En İyi 25 3D Teknik Çizim Uzmanı | Armut

4 3D Teknik Çizim Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

7.123 3D Teknik Çizim Uzmanı hizmet vermeye hazır.

4 TEKLİF AL

En İyi 25 3D Teknik Çizim Uzmanı

Hüseyin Y.

Hüseyin Y.

Konya ÇimenÇED Çevre Danışmanlık firmasında Çevre Mühendisiyim Autodesk firmasına ait AutoCAD ve Fusion 360 (3D , CAM, Similasyon tasarımlar için) programlarını hakim olarak kullanırım.
Koray K.

Koray K.

Merhaba 9 yıllık aktif iş hayatındayım. 5 yıldır Autocad LT, Solidworks programları ile 2D ve 3D çizimler yapmaktayım. Plastik enjeksiyon kalıp tasarımı, sac metal kalıp tasarımı ve makine tasarımları konularında cad cam hizmeti vermekteyim.
Erhan Ş.

Erhan Ş.

İhtiyacınız olan tüm 3 boyutlu görselleştirmeler hazırlanır, size veya müşterilerinize sunuma hazır hale getirilir. 3d tasarım projenin her aşamasında, ürününün üç boyutlu olarak farklı görüş açılarıyla görülebilmesine, projenin sahiplerine sunulmasına ve görsel olarak değerlendirilmesine olanak verir. 2004 yılından günümüze kadar grafik tasarım, 3 boyutlu mimari görselleştirme, animasyon-prodüksiyon alanlarında pek çok sektöre hizmet vermekteyim. Tasarımlarımın ve uygulamalarımın tamamında m
Çağın G.

Çağın G.

Daha çok Aluminyum enjeksyon kalıbı tasarımları çizimleri yaptım. 3d konusunda solidworks Mastercam 9.1 programlarını iyi derecede. Spaceclaim , Rhinoceros programlarını da orta düzeyde kullanabilirim. Teknik resim okumasını biliyorum ve teknik resimden parça modelini oluşturulması konusunda da yardımcı olabilirim. Prototip olarak bir fikirle geldiğinizde beraber çalışarak istediğiniz ürünü 3d olarak çiziminde size yardımcı olabilirim. Cnc tezhahlar için takım yolları konusunda Auton Mold Ca
Cenker O.

Cenker O.

Sayın İlgili, Her türlü Mimari Proje Tasarımı, İç ve Dış Mekan Üç Boyutlu Mimari Modelleme ve Animasyon, Her türlü Avan Proje, Uygulama Projesi, İmalat Detayları Çizimleri ve Mimari Proje Sunumları tarafımca gerçekleştirilir. Çalışmalarımı internet adresinden inceleyebilirsiniz. Cenker OKTAV Mimar
Gizem K.

Gizem K.

Merhaba, ben Gizem KUMRAL. Mimarım. 2 yıldır 3dmax modelleme üzerinde uğraşıyorum . 3 boyutlu modelleme işlerinizi incelikle ve detaylarla süsleyip görsel olarak size sunmaktan büyük keyif duyarım.
Onur T.

Onur T.

Dünya da ve Türkiye de önde gelen, büyük ölçekli projeler gerçekleştiren uluslararası özel bir şirkette görev almaktayım. Okulumu birincilikle bitirdim. Kurumsal ve bireysel müşterilerime modelleme, animasyon, iç mimari ve mimari çizimler ile birlikte anahtar teslim proje uygulamaları hizmeti vermekteyim. İstenildiği takdirde hem akademik olarak hem de yaptığım işlere dair özel olarak referans verebilirim. İşleriniz büyük bir özveri ile yapılır.
Ufuk Y.

Ufuk Y.

TEK KELİME VE İDALİ KONUŞUYORUM BU İŞTE EN İYİ BENİM, PROJELERİM VE RENDERLERİM İNCELERSENİZ HAKLI OLDUĞUMU ANLAYACAKSINIZ. SAYGILARIMLA.2005 yılından beri 3d mimari ve 3d görselleştirme üzerine hizmet vermekteyim, hızlı kaliteli ve gerçekçi renderlerle hizmet sumaktayım
Salih Şahin Mimarlık

Salih Şahin Mimarlık

Salih şahin mimarlık olarak, İnsan yaşamının bir parçası olan tasarımı , profesyonel ekiplerle günümüz yeniliklerini de kullanıp en kreatif sunumlar ile sizlere sunmaktayız. Mimari, İç mimari tasarım, proje ve uygulama alanlarında faaliyet gösteren şirketimiz sizlerin ihtiyaçları doğrultusunda çalışmaktadır. Önceliğiniz tasarım olsun.
Taha Ş.

Taha Ş.

1991 Senesinde Eskişehir de dünyaya geldim. Liseyi bitirdikten sonra bir firmada 3D Programlar üzerine eğitim aldım. Bu eğitimleri tamamladıktan sonra firmada 7 sene kadar çalışıp ayrıldım. Şuan kendi firmamı oluşturma çabasındayım. 9 Senedir 3D Görselleştirme uzmanı olarak mesleğimi icra etmekteyim. Özellikle ilgilendiğim alanlar; -3D Mimari Görselleştirme, -3D Ürün Görselleştirme, -3D Ürün kataloğu, -3D Karakter Modelleme -3D Endüstriyel Modelleme -3D Tanıtım Animasyon Film -3D An
Murat B.

Murat B.

İzmir Ekonomi Üniversitesi Endüstriyel Tasarım bölümü mezunuyum. Birçok modelleme ve render programını kullanabiliyorum. İstediğiniz projeyi istediğiniz programda çizip, render alıp animasyonu yapabilirim.
Abdulkadir H.

Abdulkadir H.

Uzun bir süreden beri 3d üzerine çalışmalarımı fotoğrafçılık ile ilgili bilgilerimi kullanarak sürdürmekteyim. İç mekan modelleme ve görselleştirme üzerine sonuçlandırmış olduğum bir çok iş mevcuttur. Uygun fiyat ve hızlı teslimat ile projelerinizi en iyi şekilde size teslim edebilirim.
Göker B.

Göker B.

Gerek yurt içi gerek yurt dışı olmak üzere eğitim hayatımı Haziran 2017'de Endüstriyel Tasarım Mühendisi olarak tamamladım. Temmuz 2017 - Eylül 2018 arasında Araştırma Geliştirme Mühendisi olarak patente dayalı tasarım üzerine çalıştım. Halihazırda Türk Patent Enstitüsünde 7 adet başvurum bulunmaktadır.
Özgür Bulut  G.

Özgür Bulut G.

Kaliteli ve yenilikçi , fütüristik görselleştirme , render ve mekan tasarımları hizmeti vermekteyim.
Nika T.

Nika T.

Mimari, iç mimari projelerinizde 3 boyutlu modellemeler ile birlikte yüksek mimarlar tarafından sizler için tasarımlar yapılmaktadır. İşlerimizi görmek isteyenlerin iletişim adreslerine portfolyomuz sunulacaktır. Nika Design
Mert K.

Mert K.

Güvenilir ve kusursuz tasarımlarımızla sizlere sonsuz hizmet veriyoruz. 3D çizimleriniz için bize ulaşın.
Esra Ş.

Esra Ş.

İsteklerinizi anlayabilen, hem teknik hem tasarım hem de uygulama olarak tecrübeli bir tasarımcıyla çalışmak istermisiniz?
Salih Orçun G.

Salih Orçun G.

5 yıldır 3d modelleme üzerine çalışmaktayım. Yaptığım projeler ağırlık olarak iç mekan üzerine, çalışmalarımda istenilen fikirleri birebir yansıtabilmeye çok önem veriyorum. Ayrıca 3ds max programının sağladığı render kalitesi ile fotogerçekçiliğe en yakın sonuçlar çıkarabiliyorum. www.salihorcun-gursel.squarespace.com adresinden kendi çalışmalarımın bulunduğu portfolyoya ulaşabilirsiniz.
Hiperaktif M.

Hiperaktif M.

3d modelleme ve teknik çizim, İç mekan görselleştirme, Dış mekan görselleştirme, Endrüstriyel Tasarım, Ürün modelleme, Özel Web Site Tasarımı, Kurumsal Web Site Tasarımı, Medya Danışmanlığı ve Tanıtım filmi alanlarinda, görsel iletişimi en iyi şekilde kullanarak, müşterilerimizin tanıtımlarını en iyi şekilde yapmaktayız.
Erdem Y.

Erdem Y.

Makine Mühendisi (İstanbul Teknik,2013) ve Makine Teknikeri (İstanbul Aydın, 2015) abi kardeşiz. Makine tasarımı, imalat resimlerinin oluşturulması, sac siparişleri vs işlerde tecrübe sahibiyiz. Solidworks ve autocad programlarında isteğiniz doğrultusunda çalışma yapabiliriz.
Vedat K.

Vedat K.

Tasarım Uzmanı olarak 1998 den beri çeşitli firmalarda çalıştım ve 10 yıldır kendi işimi yapıyorum. 3B Parça çizimi, Kaynak fikstür tasarımı, 3B fabrika yerleşim çizimleri, Sac konstruksyon ve Yeni ürün tasarımı konusunda deneyimlere sahibim. Ayrıca Mekan veya ürün görsel modelleme de yapmaktayım. www.pro-dest.com
Gökhan K.

Gökhan K.

Her türlü ürününüzün kabin Tasarımı ve ürün dizaynı tüm parça ve imalat detayına kadar yenilikçi bir dizayn ile tasarlanır
BATUHAN Y.

BATUHAN Y.

Merhabalar, Ben Batuhan YAKICI. 3D Mimari modelleme ve animasyon yapıyorum.Kalite detaylarda saklıdır ve arabalar, insanlar, ağaçlar gibi nesneler daha gerçekçi durursa projeniz çok daha kaliteli gözükebilir. Sektörde en iyisi olmak ve bir öğrenciyken iyi işlere imza atmak için sizinle çalışmaya ihtiyacım var.
Tunç E.

Tunç E.

Yeni, genç ve dinamik çalışma arkadaşlarımızla. Tasarım ve maket alanında rakiplerimizin önünde, kaliteli işler için buradayız.
Mehmet Fatih Ç.

Mehmet Fatih Ç.

Merhaba, ben Mehmet Fatih Çat Kocaeli Üniversitesi makine mühendisliği öğrencisiyim. Solidworks programını 6 senedir aktif şekilde kullanıyorum. Bunun yanında autocad programını 4 senedir kullanıyorum. Özellikle solidworks programını kullanarak birçok proje tamamladım. Örnek olarak bir kaç çizimimi fotoğraflardan bulabilirsiniz.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Yazgı Yılmaz
3D Teknik Çizim   28/08/2018

Esra Hanım'a beklentilerimizin çok çok üzerinde ve uygun fiyata verdiği hizmetten dolayı Koffie Winkel olarak teşekkür ederiz.Profesyonel bir tasarımcı...

         
AHMET ARİF DEMİRASLAN
3D Teknik Çizim   27/04/2018

Veralift asansör olarak Onur beyden aldığımız hizmetten çok memnun kaldık arkadaşımıza iş hayatında başarılar dileriz.

         
zehra prk
3D Teknik Çizim   11/01/2018

her projeyi yapabilecek bir arkadaş. İstenileni zamanında teslim eder. Başka bir projede tekrar gönül rahatlığı ile çalışabilirim.

         
3D Teknik Çizim   15/11/2017

Aklımızdaki soru işaretlerini çizim sonrasında yok ettik. Çok ilgili ve hızlı çalıştı. Herkese tavsiye ederim..

         
yalçın kaya
3D Teknik Çizim   09/11/2017

Böylesine helal olsun denir.Çok acil bir iş için başkalarının 1 hafta verdiği süreye karşılık 1 günde sabaha kadar çalışıp işi en güzel şekilde dört dörtlük bana teslim etti ve en uygun şekilde teşekkür ederim

         
Aslı Felah
3D Teknik Çizim   20/10/2017

Selim Bey, oldukça titiz bir yaklaşımla, verdiği sözlere sadık kalarak işini son derece iyi yapıyor.

         
Aydın Çiçek
3D Teknik Çizim   24/05/2017

Onur bey görüştüğümüz ilk andan itibaren profesyonelliği ile ne kadar titiz ve işine hakim olduğunu bize gösterdi. Mağazamızı kendi mağazası gibi sahiplenerek işe yaklaştığı ve proje sonuçlandıktan sonra bizim dahi hayal edemediğimiz kadar güzel bir mağazayı bize armağan ettiği için Actıv Baby Store ailesi olarak kendisine teşekkürlerimizi sunarız. Bir başka projede görüşmek dileğiyle. Saygılar.

         
Muhammet Kalkan
3D Teknik Çizim   11/03/2017

Modelleme ve tasarım konusunda gayet başarılı. Canlı ve Gerçekçi Görüntü Kalitesi. Revize İsteklerinde Olumlu ve Gayretli Geri dönüşler. Uygun Fiyat ve Müşteri Memnuniyeti.. Hepsi İçin Teşekkür Ederim..

3D Teknik Çizim hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz