En İyi 25 3D Modelleme ve Animasyon | Armut

4 3D Modelleme ve Animasyon Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

1.014 3D Modelleme ve Animasyon hizmet vermeye hazır.

4 TEKLİF AL

En İyi 25 3D Modelleme ve Animasyon

Hakan K.

Hakan K.

2011 yılından bu yana 3D mimari modelleme ve animasyon hizmeti vermekteyim. Özel sektör ve Resmi Kurumlara gerek çalıştığım firmalar gerekse freelance olarak 3D modelleme hizmeti verdim. Yaptığım projelerden bazıları: •Padam Kitchen 3D Modelleme ve Render •TİKA - V. Muhammed Sarayı Konakri/ Gine Cumhuriyeti 3D Modelleme ve Render •TİKA - Türkiye - Somali Dostluk Parkı Mogadişu/ Somali 3D Modelleme ve Render •Eurocont - Ataköy Towers / İstanbul 3D Modelleme ve Render •Mes Grup - Ataköy To
Gülşah  A.

Gülşah A.

Hayalinizdeki tasarımdaki gerçeğe dönüştürebilmek için bana ihtiyacınız var, benimse para kazanmak için size. Gelin işbirliği yapalım.
Deniz Ç.

Deniz Ç.

Uygun fiyattan modelleme, görselleştirme, animasyon işleriniz yapılır. Proje ve Render Çalışmalarım: https://omerdenizcimen.wixsite.com/portfolio
Kemal A.

Kemal A.

3D Animasyon, Modelleme, Mimari görselleştirme, Film yapımcılığı konularında 15 yıllık tecrübeye sahibim. Film ekipmanları ve 3D işleri için iyi bir donanım parkına sahibim. İşlerimde kalite ve hız konularında iddialıyım. katafx.com sitemden bazı işlerime bakabilirsiniz. Birlikte çalışmak dileğiyle.
Fxfx Studios

Fxfx Studios

FXFX Studios, Finlandiya menşeeli bir Türk firmasıdır. FXFX, Avrupa da ve Türkiye de çeşitli firmaların görsel tasarım ve marka imaj ajanslığını da yapmaktadır.
Koray T.

Koray T.

Ankara, Mersin çevresinde 3 boyutlu animasyon, görselleştirme, render, mimari sunum ve proje hizmeti vermekteyim. Ayrıca Web tasarımı, firmanızın android uygulamasını da yapabilmekteyim.
Ömer A.

Ömer A.

2 BOYUT 3 BOYUT ANİMASYON AUTOCAD SKETCHUP LUMION PHOTOSHOP İLE İLGİLİ İŞLERİNİZ YAPILIR LUMİON İLE ANİMASYON DERSLERİ VERİLİR ÇİZİMLERE PROJELERE YARDIMCI OLUNUR. ÖDEVLER VE MİMARİ PROJELERE YARDIMCI OLUNUR, UZAKTA OLANLARA MAİL YOLUYLA VEYA KARAKALEM ÇİZİMLERİNİZİ WHATSAPPTAN ATABİLİRSİNİZ YARDIMCI OLABİLİRİM. AUTOCAD SKETCHUP LUMION PHOTOSHOP PROGRAMLARI YÜKLENİR EĞİTİMİ VERİLİR.
Batuhan K.

Batuhan K.

Merhabalar, 2 yıllık iç mekan tasarımı mezunuyum. 4 senedir sektörde aktif olarak çalışıyorum. Mağaza, ofis, fabrika ve konut projelerin de hem çizim hem uygulama kısımlarında çalıştım. AUTOCAD ve sketchup 3d modelleme konuların da elimden geldiğince yardım etmeye hazırım.
Çağrı K.

Çağrı K.

3D Mimari tasarım,iç mekan ve cephe modelleme,render,animasyon hizmetleriniz için hizmet vermekteyim
İbrahim Kabakçı  İ.

İbrahim Kabakçı İ.

MİMARLIK VE İÇ MİMARLIK 2D ve 3D çizimler 3D modelleme Mimari çizim görselleştirme Mimari Animasyon Afiş,logo tasarımı
Mehmet Ali A.

Mehmet Ali A.

3D animasyon film, reklam filmleri ,tanıtım filmi yapım ve prodüksiyon hizmeti vermekteyiz. Bunun yanında çocuklar için çizgi film ve şirketler için tanıtım animasyonu veya 3d mimari animasyon da üretmekteyiz
Tasarımega Proje Ve Sunum

Tasarımega Proje Ve Sunum

Merhaba, Bilgisayar destekli sunum ve tasarımlar yapan bir firmayız. 3D sanal tur, animasyon, katalog çalışamaları da yapmaktayız. Web tasarım, sosyal medya tasarım ve yönetim hizmetleri de sunmaktayız. 9 yıllık bir tecrübeye sahibiz. İşimizi çok seviyoruz.
Rsrmodelleme M.

Rsrmodelleme M.

MİMAR İhtiyacınız olan her türlü uygulama yapılır. (3Ds Max , After Effects -PS , Skech up , Lumion ,Autocad ) Projenin her aşamasında proje sahibiyle iletişim halinde olunur ve en iyi sonuç elde edilmeye çalışılır. Var olan projelere pafta düzeni yapılarak projenin daha etkili sunumuna yardımcı olunur. Öğreni 3D çalışmaları ve sunumlarına yardımcı olunur . Animasyon çalışmaları hem mimari hemde diğer alanlarda hizmete sunulur. Müşteri memnuniyeti sağlanır ve istenilen sonuç elde ed
Serdar B.

Serdar B.

Osmangazi üniversitesi mimarlık bölümü mezunuyum. 8 yıllık mimari tasarım ve 3d render - animasyon tecrübesine sahibim. - Mimari - İç Mimari - Kat planı 3d görselleştirme - 3d Animasyon konularında tecrübe sahibiyim. İstenildiği taktirde Unreal Engine motoru sayesinde tasarımlarınızda 3d olarak gezinebilmenizi sağlayabilirim.
Freelance

Freelance

2Boyutlu ve 3Boyutlu; tasarım, modelleme, animasyon, görüntü efektleri, reklam animasyonları, senaryo ve kurgu ile ilgili her projenizde çalışabiliriz.
Ahmet Cem  A.

Ahmet Cem A.

Giresun da bir mimarlık ofisinde çalışıyorum. geri kalan zamanlarımda 3D modelleme render ve animasyon işleri yapıyorum.
Mehmet Salih A.

Mehmet Salih A.

Alanında uzman kişilerce 2018 yılında Samsun'da kurulan A Küp; Samsun merkezli olmak üzere yurt içi ve yurt dışı bir çok şehre projeleriyle ulaşmış ve her geçen gün ulaşmaya da devam etmektedir.Uygulanabilir ve işlevsel cepheler üretmeyi,farklı bir bakış açısıyla etkileyici sunumlar yapmayı prensip olarak benimseyen "A Küp" mimari sunumların yanı sıra grafik tasarım ve el sanatları alanında da faaliyet göstermeye devam etmektedir.
Can A.

Can A.

Mimarinin dünyayla buluşmadan, ona dokunmadan önceki son simülasyonunu üretiyoruz. Yazılımların her zaman en güncel hallerini kullanarak yapılarınıza üretimden önce hayat katıyoruz.
Egemen K.

Egemen K.

3D sektöründe 8 yılı devirdim. Taleplerinizi tecrübelerim doğrultusunda en güzel şekilde tasarlayabilir. Tanıtım filmlerinizi ve/veya görsellerinizi hazırlayabilirim.
Amanullah F.

Amanullah F.

Mimarlık Öğrencisiyim aynı zamanda profesyonel olarak modelleme işi ile uğraşıyorum 3DS MAX ve Vray kullanmaktayım, iç mekan ve dış mekan renderlarını kısa bir sürede profesyonel şekilde alabilirim.
Fatma K.

Fatma K.

Hangi çağda yaşıyoruz? Bu projenin görsellerini görme şansımız var mı? Görmeden almak istemeyiz değil mi?. vb tüm sorularınızın cevabı için iletişime geçmeniz yeterli :) 2 boyut ve 3 boyut projeleriniz özenle hazırlanır, hizmetinize sunulur.
Serap Y.

Serap Y.

Karadeniz Teknik Üniversitesi Mimarlık Fakültesi İç Mimarlık bölümü mezunuyum. 3 senedir profesyonel iş hayatında bulunmaktayım. 3d modelleme - render- tasarım - branding hizmeti vermekteyim.
Mikail N.

Mikail N.

3D modelleme konsunda uzman renderdan anlayan, hertürlü mimari ,Animasyon ,Karakter modellemesi yapılır. KUllandığım programlar: Autodesk Maya / C4D / ZBrush / Substance painter / Keyshot Render
Yavuz D.

Yavuz D.

Mmkün olduğunca temiz çalışmayı seven biriyim. İş veren memnuniyeti ve yaptığım işin önce benim içime sinmesi konusunda titizim. Mümkün olduğunca aldığım işi zamanında teslim etmeye özen gösteririm
Orhun  B.

Orhun B.

Vfx Artist /3D modeller/Oyun tasarımcısı/Prop Maker İstediğiniz her hangi bir efekti , istediğiniz sahneye editleyebilir , her hangi bir oyunda veya filmde gördüğünüz zırhtır kılıçtır ve benzeri eşyaları replica olarak üretebilir , istediğiniz bir objeyi 3d olarak hazırlayabilirim
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
3D Modelleme ve Animasyon   06/12/2018

Cenker bey baştan beri gayet ilgili bir şekilde projeyi tamamladı. sürekli iletişim halinde kalarak istediğimi yaptı ve istediğim değişikleri tekrar tekrar yaparken bana hiç sıkıntı yapmadı.Ellerine sağlık

         
Sinan Sertel
3D Modelleme ve Animasyon   03/12/2018

İşimiz konuştuğumuz şekliyle tamamlandı. Bir problem yaşamadık. Çalışmayı yapan arkadaş vaat ettiği şekliyle vaat ettiği zamanda işi gerçekleştirdi. Bir revizyon rica ettik onu da yaptı.

         
Magnesia Design
3D Modelleme ve Animasyon   15/05/2018

Fethi Can Ulubay ile bir mekanın 3 boyutlu modellemesi üzerine çalıştık. Yüz yüze görüşme gereği bile duymadan sadece telefon ve mail yoluyla verdiğim bilgilerle istediğim çalışmayı eksiksiz ve zamanından önce teslim etti. Görseller gayet iyiydi. Ayrıca çözüm odaklı çalışma şekliyle işi hızlandırması, bundan sonra kendisiyle çalışmak istememdeki en büyük sebeplerden bir tanesi. Ben çok memnun kaldım ve benzer işlerde kesinlikle onunla çalışmayı isterim

         
Ömer Faruk Kabak
3D Modelleme ve Animasyon   11/03/2018

Çizim anında iletişim halinde kalıp tam istediğimiz gibi bir iş çıkardı.Çizimleri gayet profesyonel,resimdeki bir ürünü bilgisayar ortamında modellemede başarılı.Çizimi çok kısa bir sürede bitirdi. Buradan bir kez daha kendisine teşekkür ediyorum.

         
3D Modelleme ve Animasyon   11/09/2017

Cenker Bey ile çok ciddi ve uzmanlık gerektiren bir iş üzerinde çalıştık. Taleplerimizin tamamını en üst seviye kalite de tarafımıza teslim etti. Bundan sonra ki tüm işlerimizde kendisi ile çalışmaktan büyük keyif alacağız.

         
Nurgül Gülver
3D Modelleme ve Animasyon   27/04/2017

İş ahlakı ve çalışma disiplini olarak düzgün bir beyefendiydi. Güzel iş çıkardılar. Teşekkür ederiz.

         
3D Modelleme ve Animasyon   18/03/2017

Taha bey ile 3D modelleme işimizi hızlı bir şekilde tamamladık . Hızlı geri dönüş ve işi doğru yapan bir kişi . Teşekkür ediyorum

3D Modelleme ve Animasyon hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz