En İyi 25 3D Teknik Çizim Modelleme Tasarım Uzmanı | Armut

En İyi 25 3D Teknik Çizim Modelleme Tasarım Uzmanı

4 3D Teknik Çizim Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

5.360 3D Teknik Çizim Uzmanı teklif vermeye hazır.

4 TEKLİF AL
Koray Köksal

Koray Köksal

Merhaba 9 yıllık aktif iş hayatındayım. 5 yıldır Autocad LT, Solidworks programları ile 2D ve 3D çizimler yapmaktayım. Plastik enjeksiyon kalıp tasarımı, sac metal kalıp tasarımı ve makine tasarımları konularında cad cam hizmeti vermekteyim.
Çağın Gergin

Çağın Gergin

Daha çok Aluminyum enjeksyon kalıbı tasarımları çizimleri yaptım. 3d konusunda solidworks Mastercam 9.1 programlarını iyi derecede. Spaceclaim , Rhinoceros programlarını da orta düzeyde kullanabilirim. Teknik resim okumasını biliyorum ve teknik resimden parça modelini oluşturulması konusunda da yardımcı olabilirim. Prototip olarak bir fikirle geldiğinizde beraber çalışarak istediğiniz ürünü 3d olarak çiziminde size yardımcı olabilirim. Cnc tezhahlar için takım yolları konusunda Auton Mold Ca
Onur Taş

Onur Taş

Dünya da ve Türkiye de önde gelen, büyük ölçekli projeler gerçekleştiren uluslararası özel bir şirkette görev almaktayım. Okulumu birincilikle bitirdim. Kurumsal ve bireysel müşterilerime modelleme, animasyon, iç mimari ve mimari çizimler ile birlikte anahtar teslim proje uygulamaları hizmeti vermekteyim. İstenildiği takdirde hem akademik olarak hem de yaptığım işlere dair özel olarak referans verebilirim. İşleriniz büyük bir özveri ile yapılır.
Tarık Alaskari

Tarık Alaskari

Dış cephe uygulamalarınızın mimari proje veya bina fotoğrafı üzerinden istenilen tasarım ve ürün modeline göre kompozit-betopan-prekast-söve giydirme olarak yüksek çözünürlükte 3d görselleri hazırlanır.
Ahmet Cont

Ahmet Cont

Endüstri ürünlerine Özel Detay çizimlerşi imalat resimleri, katalog için yüksek kalitede renderlarınız itina ile çizilir.
Ufuk Yigit

Ufuk Yigit

TEK KELİME VE İDALİ KONUŞUYORUM BU İŞTE EN İYİ BENİM, PROJELERİM VE RENDERLERİM İNCELERSENİZ HAKLI OLDUĞUMU ANLAYACAKSINIZ. SAYGILARIMLA.2005 yılından beri 3d mimari ve 3d görselleştirme üzerine hizmet vermekteyim, hızlı kaliteli ve gerçekçi renderlerle hizmet sumaktayım
Bilal Sekin

Bilal Sekin

Mimari tasarim ve modelleme Icmekan tasarim ve modelleme Plan renklendirme Peyzaj tasarim ve modelleme
Tuncay Yenigün

Tuncay Yenigün

Mimari modelleme ve görselleştirme, Gerçek render hizmeti (Photorealistic Render), Mimari proje tasarım ve çizimi hizmetleri vermekteyim.
Erhan Ş.

Erhan Ş.

İhtiyacınız olan tüm 3 boyutlu görselleştirmeler hazırlanır, size veya müşterilerinize sunuma hazır hale getirilir. 3d tasarım projenin her aşamasında, ürününün üç boyutlu olarak farklı görüş açılarıyla görülebilmesine, projenin sahiplerine sunulmasına ve görsel olarak değerlendirilmesine olanak verir. 2004 yılından günümüze kadar grafik tasarım, 3 boyutlu mimari görselleştirme, animasyon-prodüksiyon alanlarında pek çok sektöre hizmet vermekteyim. Tasarımlarımın ve uygulamalarımın tamamında m
Caner Akar

Caner Akar

Merhaba, ben Caner AKAR; ​ Manisa Endüstri Meslek Lisesi Torna-Tesviye Bölümü sonrası önlisans Tarım Makineleri okudum. Teknik resim ve modelleme alanında temellerimi ölçü aletleri kullanarak attığım için sağladığım avantajla üç boyutlu proje modeller üzerinde geliştirici yönde kapsamlı düşünebiliyorum. ​ Üç boyutlu tasarım dünyasıyla Google Sketchup modelleme programı aracılığıyla, mimari projelere olan ilgim sonucu, heveslerimi model ve projelere dönüştüren çizimler yaparak tanıştım. M
Oğuz Ö.

Oğuz Ö.

MC DİZAYN sizler için tasarlar.mekana ve taleplerinize uygun tasarımlar hazırlayarak ihtiyaç duyduğunuz fonksiyonelliğe istediğiniz alanda sahip olma şansı verir. MC DİZAYN sunduğu 3 boyutlu çizimlerle tasarım sürecini kolaylaştırır ve hata payını minimum düzeye indirir. MC DİZAYN bireysel müşterilerine ürünlerini en kısa sürede değil, en ideal sürede teslim ederek tasarım prensiplerinden taviz vermez. MC DİZAYN inşaat projelerindeki zamanında teslimat ve modern-kaliteli üretim anla
Beril Akova

Beril Akova

Mimari ve inşaat sektöründe çeşitli kurumsal mimarlık ofislerinde ve inşaat şirketlerinde 5 yıllık tecrübeden sonra freelance olarak çalışmalarıma devam etmekteyim. Müşteri taleplerine ve isteklerine göre, iç mekan tasarımı, dış cephe görselleştirme, mimari ruhsat projelendirme ve mimari uygulama hizmetlerini vermekteyim.
Cenker Oktav

Cenker Oktav

Sayın İlgili, Her türlü Mimari Proje Tasarımı, İç ve Dış Mekan Üç Boyutlu Mimari Modelleme ve Animasyon, Her türlü Avan Proje, Uygulama Projesi, İmalat Detayları Çizimleri ve Mimari Proje Sunumları tarafımca gerçekleştirilir. Çalışmalarımı internet adresinden inceleyebilirsiniz. Cenker OKTAV Mimar
Gökhan Kıtay

Gökhan Kıtay

Her türlü ürününüzün kabin Tasarımı ve ürün dizaynı tüm parça ve imalat detayına kadar yenilikçi bir dizayn ile tasarlanır
Dilara Doğru

Dilara Doğru

Merhaba. İzmir Ekonomi Üniversitesi iç mimarılık m mezunuyum. Teknik çizim, tasarım, 3 boyutlu modelleme ve görselleştirme hizmeti vermekteyim. Detaylar için iletişime geçebilirsiniz.
Loos Desıgn

Loos Desıgn

Hayal ettiğiniz çalışmaların hayata geçmeden önce sanal ortamda tasarlanarak hatayı en aza indirgemek ve bitmiş halini görebilecek şekilde çalışmalar yapmaktayız. Verdiğimiz hizmetler başlıca; - Dış Cephe Tasarımı - İç Mekan Tasarımı - Cafe Tasarımı - Ofis Tasarımı - Mağaza Tasarımı - Galeri Tasarımı - Düğün Salonu Tasarımı - Daire Tasarımı Örnek tasarımımız aşağıda mevcuttur,
Abdulkadir Hasanoğlu

Abdulkadir Hasanoğlu

Uzun bir süreden beri 3d üzerine çalışmalarımı fotoğrafçılık ile ilgili bilgilerimi kullanarak sürdürmekteyim. İç mekan modelleme ve görselleştirme üzerine sonuçlandırmış olduğum bir çok iş mevcuttur. Uygun fiyat ve hızlı teslimat ile projelerinizi en iyi şekilde size teslim edebilirim.
Fatih Cihan Şimşek

Fatih Cihan Şimşek

3DS MAX ,AUTOCAD ve PHOTOSHOP da orta düzey bilgiye sahibim. 3ds max de render alma proje çizme iç mekan dış mekan tasarımı yapma konusunda orta düzey bilgiye sahibim . İÇ MİMARLIK öğrecisiyim
Furkan Şişman

Furkan Şişman

10 yıldır makine tasarımı yapmaktayım. Halen özel bir firma da çalışmaya devam ediyorum. Solidworks üzerinde proje, makine veya parça çiziminde ve bazı animasyonlar da yardımcı olabilirim. Çizmiş olduğum çoğu resim Arı Makina bünyesindeki çalışmalarım dan dır www.fsdesing.com
Yaşar Tuncer

Yaşar Tuncer

Estetiği ekonomiyi ve uygulanabilirliği bir araya getirip, şehrin çizgileri ile düşüncelerinizi göz ününde tutark çalışmalarımızı yapıyoruz. *Modelleme, Reder, Animasyon *Plan renklendirme *Ruhsat projesi-Uygulama projesi , 2D teknik çizim *Maket ile ilgili ihtiyaçlarınızı kısa sürede sunum haline getirilir.
Özge Ergin

Özge Ergin

Mimari ve inşaat sektöründe çeşitli kurumsal mimarlık ofislerinde ve inşaat şirketlerinde 5 yıllık tecrübeden sonra freelance olarak çalışmalarıma devam etmekteyim. -Mimari proje etüdü & ruhsatlandırma -3d mimari görselleştirme -Kişiye özel mimari tasarım -İç mekan konsept , uygulama projesi -Mimari proje denetimi danışmanlık vb. hizmetleri vermekteyim.
Aysegul Cetinkaya Cetinkaya

Aysegul Cetinkaya Cetinkaya

Merhaba, Mimar Sinan Guzel Sanatlar Universitesi - Endustri Urunleri Tasarimi mezunuyum.(2010/2014) Okul suresince cesitli yarismalara katildim ve bunlardan bir tanesinde yurtdisi egitim bursu almaya hak kazandim. Akabinde Milano da Scuola Politecnica di Design da mobilya egitimi uzerine masterimi tamamladim. Master projemle Italya da katildigim bir yarismada 1.oldum. Ardindan Milano da Studio Nicola Gallizia Design da 5 ay suresince ic mimarlik ve mobilya tasarimi uzerine calistim.
Arman İnan

Arman İnan

Makine yüksek mühendisiyim. Solidworks, Autocad ve Ansys Workbench te tasarımlar ve analizler yapıyorum. sektördeki 5 yıllık tecrübemle bir çok proje yaptım. Sizlerin de fikirlerinize ve projelerinize tasarımlarımla hayat vermenizi sağlarım.
Emrah Kaplan

Emrah Kaplan

Özellikle makine sektörü üzerine hizmet verilmektedir. İmalatı yapılan fakat projelendirilmemiş tüm makinelerinizin en kısa sürede tüm 3 boyutlu çizimleri yapılarak teknik doküman haline getirilir ve dosya içinde teslim edilir. İstenirse DXF ve DWG formatlı kesim resimleri de dosya içerisine eklenmektedir. Bunun yanı sıra kullanım kılavuzları- animasyonlar-broşürler ve gerçekçi görünüm (Render) çalışmaları yapılmaktadır. Tüm çalışmalar mükemmelliyetçilik felsefesiyle yapılmaktadır.
Esra Şirin

Esra Şirin

İsteklerinizi anlayabilen, hem teknik hem tasarım hem de uygulama olarak tecrübeli bir tasarımcıyla çalışmak istermisiniz?
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Muammer Karakaş
3D Teknik Çizim   27/03/2018

Onur Bey gerek ilgisi gerekse hızı ile başarılı. çizimlerine kattığı kendi stili ile de çok yardımcı oldu teşekkür ederim .

         
Hakan Karaca
3D Teknik Çizim   24/01/2018

Sadullah Bey e Modelimizi istediğimiz şekilde zamanında yapıp teslim ettiği için teşekkür ederim 🙏 Ayrıca Armut.com a da minnettar kaldık.

         
3D Teknik Çizim   21/01/2018

Güvenilir, işini önemseyen, özverili tavrı ile her zaman kendisiyle çalışmak isterim.

         
Ömer Faruk İnbil
3D Teknik Çizim   10/01/2018

Ahmet hocam beklentimin çok çok üstünde hizmet verdi. Daha sonra bir ihtiyacım olursa yine kendisinden hizmet alacağım. Çok memnun kaldım ve çevremdeki herkese öneriyorum

         
Görkem Taraz
3D Teknik Çizim   09/01/2018

İşin en ince ayrıntısına kadar uğraşıp sonuna kadar destek verdi. Gerçekten alanında uzman birisi

         
Selen Melisa Kayaoğlu
3D Teknik Çizim   24/12/2017

Beklediğimden de iyi iş çıkardı. Zamanında ve sorunsuz teslim aldım. Hiç düşünmeden tekrar çalışabileceğim bir tasarımcı.

Benzer Meslekler
3D Teknik Çizim hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz