Konya Kulu Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Ücretsiz 4 Evden Eve Nakliyat Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Ücretsiz teklif al >

En Güncel Fiyat Tekliflerine Bak, Karşılaştır

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

en yeni müşteri yorumları

         
Berkay Mese
Evden Eve Nakliyat   15/09/2014

Durmusoglu nakliyat ile tasinma işini gerçekleştirdim. işinin uzmanı bu arkadaşların titizlikle yaptığı çalışmadan son derece memnun kaldım. tüm eşyalar özenle ve incelikle paketlendi, yüklendi ve geç saatlere kadar süren taşınma sürecine rağmen hiç yorulma ve yılgınlık göstermeden yeni eve eşyaların yerleştirilmesi sağlandı. Durmusoglu nakliyattaki arkadaşlara çok teşekkür ediyorum.

         
Levent Yukaribas
Evden Eve Nakliyat   06/09/2014

Murat bey ve ekibi buyuk bir titizlikle verdikleri saatta eve gelip eslari titizlikle araclarina yukleyip ayni sekilde diger eve aktardilar.Kendilerine cok tesekkur ederim

         
Derin Senerdem
Evden Eve Nakliyat   25/07/2014

Harika bir iş çıkardılar. Giriş kattaki evimin mobilya ve beyaz eyşalarını özenle paketlediler, dikkatlice taşıdılar. Yeni evimde asansör yoktu ve 5. kattaydı. Onca merdiveni çıkarken de hiç bir eşyaya zarar vermediler ve dirayetle taşıdılar. Son derece saygılı da bir ekipti. Bir dahaki sefere daha büyük bir evi taşıyor olacağım ancak imkanım olursa yeniden Ersin Bey ve ekibine taşıtmak isterim.

         
Esma Karamanci
Evden Eve Nakliyat   23/07/2014

Kalabalık ve hazırlıklı bir ekip olarak zamanında geldiler. Mutfaktaki bardaklara kadar herşeyin paketlemesi dikkatlice ve hızlıca yapıldı. Pianomu da sağ salim taşıdılar. Kesinlikle öneririm. Tüm günümü boş bırakmıştım nakliye işi uzar diye, ama saat 1 de herşey bitmişti.

         
Uğur Bey
Evden Eve Nakliyat   26/06/2014

Profesyonel saygılı, dikkatli ve nezaket sahibi insanlar tarafından yapılan işten çok memnun kaldım. Kesinlikle tavsiye ederim.

neden armut?

 • Teklif Rekabeti

  Çok seçenek

 • Uygun Fiyatlar

  Benzersiz fırsatlar

 • Gerçek Yorumlar

  En iyi hizmet verenler

 • Ücretsiz Kullan

  Risksiz deneme şansı


 
Evden Eve Nakliyat Fiyat Hesaplama
Konya Kulu için Evden Eve Nakliyat hizmeti mi veriyorsun?  Hizmet Vermek İçin Ücretsiz Üye Ol