En İyi 25 3D Teknik Çizim Modelleme Tasarım Uzmanı - Armut

En İyi 25 3D Teknik Çizim Modelleme Tasarım Uzmanı

4 3D Teknik Çizim Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

4.002 3D Teknik Çizim Uzmanı teklif vermeye hazır.

4 TEKLİF AL
Sadullah Karadağ

Sadullah Karadağ

3 Boyutlu Modellemede Uygun Fiyat Hızlı Teslimat Projelerinizi talepleriniz doğrultusunda modelliyor ve fotorealistik olarak render ediyoruz. Animasyonlarla tanıtımlarınızı zenginleştirebilir, sanal tur aracıyla daire ve ofislerinizi kullanılmaya hazır haliyle müşterilerinize sunabilirsiniz. Siz de çalışmalarınızı kaliteli sunumlarla zenginleştirmek istiyorsanız bizimle iletişime geçerek fiyat teklifi alınız.
Tarık Alaskari

Tarık Alaskari

Dış cephe uygulamalarınızın mimari proje veya bina fotoğrafı üzerinden istenilen tasarım ve ürün modeline göre kompozit-betopan-prekast-söve giydirme olarak yüksek çözünürlükte 3d görselleri hazırlanır.
Seyid Mücahid Çiçek

Seyid Mücahid Çiçek

MİMARİ 3D MODELLEME VE ANİMASYON Dış Cephe Tasarımı ve modellemesi İç Dizayn Tasarımı ve Modellemesi Peyzaj Tasarımı ve Modellemesi Projenizin simülasyonunu %100 gerçek görüntüleriyle sizlere oluşturuyoruz.
Tuncay Yenigün

Tuncay Yenigün

Mimari modelleme ve görselleştirme, Gerçek render hizmeti (Photorealistic Render), Mimari proje tasarım ve çizimi hizmetleri vermekteyim.
Çağın Gergin

Çağın Gergin

Daha çok Aluminyum enjeksyon kalıbı tasarımları çizimleri yaptım. 3d konusunda solidworks Mastercam 9.1 programlarını iyi derecede. Spaceclaim , Rhinoceros programlarını da orta düzeyde kullanabilirim. Teknik resim okumasını biliyorum ve teknik resimden parça modelini oluşturulması konusunda da yardımcı olabilirim. Prototip olarak bir fikirle geldiğinizde beraber çalışarak istediğiniz ürünü 3d olarak çiziminde size yardımcı olabilirim. Cnc tezhahlar için takım yolları konusunda Auton Mold Ca
Gokhan Şimşek

Gokhan Şimşek

3d modelleme ve teknik çizim konusunda 10 yıllık tecrube dogru oranlar ve malzeme secimi iç mekan - dış mekan - uygulama projesi prezantasyonu
Onur Taş

Onur Taş

Muğla Üniversitesi 2013 mezunuyum.Okulumu iyi bir derece ile bitirdim ve üç senedir 3d modelleme,animasyon ve mimari çizimler yapıyorum. İşleriniz büyük bir özveri ile yapılır. İstenildiği takdirde referans sunabilirim.
Emre Bayraktar

Emre Bayraktar

3D Proje ve Tasasım : -3D Modelleme - Mimari - İç Mimari - Peyzaj Mimarisi - Çalışmış veya hayalini kurduğunuz benzeri alanlara yönelik kendi TASARIM ve PROJE`nizi oluşturmanız ,temelinde DETAYLI olarak hizmet vermekteyim.
Atıf Özdemir

Atıf Özdemir

Son iki yılda çeşitli projeler için 1000 in üstünde tasarım, katı modelleme (3D Modelleme) ve teknik çizim yapılarak sektör ihtiyaçlarına profesyonel çözümler sunulmuştur. Tasarım, 3D modelleme ve teknik çizim konusunda çözüm ortağınız olmaktan onur duyarız. Not: SolidWorks, AutoCad ve Siemens NX8 programları ile tasarım modelleme ve teknik çizim yapmaktayız.
Özcan Sağlam

Özcan Sağlam

Projelerinizi detaylı olarak fotoğraf kalitesinde çizip sunum haline getirmekteyim 2009 yılından itibaren bu iş üzerinde çalışmaktayım detaylı endüstriyel ürün katalogu (mobilya,mutfak,asansör,dış cephe giydirme vb.) çizimler yapılır.
Teknik Cadcam

