En iyi 10 Çatı Yapımı ve Tadilatı Firma ve Ustası

5 Çatı Yapımı ve Tadilatı Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

1.054 Çatı Yapım ve Tadilat Firma ve Ustası teklif vermeye hazır.

5 TEKLİF AL
1

Özcan Çamoğlu

Çatı Yapımı ve Tadilatı · Ümraniye · İstanbul
ÇAMOĞLU İNŞAAT kalite Şansa bırakılmaz felsefesi ve yüzde yüz müşteri memnuniyeti ilkesi ile siz değerli Müşterilerine özveri ile hizmet vermeye devam ediyor. Titiz ve Güvenli iş anlayışımız ile tercih nedeni olurken Sigortalı ve işinde usta tecrübeli ekibimizin yaptığı işler ÇAMOĞLU İNŞAAT tarafından garanti altındadır. Ücretsiz keşif olanağı sağlayan ÇAMOĞLU İNŞAAT alternatif çözüm Önerileri sunarak size en uygun hizmeti vermektedir. ( Özcan ÇAMOĞLU )
2

Şehmus Örnek

Çatı Yapımı ve Tadilatı · Konak · İzmir
Tüm çatı işleriniz ekibimiz tarafından prefonselce yapılmaktadır Membran - Montaj Aşama Ve Detayları İyi bir su yalıtımının temel koşulu doğru detayların seçilmesi ve doğru uygulamanın yapılmasıdır.İyi bir su yalıtımının temel koşulu doğru detayların seçilmesi ve doğru uygulamanın yapılmasıdır.. Yalıtım membranlarının uygulanmasından önce yüzeysel problemlerin bertaraf edilmesi gerekir. Zeminde çukur ve çıkıntılar bulunmamalıdır. Uygulama yapılacak beton yüzeyler ıslak ve nemli olmamalı, yeterli priz alma süresi tamamlanmalıdır. Uygulama yapılacak yüzey üzeri ve yakın çevresi toprak, çamur vs. den arındırılmalıdır. Öncelikle zemine bitüm esaslı astar uygulanması tavsiye edilir. Astar yüzeysel problemlerin minimize edilmesine yardımcı olduğu gibi, tam yapıştırma yapılan yüzeylerde membranın zeminle aderansını artırır.
3

Ahmet Dekor

Çatı Yapımı ve Tadilatı · Sincan · Ankara
sincan boya badana,dikmen boya badana ankara ve bütün ilçe ve mahallelerinde alçı sıva kartonpiyer mutfak dolabı seramik cephe mantolama su ve elektrik çatı aktarma mermer alçıpan boya uygulama ve dekorasyon işleriniz uygun fiat kaliteli güvenli hizmetinizdeyiz ucuz işe değil kaliteyeli işe ödeme yapınız.
4

Riva Teknik Çelik Konstrüksiyon Ltd Şti

Çatı Yapımı ve Tadilatı · Yıldırım · Bursa
Riva Teknik Ltd. Şti. “iyi malzeme+Kaliteli İşçilik+Garantili iş+Ekonomik fiyat Toplam Kalite” prensibi ile kurulmuş ve bu yolculuğuna, amacına sadık bir şekilde devam etmektedir. Müşteri memnuniyeti esasımızdır. En ucuz çözüm her zaman en doğru çözüm olmayabilir. Önemli olan en doğru çözümü en ekonomik fiyata yapmak ve yaptırmaktır. Biz asla en ucuz yapanlarla rekabet etmiyoruz. Onları tercih edenleri müstakbel pişmanlıklarıyla baş başa bırakıyoruz. Bize sizinle çalışma ayrıcalığını sunarsanız, biz de size bizimle çalışma ayrıcalığını sunacağız. İnanın pişman olmayacaksınız. (Şu ana kadar kimse pişman olmadı. ) İşinizin gereği proje gerekiyorsa proje çiziyor, sizin onaylamanızla uyguluyoruz. En son teknolojiyi kullanacak kadar moderniz, esnaflığımızı unutmayacak kadar da muhafazakârız. Siz memnun olmadan biz de memnun olmuyoruz. Sizinle tanışmak ve çalışmak ümidi ile. Saygılar. Hüseyin Dursun _şirket müdürü_
5

Gönenç Yapı

Çatı Yapımı ve Tadilatı · Sincan · Ankara
30 yıllık tecrübemizi kullanarak işimizi başarıyla yapıyoruz.
6

Hakan Turak

Çatı Yapımı ve Tadilatı · Nilüfer · Bursa
Çelik ve kiremit Çatı yapım ve tadilat makina ile alçı sıva saten alçı ve boya parke laminant ve santıye bitimi temizlik ekibi anahtar teslimi
7

Barış V.

Çatı Yapımı ve Tadilatı · Gaziosmanpaşa · İstanbul
1989 dan beri müşteri memnuniyeti önceliğiyle, inşaat alınındaki engin tecrübe ve bilgilerimle, her türlü Çatı Tadilat Ve Yapımı, Çatı Aktarma İşlemleri, Baca ve Çatı İzolasyonu Yalıtımı, Duvar Örme işlemlerinizi ekibimle En Uygun ve En iyi şekilde yapmaktayım. Müşteri Memnuniyeti bizim önceliğimizdir. Yaptığımız işler garantilidir.
çatı yapımı
8

Evinizin Doktoru Bartın

Çatı Yapımı ve Tadilatı · Bartın · Bartın
Çatı Ustası Trabzon Size Uygun Çözümler Kaliteli İşçilik
9

Nurullah Asar

Çatı Yapımı ve Tadilatı · Sincan · Ankara
1990 yılından bu yana inşaat işlerinde tecrübeliyim. temelden çatıya kadar her türlü proje de dahil olmak üzere bütün inşaat işlerinden anlarım. sorunlarınızı anında ve yerinde çözerim.
10

Cumaali Kayı

Çatı Yapımı ve Tadilatı · Yenimahalle · Ankara
her türlü çatı ve kenet çatı sistemi yapılması baca sajları oluklar kiremit aktarma bakım ve onarım işleri 20 yıllık tecrube yle en kısa zamanda bir telefonla ücretsiz etüt yapılması ve en kısa sürede bünyemizde çalışan ustalarla işin yapılması ve garanti kapsamında sorunun giderilmesi
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

en yeni müşteri yorumları

         
K.feyzan Makal
Çatı Yapım ve Tadilat   04/08/2016

En hızlı şekilde iyi bir hizmet aldim .isini severek ve bilincli olarak yapıyor kendisine burdan tesekurlerime sunarım

         
Yalçın Demir
Çatı Yapım ve Tadilat   28/06/2016

Ünal Bey ekip olarak işçiliğiniz den ve daha da önemlisi kişiliklerinizden den çok memnun kaldım. daha sonraki yaptıracağım işlerde tekrar sizi tercih edeceğim inşallah. saygılar.

         
Ulaş Çömez
Çatı Yapım ve Tadilat   23/06/2016

Samimi ve içten. Fikir ve yorumlarına güvenebilirsiniz. İşini savsaklamadan yerine getirdi. Yaptığı işten memnun kaldım. Teşekkür ederim.

         
Hakan Çetinkaya
Çatı Yapım ve Tadilat   31/05/2016

Mehmet usta işinin ehli bir usta. çatımı yaptı memnunum işçiliğinden herkese tavsiye ederim. işine saygısı olan bir usta.

         
. ...
Çatı Yapım ve Tadilat   27/05/2016

Özcan Usta dan çok memnun kaldık ellerine sağlık herkese hiç düşünmeden tavsiye ederim armut .com a da böyle ustalarla tanıştırdıgı için teşekkür ederimÇatı Yapımı ve Tadilatı - Benzer Meslekler
Çatı Tamiri ve Aktarma
Çatı Yalıtımı İzolasyonu
Teras Kapama
Çatı Yapım ve Tadilat hizmeti mi veriyorsun?  Hizmet Vermek İçin Ücretsiz Üye Olseni de burada listeleyelim!