En İyi 25 3D Modelleme ve Animasyon | Armut

En İyi 25 3D Modelleme ve Animasyon

4 3D Modelleme ve Animasyon Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

626 3D Modelleme ve Animasyon teklif vermeye hazır.

4 TEKLİF AL
Atölye Nokta

Atölye Nokta

Atölye nokta, marka kavramını ve bunu tasarımlarına yansıtmasını iyi bilen ,iç mimar,mimar ve ressam yaratıcı bireylerden oluşan bir ekiptir. Amacımız gaziantep merkezli ofisimizden dünyanın her noktasındaki müşterilerimiz ve projeler için beklentilerine uygun çözümler getirmektir. Çalışma şeklimiz son derece yalın ve etkilidir. Sizi dinliyoruz, vizyonunuzu öğrendikten sonra isteklerinize ve hedef kitlenizde en uygun yaratıcı çözümlerle size geri dönüyoruz.
Serap Yıldırım

Serap Yıldırım

Karadeniz Teknik Üniversitesi Mimarlık Fakültesi İç Mimarlık bölümü mezunuyum. 3 senedir profesyonel iş hayatında bulunmaktayım. 3d modelleme - render- tasarım - branding hizmeti vermekteyim.
Orhun Balsızan

Orhun Balsızan

Vfx Artist /3D modeller/Oyun tasarımcısı/Prop Maker İstediğiniz her hangi bir efekti , istediğiniz sahneye editleyebilir , her hangi bir oyunda veya filmde gördüğünüz zırhtır kılıçtır ve benzeri eşyaları replica olarak üretebilir , istediğiniz bir objeyi 3d olarak hazırlayabilirim
Uhud Can Karagöz

Uhud Can Karagöz

3d Max de modelleyerek Lumion 8 de düzeyde render ve animasyon yapıyorum. https://www.behance.net/yasinkaragoz adresinde render ve animasyonlarımı inceleyebilirsiniz.
Erkan Berk

Erkan Berk

Hayallerinizi ve düşüncelerinizi anlatmanın ötesine eksiksiz ve doğru biçimde göstermeyi amaçladık. erkanberk.com.tr
Tümay Yılmaz

Tümay Yılmaz

Merhaba. Ben Tümay YILMAZ Gazi Üniversitesi, İletişim Fakültesi, Radyo, Televizyon ve Sinema Bölümü Mezunuyum. Uzmanlık Alanlarım; - Mimari Görselleştirme (Vray) - İnterior ( İç Mimari ) - Exterior( Dış Mimari ) - Peyzaj Çalışları - 3d Compositing - Motion Tracking - 3d Photorealistic - 2d ve 3d Animasyon - Özel efektler -Template Çalışmaları - Kurumsal Kimlik Çalışmaları - Logo Kullandığım Programalar; - Cinema 4d 9 Yıl - VrayforC4d 6 Yıl - AutoCad 3 Yıl - After Effect
Emre A.

Emre A.

Mimari Bilişim, Ultra HD kalitede Senaryo temalı Mimari Animasyonlar Hazırlar, 3 Boyutlu Yazıcılar yardımıyla gerçeğe çok yakın Mimari Maketler üretir, ve Gerçeğe dönen projeleri İnsansız Hava Aracıyla HD kalitesinde Videolarını Oluşturur.
Kaan Degerli

Kaan Degerli

Istanbul Yeni Yuzyil Universitesi Gorsel Iletisim ve Tasarim mezunuyum.3d modelleme uzmani olarak 6 yildir freelence islee yapiyorum.Sonuc odakli ve istekleri en ust duzeyde tutarak islerimi yapiyorum.
Nurdan Mikkelsen

Nurdan Mikkelsen

DOĞA STUDİOS, 3D mimari görselleme, render ve tasarım alanında hizmet veren 3D Tasarım şirketidir. Yeni girdiğimiz bu yolda kaliteli iş çıkarma noktasında ve ekibimizin verdiği katkılarla sizlere hizmet etmenin gurunu duyuyoruz. Yetenekli ekibimiz, yaratıcı fikirlerinizi 3 boyutlu görsellere çevirerek, projelerinizi gerçekleştirmede katkı sağlayabilir. DOĞA STUDİOS için müşteri, projenin ruhudur. Projeleriniz, ekibimizin de yaratıcı fikirleriyle benzersiz sanatsal görüntü ve fonksiyonel çözüm
İrem Bayram

İrem Bayram

3ds Max, Autocad, Photoshop, Vray ve Lumion programlarına hakim, iç ve dış mekanlarınızı talebiniz doğrultusunda 3 boyutlu ortamda görselleştirerek size kaliteli renderlar sunabilecek bir mimarım. Mimarlık, İç Mimarlık, 3d Modelleme Tasarım ve Animasyon alanlarında hizmet vermekteyim. Çalışmalarımın bazıları ektedir.
Arteon Mimarlık&yapı

Arteon Mimarlık&yapı

ALPEREN GÜRBÜZ MİMARLIK adı altında yürüttüğümüz Mimari Dekorasyon işlerimizin yapı kolunu ARTEON YAPI adı altında birleştirdik.Yaptığımız çalışmaları www.alperengurbuz.com web sayfamız üzerinden inceleyebilirsiniz.Tadilat dekorasyon işlerinizi önce çalışma alanına gelip ölçümlerimizi yapıp bilgisayar ortamında modelliyoruz.Sonrasında ise sizle beraber karar verdiğimiz malzemelerin teminini sağlayıp, bire bir işimizin başında durarak tadilat&dekorasyon işlerinizi gerçekleştiriyoruz. Mimar AL
Ahmet Barış

Ahmet Barış

Titiz ve kaliteli çalışmalar üretmekteyiz. Sonuç üründen kesinlikle tatmin olacaksınız. Sitemdeki iletişim bilgilerinden ulaşabilirsiniz.Telefonuma sitemden ulaşabilir arama yada whatsapp yoluyla direkt bağlantıya geçebilirsiniz. Daha hızlı ve olumlu olur. https://www.ahmetbaris.net/
Enes Dal

Enes Dal

Mimar Sinan Üniversitesi İç Mimarlık Bölümü Yüksek Lisans mezunuyum , 5 senedir aktif olarak özel bir şirkette Senior olarak görev almaktayım . İleri seviyede 3d s Max Vray , Photoshop ve Autocad programlarını kullanıyorum. Ek olarak portfolyo paylaşabilirim . Örnek olarak birkaç çalışmamı görebilirsiniz.
Ecem Erserçe

Ecem Erserçe

2017 yılında TOBB Ekonomi ve Teknoloji Üniversitesi İç Mimarlık ve Çevre Tasarımı bölümünden mezun oldum. Şuanda özel sektörde bir firmada iç mimar pozisyonunda çalışmaktayım. Uzun süredir severek yapmakta olduğum olan 3dmax Modelleme üzerine yoğunlaşmaktayım.
Yavuz Demirbağ

Yavuz Demirbağ

Mmkün olduğunca temiz çalışmayı seven biriyim. İş veren memnuniyeti ve yaptığım işin önce benim içime sinmesi konusunda titizim. Mümkün olduğunca aldığım işi zamanında teslim etmeye özen gösteririm
Can Atlı

Can Atlı

Mimarinin dünyayla buluşmadan, ona dokunmadan önceki son simülasyonunu üretiyoruz. Yazılımların her zaman en güncel hallerini kullanarak yapılarınıza üretimden önce hayat katıyoruz.
Halil Memiş

Halil Memiş

2011 yılından bu yana grafik tasarım üzerine çalışmaktayım. Bu güne kadar bir çok bina iç dış tasarımı yaptım. Bunun yanı sıra kurumsal kimlik, logo ve katalog tasarımları yapıyorum.
Boyut Yapı Tasarım

Boyut Yapı Tasarım

MİMARİ ÇİZİM,MODELLEME,ANİMASYON,TADİLAT,KAT KARŞILIĞI İNŞAAT GİBİ PİYASADA UZUN ZAMANDIR HİZMET VERMEKTEYİZ.
Ergün Çevrici

Ergün Çevrici

Bilgisayar programları (3Ds max) kullanılarak yapı mimarisi, iç mimari, mekanik parçaların 3D olarak tasarlanması, 3D yazıcı formatlarında ve render olarak fotoğraflanması
Osman Demir

Osman Demir

Size hayal edebileceğinizden daha öte 3d Tasarımlar ve Animasyonlar sunmak için uğraşıyoruz. Bizim amacımız ortaya size uygun en iyi tasarımı çıkarmak. Şuan Elazığ Valiliği Harput Tasarımı Elazığ belediyesi Kültür Park. Malatya Yolu, Şorşor deresi ıslahı, otogalericiler sitesi, sebze hali gibi projelerimin yanı sıra, Elazığ OBAKENT sitesi ve Elazığ Hazar göksü villalarının 3d tasarımlarını ve animasyonlarını çizdim.
Karaarslan Mimarlık

Karaarslan Mimarlık

Mimarlardan oluşan kadromuz ile projenizin tanıtımı için ihtiyacınız olan iç/dış render, katalog, web sitesi vb. 3 boyutlu görselleştirme konularında hizmet sunmaktayız.
Kamil Aksu

Kamil Aksu

3D Modelleme işini işim gereği öğrenmem gerekti (dış cephe tasarım işiyle uğraşıyorum) Sketchup programıyla basit anlaşılır kısa sürede çözüm ihtiyacı olan kişi veya firmaların işlerini yapabilirim render konusunda titiz davranan biriyim yaptığım işe özenirim ayrıca photoshop ve Autocad programlarına hakimim projesi hazır işleride 3d olarak hazırlayabilrim.
Murat Diler

Murat Diler

Hatay Mustafa Kemal Üniversitesi Bilgisayar Destekli Tasarım ve Animasyon bölümünü bitirdim 2012 yılında, ekstradan Mimari Modelleme üzerine özel ders aldım ve yaptığım işler aşağıdadır. Kişisel web sitem www.2yakatasarim.com
Engin Sarıkaya

Engin Sarıkaya

3d karakter modelleme ve rigleme konusunda hizmet vermekteyim ayrıca mimari modelleme render ve ürün tanıtım işleri konusunda her türlü projenize çözüm sağlanır
Safa Furkan Aydın

Safa Furkan Aydın

Safabey multi-disipliner bir tasarım stüdyosudur. Müşterilerimiz için profesyonel görseller, animasyonlar ve simülasyonlar tasarlıyoruz. Reklam, mimari ve endüstriyel ürün tasarımı alanında 3 boyutlu modelleme ve fotoğraf gerçekçiliğinde render lar sunuyoruz.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Ömer Faruk Kabak
3D Modelleme ve Animasyon   11/03/2018

Çizim anında iletişim halinde kalıp tam istediğimiz gibi bir iş çıkardı.Çizimleri gayet profesyonel,resimdeki bir ürünü bilgisayar ortamında modellemede başarılı.Çizimi çok kısa bir sürede bitirdi. Buradan bir kez daha kendisine teşekkür ediyorum.

         
Esin Karakaya
3D Modelleme ve Animasyon   22/12/2017

Erhan Bey, kesinlikle cok iyi bir çözüm ortagı. Vermiş olduğu emek ve gösterdiği özene tesekkürler.

         
3D Modelleme ve Animasyon   11/09/2017

Cenker Bey ile çok ciddi ve uzmanlık gerektiren bir iş üzerinde çalıştık. Taleplerimizin tamamını en üst seviye kalite de tarafımıza teslim etti. Bundan sonra ki tüm işlerimizde kendisi ile çalışmaktan büyük keyif alacağız.

         
Nurgül Gülver
3D Modelleme ve Animasyon   27/04/2017

Disiplinli ve iş takibini güzel yapan birisiydi . Güzel iş cıkardılar. Teşekkür ederiz.

         
Nurgül Gülver
3D Modelleme ve Animasyon   27/04/2017

İş ahlakı ve çalışma disiplini olarak düzgün bir beyefendiydi. Güzel iş çıkardılar. Teşekkür ederiz.

3D Modelleme ve Animasyon hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz