En İyi 25 3D Modelleme ve Animasyon - Armut

En İyi 25 3D Modelleme ve Animasyon

4 3D Modelleme ve Animasyon Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

413 3D Modelleme ve Animasyon teklif vermeye hazır.

4 TEKLİF AL
Emre Akbalaban

Emre Akbalaban

Emre modelleme hizmetleri, mimari maket, mimari animasyon, sunum teknikleri, 3d modelleme, tasarım, 3d prototip, hava çekimleri işleri yapar.
Burak Taşbaşı

Burak Taşbaşı

2008 yılından bu yana Mimari Görselleştirme ve modelleme yaparak Mimarlık Ofisleri ile Freelance olarak çalışma fırsatı buldum. Amacım tasarımlarınızı gerçekçi ve hızlı bir şekilde görselleştirmek. Ayrıca ürün tanıtımlarınız için ürün modelleme ve render hizmeti veriryorum. Tasarımlarınızı bir adım öteye taşımak için lütfen iletişime geçin.
Ege Can Keleş

Ege Can Keleş

Cinema 4d ve Zbrush programlarını kullanarak motion graphic ve 3d modelleme yapıyorum, ögrenci olduğum için ilk bir kac iş ücretsiz olucak.
Sinem Kabak

Sinem Kabak

3D bina modelleme ve tasarım Kat planları görsel sunum 3d animasyon 3 D sunumlarınızı hızlı ve uygun fiyatlarla elde edebilirsiniz.
Halil Memiş

Halil Memiş

2011 yılından bu yana grafik tasarım üzerine çalışmaktayım. Bu güne kadar bir çok bina iç dış tasarımı yaptım. Bunun yanı sıra kurumsal kimlik, logo ve katalog tasarımları yapıyorum.
Parodi Medya

Parodi Medya

3D MIMARI DIZAYN Alanında uzman ekibimiz ile projelerinizi görselleştirmek için bizimle iletişime geçin. +PROJE Hayallerinizdeki projenizi gerçekleştirmek için gelin biz size yardımcı olalım. +EGITIM 3D ve Proje konusunda her türlü eğitim hizmetlerimiz için bizimle iletişime geçebilirsiniz. +3D KARAKTER Projeniz kapsamındaki 3D karakter konsept tasarım ve modelleme işlemlerini yapabiliriz. +OYUN Oyun alanında yapılan destekler kapsamında fikirlerinizi projelendirip uygulamanıza
Hakan Sarıer

Hakan Sarıer

Modellemesi yapılacak kişinin ön ve yan profilinden çekilmiş yüz odaklı referans fotoğrafları ile 3 boyutlu karakterini oluşturur animasyonunu gerçekleştiririm.
Osman Demir

Osman Demir

Size hayal edebileceğinizden daha öte 3d Tasarımlar ve Animasyonlar sunmak için uğraşıyoruz. Bizim amacımız ortaya size uygun en iyi tasarımı çıkarmak. Şuan Elazığ Valiliği Harput Tasarımı Elazığ belediyesi Kültür Park. Malatya Yolu, Şorşor deresi ıslahı, otogalericiler sitesi, sebze hali gibi projelerimin yanı sıra, Elazığ OBAKENT sitesi ve Elazığ Hazar göksü villalarının 3d tasarımlarını ve animasyonlarını çizdim.
Truva 3d

Truva 3d

3d max vray adobe after effect deneyimi ile mimari animasyon, photorealistic render, tanıtım filmi,3d modelleme görselleştime ve tasarım alanında sizlere hizmet vermekteyiz.
Eda Atay

Eda Atay

Görsellerinize dekupe ve renk işlemleri yapabilirim. Halihazırda var olan logonuzu 3 boyutlu hale getirebilirim ve bunu jpg. formatında size teslim edebilirim. Bitmiş planlarınız için renkli veya siyah beyaz 3 boyutlu sketchler hazırlayabilirim. Bilgisayar programı içerikli işlere açığım, bilgilendiriniz değerlendiriyim.
Tuncay Uslu

Tuncay Uslu

Karabük üniversitesi mekatronik mühendisligi 2. Sınıfım. ileri seviye solidworks (3D çizim konusunda) kullanıcısıyım. Her türlü solid model çizilir, animasyonları yapılır. Fusion 360 modelleme programı üzerinde de çizim yaparım. İki program üzerine sertifakalarım var.
3d Eğitim Mersin

3d Eğitim Mersin

3D Eğitim :En güncel programlar ile Mimari çizim, 3D ve 4D görsel efekt ve animasyon alanlarında hizmet veren bir eğitim kurumudur. 10 yıldan fazla süre tecrübesi olan Autodesk Professional lisanslı eğitmenleri ile dijital çizimden 3 boyutlu animasyona ve 4 boyutlu fotorealistik gibi pek çok alanda Türkiye de ve Avrupa da eğitim vermektedir.
Ahmet Karkaç

Ahmet Karkaç

Profesyonel peyzaj tasarım ve planlama hizmetinin yanında mimari plan, cephe tasarımı, 3d modelleme ve animasyon konusunda hizmet vermekteyim. 6 yıldır kullanmakta olduğum programlar: Autocad 3dsmax (Vray) Sketchup Lumion Photoshop
Osman Barış

Osman Barış

5 yıldır hem ofis bünyesinde hem de bireysel olarak 3D çizim ve grafik tasarım yapmaktayım. Projeleri teslim ederken bizzat kendimin de içine sinmiş halde teslim ediyorum çünkü yaptığım işle uğraşmaktan çok keyif alıyorum. Hizmet almadan önce mutlaka iletişime geçin.
İsmail Kara

İsmail Kara

3d modelleme,render ve animasyon hizmetleri vermekteyim. aynı zamanda oyun geliştirme ilede uğraşıyorum.sanal gerçeklik uygulamaları geliştiriyorum
3b Ajans Reklam Animasyon

3b Ajans Reklam Animasyon

2007 den beri 3d Sektöründe hizmet vermekteyiz. Önceleri bireysel yaptığımız çalışmalarımızı şimdi 3b Ajans Reklam olarak yapmaktayız.
Dicle Demirhan

Dicle Demirhan

Peyzaj Mimarisi, tasarımı, teknik çizim ve 3D modelleme konularında başarılı ve kaliteli bir hizmet alacağınızın garantisiyle.
Ünal Tasarım

Ünal Tasarım

Cephe tasarımı, peyzaj tasarımı, iç mekan tasarımı vb. her türlü tasarım işlerini itina ile yapmaktayım. Görselleştirme ve tanıtım.
Tamer Yiğit

Tamer Yiğit

18 yıldır belli firmalarda iç ve dış mimari 3d görselleştirme üzerine çalışıyorum.Aynı zamanda dışarıdan firmaların görselleştirme işlerini yapıyorum.Yaptığım bazı çalışmalardan örnekler sundum.Bu tarz görselleştirme işlerinizin sonunsuz halledilmesi için benimle irtibata geçebilirsiniz.
Volkan Haldız

Volkan Haldız

ÖLÇÜLERİ OLAN HEMEN HEMEN HERŞEYİN ÇİZİMİNİ YAPABİLİRİM. MİMARİ ÇİZİM YAPILIR(YÖNETMELİKLERE UYGUN OLARAK) 3D ÇİZİM YAPILIR
Mevlüt Başaran

Mevlüt Başaran

3D MİMARİ İÇ DIŞ GÖRSELLEŞTİRME UYGUN FİYAT. KALİTELİ HİZMET. HIZLI DÖNÜŞ. mimar ile çalışın farkı görün.
Onur Özgen

Onur Özgen

2013 yılından beri tasarım ve görselleştirme işi ile uğraşmaktayım.İş önceliğim her zaman kaliteli sonuçlar çıkartmak olmuştur.Şuan bir firmada aktif olarak tasarım ve modelleme departmanında görev yapmaktayım.Freelance olarak dışarıyada iş yapıyorum.
Dyns Tasarım Ofisi

Dyns Tasarım Ofisi

"imkanın sınırlarını görmek için imkansızı denemek lazım" FSM Dyns Tasarım Ofisi olarak; 3d modelleme ile mimari ve endüstriyel çizimler yapmakla beraber web tasarımı ve logo tasarımları da yapmaktayız. Yapmış olduğumuz tasarımlarımızı ve referanslarımızı sitemizde bulmanız mümkündür. Saygılarımızla,
Aslı Karabey

Aslı Karabey

17 yıldır reklam ve tanıtım sektöründe birçok firma ve kuruluşa özel tasarım ve proje yapmanın mutluluğunu yaşamış biri olarak birçok program ve üretim imalatının içinde bulundum. Eğer sizde işinize ciddi olarak önem veriyorsanız doğru profildesiniz demektir. Yaptığım İşler: 3d Modelleme ve Animasyon Baskılı ve görsel reklamlar Video edit Cad Cam modeller Tv reklamları
Selçuk Karaoğlu

Selçuk Karaoğlu

Profesyonel 3D Projelendirme, Animasyon ve 3D - 360 derece sanal tur projelendirme hizmetleri sunmaktayım
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Nurgül Gülver
3D Modelleme ve Animasyon   27/04/2017

Disiplinli ve iş takibini güzel yapan birisiydi . Güzel iş cıkardılar. Teşekkür ederiz.

         
Nurgül Gülver
3D Modelleme ve Animasyon   27/04/2017

İş ahlakı ve çalışma disiplini olarak düzgün bir beyefendiydi. Güzel iş çıkardılar. Teşekkür ederiz.

         
3D Modelleme ve Animasyon   18/03/2017

Taha bey ile 3D modelleme işimizi hızlı bir şekilde tamamladık . Hızlı geri dönüş ve işi doğru yapan bir kişi . Teşekkür ediyorum

3D Modelleme ve Animasyon hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz