En iyi 10 Profesyonel Site Bina ve Apartman Yönetimi Firması

4 Profesyonel Site Bina ve Apartman Yönetimi Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

348 Bina Yönetimi Firması teklif vermeye hazır.

4 TEKLİF AL
1

Rota Yapı Yönetim Hizmetleri Samsun

Profesyonel Site Bina ve Apartman Yönetimi · İlkadım · Samsun
Samsun merkezli olan firmamız sadece Samsun genelinde site, apartman ve iş merkezlerinde Kat Mülkiyeti Kanunu çerçevesinde profesyonel yönetim hizmeti vermektedir. Günümüzde yaşanan yönetim problemlerini hukuksal boyutta çözen firmamız çözüm odaklı, kaliteli hizmet anlayışı ve güven garantisi ile kat maliklerinin ve sakinlerinin en iyi hizmeti almasını sağlamaktadır.
2

Nv Tesis Site Residence Yőnetim Hizmetleri

Profesyonel Site Bina ve Apartman Yönetimi · Şişli · İstanbul
UYGUN FİYAT İhtiyaçlarınızı en uygun şekilde karşılar. Bütçe konusunu sorun etmeyin. Artık tüm ihtiyaçlarınız en uygun fiyatlarla anlaşmalı kurumlarımızdan size özel indirimlerle alınıyor..KALİTELİ Profesyonel ekibimiz ihtiyaçlarınızı en kaliteli ürünlerle 7 24 karşılar. Firmamız uzman ekipleriyle 7 gün 24 saat binanızın her türlü sorunuyla anında ilgileniyor. Size sadece bize sorunu söylemek kalır.GÜVENİLİR Gözünüz arkada kalmaz. Sorunlarınızın tekrar tekrar karşınıza çıkmasından sizi kurtarıyoruz. Bütün sorunlarınızın çözümü artık N&V teminatındadır..
3

Pmc Profesyonel Tesis Yönetimi

Profesyonel Site Bina ve Apartman Yönetimi · Çankaya · Ankara
Geçmiş apartman ve kooperatif yöneticiliği tecrübesi ile mali ve bütçe bilgileri eşliğinde profesyonel olarak site yönetimi aynı zamanda temizlik, peyzaj, güvenlik, gayrimenkul değerleme, periyodik onarım hizmetleri verilir. ALANINDA İLK Milli Eğitim Bakanlığı onaylı sertifikalı Site ve Apartman Yönetimi Eğitimi PMC Profesyonel Tesis Yönetimi Eğitim ve Danışmanlık, tecrübeli kadrosu ile site, apartman gibi toplu yapıların yanı sıra AVM, iş merkezleri, her türlü ofis binaları, hastaneler, oteller, stadyum, fuar, okul gibi ticari ve kurumsal binaların yönetim hizmetlerini yerine getirmenizde ihtiyaç duyacağınız profesyonel kadroyu yetiştirmek üzere faaliyete başlamıştır. Kursumuzda Milli Eğitim Bakanlığı Talim Terbiye Kurulu tarafından onaylanmış ders programına göre eğitim verilecek olup, kurs sonunda yapılacak sınavda başarılı olan kursiyerlerimize Milli Eğitim Bakanlığı tarafından onaylanmış sertifika verilecektir.
4

Prosis Yönetim

Profesyonel Site Bina ve Apartman Yönetimi · Bayraklı · İzmir
Apartman, site ve iş merkezi gibi toplu yaşam alanlarınızı akademik eğitimli, sertifikalı alanında uzman bir ekiple hukuki, idari, mali ve sosyal yönleriyle profesyonel bir anlayışla güvenilir ve en iyi bir şekilde entegre hizmetler üreterek daha az aidat avansları ile yönetiyoruz. Bizi tercih ederek alacak olduğunuz Profesyonel düzeyde destek,Danışmanlık veya yönetim hizmeti ile toplu yaşam alanlarınızın hukuki yönden etkin, mali yöndengüçlü, idari yönden verimli, sosyal yönden zengin ve daha yaşanılabilir olmasını sağlayabilirsiniz. En temel hedefimizin; profesyonel, sürdürülebilir ve yüksek performanslı bir yönetim anlayışı ile Anagayrimenkulün (Apt, site, iş merkezi vb.) emlak değerini artırıcı ve sakinlerin memnuniyetini sağlayıcı hizmetler üretmek olduğunun altını çiziyoruz. Bununla birlikte, temizlik, peyzaj bakım, teknik bakım, ilaçlama gibi hizmetleri profesyonel, alanlarında uzman, hizmet eğitimli personellerimizle entegre hizmet modeli ile üst
5

Analiz Profesyonel Yönetim Danışmanlık

Profesyonel Site Bina ve Apartman Yönetimi · Keçiören · Ankara
Toplu yaşam alanınızda yönetim, danışmanlık, internet tabanlı yönetim yazılımı hizmetleri ile ilgili size yardımcı olmak için buradayız Toplu Yaşam Alanınızın şeffaf, kaliteli ve güven çerçevesinde yönetilmesini istiyorsunuz. Aynı zamanda ekonomik bir çözüm arıyorsunuz. Tüm Bunlar elbette ki mümkün. Profesyonel ekibimiz sizlere samimiyetle yardımcı olacaktır.
6

Fsm Profesyonel Yönetim

Profesyonel Site Bina ve Apartman Yönetimi · Selçuklu · Konya
FSM Yönetim FSM Yönetim , entegre tesis yönetimi, gayrimenkul yönetim ile sosyal tesis yönetim hizmetlerini bünyesinde barındırmaktadır. Deneyimli ve uzman kadrosu, sahip olduğu know-how ile etkin ve verimli yönetim ve danışmanlık hizmetleri sunmaktadır.
7

Monopol Tesis Yönetim Ve Danışmanlık Hizmetleri

Profesyonel Site Bina ve Apartman Yönetimi · Şişli · İstanbul
Uzun yıllar değişik sektörlerde üst düzey görevlerde bulunmuş kurucularımız ve konusunda uzman ekibimiz ile birlikte tesis yönetimi alanında hizmet vermek amacıyla yola çıktık. Amacımız, her geçen gün kalabalıklaşan kent yaşamında hızla çoğalmakta olan site, plaza, rezidans, uydu kentler, iş merkezleri ve AVM gibi toplu yaşam alanlarında genellikle sorun haline gelen yönetim hizmetlerindeki sıkıntıların giderilerek, modern, çağdaş kent anlayışına uygun profesyonel hizmetler sunmaktır. Şirketimiz Tesis Yönetim hizmetleri ile müşterisinin ihtiyaçları doğrultusunda, Yönetim işlemleri (Hesap takip işlemleri,bütçe,personel yönetimi, genel kurullar v.b.), Hukuki işlemler, Temizlik, Teknik Hizmetler, Güvenlik yönetimi ve Bahçe Bakım Hizmetlerini tek bir hizmet olarak ya da tamamını entegre hizmetler olarak vermektedir. Tecrübeli ve profesyonel yöneticileri bünyesinde bulunduran firmamız, hukuki problemlerin çözümü için avukatlarımız ve mali problemlerin çözümü için mali müşavirlerimiz ile
8

Atak Yönetim

Profesyonel Site Bina ve Apartman Yönetimi · Aliağa · İzmir
Misyonumuz;Sosyal, hukuksal ve finansal bakımdan site sakinlerinin ihtiyaç ve beklentilerini en iyi şekilde anlayarak, insanların huzur ve refah içerisinde yaşayabilecekleri, çağdaş değerlere sahip konut ortamlarının hazırlanması ve yönetilmesidir. Hizmet politikamızda ‘sınır’ ve ‘sinir’ yoktur.Dışarıdan Kapıcı Hizmetimiz (Kapıcı dairenizden kira geliri almaya devam ederken kapıcınızdan bekleyeceğiniz; Merdiven –bina temizliği, bahçe sulama ,günlük çöp alımı vs. işlerini sigortalı personelimiz ile sizlerin hizmetine sunuyoruz. Böylece mevcut kapıcı maliyetleriniz minimuma düşüyor, kapıcı dairenizin geliri de sitenize kalıyor.) Temizlik Hizmetlerimiz (Konut , merdiven , bahçe , dış cephe cam, havuz kontrolleri ve temizliği ) İlaçlama Hizmetlerimiz (Sığınak, bahçe, merdiven, daire) Güvenlik Hizmetlerimiz (Kamera sistemi, Alarm sistemleri, güvenlik görevlisi ) Bahçe Hizmetleri (Peyzaj ,sulama sistemi yapılması, sulanması , çim biçme , budama, ekim, ilaçlama , gübreleme vb. )Onarı
9

Yıldız Profesyonel Apartman Site Ve İş Merkezi Yönetimi

Profesyonel Site Bina ve Apartman Yönetimi · Muratpaşa · Antalya
İster ailenizle ve komşularınızla yaşadığımız binanız, siteniz, ister işyerinizin ortak kullanım alanlarında; size sorun oluşturmadan,ekstra uğraş ve zaman harcatmayacak,çözüm odaklı, şeffaf ve güvenilir profesyonel bir yönetim anlayışı sunuyoruz.
10

Şeffaf Yönetim İstanbul Bina Hizmetleri

Profesyonel Site Bina ve Apartman Yönetimi · Kadıköy · İstanbul
Yıllardır süre gelen kalitemizle yaşam alanlarınız için en kaliteli ve hızlı çözümleri sunuyoruz. Şeffaf Yönetim İstanbul HASANPAŞA - KADIKÖY - İSTANBUL
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

en yeni müşteri yorumları

         
Bina Yönetimi   29/03/2016

Talep ettiğim aynı gün aradılar.Çok uygun ve iyi hizmet veren ilgili bir şirket.Bulunan bu şirketle anlaşma yaptık.Gayet memnunuz.Bize bu ulaşım hizmetini veren armut.com a teşekkür ederim.

         
Bina Yönetimi   03/02/2016

Hizmetleriniz için sitenize ve yonetiminize teşekkür ederim. İlan verdikten birkaç saat sonra ilgili firmalar cevap verdi. Bir firma telefon ile aradı, geldi yüz yüze görüştük. Prensipte anlaştık. Diger apartman sakinlerinin onayini almak icin sure istedim. Henuz ödeme yapmadım. Teşekkür ederim.

         
Murat Balcı
Bina Yönetimi   27/11/2015

Hızlı geri dönüşleri ve profesyonel yaklaşımları çok iyi. Çözüme odaklı ve detaylı bir teklif verdiler. Hizmet anlayışları çok iyi. Güvenle çalışılabilecek bir firma.

         
Selçuk Çetin
Bina Yönetimi   24/10/2015

Basri Bey'e çok teşekkür ederiz 10 üzerinden 10 Bu hizmeti almak isteyene söyleyeceğim tek şey başka yere gitmeyinBina Yönetimi hizmeti mi veriyorsun?  Hizmet Vermek İçin Ücretsiz Üye Olseni de burada listeleyelim!