Konya Kulu Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Ücretsiz 4 Evden Eve Nakliyat Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Ücretsiz teklif al >

En Güncel Fiyat Tekliflerine Bak, Karşılaştır

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

en yeni müşteri yorumları

         
Ekrem Özkıyıkcı
Evden Eve Nakliyat   30/09/2014

Firma sahibine ve çalışanlarına gerçekten teşekkür ederim. İşlerini sözleştiğimiz gibi süresinde ve eşyalara zarar vermeden yaptılar. Eşyalar geldiğinde bardaktan boşanırcasına yağmur yağıyordu. Saat gece yarısını geçmesine rağmen taşınma ve kurulum işlemleri tamamladılar. Kendilerine teşekkür ediyorum.

         
Evden Eve Nakliyat   23/09/2014

Sonsuz Evden Eve Nakliyatın 3 kıymetli personelinin profesyonel yaklaşımları öz verili duruşları ve taşıma hassasiyetleri bizi ziyadesiyle menmun etmiştir.Bu yüreği güzel civanmert kişileri tanıdığım için kendimi şanslı adlediyorum.Firma kalitesini çalışanları ile belli eder diye düşünüyorum.Bir daha ki taşınmamda yine aynı firma ve yine aynı elemanları görmeyi çok arzuluyorum.Umarım firma açalışanları taşınmamızda bizi yanlız bırakmaz.Saygılarımla ismail GÖVERCİN

         
Yasemin Çelebi
Evden Eve Nakliyat   16/09/2014

Göksel bey ve ekibine çok teşekkür ediyorum,çok titiz saygılı ve sıfır zararla eşyalarımı taşıdılar ,beni bu arkadaşlara ulaştıran armut.com çok teşekkür ediyorum,tavsiyeediyorum yasemin çelebi

         
Ergun Ber
Evden Eve Nakliyat   03/09/2014

02.09.2014 tarihinde İstanbul trans nakliyat şirketi ile taşındım son derecede memnun kaldık.işlerinde başarılarının devamını dileriz.

         
Coskun Bobus
Evden Eve Nakliyat   26/08/2014

işlerimi kolayca ve beklemediğim kadar sorunsuz hallettiler. hiç şikayet vb sıkıcı konuşmalar olmadı. tıkır tıkır taşındık. teşekkürler.

neden armut?

 • Teklif Rekabeti

  Çok seçenek

 • Uygun Fiyatlar

  Benzersiz fırsatlar

 • Gerçek Yorumlar

  En iyi hizmet verenler

 • Ücretsiz Kullan

  Risksiz deneme şansı


 
Evden Eve Nakliyat Fiyat Hesaplama
Konya Kulu için Evden Eve Nakliyat hizmeti mi veriyorsun?  Hizmet Vermek İçin Ücretsiz Üye Ol