En iyi 10 Cilt Bakım Uzmanı Listesi

Ücretsiz 4 Cilt Bakım Uzmanı Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

2 Cilt Bakım Uzmanı üyemiz hazır.

Ücretsiz teklif al >
 saç dökülme tedavisi, saç çıkarıcı, biomed biyoteknolojik yöntem, cilt sağlığı, gıda takviye
1

Tba Grup Dış Ticaret Ltd. Şti.

Cilt Bakım Uzmanı · Yenimahalle · Ankara
Tba Grup Limited Şirketi , bir dış ticaret şirketi olarak kuruldu.Doğal sağlık ve kozmetik ürünleri alanında ithalat yapan firmamızın başlıca amacı dünyaca ünlü sağlık ve kozmetik ürünlerinin Türkiye'ye girişini sağlamak ve Türkiye genelindeki eczane ve güzellik merkezlerine profosyonel plasiyer ekibimizle tanıtım ve satışını yapmaktır.Ürün yelpazemizde saç ve saç bakım ürünleri , cilt ve vücut bakım ürünleri ,spesifik ve dermo kozmetik ürünler ve instant ürünler mevcuttur.firmamız;menşei yurtdışı olan bu ürünlerin Türkiye distribütörlüğünü yapmaktadır.Avrupa'nın en etkili ve olumlu sonuçları klinik olarak kanıtlanmış ürünleri bünyesinde barındıran firmamızın temel amacı şu an portföyümüzde olan ve sayıları hızla artan bayilerimize distrübütörlüğünü aldığımız ürünlerle hizmet çeşitliliğini artırmak , yeni markaları Türkiye'ye kazandırmak ve olumlu etkileriyle birlikte kaliteli ürünleri Türkiye pazarında zirveye taşımaktır.
LAZER EPİLASYON
2

Dream's Life Güzellik Merkezi

Cilt Bakım Uzmanı · Karşıyaka · İzmir
GÜZELLİK SALONLARIN DA YAPILAN BÜTÜN İŞLEMLER.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

en yeni armut müşteri yorumları

           Burcu Temiz
İnşaat Sonrası Temizlik   300 TL   23/04/2014
Çok memnun kaldım. Oldukça zor bir inşaat temizliğiydi, evde bir kısım eşya da vardı. Güleryüzle, canla başla çalıştılar. Aynur, Çiğdem, Hülya ve Cennet hepinize çok teşekkür ederim. Telefonla sürekli destek ve kontrol vardı. Herkese tavsiye ederim.
           Huriye Arslan
Ev Temizliği   300 TL   22/04/2014
Çok memnun kaldık. Tam istediğimiz gibi bir temizlik oldu. Bütün ayrıntılarla çok güzel ilgilenildi. Aylık temizlik için de istekte bulunduk. Teşekkür ediyoruz.
           
Freelance Grafiker Grafik Tasarım    TL   22/04/2014
Ufuk Bey, her istediğimi hızlı bir şekilde ekrana geçirebildi. Çok güzel bir mini katalogu 2-3 gün gibi kısa bir sürede bitirdi. Tavsiye ederim
           
Boyacı (Boya Badana Ustası)   400 TL   22/04/2014
gönül rahatlığıyla güvenebileceğiniz bir usta. iş bittiğinde evim tertemizdi. ayrıca müşterisine nasıl davranacağını biliyor efendi bir insan.teşekkür ediyorum
           başak tosun celepoğlu
Dış Çekim Fotoğraf   700 TL   22/04/2014
samimi ve profesyonel deklanşöre emanet, çok keyifli bir çekim geçirdik. çekim için güvenilir bir adres arayanlara gönül rahatlığıyla tavsiye ediyorum.


Cilt Bakım Uzmanı hizmeti mi veriyorsun?  Hizmet Vermek İçin Ücretsiz Üye Olseni de burada listeleyelim!