans sunabilirim.
9

Mucahit Çınar

3D Teknik Çizim Modelleme Tasarım · Pursaklar · Ankara
Solidworks ve Autocad programını cam programları üzerinde profesyonel çalışmalarım vardır. Size yuksek kalitede çizimler sunarım.
10

Ömer Zengin

3D Teknik Çizim Modelleme Tasarım · Etimesgut · Ankara
Dokuz Eylül Üniversitesi İnşaat Mühendisliği mezunuyum. 6 yıldır inşaat sektöründe faaliyet göstermekteyim. Çelik ve betonarme yapılar , endüstriyel yapı ve ürün detayları konularında mevcut projelerinizi sizin için görselleştirebilir, detay çizimleri yapabilirim. Henüz projelendirilmemiş ve fikir aşamasındaki çalışmalarınızı birlikte projelendirip görselleştirebiliriz. Hem teknik hem görsel açıdan size yardımcı olabilirim.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

en yeni müşteri yorumları

         
3D Teknik Çizim   21/04/2016

Onur bey hem iş disiplini hem de çalışmalarındaki tecrübesi ile üst düzey bir hizmet sunuyor. Teknik donanım ve müşteri memnuniyeti açısından şüphe duyulmadan çalışılabilecek bir kişi. Aldığım hizmet adına son derece memnunum ve kendisine çok teşekkür ediyorum.

         
Can Güvenal
3D Teknik Çizim   18/04/2016

Cenker Beyin yaptığı tasarımda değişiklik yapmaya gerek duymadım bile. Gerçekten beklentimi fazlasıyla karşıladı. Kendisine teşekkür ederim. Bundan sonraki projelerimizde de kendisiyle çalışmaktan memnuniyet duyacağım.

         
Talay Toksoz
3D Teknik Çizim   09/04/2016

Çağın Bey projeye oldukça ciddi bir şekilde yaklaşmış, bizzat görüşme yaparak ne istediğimizi net anlamıştır. Durum böyle olunca işin sağlıklı yapılması gerçekleşmiştir. Projede küçük bi değişiklik yaşandığında da gereken revizyonları yapmış ve çalışması bizi memnun etmiştir. İş yapma hızı da makuldür.

         
3D Teknik Çizim   04/04/2016

İşin yapımı ile ilgili aciliyet söz konusu olduğundan Zaman sıkıntısı vardı fakat değerli arkadaşımız elinden gelenden fazlasını yaptı teşekkürler

         
Ozgur Onal
3D Teknik Çizim   01/04/2016

Çağın işini son derece titizlikle yapan bir 3D sanatçısı. Birlikte çalışmaktan çok memnun kaldık. Kafamızdaki tasarımın detaylarını en ince ayrıntısına kadar anlayayarak, kolaylıkla modelleyebildi. Sonuç gerçekten tam istediğimiz gibi oldu. Çok teşekkürler Çağın. Tekrar birlikte çalışmak dileğiyle.

neden armut?

 • Teklif Rekabeti

  Çok seçenek

 • Uygun Fiyatlar

  Benzersiz fırsatlar

 • Gerçek Yorumlar

  En iyi hizmet verenler

 • Ücretsiz Kullan

  Risksiz deneme şansı


Bu Bölgedeki 3D Teknik Çizim Modelleme Tasarım Üyelerimiz
Çankaya
Yenimahalle
Etimesgut
Keçiören
Mamak
Sincan
Altındağ
Gölbaşı
Pursaklar
Kazan
Ankara için 3D Teknik Çizim Modelleme Tasarım hizmeti mi veriyorsun?  Hizmet Vermek İçin Ücretsiz Üye Olseni de burada listeleyelim!