En İyi 25 3D Modelleme ve Animasyon - Armut

En İyi 25 3D Modelleme ve Animasyon

4 3D Modelleme ve Animasyon Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

455 3D Modelleme ve Animasyon teklif vermeye hazır.

4 TEKLİF AL
Emin A.

Emin A.

Bir yıldır CGI dünyasındayım. 3D Modelleme ve Mimari Görselleştirme yapıyorum. An itibariyle eğitim üzerine olan bir mobil oyun projesinin grafiklerini tasarlıyorum ve modelliyorum. Hard Surface, Soft Surface, Kompleks Modelleme yapabiliyorum. Animasyon ve realistik renderlar alabiliyorum
Özgür Izcimen

Özgür Izcimen

Projeleriniz ve Kataloglarınız için 3dsmax ile gerçekçi görünümlü İç, Dışmekan ve Ürün Resimleri çizimi ve Animasyonu
Nabla Tasarım Ve Bilişim Hizmetleri

Nabla Tasarım Ve Bilişim Hizmetleri

Nabla yaşamın her anında mottosu ile yola çıkan bir tasarım atölyesidir. Yenilikçi ve özgün tasarımları ile müşterilerine mimari tasarım ve uygulama, kurumsal kimlik hizmetleri sunmaktadır.
Şaban Çakıroğlu

Şaban Çakıroğlu

Mimari projenize göre dış cephe ve bina içi iç tasarımların yapılması, 3 Boyutlu tasarım ve görsellerin oluşturulması, ve diğer 3 ds max tasarım hizmetleri özenle yapılır.
Dicle Demirhan

Dicle Demirhan

Peyzaj Mimarisi, tasarımı, teknik çizim ve 3D modelleme konularında başarılı ve kaliteli bir hizmet alacağınızın garantisiyle.
3d Eğitim Mersin

3d Eğitim Mersin

3D Eğitim :En güncel programlar ile Mimari çizim, 3D ve 4D görsel efekt ve animasyon alanlarında hizmet veren bir eğitim kurumudur. 10 yıldan fazla süre tecrübesi olan Autodesk Professional lisanslı eğitmenleri ile dijital çizimden 3 boyutlu animasyona ve 4 boyutlu fotorealistik gibi pek çok alanda Türkiye de ve Avrupa da eğitim vermektedir.
Harun Gemalmaz

Harun Gemalmaz

Yaklaşık 6 yıl önce hobi olarak başladığım 3D modelleme ve animasyon alanında bir Tanıtım Organizasyon firmasının İnteraktif ve Dijital Sanatlar biriminin teknik sorumlusuyum. Çalıştığım firmada Mimari Modelleme ile Müze Animasyonlarının yanında tanıtım filmleri ve İnteraktif(Sanal Gerçeklik ve Artırılmış Gerçeklik) Projeleri, Projeksiyon Mapping işleri üzerinde de çalışıyorum.
Halil Memiş

Halil Memiş

2011 yılından bu yana grafik tasarım üzerine çalışmaktayım. Bu güne kadar bir çok bina iç dış tasarımı yaptım. Bunun yanı sıra kurumsal kimlik, logo ve katalog tasarımları yapıyorum.
Parodi Medya

Parodi Medya

3D MIMARI DIZAYN Alanında uzman ekibimiz ile projelerinizi görselleştirmek için bizimle iletişime geçin. +PROJE Hayallerinizdeki projenizi gerçekleştirmek için gelin biz size yardımcı olalım. +EGITIM 3D ve Proje konusunda her türlü eğitim hizmetlerimiz için bizimle iletişime geçebilirsiniz. +3D KARAKTER Projeniz kapsamındaki 3D karakter konsept tasarım ve modelleme işlemlerini yapabiliriz. +OYUN Oyun alanında yapılan destekler kapsamında fikirlerinizi projelendirip uygulamanıza
Tamer Yiğit

Tamer Yiğit

18 yıldır belli firmalarda iç ve dış mimari 3d görselleştirme üzerine çalışıyorum.Aynı zamanda dışarıdan firmaların görselleştirme işlerini yapıyorum.Yaptığım bazı çalışmalardan örnekler sundum.Bu tarz görselleştirme işlerinizin sonunsuz halledilmesi için benimle irtibata geçebilirsiniz.
Adem A.

Adem A.

Vfx sektöründe 10yıllık tecrube sahibiyim. Yeteneklerim. - 3d Modelleme (3dmax-zbrush-uvlayout) 3d lighting and render (vray) Compositing ( After Effects-Photoshop-Premiere) Motion Tracking (Pftrack) Rotoscoping (Mocha,After effects) -Çalıştığım Projeler - Fetih 1453 Hüradam Mihrez Köstebeggiller (perili orman) Köstebeggiller (dizi trt çocuk) İksir Pırdino (dizi trt çocuk) Pırdino Sinema filmi Avrupa kanallarına çeşitli reklam çalışmaları Çanakkale tanıtım merkez
Sinem Kabak

Sinem Kabak

3D bina modelleme ve tasarım Kat planları görsel sunum 3d animasyon 3 D sunumlarınızı hızlı ve uygun fiyatlarla elde edebilirsiniz.
Osman Demir

Osman Demir

Size hayal edebileceğinizden daha öte 3d Tasarımlar ve Animasyonlar sunmak için uğraşıyoruz. Bizim amacımız ortaya size uygun en iyi tasarımı çıkarmak. Şuan Elazığ Valiliği Harput Tasarımı Elazığ belediyesi Kültür Park. Malatya Yolu, Şorşor deresi ıslahı, otogalericiler sitesi, sebze hali gibi projelerimin yanı sıra, Elazığ OBAKENT sitesi ve Elazığ Hazar göksü villalarının 3d tasarımlarını ve animasyonlarını çizdim.
Truva 3d

Truva 3d

3d max vray adobe after effect deneyimi ile mimari animasyon, photorealistic render, tanıtım filmi,3d modelleme görselleştime ve tasarım alanında sizlere hizmet vermekteyiz.
Hasan Gültürk

Hasan Gültürk

15 yılı aşkın bir süre çeşitli firmalarda ve çeşitli pozisyonlarda görev aldım. Çalışma hayatıma bilgisayar destekli tasarım ve web arayüz tasarımı konularında freelance olarak hizmet vererek devam etmekteyim. ihtiyaç duymanız halinde bana ulaşabilirsiniz.
Kamil Aksu

Kamil Aksu

3D Modelleme işini işim gereği öğrenmem gerekti (dış cephe tasarım işiyle uğraşıyorum) Sketchup programıyla basit anlaşılır kısa sürede çözüm ihtiyacı olan kişi veya firmaların işlerini yapabilirim render konusunda titiz davranan biriyim yaptığım işe özenirim ayrıca photoshop ve Autocad programlarına hakimim projesi hazır işleride 3d olarak hazırlayabilrim.
Ahenk Ulger

Ahenk Ulger

2008 de Muğla Üniversitesi peyzaj bölümünden ve 2016 yılında Akdeniz Üniversitesi Peyzaj Mimarlığı bölümünden mezunum. 3d max, sketcup, autocad, lumion, photoshop programlarını kullanıyorum. çizimlerim uygun fiyatlı ve kısa sürede teslim edilir. İlgilenenler benimle iletişime geçebilir.
Tuncay Uslu

Tuncay Uslu

Karabük üniversitesi mekatronik mühendisligi 2. Sınıfım. ileri seviye solidworks (3D çizim konusunda) kullanıcısıyım. Her türlü solid model çizilir, animasyonları yapılır. Fusion 360 modelleme programı üzerinde de çizim yaparım. İki program üzerine sertifakalarım var.
Berkay Mustafa Göncü

Berkay Mustafa Göncü

1995 yılı, İstanbul doğumludur. İstanbul Kültür Üniversitesi mimarlık bölümünden mezun olmuştur. Öğrencilik hayatı ve sonrasında freelance olarak dekorasyon ve uygulama çalışmalarını sürdürmektedir. - İç Mimarlık, Tasarım ve Uygulama - İç Mimari Danışmanlık - Ofis Dekorsayonu - Mağaza Dekorasyonu - Autocad Çizimi - 3d Modelleme
Selçuk Ersarı

Selçuk Ersarı

2011 Yılından itibaren bina dış cephe, vaziyet planı, peyzaj, kat planı, iç mimari, yat projesi vb. 3 boyutlandırma çalışmaları yapmaktayım. Proje bazlı olarak çok sayıda mimar, müteahhit, söve firması. ile çalıştım, çalışmaktayım. Gemi İnşaatı ve Gemi Makineleri Mühendisliği mezunuyum. 2 yıl tersane tecrübem var.
Aydın Celali

Aydın Celali

Kişisel, kurumsal projelere uygun soyut animasyon karakterleri, reklam, tanıtım amaçlı 3d animasyon filmleri, ve dijital görselleştirme yoluyla her amaca uygun tanıtım animasyonları ile her türlü projenizde sizinle çalışmaya talibiz,
Ceyhun Yılmaz

Ceyhun Yılmaz

Sizin için 3d mimari modelleme,cephe görselleştirmeleri,mimari tasarımlar,öğrenci proje yardımı,mimari animasyon vb. işler yapabilirim.
Osman Barış

Osman Barış

5 yıldır hem ofis bünyesinde hem de bireysel olarak 3D çizim ve grafik tasarım yapmaktayım. Projeleri teslim ederken bizzat kendimin de içine sinmiş halde teslim ediyorum çünkü yaptığım işle uğraşmaktan çok keyif alıyorum. Hizmet almadan önce mutlaka iletişime geçin.
Erol Ak

Erol Ak

Yaklaşık 20 yıldır modelleme ve 10 yılı aşkın süredir render işi ile uğraşıyorum. Aklınıza gelebilecek hemen hemen bütün objeleri modelleyebilirim. (canlı objeler ile ilgilenmiyorum.insan,hayvan,bitki..gibi) Mimari sunumlarınız, ürettiğiniz ürünleriniz veya tasarımlarınız profesyonel olarak modellenir. Hızlı ve istediğiniz şekilde paftalarda sunulur.
İsmail Kara

İsmail Kara

3d modelleme,render ve animasyon hizmetleri vermekteyim. aynı zamanda oyun geliştirme ilede uğraşıyorum.sanal gerçeklik uygulamaları geliştiriyorum
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
3D Modelleme ve Animasyon   11/09/2017

Cenker Bey ile çok ciddi ve uzmanlık gerektiren bir iş üzerinde çalıştık. Taleplerimizin tamamını en üst seviye kalite de tarafımıza teslim etti. Bundan sonra ki tüm işlerimizde kendisi ile çalışmaktan büyük keyif alacağız.

         
Nurgül Gülver
3D Modelleme ve Animasyon   27/04/2017

Disiplinli ve iş takibini güzel yapan birisiydi . Güzel iş cıkardılar. Teşekkür ederiz.

         
Nurgül Gülver
3D Modelleme ve Animasyon   27/04/2017

İş ahlakı ve çalışma disiplini olarak düzgün bir beyefendiydi. Güzel iş çıkardılar. Teşekkür ederiz.

         
3D Modelleme ve Animasyon   18/03/2017

Taha bey ile 3D modelleme işimizi hızlı bir şekilde tamamladık . Hızlı geri dönüş ve işi doğru yapan bir kişi . Teşekkür ediyorum

3D Modelleme ve Animasyon hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz