En İyi 25 3D Modelleme ve Animasyon | Armut

4 3D Modelleme ve Animasyon Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

765 3D Modelleme ve Animasyon hizmet vermeye hazır.

4 TEKLİF AL

En İyi 25 3D Modelleme ve Animasyon

Serkan  Ş.

Serkan Ş.

3d Görselleştirme & Animasyon çalışmalarınızda sizlere çözüm olanakları sağlar ve etkili sunumlar hazırlama konusunda yardımcı olabilirim
Furkan K.

Furkan K.

UYGUN FİYATA GERÇEKÇİ BİR ŞEKİLDE İÇ MEKAN VE DIŞ MEKAN 3D MİMARİ GÖRSELLEŞTİRME İŞİ YAPIYORUM. FİYATLANDIRMA PROJENİZİN BÜYÜKLÜĞÜNE VE SİZİN İSTEKLERİNİZE GÖRE DEİŞİKLİK GÖSTERİR.
Egemen K.

Egemen K.

Mekan çizim, modelleme ve görselleştirme için 10 yıldır profesyonel olarak kullandığım 3DS Max ve Vray ile size hizmet vermekteyim. Örnek çalışmaları görmek için lütfen www.geointeriorarts.com adresini ziyaret edin.
Boyut Yapı Tasarım

Boyut Yapı Tasarım

MİMARİ ÇİZİM,MODELLEME,ANİMASYON,TADİLAT,KAT KARŞILIĞI İNŞAAT GİBİ PİYASADA UZUN ZAMANDIR HİZMET VERMEKTEYİZ.
Tasarımega Proje Ve Sunum

Tasarımega Proje Ve Sunum

Merhaba, Bilgisayar destekli sunum ve tasarımlar yapan bir firmayız. 3D sanal tur, animasyon, katalog çalışamaları da yapmaktayız. Web tasarım, sosyal medya tasarım ve yönetim hizmetleri de sunmaktayız. 9 yıllık bir tecrübeye sahibiz. İşimizi çok seviyoruz.
Gülşah  A.

Gülşah A.

Hayalinizdeki tasarımdaki gerçeğe dönüştürebilmek için bana ihtiyacınız var, benimse para kazanmak için size. Gelin işbirliği yapalım.
Atilla A.

Atilla A.

Kullandığım Programlar: Autocad, 3dsmax, Photoshop ve Animasyon Programı İç mekan ve dış mekan 3D tasarım uzmanıyım. Peyzaj çalışmaları yapılır. Katalog ve animasyon hizmeti de vermekteyim. Ayrıca Mimari proje çizimlerinizde yapılır.
Murat D.

Murat D.

3D iç ve dış mekan projelerinizin modellenmesi, render ları, uygulanması, animasyonu, kat planı, paftası ve öğrenci projeleriniz için benimle iletişime geçiniz. Ayrıca diğer çalışmalarımızı www.2yakatasarim.com sitesinden inceleye bilirsiniz.
Kemal Mert Ö.

Kemal Mert Ö.

Arkadaşımla birlikte 3d çizim ,statik ve mimari çizim üzerine çalışıyoruz. Eğer iş yaptıracaksanız bizden teklif almayı unutmayın
Yelken T.

Yelken T.

*** www.yelkentasarim.com *** Autodesk 3ds Max® , Autodesk AutoCAD®, V-Ray® ve Adobe Photoshop®, Adobe After Effects®, Adobe Premire Pro®, Adobe Audition® destekli programlar kullanarak üç boyutlu tasarım projeleri hazırlamaktayız. Misyonumuz, son yenilikleri takip ederek kendini geliştirmek, düşük maliyette, yüksek kalitede üç boyutlu iç mekan, üç boyutlu dış mekan, üç boyutlu bina modelleme, animasyon tasarımlarıyla iş ortaklarımızın memnuniyetini sağlamaktır.
Halil C.

Halil C.

Her türlü 3D modelleme ve animasyon en iyi ve en uygun fiyata en hızlı biçimde elinize ulaşması için.
3d Eğitim Mersin

3d Eğitim Mersin

3D Eğitim :En güncel programlar ile Mimari çizim, 3D ve 4D görsel efekt ve animasyon alanlarında hizmet veren bir eğitim kurumudur. 10 yıldan fazla süre tecrübesi olan Autodesk Professional lisanslı eğitmenleri ile dijital çizimden 3 boyutlu animasyona ve 4 boyutlu fotorealistik gibi pek çok alanda Türkiye de ve Avrupa da eğitim vermektedir.
MEHMET  A.

MEHMET A.

3 boyutlu organik ve hardsurface modelleme, kaliteli texture hazırlama , rigleme ve animasyon çalışmalarının yanısıra 3d printing konusunda da hizmet verebilmekteyim.
Harun G.

Harun G.

Yaklaşık 6 yıl önce hobi olarak başladığım 3D modelleme ve animasyon alanında bir Tanıtım Organizasyon firmasının İnteraktif ve Dijital Sanatlar biriminin teknik sorumlusuyum. Çalıştığım firmada Mimari Modelleme ile Müze Animasyonlarının yanında tanıtım filmleri ve İnteraktif(Sanal Gerçeklik ve Artırılmış Gerçeklik) Projeleri, Projeksiyon Mapping işleri üzerinde de çalışıyorum.
Mücahit Demircan Y.

Mücahit Demircan Y.

Osmaniye ilinde ikamet etmekteyim, Çukurova Üniversitesi İnşaat Mühendisliği bölümü mezunuyum, Çelik üzerine istenen her yapının örneğin fabrika, hangar, çelik çatı, buğday-çimento siloları, çelik köprü, üst geçit projeleri vb gibi projelerin statik projesini, imalat-parça-montaj detayları, ön imalatta plazma-cnc kesim detayları, profil kesim planları hazırlamaktayım yani çelik bir yapının statik çözümü ve hesap dosyası, paftaları, ön imalat-imalat ve montaj detayları ile birlikte proje hizmeti
Fatih K.

Fatih K.

3D Modelleme ve tasarımlarınızı en hızlı şekilde bitirip teslim ediyoruz. İmkansız bizim işimiz.
Parodi Medya

Parodi Medya

3D MIMARI DIZAYN Alanında uzman ekibimiz ile projelerinizi görselleştirmek için bizimle iletişime geçin. +PROJE Hayallerinizdeki projenizi gerçekleştirmek için gelin biz size yardımcı olalım. +EGITIM 3D ve Proje konusunda her türlü eğitim hizmetlerimiz için bizimle iletişime geçebilirsiniz. +3D KARAKTER Projeniz kapsamındaki 3D karakter konsept tasarım ve modelleme işlemlerini yapabiliriz. +OYUN Oyun alanında yapılan destekler kapsamında fikirlerinizi projelendirip uygulamanıza
Mevlüt  B.

Mevlüt B.

3D MİMARİ İÇ DIŞ GÖRSELLEŞTİRME UYGUN FİYAT. KALİTELİ HİZMET. HIZLI DÖNÜŞ. mimar ile çalışın farkı görün.
Mehmet Salih A.

Mehmet Salih A.

Alanında uzman kişilerce 2018 yılında Samsun'da kurulan A Küp; Samsun merkezli olmak üzere yurt içi ve yurt dışı bir çok şehre projeleriyle ulaşmış ve her geçen gün ulaşmaya da devam etmektedir.Uygulanabilir ve işlevsel cepheler üretmeyi,farklı bir bakış açısıyla etkileyici sunumlar yapmayı prensip olarak benimseyen "A Küp" mimari sunumların yanı sıra grafik tasarım ve el sanatları alanında da faaliyet göstermeye devam etmektedir.
Emre A.

Emre A.

Mimari Bilişim, Ultra HD kalitede Senaryo temalı Mimari Animasyonlar Hazırlar, 3 Boyutlu Yazıcılar yardımıyla gerçeğe çok yakın Mimari Maketler üretir, ve Gerçeğe dönen projeleri İnsansız Hava Aracıyla HD kalitesinde Videolarını Oluşturur.
Ergün Ç.

Ergün Ç.

Bilgisayar programları (3Ds max) kullanılarak yapı mimarisi, iç mimari, mekanik parçaların 3D olarak tasarlanması, 3D yazıcı formatlarında ve render olarak fotoğraflanması
Osman D.

Osman D.

Size hayal edebileceğinizden daha öte 3d Tasarımlar ve Animasyonlar sunmak için uğraşıyoruz. Bizim amacımız ortaya size uygun en iyi tasarımı çıkarmak. Şuan Elazığ Valiliği Harput Tasarımı Elazığ belediyesi Kültür Park. Malatya Yolu, Şorşor deresi ıslahı, otogalericiler sitesi, sebze hali gibi projelerimin yanı sıra, Elazığ OBAKENT sitesi ve Elazığ Hazar göksü villalarının 3d tasarımlarını ve animasyonlarını çizdim.
Serap Y.

Serap Y.

Karadeniz Teknik Üniversitesi Mimarlık Fakültesi İç Mimarlık bölümü mezunuyum. 3 senedir profesyonel iş hayatında bulunmaktayım. 3d modelleme - render- tasarım - branding hizmeti vermekteyim.
Cemal A.

Cemal A.

3DS MAX İÇ VE DIŞ MEKAN MODELLEME RENDER İŞİ YAPIYORUM. ANİMASYON İSTEKLERİNDE LUMİON 8.5 KULLANIYORUM.
Atölye Nokta

Atölye Nokta

Atölye nokta, marka kavramını ve bunu tasarımlarına yansıtmasını iyi bilen ,iç mimar,mimar ve ressam yaratıcı bireylerden oluşan bir ekiptir. Amacımız gaziantep merkezli ofisimizden dünyanın her noktasındaki müşterilerimiz ve projeler için beklentilerine uygun çözümler getirmektir. Çalışma şeklimiz son derece yalın ve etkilidir. Sizi dinliyoruz, vizyonunuzu öğrendikten sonra isteklerinize ve hedef kitlenizde en uygun yaratıcı çözümlerle size geri dönüyoruz.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Magnesia Design
3D Modelleme ve Animasyon   15/05/2018

Fethi Can Ulubay ile bir mekanın 3 boyutlu modellemesi üzerine çalıştık. Yüz yüze görüşme gereği bile duymadan sadece telefon ve mail yoluyla verdiğim bilgilerle istediğim çalışmayı eksiksiz ve zamanından önce teslim etti. Görseller gayet iyiydi. Ayrıca çözüm odaklı çalışma şekliyle işi hızlandırması, bundan sonra kendisiyle çalışmak istememdeki en büyük sebeplerden bir tanesi. Ben çok memnun kaldım ve benzer işlerde kesinlikle onunla çalışmayı isterim

         
Serkan Durmuş
3D Modelleme ve Animasyon   04/05/2018

Harika bir çalışma oldu. Her detayın üzerinde fazlasıyla durdu. Çok teşekkür ederim.

         
Ömer Faruk Kabak
3D Modelleme ve Animasyon   11/03/2018

Çizim anında iletişim halinde kalıp tam istediğimiz gibi bir iş çıkardı.Çizimleri gayet profesyonel,resimdeki bir ürünü bilgisayar ortamında modellemede başarılı.Çizimi çok kısa bir sürede bitirdi. Buradan bir kez daha kendisine teşekkür ediyorum.

         
Esin Karakaya
3D Modelleme ve Animasyon   22/12/2017

Erhan Bey, kesinlikle cok iyi bir çözüm ortagı. Vermiş olduğu emek ve gösterdiği özene tesekkürler.

         
3D Modelleme ve Animasyon   11/09/2017

Cenker Bey ile çok ciddi ve uzmanlık gerektiren bir iş üzerinde çalıştık. Taleplerimizin tamamını en üst seviye kalite de tarafımıza teslim etti. Bundan sonra ki tüm işlerimizde kendisi ile çalışmaktan büyük keyif alacağız.

3D Modelleme ve Animasyon hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz