En İyi 25 3D Modelleme ve Animasyon | Armut

4 3D Modelleme ve Animasyon Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

1.119 3D Modelleme ve Animasyon hizmet vermeye hazır.

4 TEKLİF AL

En İyi 25 3D Modelleme ve Animasyon

Serdar B.

Serdar B.

2010 yılından bu güne mimari tasarım ve 3d render - animasyon hizmetleri vermekteyim. - Mimari - İç Mimari - Kat planı 3d görselleştirme - 3d Animasyon konularında size yardımcı olabilirim.
Ahmet E.

Ahmet E.

Çevre Mühendisiyim Hobi olarak karakalem çizim çalışmaları yapmakta iken bu işi biraz daha teknik usullerle profesyonelce yapmak için bu işe yöneldim. Şu anda dışarıdan vermiş olduğum 3D tasarım hizmetlerini daha fazla kişiye hitap etmek amacıyla Armut.com ortamında yapmayı hedefliyorum. Talep doğrultusunda endüstriyel parçaların tasarımları yapılarak, render, simülasyon ve CNC de G-Kodu olarak sayısallaştırılabilir.
Murat B.

Murat B.

İzmir Ekonomi Üniversitesi Endüstriyel Tasarım bölümü mezunuyum. Birçok modelleme ve render programını kullanabiliyorum. İstediğiniz projeyi istediğiniz programda çizip, render alıp animasyonu yapabilirim.
Mustafa E.

Mustafa E.

3D Mekan, karakter, mimari, görsel, her türlü modelleme yapılır. Ayrıcak kısa animasyonlar ve white board animasyonlarda yaparım. Karakter rigleme ve karakter animasyonlarıda yapıyorum.
Taner K.

Taner K.

Cephe, Pergola ve İç Mekan Konusunda, Uzun Yılların Getirdiği Tecrübe ve Uygulanabilir çalışmalar Konusunda Yardımcı olabileceğimi Düşünüyorum.
Furkan T.

Furkan T.

3d modelleme animasyon için çizim yapabiliyorum. Bunun için 3ds max te çizimi yapıp dış görünüş ve animasyon için lumion programını kullanıyorum. Aynı zamanda drone operatörüyüm.
Sadık Ç.

Sadık Ç.

Mimari projelerin 3D Tasarım, görselleştirme ve animasyon çalışmaları üzerine 7 yıllık tecrübeye sahibim.Sektörde ileri gelen bir firmada 7 yıldır çalışmaktayım. 3ds Max , Vray , Photoshop , Sketch Up programlarına profesyonel olarak hakimim. Hayat bulmasını istediğiniz projeleriniz için çözüm ortağı olabiliriz.
Bora Altuğ K.

Bora Altuğ K.

Hayallerinizi gerçeğe dönüştürerek herhangibi yapının iç tasarımı veya mimari tasarımı hakkında daha fazla sanal gerçekçilik sağlayarak yapının durumu hakkında çok daha iyi bilgi sahibi olabilirsiniz
Nagihan Y.

Nagihan Y.

10 yıllık aktif çalışan mimarım. profosyonel olarak 3ds max kullanıyorum. ayrıca diğer sunum programlarını kullanıyorum.
Mehmet  A.

Mehmet A.

3 boyutlu organik ve hardsurface modelleme, kaliteli texture hazırlama , rigleme ve animasyon çalışmalarının yanısıra 3d printing konusunda da hizmet verebilmekteyim.
3dmimari

3dmimari

Mimari ve endüstriyel 3d modelleme ve animasyon işlerinizi, katalog çalışmalarınız için gerekli mekan tasarımları ve ürün modellemelerini 16 yıllık tecrübe ile en uygun fiyat/kalite oranında ve söz verdiğimiz zamanda teslim ediyoruz. Daha detaylı bilgilendirme ve çalışmalar için www.3dmimari.net adresini ziyaret edebilirsiniz.
Sabiha Y.

Sabiha Y.

3ds max - Vray * İç- dış mimari render * kafe, fuar , stand , market ,ofis, iş merkezi, peyzaj , ürün vs modelleme ve render. * 3d - 2d kat planları uygun fiyata kısa sürede teslim edilir.
MEHMET GAZİ  O.

MEHMET GAZİ O.

Autodesk Autocad Autodesk 3ds Max Autodesk Revit Sketchup Archicad Lumion Photoshop gibi programlarla 2d ve 3d mimari, iç mimari, peyzaj projeleri ve sunumları hazırlanır.
Sanalist Yazılım Animasyon

Sanalist Yazılım Animasyon

Sanalist, sanal gerçeklik teknolojisi odağında çalışan, 3D modelleme, mimari görselleştirme ve animasyon alanlarında da hizmetler ve çözümler sunan bir girişimdir.
Benny N.

Benny N.

Üretim için ilk aşamadan son aşamaya kadar bütün sürece hakimiz. Eklediğimiz fotoğraflardan anlaşılacağı üzere. 3D modelleme, fotoğraftan yada çizimden her türlü 3D modelleme ve teknik çizim yapılır. Bir sonraki aşamada kalıpl için, bütün CNC makinelere uygun modeli hazırlayarak ve çıkana kadar bütün verilmesi gereken destekler sunulur. Ayrıca 2 tane 3D yazıcımız bulunmaktadır, maketler ve bazı parçaları bu makineler aracılığı ile çıkartabiliriz.
Tasarımega Proje Ve Sunum

Tasarımega Proje Ve Sunum

Merhaba, Bilgisayar destekli sunum ve tasarımlar yapan bir firmayız. 3D sanal tur, animasyon, katalog çalışamaları da yapmaktayız. Web tasarım, sosyal medya tasarım ve yönetim hizmetleri de sunmaktayız. 9 yıllık bir tecrübeye sahibiz. İşimizi çok seviyoruz.
Koray T.

Koray T.

Ankara, Mersin çevresinde 3 boyutlu animasyon, görselleştirme, render, mimari sunum ve proje hizmeti vermekteyim. Ayrıca Web tasarımı, firmanızın android uygulamasını da yapabilmekteyim.
Titconn Bilişim Teknolojileri

Titconn Bilişim Teknolojileri

Titconn Bilişim Teknolojileri 2017 Ocak ayında kurulmuş bir Teknoloji şirketidir. Bünyesinde bulunan farklı departmanlar ile müşterilerine kaliteli ve kesintisiz çözümler sunmaktadır. 3BOYUTCU.com ile müşterilerine mimari görselleştirme, animasyon konularında 3D çözümler üretmektedir. Yıllara dayanan uzmanlık seviyesindeki tecrübesi ile sizlere dilerseniz anahtar teslim projelerde çözümler sağlayabiliriz. Sektörün önde gelen dekorasyon firmaları ile koordineli şekilde çalışarak içinize sinecek
Oktay  A.

Oktay A.

3D Modelleme ve render görselleştirme işlerinizi yapabilirim. Fiyatta anlaşabiliriz. Mimari, iç mekan, mobilya ve diğer görselleştirme işlerinizi sketchup, rhino, vray, lumion programları ile modelleyip renderını alabilirim. İş süresi işin niteliğine göre değişiklik gösterebilir. Mümkün olduğunca kısa sürede teslim ederim. Porjelerinizin animasyonunu isteğinize göre kurgusu ile beraber yaparım. (Modelleme, render ve animasyon işlemleri ayrı ayrı fiyatlandırılır)
Melis G.

Melis G.

3D modelleme ve animasyon tasarımı konusunda 5 senelik tecrübeme güvenerek isteklerinize cevap verebileceğimi düşünüyorum. Teşekkürler
Mehmet Ali A.

Mehmet Ali A.

3D animasyon film, reklam filmleri ,tanıtım filmi yapım ve prodüksiyon hizmeti vermekteyiz. Bunun yanında çocuklar için çizgi film ve şirketler için tanıtım animasyonu veya 3d mimari animasyon da üretmekteyiz
Recep  G.

Recep G.

Gerçekçi dış cephe ve iç cephe görselleri oluşturulur. Örnek daire planı ve yapı kataloğu hazırlanır.
Selçuk E.

Selçuk E.

2011 Yılından itibaren bina dış cephe, vaziyet planı, peyzaj, kat planı, iç mimari, yat projesi vb. 3 boyutlandırma çalışmaları yapmaktayım. Proje bazlı olarak çok sayıda mimar, müteahhit, söve firması. ile çalıştım, çalışmaktayım. Gemi İnşaatı ve Gemi Makineleri Mühendisliği mezunuyum. 2 yıl tersane tecrübem var.
Çakırhan Ç.

Çakırhan Ç.

Çakırhan Çakırlı, Başkent Üniversitesi Çizgi Film ve Animasyon bölümü son sınıf öğrencisiyim. 3d filmler, ya da filmlerinize 3 boyutlu objeler, animasyonlar ekleyebilirim. Sahip olduğunuz iş yerlerinin tanıtımı konusunda filmler, posterler, tasarımlar yapabilirim.
Kasım B.

Kasım B.

Reklam, Matbaa ve 3 boyutlu çizim ve render işlerinizde siz musterilerimize destek sağlamayı amaçlamaktayım.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Erdem Kaya
3D Modelleme ve Animasyon   24/05/2019

Hüseyin Bey’in neler yapabileceğini ancak kendisine o işi verdiğinizde anlayabilirsiniz.Animasyon ve tasarımda harikalar yaratan mükemmel iş çıkaran bir arkadaşımız çok profesyonel çalışıyorlar . Ellerinize ve emeklerinize sağlık. Reltek Enerji Enotek Enerji

         
Anıl İdi
3D Modelleme ve Animasyon   10/05/2019

Murat beye profesyonel bir şekilde çalışmasından ötürü teşekkür ederim. Eminim ki tekrardan çalışacağım kişi olacaktır.

         
Muhammed Paçurlu
3D Modelleme ve Animasyon   04/05/2019

Çok teşekkür ederim ilgi alaka çok güzeldi, çok yardımcı oldu Ahmet bey. Hem kalite hem uygun fiyat tavsiye ederim.

         
Bora Cengiz
3D Modelleme ve Animasyon   11/04/2019

Tasarımından ve işe yaklaşımından son derece memnun kaldım. İş tamamlandıktan sonrasında da yardımcı olmaya devam etti. Bundan sonraki projelerimde de kendisiyle çalışmaya devam edeceğim. Kesinlikle tavsiye ediyorum.

         
3D Modelleme ve Animasyon   06/12/2018

Cenker bey baştan beri gayet ilgili bir şekilde projeyi tamamladı. sürekli iletişim halinde kalarak istediğimi yaptı ve istediğim değişikleri tekrar tekrar yaparken bana hiç sıkıntı yapmadı.Ellerine sağlık

         
Sinan Sertel
3D Modelleme ve Animasyon   03/12/2018

İşimiz konuştuğumuz şekliyle tamamlandı. Bir problem yaşamadık. Çalışmayı yapan arkadaş vaat ettiği şekliyle vaat ettiği zamanda işi gerçekleştirdi. Bir revizyon rica ettik onu da yaptı.

         
Magnesia Design
3D Modelleme ve Animasyon   15/05/2018

Fethi Can Ulubay ile bir mekanın 3 boyutlu modellemesi üzerine çalıştık. Yüz yüze görüşme gereği bile duymadan sadece telefon ve mail yoluyla verdiğim bilgilerle istediğim çalışmayı eksiksiz ve zamanından önce teslim etti. Görseller gayet iyiydi. Ayrıca çözüm odaklı çalışma şekliyle işi hızlandırması, bundan sonra kendisiyle çalışmak istememdeki en büyük sebeplerden bir tanesi. Ben çok memnun kaldım ve benzer işlerde kesinlikle onunla çalışmayı isterim

         
Ömer Faruk Kabak
3D Modelleme ve Animasyon   11/03/2018

Çizim anında iletişim halinde kalıp tam istediğimiz gibi bir iş çıkardı.Çizimleri gayet profesyonel,resimdeki bir ürünü bilgisayar ortamında modellemede başarılı.Çizimi çok kısa bir sürede bitirdi. Buradan bir kez daha kendisine teşekkür ediyorum.

3D Modelleme ve Animasyon hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz