En iyi 10 Ofis Temizliği Listesi

Ücretsiz 3 Ofis Temizliği Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

208 Ofis Temizliği üyemiz hazır.

Ücretsiz teklif al
Ofis Temizliği, Apartman Temizliği, Ev temizliği
1

Alper G.

Ofis Temizliği · Konak · İzmir
Mesleğinde deneyimli çalışanlarımız tarafından, temiz işçilik ve güler yüz ile hizmet vermekteyiz. Sürekli çalışmalarımız ile müşterilerimize güven vermenin onuruyla ve istikrarla büyüyen şirketimiz siz değerli müşterimize de hizmet vermekten memnuniyet duyacaktır. Ofis temizliği konusunda EMAKİNA yazılım şirketinin tüm temizlik faaliyetlerini yürütmekteyiz.
2

Yeni Efsane Temizlik

Ofis Temizliği · Küçükçekmece · İstanbul
Temiz, ferah ve rahat bir ortamda kim çalışmak istemez ki ? Sizler de yoğun bir tempo ile işlerinizi sürdürüyor iseniz temizlik belki aklınıza gelmeyebilir ya da bunun için ayrıca bir zaman ayıramayabilirisiniz. Ofis temizliği konusunda tüm temizlik işlerinizi işlerinde tecrübeli ve profesyonel olan ekibimiz ile kaliteli bir şekilde gerçekleştiriyoruz. Kalite anlayışımızın ve işimize verdiğimiz önemden dolayı temizlik konusunda olan her türlü ihtiyaca cevap verecek personelimiz ile ofis temizliği veya firma temizliği hizmetleri vermekteyiz.
3

Derya A.

Ofis Temizliği · Üsküdar · İstanbul
Ofis temizliğinde camların silinmesi, masaların silinmesi, bilgisayarların silinmesi esnasında çizilmemesi için özel bez ve temizleyici kullanılmaktadır. Masa üzerinde bulunan araç gereçler ve diğer eşyalar titizlikle aynı yere konulmak suretiyle müşterilerimizin düzeni bozulmamış olur. Yine aynı titizlikle kitaplıklar, raflar boşaltılarak silinir ve aynı düzende yerleştirilirler. Komple mutfak dolap içleri, yüzeyleri, aspiratör ve fayanslar hijyenik bir şekilde temizlenir. Banyo - WC bölümleriniz personel sağlığına zarar vermeyen özel kimyasal temizleyiciler ile temizlenir ve temiz bir çalışma ortamı sağlanmış olur.
4

Kozalı Haşere İlaçlama&temizlik Hizmetleri

Ofis Temizliği · Buca · İzmir
Özlediğiniz hijyen ve temizlik firmamız tarafından sizlere sunulmaktadır. Yıllık sözleşmeli Müşterilerimize İLAÇLAMA hizmetini (Yılda 2 kez) ÜCRETSİZ sunuyoruz.
Ofis ve iş yeri temizliği.
5

Mehmet D.

Ofis Temizliği · Yenimahalle · Ankara
Temizlik konusunda deneyimli, işini müşteri memnuniyeti odaklı yapan firmayız. Temizliği beğenmediğiniz takdirde tekrar ücretsiz temizleme garantisi veriyoruz.
6

Metin T.

Ofis Temizliği · Ataşehir · İstanbul
Özen Temizlik olarak size en iyi hizmeti verebilmek için sürekli çalışıyoruz. Modern temizlik maddelerinden, modern temizlik ekipmanlarına kadar bizlerde sektördeki gelişmeleri yakından takip ediyoruz. Her müşterimize ayrıcalıksız uygun fiyat teklifinde bulunuyoruz. Piyasada en etkili firmalardan biri olduğumuz için fiyat politikalarımızı en uygun seviyede tutuyoruz. hizmet kalitemize uygun fiyatlarımız, mevcut firmalar arasında en iyi seviyededir. Herhangi bir temizlik hizmeti talebiniz için bizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilirsiniz.
7

Yasmin Temizlik

Ofis Temizliği · Muratpaşa · Antalya
Ev temizliği, inşaat sonrası temizlik ,ofis ve banka temizliği, dış cephe temizliği ile antalya'da öncü firma . Disiplinli temiz iş anlayışı ile siz müşterilerimizin memnuniyeti referansımızdır.
8

Sevgi Temizlik Hizmetleri

Ofis Temizliği · Kadıköy · İstanbul
Günümüzün büyük bir bölümünü ofisde geçiririz, çalışma ortamında temizlik ve hijyen hem ruh sağlığı hem de beden sağlığı için çok önemlidir . Profosyonel temizlik için bizleri güvenle tercih edebilirsiniz kalitemize güveniyoruz.Masalarınız ve pc leriniz özel bezlerle çizmeden tozları özel temizlik ürünü ve bezleri ile silinir. Ve masa düzeni bozulmadan aynı alındığı gibi tekrar yerine konularak siz müşterilerin düzenini bozmamaya özen gösteririz. Kitaplık ve raflarınız vs boşaltılarak tozları alınıp tekrar aynı düzende dizilerek temizliği sağlanır.
9

Muhittin A.

Ofis Temizliği · Yıldırım · Bursa
ş ve çalışan yoğunluğuna bağlı olarak toplu şekilde insanların bulunduğu ve emek sarf ettiği alanlar olan ofisler ve büroların temizliği konusunda ihmalkarlık yapılabilir. Öyle ki kişilerin iş alanlarına gelmeleri çoğu zaman kişiler için bir zorunluluk olarak algılandığından iş vakitleri dışında bir an bile geçirmek istemeyen çalışanlar bu ofislerin temizliği konusunda vakit ayırmak istemezler. Bunun sonucunda genellikle çok kişinin çalıştığı ofisler veya bürolar için temizlik konusunda profesyonel ekiplerden yardım alınır. Buna göre yerlerin süpürülmesinden masa üstlerinin toparlanmasına kadar ofis temizliği ile ilgili işlemler belli zaman aralıklarına göre bu ekipler tarafından gerçekleştirilir. Kaliteli temizlik malzemelerine de sahip olan bu kişiler sizin yapacağınız bir temizlik işleminden hem daha iyisini ve fazlasını yaparlar hem de malzeme alma ve vakit ayırma gibi dertlerden sizi kurtarmış olurlar.Büro veya ofislerde yapılacak temizlik faaliyetlerinin içeriğine bakacak olursa
10

Değer Temizlik Ve Halı Yıkama

Ofis Temizliği · Muratpaşa · Antalya
tüm ofis ve iş yeri temizlik işleriniz profesyonel kadro seçkin hizmet ve kaliteli ekipmanlarımızla itinalı şekilde temizlenip dezanfekte edilir..ayrıca işyerleriniz talebiniz doğrultusunda garantili şekilde ilaçlanıp hertürlü haşere ve böcekten arındırılır.....
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

en yeni müşteri yorumları

         
Muazzez Yıldırım
Ofis Temizliği   22/09/2014

Kirlet Ki & Temizleyelim ekibine çok teşekkür ederiz. Kelimenin tam anlamıyla süperler. Herkese tavsiye ederim.

         
Nazlı Tütüncüoğlu Gençel
Ofis Temizliği   11/09/2014

Her şey mükemmeldi... Ömer Bey in ilk rezervasyon anından itibaren olan ilgisi ve temizlik esnasında gördüğüm iş disiplini, ofisimizi kendi ofisiymişçesine en ince ayrıntısına kadar sahiplenmesi ve temizlemesi.. İnanılmaz memnun kaldım ve bundan sonra kendisiyle çalışmaya tereddütsüz devam edeceğim...

         
Can Sarman
Ofis Temizliği   17/04/2014

İşini çok özenle ve söz verdiği şekilde tamamlayan Esa temizliğe Ergün Bey in şahsında çok teşekkür ederim

         
Merve Gülseli
Ofis Temizliği   12/02/2014

Leydi Temizliğin ofisimize gönderdiği Cennet Hanımla ikinci kez çalıştık, çok güleryüzlü, köşe bucak diptemizlik yapan bir çalışandır. Kendisinden çok memnun kaldık. Herkese tavsiye ediyorum

         
Merve Gülseli
Ofis Temizliği   21/01/2014

Leydi Temizliğin ofisimize gönderdiği Cennet Hanım çok güleryüzlü, köşe bucak diptemizlik yapan bir çalışandır. Kendisinden çok memnun kaldık. Tavsiye ediyoruzOfis Temizliği - Benzer Meslekler
Haşere İlaçlama
Boyacı (Boya Badana Ustası)
Dış Cephe Cam Temizliği
Halı Yıkama Temizleme
Ev Temizliği
İnşaat Sonrası Temizlik
Bina ve Apartman Temizliği
Koltuk Yıkama Temizleme
Ofis Temizliği hizmeti mi veriyorsun?  Hizmet Vermek İçin Ücretsiz Üye Olseni de burada listeleyelim!