Teknik Cadcam

20 YILLIK MAKİNE TEKNİK ÖĞRETMENİYİM.HALEN DEVAM ETMEKTEYİM. ANKARA OSTİM VE İVEDİKTE ÇEŞİTLİ FİRMALARA PROJE ÇİZİM,AR-GE ÇALIŞMALARINDA VE ÖZEL DERS KONUSUNDA YARDIMCI OLDUM. PROJE VEYA MODELLERİNİZİ SOLİDWORKS,SOLİDCAM,UNİGRAPHİCHS,CATİA VE AUTOCAD GİBİ PROGRAMLARDA YAPABİLİRİM. CNC TEZGAHLARDAKİ İMALATLARINIZ İÇİN CAM PROGRAMLARIYLA TEZGAH POSTLARI OLUŞTURULUR. PROTOTİP FİKİRLERİNİZİ VEYA ÜRETMEK İSTEDİĞİNİZ ÜRÜNLERİNİZİ 3D OLARAK HAZIRLAYABİLİRİM. DÜRÜST,TECRÜBELİ VE G
Volans Yapı Mühendislik A.ş

Volans Yapı Mühendislik A.ş

Bizler 2001 yılında başladıgımız harita ve ölçüm sektöründe 15 yıllık tecrübemizle sizlere hizmet sunmaktayız.Ayrıca 3d modelleme ve render hizmetide vermekteyiz.
Ali Çolak

Ali Çolak

Tasarım ve Konstruksiyon Öğretmenliği ve Makina mühendisliği bölümlerini tamamladım. Savunma Sanayisinde Faaliyet gösteren bir firmada Kalıp Aparat Fikstür Şablon tasarımı yapmaktayım. Pozisyonerler, Robot hücre kurulumları, Kaynaklı imalat kalıpları, talaşlı imalat kalıpları, kauçuk kalıpları Otomasyon işleri yapmaktayım. Catia, anysys, solidcam programlarını kullanmaktayım.
Nuriye Kahraman

Nuriye Kahraman

Hayal edin hayata geçirelim. Proje ve çizimlerinizi Autocad veya 3ds Max programlarıyla modelleyerek sunuma hazır hale getirelim.
Berkan Yükselgün

Berkan Yükselgün

Firmaniza veya şahsınıza kısa bir referans katoloğumuzu ekte sunmuş bulunmaktayım. Ekip olarak Eğitim hayatımız ve tecrübelerimiz doğrultusunda farklı insanlarla birlikte çalışma ve birlikte üretebilme konusunda fazlasıyla tecrübemiz bulunmaktadır. Bu nedenle yapacağımız çalışmalarda süreç içerisinde bir sıkıntı yaşamadan kolaylıkla işlerimizi teslim edeceğimizi düşünüyoruz. İşini severek yapan ve bir çok farklı branştan (şehir plancısı,mimar,peyzaj mimarı, sinema radyo ve televizyon, 3 boyutl
Ufuk Yigit

Ufuk Yigit

TEK KELİME VE İDALİ KONUŞUYORUM BU İŞTE EN İYİ BENİM, PROJELERİM VE RENDERLERİM İNCELERSENİZ HAKLI OLDUĞUMU ANLAYACAKSINIZ. SAYGILARIMLA.2005 yılından beri 3d mimari ve 3d görselleştirme üzerine hizmet vermekteyim, hızlı kaliteli ve gerçekçi renderlerle hizmet sumaktayım
Turgay Süslü

Turgay Süslü

Makine mühendisiyim.Aktif olarak Çukurova Holding bünyesinde çalışmaktayım. 5 yıllık tecrübem bulunmaktadır. Solidworks, Autodesk Inventor, Catia autocad programlarını ileri düzeyde kullanabiliyorum. Bu programların modüllerine (katı unsur, montaj, weldments, sheet metal, teknik çizim, render çalışmaları) hakimim. A’dan Z’ye tasarımın her ayağında bilgi ve tecrübe sahibiyim. Tasarım, analiz, render, motion (animasyon) yapabilirim. Eğitim, proje, tasarım, tez çalışmaları, imalat detayları (
Şüheda Uzunkaya

Şüheda Uzunkaya

Hayal ettiğiniz veya tasarladığınız mimari projelerinizi, hareketsiz görünüm, animasyon veya interaktif çözümler şeklinde üç boyutlu olarak görselleştiriyoruz. Projelendirilmemiş ve fikir aşamasında olan ya da detayları çözülmemiş projelerinizde ise sizin talepleriniz doğrultusunda konsept proje hazırlıyor ve mimari görselleştirme hizmeti sunuyoruz. Kentsel Tasarım Projeleri, Toplu Konut ve Site Projeleri, Peyzaj Projeleri, Rezidans Projeleri, AVM Projeleri, İş Merkezi Projeleri, Villa Projeler
Koray Köksal

Koray Köksal

Merhaba 9 yıllık aktif iş hayatındayım. 5 yıldır Autocad LT, Solidworks programları ile 2D ve 3D çizimler yapmaktayım. Plastik enjeksiyon kalıp tasarımı, sac metal kalıp tasarımı konularında cad cam hizmeti vermekteyim.
Ali Can

Ali Can

Sayın Yetkili Merhaba 2010 yılında Kocaeli Üniversitesi Endüstriyel Kalıp Tasarım bölümünden mezun oldum. Eğitimim süresince kendimi temel işleme yöntemleri, kalıp tasarımı ve AR-GE konularında geliştirdim.İçinde yer aldığım projeler ve stajlar sayesinde (Otomativ,Makine) takım çalışması ve proje yönetimi konularında kendimi geliştirme fırsatı buldum. Özellikle problem çözme, kriz yönetimi ve insan ilişkilerine empati ile yaklaşma eğilimim çalışma hayatımda oldukça kolaylıklar sağladı . Kısa
Fatih Cihan Şimşek

Fatih Cihan Şimşek

3DS MAX ,AUTOCAD ve PHOTOSHOP da orta düzey bilgiye sahibim. 3ds max de render alma proje çizme iç mekan dış mekan tasarımı yapma konusunda orta düzey bilgiye sahibim . İÇ MİMARLIK öğrecisiyim
Taha Şahin

Taha Şahin

1991 Senesinde Eskişehir de dünyaya geldim. Liseyi bitirdikten sonra bir firmada 3D Programlar üzerine eğitim aldım. Bu eğitimleri tamamladıktan sonra firmada 7 sene kadar çalışıp ayrıldım. Şuan kendi firmamı oluşturma çabasındayım. 9 Senedir 3D Görselleştirme uzmanı olarak mesleğimi icra etmekteyim. Özellikle ilgilendiğim alanlar; -3D Mimari Görselleştirme, -3D Ürün Görselleştirme, -3D Ürün kataloğu, -3D Karakter Modelleme -3D Endüstriyel Modelleme -3D Tanıtım Animasyon Film -3D An
Hakan Akınoğlu

Hakan Akınoğlu

İŞ DENEYİMİ STAJ SAD-AFAG Bilgi Belge Düzenleme ve Sekreterlik 2011 EĞİTİM Üniversite Hacettepe Üniversitesi, Arkeoloji Bl. 2013- Lise ODTÜ Geliştirme Vakfı Koleji 2013-2008 Yetenekler Yabancı Dil • İngilizce: İyi düzeyde • Almanca: Başlangıç düzeyinde Bilgisayar • 3D Max Tasarım • Adobe CS 6 Photoshop • After Efect • Microsoft Ofis Özel Eğitim ve Belgeler • 3D Max Sertifikası 2017 • Advanced Open Water Diver 2013 • Amatör Denizci
Metin Karasu

Metin Karasu

Uzun yıllardır bu sektörde değişik firmalarda çalıştım. 3D tasarımın yanında çizilen ürünlerin imalat takibini de yapmaktayım. Talaşlı imalat konusundaki tecrübelerimi tasarım aşamasında kullanarak daha verimli bir ürün tasarımı yapabilmekteyim. Çizilen plastik ürünlerin kalıp aşamasında yardımcı olabilirim.
Ahmet Cont

Ahmet Cont

Endüstri ürünlerine Özel Detay çizimlerşi imalat resimleri, katalog için yüksek kalitede renderlarınız itina ile çizilir.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Ferit Keskin
3D Teknik Çizim   11/08/2017

Metin Bey tam bir profesyonel olup işini titizlikle yapmaktadır. Özellikle Tasarım konusunda çok başarılı.

         
Murat Turhan
3D Teknik Çizim   31/07/2017

Efendi ve caliskan bir arkadas.Geri donusleri cok hizli oldu.Ekledigim resimleri 1 gun gibi kisa bir surede tamamladi.Kendini ve isini gelistirmeye acik, ben memnun kaldim ve calismaya devam edecegim.

         
Hakan Ergin
3D Teknik Çizim   27/07/2017

On numara bir insan ve on numara hizmet. Görselin bire bir aynısı çizildi. "Bu fiyata o iş yapılmaz" diyen diğer arkadaş örnek almalı. Teşekkürler.

         
3D Teknik Çizim   22/07/2017

Sorunsuz bir şekilde, işimi tam vaktinde yaptırdım. Çok memnunum, bir daha ki işte de aynı arkadaşla çalışcam.

         
3D Teknik Çizim   02/06/2017

Aldığım hizmetin kalitesinden ve işinden çok memnun kaldım. Fiyatla ve iş detaylarıyla ilgili çok alakalı birisiydi. Herkese tavsiye edebilirim. Bu fikirlerim Armut.com için de geçerli bu site artık çok işime yarayacak.

3D Teknik Çizim hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz