En İyi 25 3D Teknik Çizim Uzmanı | Armut

4 3D Teknik Çizim Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

9.239 3D Teknik Çizim Uzmanı hizmet vermeye hazır.

4 TEKLİF AL

En İyi 25 3D Teknik Çizim Uzmanı

Hüseyin Y.

Hüseyin Y.

Konya ÇimenÇED Çevre Danışmanlık firmasında Çevre Mühendisiyim Autodesk firmasına ait AutoCAD ve Fusion 360 (3D , CAM, Similasyon tasarımlar için) programlarını hakim olarak kullanırım.
Arash N.

Arash N.

Araş Namazi kurmuş olduğu TA Design bünyesinde henüz yapılmamış ve hayata geçirilmemiş projeleri hayata geçirilecek olan hallerine neredeyse birebir gerçeklikte ve detayda model,render ve animasyon hizmeti vermekte olan profesyonel bir internet firmasıdır.TA Design daha çok mimari görselleştirme ve animasyon dallarında uzman olsada endüstriyel tasarım geçmişi sayesinde endüstriyel olarak üretilebilen her türlü ürünün tasarım danışmanlığından görselleştirilme sürecine kadar olan proseslere fazla
Arman İ.

Arman İ.

Makine yüksek mühendisiyim. Solidworks, Autocad ve Ansys Workbench te tasarımlar ve analizler yapıyorum. sektördeki 5 yıllık tecrübemle bir çok proje yaptım. Sizlerin de fikirlerinize ve projelerinize tasarımlarımla hayat vermenizi sağlarım.
Ahmet C.

Ahmet C.

Endüstri ürünlerine Özel Detay çizimlerşi imalat resimleri, katalog için yüksek kalitede renderlarınız itina ile çizilir.
Murat M.

Murat M.

3ds Max programı ile 3 boyutlu modelleme. V-ray ile iç ve dış mekan render. Üretilebilir gerçeğe dayalı modellemeler. İsterseniz bu modellerin üretim detaylarının hazırlanması yapılır.
Mias  T.

Mias T.

Mias Tasarım çatısı altında Kayseri de hizmet vermekte olan firmamız profesyonel kadrosuyla 3 boyutlu olarak; İç Mekan Tasarım Dış Mekan Tasarım Ürün Modelleme Fuar Standı Çalışmaları Ödev Çalışmaları Animasyon Karakter Modelleme Avangard Mobilya Tasarımı Kat Planı Tasarımı Çevre Düzenleme Tasarımı gibi konularda siz müşterilerimize en iyi hizmeti sunuyoruz.
Abdulkadir H.

Abdulkadir H.

Uzun bir süreden beri 3d üzerine çalışmalarımı fotoğrafçılık ile ilgili bilgilerimi kullanarak sürdürmekteyim. İç mekan modelleme ve görselleştirme üzerine sonuçlandırmış olduğum bir çok iş mevcuttur. Uygun fiyat ve hızlı teslimat ile projelerinizi en iyi şekilde size teslim edebilirim.
Roo M.

Roo M.

Güzel Sanatlar Fakültesi Mezunu ekibimizin 6 yıllık deneyimle projelerinize destek olmak için hakim olduğu programlar ; Grafik işler için ; Photoshop İllustrator Indesign Modelleme işleri için : Rhinoceros Sketchup Teknik işler için : Autocad Archicad Revit Allplan Görselleştirme-Render işleri için : Keyshot V-ray After Effects Sunum işleri için : Microsoft Office Prezi Artistlik çizim ; el çizimi ve Wacom destekli digital çizim
Salih Orçun G.

Salih Orçun G.

5 yıldır 3d modelleme üzerine çalışmaktayım. Yaptığım projeler ağırlık olarak iç mekan üzerine, çalışmalarımda istenilen fikirleri birebir yansıtabilmeye çok önem veriyorum. Ayrıca 3ds max programının sağladığı render kalitesi ile fotogerçekçiliğe en yakın sonuçlar çıkarabiliyorum. www.salihorcun-gursel.squarespace.com adresinden kendi çalışmalarımın bulunduğu portfolyoya ulaşabilirsiniz.
Süleyman A.

Süleyman A.

Mimarlık hizmeti çok farklı sabır ve özveri gerektiren bir iş bu yüzden herhangi birisiyle iş yapmak isteklerinize karşılık verebilecek sıkıntısız ve daha profesyonel kişilerle çalışmak sizin elinizde. Daha önce birçok freelance iş yaptım. Bu platformdan da iş yapabilmek için profil oluşturdum. Verdiğimiz hizmetler; Proje çizimi Mimari modelleme 3d modelleme ve render Öğrenci projesi Rölöve çizimi
Furkan Can Y.

Furkan Can Y.

Merhaba, hizmet vereceğim konu; projelendirilmiş çalışan montajları veya montaj sistemlerini oluşturan parçaların imalat resimlerinin (2d teknik resimlerinin) hazırlanması olacaktır. Bunun yanında tersine mühendislik yapılıp boyutsal ölçümü yapılan modellerinizin katı modelinin oluşturulmasında veya 2d teknik resimlerinizin katı model haline getirilmesinde de yardımcı olabilirim. Bu konulardan harici olarak, çalışan sistem modelleriniz içerisindeki komponentlerin seçiminde (kremayer, pinyon, r
Guru Design

Guru Design

Guru Design olarak size en kısa zamanda ve en kaliteli biçimde projelerinizi teslim ediyoruz. Değerli projelerinizi hayata geçirmeniz için ilk adımı birlikte atıyoruz. www.gurumimar.com
Didar A.

Didar A.

Keyifle ve severek yapıyorum işimi, daha buraya koymadığım çok tasarım var. Mimar sinan üniversitesi mimarlık mezunuyum.
Mood On Elektrik Elektr. Müh.

Mood On Elektrik Elektr. Müh.

Htps://www.instagram.com/designmoodon Merhabalar, uzun yıllardan beri pek çok farklı sektörde tasarım işleri gerçekleştiren bir kurumuz. Müşterilerimize endüstriyel ambalaj tasarımı, makine parçaları tasarımı, fabrika makine yerleşke ve bina tasarımları, 3D printer çıktısı, CNC makineleri için çizimler gibi daha çok sanayi ve endüstriyel tasarımların 3D çizimi, prototiplenmesi ve tatbiki için, hızlı ve kaliteli çözümler sunuyoruz.
Faruk A.

Faruk A.

İstediğiniz herhangi bir çizimin 3D modellemesini(SKETCHUP) yapabilir,render(LUMİON) alabilirim veya elinizde bulunan modelden yeni model oluşturabilir ya da bu modeli proje çizimi olarak(AUTOCAD) yapabilirim
Enes Hamdi E.

Enes Hamdi E.

Merhabalar. 5 Senelik teknik ve endüstriyel tasarım tecrübemle her türlü tasarım çizim projelendirme işleriniz yapılır. İç mekan raflama yada yaptırdığınız işlerin motellemesi üretimide yapılır. SolidWorks Unigraphics Nx Autocad Catia CorelDraw Adobe PS
Sümeyra Y.

Sümeyra Y.

Makine Mühendisi (İstanbul Teknik,2013) ve Makine Teknikeri (İstanbul Aydın, 2015) abi kardeşiz. Makine tasarımı, imalat resimlerinin oluşturulması, sac siparişleri vs işlerde tecrübe sahibiyiz. Solidworks ve autocad programlarında isteğiniz doğrultusunda çalışma yapabiliriz.
Onur Taş

Onur Taş

Dünya da ve Türkiye de önde gelen, büyük ölçekli projeler gerçekleştiren uluslararası özel bir şirkette görev almaktayım. Okulumu birincilikle bitirdim. Kurumsal ve bireysel müşterilerime modelleme, animasyon, iç mimari ve mimari çizimler ile birlikte anahtar teslim proje uygulamaları hizmeti vermekteyim. İstenildiği takdirde hem akademik olarak hem de yaptığım işlere dair özel olarak referans verebilirim. İşleriniz büyük bir özveri ile yapılır.
Mecnun K.

Mecnun K.

Ben Mekatronik mühendisiyim. Makine tasarımı hakkında iş deneyimlerim vardır . Özel bir firmada prosese özel makine ve sistem tasarımları yapmaktayım. Aynı zamanda PLC , otomasyon , elektronik kart tasarımı ve programlama konularında egitimlerim vardır .
Uğur Cebeci Homeart

Uğur Cebeci Homeart

-İstanbul aydın üniversite iç mimarlık bölümünden ve Adnan Menderes üniversite bilgisayar destekli animasyon ve tasarım bölümünden mezun. -işini zamanın da ve kaliteli bir şekilde teslim etmeyi amaçlayan, sektörde uzun yıllardır bir çok projeye imza atmış bir ekibiz. -Türkiye’nin çeşitli bölgelerin de referanslarımız mevcuttur - projeleriniz de yer almaktan memnun olucaz ve memnuniyet garantimiz var. -bir telefon kadar yakınızdayız. - iletişim:
Eren B.

Eren B.

Makine mühendisiyim, Endüstriyel Tasarım üzerine yüksek lisans yaptım. Aktif olarak da bir tasarım şirketinde çalışıyorum. Solidworks ve Fusion 360 programlarına hakimim, 3 boyutlu modelleme ve teknik çizimin yanı sıra ihtiyaca göre statik analizler de yapmaktayım.
Serkan Ü.

Serkan Ü.

Dokuz Eylül Makina mühendisliği fakültesinden 2008 yılında mezun oldum.bozankaya otomotiv firmasında tertibat tasarımı bölümünde 1 yıl (catia),hidromek tertibat ve özel makina tasarım kısmında 3 yıl(pro engineer),hidropol mühendislik firmasında tasarım ve analiz üzerine 3 yıl(ANSYS structural and CFD analysis),Mercedes Kamyon fabrikasında ise 3 yıldır özel makina tasarımı bölümünde çalışmaktayım(NX).10 yıllık meslek hayatım boyunca makina tasarım ve analiz dışında başka bölümde çalışmadım.Makin
Tolga Ç.

Tolga Ç.

Yaklaşık 15 yıldır bu sektördeyiz.Müşteri memnuniyeti çerçevesinde rekabetçi şartlarla projelerinizi zamanında teslim etmek iş prensibimizdir.Mühendis ve teknik ressam çalışanlarımızla profesyonel çalışmalar yapmaktayız.
Ufuk Y.

Ufuk Y.

TEK KELİME VE İDALİ KONUŞUYORUM BU İŞTE EN İYİ BENİM, PROJELERİM VE RENDERLERİM İNCELERSENİZ HAKLI OLDUĞUMU ANLAYACAKSINIZ. SAYGILARIMLA.2005 yılından beri 3d mimari ve 3d görselleştirme üzerine hizmet vermekteyim, hızlı kaliteli ve gerçekçi renderlerle hizmet sumaktayım
İslam K.

İslam K.

Severek yapmış olduğumuz tadilat , dekorasyon , teknik 2D ve 3D çizim tecrübesiyle değişim yapmak istediğiniz yer ve mekanda isteklerinizi ve beklentilerinizi karşılayacak düzeyde bir farklılık yapmak bizim işimiz , arayın hayaliniz olan değişimin gerçekçi yanı olalım.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Süleyman Polat
3D Teknik Çizim   15/07/2019

Aras bey bizlere istediğimiz vakitte beklentilerimizi tam anlamıyla karşılar niteliklerde prosefyonel çözümler sundu. Eğer aklınızda bir tasarım yoksa projeyi kendisine anlatıp gönül rahatlığıyla renderlarınızın gelmesini bekleyebilirsiniz. Kendisine bir kez daha teşekkür ederim

         
İrem Kaymakcı
3D Teknik Çizim   28/05/2019

Projemde bana destek olduğunuz için teşekkürler gözünüz kapalı emanet edebilirsiniz baştan sona çok disiplinli ve detaylı çalışıldı muhteşemsiniz 🙏🏼

         
Nico Andressa
3D Teknik Çizim   01/04/2019

Ne yaptığını bilen ve alanında kesinlikle uzman diyebileceğim yeterlilikte bir mühendistir. Bundan sonraki çalışmalarımızda da kesinlikle yer almasından mutluluk duyacağım. özellikle zamanlama ve bilgi akışı çok mükemmeldi. çalışmanızı tavsiye ederim.

         
3D Teknik Çizim   13/06/2018

Aldığım hizmetten çok ama çok memnun kaldım duyarlı ne istediğinizi anlayarak yapan her aşamada istişare halinde olup, uygun olmayan yerleri değiştirmede asla üşenmeyen mükemmel bir mimar teşekkürler Emre bey, Mutlu Tasarımcı Mutlu Müşteri...

         
Aaa Aaa
3D Teknik Çizim   11/05/2018

BEN ÜRÜNLERİMDEN MEMNUN KALDIM KADİR KARDEŞİM ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM ARTIK TÜM ÜRÜNLERİM 3DMAX İŞ TEMİZ-HIZLI-KALİTELİ-ESNEK BİR ESNAFIN ARADIĞI TÜM ÖZELLİKLER VAR. SAĞOLASIN.

         
Muammer Karakaş
3D Teknik Çizim   27/03/2018

Onur Bey gerek ilgisi gerekse hızı ile başarılı. çizimlerine kattığı kendi stili ile de çok yardımcı oldu teşekkür ederim .

         
zehra prk
3D Teknik Çizim   11/01/2018

her projeyi yapabilecek bir arkadaş. İstenileni zamanında teslim eder. Başka bir projede tekrar gönül rahatlığı ile çalışabilirim.

         
Ömer Faruk İnbil
3D Teknik Çizim   10/01/2018

Ahmet hocam beklentimin çok çok üstünde hizmet verdi. Daha sonra bir ihtiyacım olursa yine kendisinden hizmet alacağım. Çok memnun kaldım ve çevremdeki herkese öneriyorum

3D Teknik Çizim hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz