4 3D ABS Plastik Baskı Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

179 3D ABS Plastik Baskı hizmet vermeye hazır.

4 TEKLİF AL

En İyi 25 3D ABS Plastik Baskı

Ali C.

Ali C.

Tecrübeli üretim departmanımızla, çok çeşitli 3D yazıcı malzeme olanaklarıyla oluşturduğumuz 3D baskı merkezimizde, ihtiyacınıza yönelik tüm ürünleri ve çözümleri hizmetinize sunuyoruz. Tasarladığı binanın maketini görmek isteyen mimardan, oluşturduğu kompozit bir mekanizmaya uygun parça isteyen mühendise; kendi tasarımını üretmek isteyen tasarımcılardan, kendine özel kek kalıbı üretmek isteyen ev hanımına; gün geçtikçe genişleyen bir yelpazede 3D baskı hizmeti tecrübesine sahibiz. Makine pa
Devrematik Mustafa Patan

Devrematik Mustafa Patan

Kocaeli Merkezde Elektronik kart ve proje tasarımı ve 3D printer ile destek mekanik kısımları basıp projelerinizi hayata geçiriyoruz.
Emre Ç.

Emre Ç.

Merhaba, Sorunsuz ve uygun fiyatlı 3D baskı hizmeti almak istiyorsanız doğru adrestesiniz. - Tek yapmanız gereken .stl formatındaki tasarımınızı gönderiyorsunuz ve istediğiniz doluluk oranında tasarımınızın teknik analizini yapıyorum. - PLA,ABS, PETG, HIPS, Wood, Karbon gibi filament tipleri ile üretim yapabiliyorum. - Tek seferde 21x20x19,5 cm baskı hizmeti verebilirim. - Baskı süresi ve gramajına göre teklif veriyorum.
Merve D.

Merve D.

İstediğiniz tasarımlar CAD ortamında yapılarak 3 boyutlu yazıcılardan PLA, ABS veya esnek malzemeler ile basılır.
3d Printer Türkiye

3d Printer Türkiye

Profesyonel 3 boyutlu yazıcılarımızla baskı işleriniz özenle yapılır. Profesyonel teknik ressamlarımızla teknik çizimlerinizde çizilir ve 3 boyutlu yazıcımızla basılır.
Hi Tec Support

Hi Tec Support

Hi Tec Support Dış Ticaret LTD ŞTİ. olarak Witbox Türkiye yetkili satış ve servis firmasıyız, . Cihaz satış ve baskı hizmetleri veriyoruz.
Arda B.

Arda B.

"Şöyle bir şey olsa güzel olurdu, ama nereden bulurum?" dediğiniz her materyal üretilir. Hediyelik, konsept tasarım, magnet , hobi ürünü, oyuncak, mekanik prototip üretim hizmeti. ODTÜ Makina Mühendisliği mezunuyum. Kendi uretimim D-Bot 3D printer ile yuksek hassasiyet ve hizda 3 boyutlu obje uretimi yapıyorum. Tercihe gore farkli renklerde PLA ve PLA+ malzemesi ile istenen doluluk ve sertlikte kaliteli baski sunuyorum. Mevcut renklerde baskı yapılabilir ya da basılan parçalar istenen renge b
Ziver Kalıp Market

Ziver Kalıp Market

Tasarımlarınızı gerçeğe dönüştürüyoruz. Dijital ortamda tasarladığınız ürünleri somut olarak görmenizi sağlayacak 3D prototipleme makinemiz ile hizmetinizdeyiz. Gerek mimari, gerekse de mühendislik tasarımları olsun yeni geliştirdiğiniz ürünü kalıbı olmadan sizin için üretiyoruz.
Serdar  Ö.

Serdar Ö.

Para amacım yok sadece sevdiğim bir alanda kendimi geliştirmek istiyorum. Bu açıdan tasarım ve 3 D modelleme ile piyasaya girmek istiyorum
Güntaç Boran C.

Güntaç Boran C.

İstediğiniz ürünlerin çizimi yapılıp, üç boyutlu baskıları istediğiniz zaman ve kalitede çıkartılabilir
Ahmet K.

Ahmet K.

Ben Ahmet Kafalıer. 2003 yılında İstanbul’da doğdum, şuanda Tink Kolejinde okuyorum. 11 yaşımda Html yazarak teknolojiye ilgi duymaya başladım. Şuan 3D Printerlar, Wordpress, Html, Python ve Temel Elektronik ile ilgileniyorum.
Olympos Tasarım

Olympos Tasarım

Kalite politikamız "Güvenilir Bir Firma" Olympos tasarım sektöründe en güvenilir ve tercih edilir şirketler arasında yer almayı ilke edinmiş, yönetim ve kalite politikasını bu doğrultuda düzenlemiştir. Müşterilerimizin beklentilerine tam anlamıyla cevap verebilmek, Firmamızın rekabet ve gelişim gücünü arttırabilmek, “KALİTE” bir yaşam tarzıdır. “KALİTE” tasarlanır, üretilir, kontrol edilir ve geliştirilir. Toplam Kalite felsefesini esas alarak, takım ruhu içerisinde şirket ve birim
Muhlis A.

Muhlis A.

Aşırı komplike olmayan her hangi bir cismin veya objenin , makine parçaları veya yedek parçaların , kırılan herhangi bir cismin veya objenin 3D modellemesini yapıp veya 3D scanner ile tarayarak yüksek kaliteli ham madde ile 3D yazıcıdan baskı alarak sizlere ve sevdiklerinize güzel hediyeler ve hizmetler sunmak için buradayım.
Sen Yaptin 3d Modelleme Ve Baskı Hizmeti

Sen Yaptin 3d Modelleme Ve Baskı Hizmeti

Çiz modelle veya tarif et biz üretelim.🎁 Sizlerin kendi kullandığınız ürünlerin kendiniz tarafından tasarlanmış olması için çalışıyoruz. Her boyutta ve renkte 3d baskı hizmetimiz vardır. PLA, ABS filament çeşitlerimiz vardır.
Gürhan Ş.

Gürhan Ş.

3D Print - 3D Baskı Çalışmalarınız profesyonel bir şekilde özenle hazırlanır en hızlı şekilde size ulaşır. Hazır üretmek istediğiniz her türlü modelinizi hazırlarım. Dilerseniz modelleme konusunda da yardımcı olabilirim. Modellerinizi baskıya uygun şekilde hazırlar 1.sınıf kaliteli baskılarını alırım. Rerimden veya çizimden firmanızın logosunu veya üretmek istediğiniz üretimlerinizin prototiplerini hazırlayabilirim. Profesyonel yardım alamak istediğiniz her sorunuz için bana ulaşabilirsiniz.
Erg Yapı Mimarlık

Erg Yapı Mimarlık

Erg yapı mimarlık 2013 yılında kurumuştur. Müşteri portföyümüz oldukça geniş olup hem bireysel müşterilerimize hem de kurumsal firmalara hizmet vermektedir. İşimizi zamanında teslim etmemizdeki tek neden işimizi planlı, programlı ve en önemlisi severek ve zevk alarak yapmamızdır. Firmamız sizi yormadan isteklerinizi hem uygun hemde kaliteli olarak zamanında uygular ve teslim eder.
Csg T.

Csg T.

3D Baskı modelleme ve tasarım alanında sizlere hizmet vermekten gurur duyarız. 3D Yazıcı modellerimizde mevcuttur.
Emre G.

Emre G.

3 boyutlu baskı hizmetimizin temelinde 15 yıllık 3D modelleme ve görselleştirme deneyimimiz yatıyor. 3D baskı için ürününüzün öncelikle 3 boyutlu modellenmesi gerekir. Aksi halde baskınız için bir de 3 boyutlu tasarımcıya ücret öder, iki farklı hizmet sağlayanla uğraşırsınız. Popüler 3D baskı firmalarından daha ucuza, daha etkin baskı çözümleri. Hem modelleme, hem baskınızı bizimle çözün, emek, zaman ve ücretten tasarruf edin. Tasarımlarınızı elinizde tutmanın heyecanını bizimle yaşayın. Tür
Teknodizayn

Teknodizayn

2010 yılından bu yana 3D(3 Boyutlu) Yazıcı, 3D Tarayıcı, 3D Yazılım alanlarında aktif bir şekilde çalışan firmamız bu alanlarda piyasadaki lider markaların distribütörlüğünü yapmakla beraber 3D Yazıcı, 3D Tarayıcı ve Tersine Mühendislik Çözümleri üzerine en geniş ürün yelpazesine sahip şekilde hizmet vermektedir.Ürünlerimiz baskı kalitesi açısından piyasadaki çoğu yazıcıdan çok daha iyidir.Ayrıca yaptığımız işin her zaman arkasında olabilen,disiplinli çalışan bir ekibiz.Aynı zamanda CNC ile met
Robomake

Robomake

3 D prototiple için 3 boyutlu printerlar ile hizmet vermekteyiz 3 boyutlu projeleriniz talepleriniz doğrultusunda bilgisayar ortamında çizilir ve prototipleri 3 B baskı alınır. Ayrıca gramı 1 TL den basılmaktadır
Uğur S.

Uğur S.

Makina parkımızda bulunan 3D Printerlarımızla istemiş olduğunuz ürünlerin basımını yapmaktayız. Bunun için sadece bize objenin dosyasını göndermeniz yeterli. Meteryal olarak PLA ve ABS filamentlerini kullanılmaktadır.
Ahmet D.

Ahmet D.

Her tür 3 boyutlu projenizi istediğiniz renklerde yüksek çözülürlük seçeneği ile elle tutulur hala getiriyoruz. Anlaşmalı kargo ile tüm türkiyeye hizmet veriyoruz.
Serdar Ç.

Serdar Ç.

Kendi imalatımız olan 3D yazıcılarda baskı hizmeti vermekteyiz. Tasarladığınız veya indirdiğiniz modeli .stl, .iges, .stp ya da .obj dosyası olarak kaydedip adresine gönderin. Bilgileriniz bize ulaştığında üretim ekibimiz modelinizin üretilebilirliğini kontrol eder. Gönderdiğiniz model üretime uygun değilse, üretim ekibi tasarımda iyileştirme için sizinle iletişime geçer.
Şendoğan T.

Şendoğan T.

Kırık veya tasarlanması gereken plastik parçalarınız hızlı bir şekilde tasarlanır ve hassas bir şekilde 3 boyutlu printer ile katı model çıktısı alınarak numune üzerinde çalışılabilir. çıktı hassasiyeti 0,05 dir.
3D ABS Plastik Baskı hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz