En İyi 25 3D Modelleme ve Animasyon | Armut

En İyi 25

4 3D Modelleme ve Animasyon Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

697 hizmet vermeye hazır.

4 TEKLİF AL
Tümay Y.

Tümay Y.

Merhaba. Ben Tümay YILMAZ Gazi Üniversitesi, İletişim Fakültesi, Radyo, Televizyon ve Sinema Bölümü Mezunuyum. Uzmanlık Alanlarım; - Mimari Görselleştirme (Vray) - İnterior ( İç Mimari ) - Exterior( Dış Mimari ) - Peyzaj Çalışları - 3d Compositing - Motion Tracking - 3d Photorealistic - 2d ve 3d Animasyon - Özel efektler -Template Çalışmaları - Kurumsal Kimlik Çalışmaları - Logo Kullandığım Programalar; - Cinema 4d 9 Yıl - VrayforC4d 6 Yıl - AutoCad 3 Yıl - After Effect
Atölye Nokta

Atölye Nokta

Atölye nokta, marka kavramını ve bunu tasarımlarına yansıtmasını iyi bilen ,iç mimar,mimar ve ressam yaratıcı bireylerden oluşan bir ekiptir. Amacımız gaziantep merkezli ofisimizden dünyanın her noktasındaki müşterilerimiz ve projeler için beklentilerine uygun çözümler getirmektir. Çalışma şeklimiz son derece yalın ve etkilidir. Sizi dinliyoruz, vizyonunuzu öğrendikten sonra isteklerinize ve hedef kitlenizde en uygun yaratıcı çözümlerle size geri dönüyoruz.
Fethi Can U.

Fethi Can U.

-Cad çizimlerinin detaylı şekilde modellemesi -Dış cephe tasarımı -Konsept tasarımı -Mimari iç mimari proje tasarımı ve gelişimi -3d Mimari render , Görselleştirme ve animasyon -Öğrenci mimari proje tasarımı görselleştirmesi -Kişiye ve Markaya özel ürün tasarımları
Göksel G.

Göksel G.

Anadolu Ün. Güzel Sanatlar Animasyon Bölümü 2002 Mezunu, 10 yılı aşan iş deneyimi ile hizmetinizdeyim.
Nurdan M.

Nurdan M.

DOĞA STUDİOS, 3D mimari görselleme, render ve tasarım alanında hizmet veren 3D Tasarım şirketidir. Yeni girdiğimiz bu yolda kaliteli iş çıkarma noktasında ve ekibimizin verdiği katkılarla sizlere hizmet etmenin gurunu duyuyoruz. Yetenekli ekibimiz, yaratıcı fikirlerinizi 3 boyutlu görsellere çevirerek, projelerinizi gerçekleştirmede katkı sağlayabilir. DOĞA STUDİOS için müşteri, projenin ruhudur. Projeleriniz, ekibimizin de yaratıcı fikirleriyle benzersiz sanatsal görüntü ve fonksiyonel çözüm
Tasarımega Proje Ve Sunum

Tasarımega Proje Ve Sunum

Merhaba, Bilgisayar destekli sunum ve tasarımlar yapan bir firmayız. 3D sanal tur, animasyon, katalog çalışamaları da yapmaktayız. Web tasarım, sosyal medya tasarım ve yönetim hizmetleri de sunmaktayız. 9 yıllık bir tecrübeye sahibiz. İşimizi çok seviyoruz.
Gülşah  A.

Gülşah A.

Hayalinizdeki tasarımdaki gerçeğe dönüştürebilmek için bana ihtiyacınız var, benimse para kazanmak için size. Gelin işbirliği yapalım.
Atakan K.

Atakan K.

Henüz hayata geçmemiş mimari projelerinizi sektör standartında 3D olarak modelleyerek görselleştirebilirim. Dilenirse modellemeleri Animasyon haline getirerek müşterilerinize projenizi henüz tamamlanmadan yaşantı içinde gösterebilirim. Mimari projelerin 3D olarak modellenmesi proje henüz ortaya çıkmadan müşterilerinize satış yapabilmenize olanak sağlayan çalışmalardır.
Serkan K.

Serkan K.

Ben mimar serkan köçer 3D modelleme konusunda kaliteli işler yaptım yapmaya devam edeceğim. Rize de yaşıyorum.
Sitare M.

Sitare M.

Projelerinizi istediğiniz ölçek, detay ve mümkün olan en kısa zamanda görselleştirme ve animasyon çözümlerini sağlamaktayım. Kullandığım programlar: Autocad (iyi derece) 3dsmax (iyi derece) Vray (iyi derece) Photoshop (iyi derece) Sketchup (İyi derece) Lumion (Orta derece) Illustrator (Temel düzey)
Tamer  Y.

Tamer Y.

18 yıldır belli firmalarda iç ve dış mimari 3d görselleştirme üzerine çalışıyorum.Aynı zamanda dışarıdan firmaların görselleştirme işlerini yapıyorum.Yaptığım bazı çalışmalardan örnekler sundum.Bu tarz görselleştirme işlerinizin sonunsuz halledilmesi için benimle irtibata geçebilirsiniz.
Volkan H.

Volkan H.

ÖLÇÜLERİ OLAN HEMEN HEMEN HERŞEYİN ÇİZİMİNİ YAPABİLİRİM. MİMARİ ÇİZİM YAPILIR(YÖNETMELİKLERE UYGUN OLARAK) 3D ÇİZİM YAPILIR
Ahmet B.

Ahmet B.

Titiz ve kaliteli çalışmalar üretmekteyiz. Sonuç üründen kesinlikle tatmin olacaksınız. Sitemdeki iletişim bilgilerinden ulaşabilirsiniz. Telefonuma sitemden ulaşabilir arama yada whatsapp yoluyla direkt bağlantıya geçebilirsiniz. İlerleyen süreçlerde aynı işler konusunda çalışmalara devam edebiliriz. http://ahmettbariss.wixsite.com/
Truva 3d

Truva 3d

3d max vray adobe after effect deneyimi ile mimari animasyon, photorealistic render, tanıtım filmi,3d modelleme görselleştime ve tasarım alanında sizlere hizmet vermekteyiz.
Hasan G.

Hasan G.

15 yılı aşkın bir süre çeşitli firmalarda ve çeşitli pozisyonlarda görev aldım. Çalışma hayatıma bilgisayar destekli tasarım ve web arayüz tasarımı konularında freelance olarak hizmet vererek devam etmekteyim. ihtiyaç duymanız halinde bana ulaşabilirsiniz.
Serap Y.

Serap Y.

Karadeniz Teknik Üniversitesi Mimarlık Fakültesi İç Mimarlık bölümü mezunuyum. 3 senedir profesyonel iş hayatında bulunmaktayım. 3d modelleme - render- tasarım - branding hizmeti vermekteyim.
Fahrettin Selim A.

Fahrettin Selim A.

3 boyutlu modelleme ile oturma odası, mutfak, yatak odası gibi iç mimari ögeleri tasarlaya biliyorum.
Ahenk U.

Ahenk U.

2008 de Muğla Üniversitesi peyzaj bölümünden ve 2016 yılında Akdeniz Üniversitesi Peyzaj Mimarlığı bölümünden mezunum. 3d max, sketcup, autocad, lumion, photoshop programlarını kullanıyorum. çizimlerim uygun fiyatlı ve kısa sürede teslim edilir. İlgilenenler benimle iletişime geçebilir.
Burhan Ç.

Burhan Ç.

Realizm ve Sanatsal bakış açıları birlikte kullanıldığı zaman ortaya mükemmel diyebileceğimiz işler çıkmaktadır.2011 yılından bu yana müşterilerimin neler istediklerini, ihtiyacı olan çözümü harmanlamış olarak armut bünyesinde, siz değerli iş verenlere hizmet etmeye başlamış bulunmaktayım.
Doğacan I.

Doğacan I.

1988 Eskişehir doğumluyum. 4 yıl Endüstri Ürünleri Tasarımı mezunuyum(Okan Üniversitesi) 1 yıl Cleanvac - Ürün Tasarımı(Freelance) 2 yıl Üçüncü Binyıl Teknik Eğitim Akademisi - 3d Max Öğretmeni 1 yıl Liva Level - Fuar Stand Tasarımı- Mimar Creativ Design - Fuar Stand Tasarımı - Mimar - Halen devam etmekte
Gürkan  Y.

Gürkan Y.

3d Modelleme ve Animasyon Tasarımlarınıza boyut ve renk katmak için zamanında ve kaliteli render hizmeti vermekteyim.
Emre A.

Emre A.

Mimari Bilişim, Ultra HD kalitede Senaryo temalı Mimari Animasyonlar Hazırlar, 3 Boyutlu Yazıcılar yardımıyla gerçeğe çok yakın Mimari Maketler üretir, ve Gerçeğe dönen projeleri İnsansız Hava Aracıyla HD kalitesinde Videolarını Oluşturur.
3b Ajans Reklam Animasyon

3b Ajans Reklam Animasyon

2007 den beri 3d Sektöründe hizmet vermekteyiz. Önceleri bireysel yaptığımız çalışmalarımızı şimdi 3b Ajans Reklam olarak yapmaktayız.
Can A.

Can A.

Mimarinin dünyayla buluşmadan, ona dokunmadan önceki son simülasyonunu üretiyoruz. Yazılımların her zaman en güncel hallerini kullanarak yapılarınıza üretimden önce hayat katıyoruz.
Mevlüt  B.

Mevlüt B.

3D MİMARİ İÇ DIŞ GÖRSELLEŞTİRME UYGUN FİYAT. KALİTELİ HİZMET. HIZLI DÖNÜŞ. mimar ile çalışın farkı görün.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Magnesia Design
3D Modelleme ve Animasyon   15/05/2018

Fethi Can Ulubay ile bir mekanın 3 boyutlu modellemesi üzerine çalıştık. Yüz yüze görüşme gereği bile duymadan sadece telefon ve mail yoluyla verdiğim bilgilerle istediğim çalışmayı eksiksiz ve zamanından önce teslim etti. Görseller gayet iyiydi. Ayrıca çözüm odaklı çalışma şekliyle işi hızlandırması, bundan sonra kendisiyle çalışmak istememdeki en büyük sebeplerden bir tanesi. Ben çok memnun kaldım ve benzer işlerde kesinlikle onunla çalışmayı isterim

         
Serkan Durmuş
3D Modelleme ve Animasyon   04/05/2018

Harika bir çalışma oldu. Her detayın üzerinde fazlasıyla durdu. Çok teşekkür ederim.

         
Ömer Faruk Kabak
3D Modelleme ve Animasyon   11/03/2018

Çizim anında iletişim halinde kalıp tam istediğimiz gibi bir iş çıkardı.Çizimleri gayet profesyonel,resimdeki bir ürünü bilgisayar ortamında modellemede başarılı.Çizimi çok kısa bir sürede bitirdi. Buradan bir kez daha kendisine teşekkür ediyorum.

         
Esin Karakaya
3D Modelleme ve Animasyon   22/12/2017

Erhan Bey, kesinlikle cok iyi bir çözüm ortagı. Vermiş olduğu emek ve gösterdiği özene tesekkürler.

         
3D Modelleme ve Animasyon   11/09/2017

Cenker Bey ile çok ciddi ve uzmanlık gerektiren bir iş üzerinde çalıştık. Taleplerimizin tamamını en üst seviye kalite de tarafımıza teslim etti. Bundan sonra ki tüm işlerimizde kendisi ile çalışmaktan büyük keyif alacağız.

3D Modelleme ve Animasyon hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz