En İyi 25 3D Teknik Çizim Modelleme Tasarım Uzmanı | Armut

En İyi 25 3D Teknik Çizim Uzmanı

4 3D Teknik Çizim Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

5.739 3D Teknik Çizim Uzmanı hizmet vermeye hazır.

4 TEKLİF AL
Ufuk Y.

Ufuk Y.

TEK KELİME VE İDALİ KONUŞUYORUM BU İŞTE EN İYİ BENİM, PROJELERİM VE RENDERLERİM İNCELERSENİZ HAKLI OLDUĞUMU ANLAYACAKSINIZ. SAYGILARIMLA.2005 yılından beri 3d mimari ve 3d görselleştirme üzerine hizmet vermekteyim, hızlı kaliteli ve gerçekçi renderlerle hizmet sumaktayım
Onur T.

Onur T.

Dünya da ve Türkiye de önde gelen, büyük ölçekli projeler gerçekleştiren uluslararası özel bir şirkette görev almaktayım. Okulumu birincilikle bitirdim. Kurumsal ve bireysel müşterilerime modelleme, animasyon, iç mimari ve mimari çizimler ile birlikte anahtar teslim proje uygulamaları hizmeti vermekteyim. İstenildiği takdirde hem akademik olarak hem de yaptığım işlere dair özel olarak referans verebilirim. İşleriniz büyük bir özveri ile yapılır.
Koray K.

Koray K.

Merhaba 9 yıllık aktif iş hayatındayım. 5 yıldır Autocad LT, Solidworks programları ile 2D ve 3D çizimler yapmaktayım. Plastik enjeksiyon kalıp tasarımı, sac metal kalıp tasarımı ve makine tasarımları konularında cad cam hizmeti vermekteyim.
Erhan Ş.

Erhan Ş.

İhtiyacınız olan tüm 3 boyutlu görselleştirmeler hazırlanır, size veya müşterilerinize sunuma hazır hale getirilir. 3d tasarım projenin her aşamasında, ürününün üç boyutlu olarak farklı görüş açılarıyla görülebilmesine, projenin sahiplerine sunulmasına ve görsel olarak değerlendirilmesine olanak verir. 2004 yılından günümüze kadar grafik tasarım, 3 boyutlu mimari görselleştirme, animasyon-prodüksiyon alanlarında pek çok sektöre hizmet vermekteyim. Tasarımlarımın ve uygulamalarımın tamamında m
Tarık A.

Tarık A.

Mimari proje veya fotoğraf üzerinden istenilen tasarım ve malzemeye göre kompozit-betopan-prekast-söve giydirme olarak yüksek çözünürlükte 3d dış cephe görselleri hazırlanır.
Esra Ş.

Esra Ş.

İsteklerinizi anlayabilen, hem teknik hem tasarım hem de uygulama olarak tecrübeli bir tasarımcıyla çalışmak istermisiniz?
Mustafa E.

Mustafa E.

Mimari Endüstriye yada prodüksiyon alanında 3d modelleme ve animasyon hizmeti vermekteyiz 6 yıldır bu işin içinde işimizi hiç bıkmadan severek ve isteyerek yapıyoruz. Tecrübe kalite ve hızlı hizmet anlayışı ile sizlerle tanışmak ve çalışmak isteriz.
Cenker O.

Cenker O.

Sayın İlgili, Her türlü Mimari Proje Tasarımı, İç ve Dış Mekan Üç Boyutlu Mimari Modelleme ve Animasyon, Her türlü Avan Proje, Uygulama Projesi, İmalat Detayları Çizimleri ve Mimari Proje Sunumları tarafımca gerçekleştirilir. Çalışmalarımı internet adresinden inceleyebilirsiniz. Cenker OKTAV Mimar
Ahmet C.

Ahmet C.

Endüstri ürünlerine Özel Detay çizimlerşi imalat resimleri, katalog için yüksek kalitede renderlarınız itina ile çizilir.
Ömer Faruk  U.

Ömer Faruk U.

2 Makine mühendisi ve 1 teknik ressam 7 yili askin modelleme, imalat ve tasarim tecrubemiz ile endüstriyel tasarım,üretim prosesi oluşturma, geliştirme, tersine mühendislik ve 3D prototipleme gibi bir çok alanda hizmet vermekteyiz. Tasarımlarımız OİB Otomotiv ve komponent tasarım yarışması gibi birçok yarışmadan ödül ve destek almış ve almaktadır.
Gökhan K.

Gökhan K.

Her türlü ürününüzün kabin Tasarımı ve ürün dizaynı tüm parça ve imalat detayına kadar yenilikçi bir dizayn ile tasarlanır
Gizem K.

Gizem K.

Merhaba, ben Gizem KUMRAL. Mimarım. Yaklaşık 1 yıldır 3dmax modelleme üzerinde uğraşıyorum . 3 boyutlu modelleme işlerinizi incelikle ve detaylarla süsleyip görsel olarak size sunmaktan büyük keyif duyarım.
Caner A.

Caner A.

Merhaba, ben Caner AKAR; ​ Manisa Endüstri Meslek Lisesi Torna-Tesviye Bölümü sonrası önlisans Tarım Makineleri okudum. Teknik resim ve modelleme alanında temellerimi ölçü aletleri kullanarak attığım için sağladığım avantajla üç boyutlu proje modeller üzerinde geliştirici yönde kapsamlı düşünebiliyorum. ​ Üç boyutlu tasarım dünyasıyla Google Sketchup modelleme programı aracılığıyla, mimari projelere olan ilgim sonucu, heveslerimi model ve projelere dönüştüren çizimler yaparak tanıştım. M
Fatih Cihan  Ş.

Fatih Cihan Ş.

3DS MAX ,AUTOCAD ve PHOTOSHOP da orta düzey bilgiye sahibim. 3ds max de render alma proje çizme iç mekan dış mekan tasarımı yapma konusunda orta düzey bilgiye sahibim . İÇ MİMARLIK öğrecisiyim
Çağın G.

Çağın G.

Daha çok Aluminyum enjeksyon kalıbı tasarımları çizimleri yaptım. 3d konusunda solidworks Mastercam 9.1 programlarını iyi derecede. Spaceclaim , Rhinoceros programlarını da orta düzeyde kullanabilirim. Teknik resim okumasını biliyorum ve teknik resimden parça modelini oluşturulması konusunda da yardımcı olabilirim. Prototip olarak bir fikirle geldiğinizde beraber çalışarak istediğiniz ürünü 3d olarak çiziminde size yardımcı olabilirim. Cnc tezhahlar için takım yolları konusunda Auton Mold Ca
Aydal D.

Aydal D.

Hs://www.emreaydal.com/ iletişim:() Profesyonel olarak ds max programı ve vray render ile gerçekçi İç mimari görselleştirme, uygulama, dış cephe görselleştirme tasarım ve çizim işleri yapmaktayız. Yıllardır şantiye şefliği yapmış malzemelere hakim inşaat mühendisi çizimlerimizi ve eğitimlerimizi gerçekleştirmektedir. Bunun yanında stand ve endüsriyel ürün görselleştirme çalışmaları da yapmaktayız. Çalışmalarımızı; https://www.emreaydal.com adresinden görebilirsiniz. iletişim ()
Tamer R.

Tamer R.

Creo Parametric, Autocad, Solidworks programlarını aktif olarak kullanıp 2D ile 3D tasarım yapabiliyorum. Teknik detay ile görsel içerikli kullanım kılavuzları hazırlayabiliyorum. İstenildiği takdirde detaylı cv gönderebilirim.
Yunus Ö.

Yunus Ö.

İstanbul teknik Üniversitesi. makina imalat bölümünde okumaktayım 3d teknik çizim ve solid works çizimlerinde sizin isteklerinizi en kısa sürede yapıp teslim etmek için çalışmaktayım.
Abdulkadir H.

Abdulkadir H.

Uzun bir süreden beri 3d üzerine çalışmalarımı fotoğrafçılık ile ilgili bilgilerimi kullanarak sürdürmekteyim. İç mekan modelleme ve görselleştirme üzerine sonuçlandırmış olduğum bir çok iş mevcuttur. Uygun fiyat ve hızlı teslimat ile projelerinizi en iyi şekilde size teslim edebilirim.
Arman İ.

Arman İ.

Makine yüksek mühendisiyim. Solidworks, Autocad ve Ansys Workbench te tasarımlar ve analizler yapıyorum. sektördeki 5 yıllık tecrübemle bir çok proje yaptım. Sizlerin de fikirlerinize ve projelerinize tasarımlarımla hayat vermenizi sağlarım.
Osman Can B.

Osman Can B.

3ds max veya Sketchup üzerinden modellenmiş her türlü objenin isteğe bağlı olarak; •Doku atama ve Işık ayarları •Kamera ve render ayarları •V-ray veya Lumion üzerinden final render alma •Photoshop üzerinden post production işlem yapma gibi hizmetler vermekteyim.
Özge  E.

Özge E.

Mimari ve inşaat sektöründe çeşitli kurumsal mimarlık ofislerinde ve inşaat şirketlerinde 5 yıllık tecrübeden sonra freelance olarak çalışmalarıma devam etmekteyim. -Mimari proje etüdü & ruhsatlandırma -3d mimari görselleştirme -Kişiye özel mimari tasarım -İç mekan konsept , uygulama projesi -Mimari proje denetimi danışmanlık vb. hizmetleri vermekteyim.
Dilara K.

Dilara K.

Endüstriyel Tasarım Lisans ve Yüksek Lisans derecelerine sahip, kendi üstünde faydalı modeli olan ve yarışma da derece kazanmış biri olarak, kendimi çalıştığım tasarım alanında daima geliştirerek ilerliyorum. 3D programlarında modelleme, teknik çizim, render ile gerçekçi görünüm sunma, photoshop programında grafik tasarım işleri yapabilme, proje yazabilme yeteneklerine sahibim. Özel ilgi alanlarım olarak, ambalaj tasarımı, mobilya tasarımı, endüstriyel ürün tasarımlarını sayabilirim. İstediğini
Beril  A.

Beril A.

Mimari ve inşaat sektöründe çeşitli kurumsal mimarlık ofislerinde ve inşaat şirketlerinde 5 yıllık tecrübeden sonra freelance olarak çalışmalarıma devam etmekteyim. Müşteri taleplerine ve isteklerine göre, iç mekan tasarımı, dış cephe görselleştirme, mimari ruhsat projelendirme ve mimari uygulama hizmetlerini vermekteyim.
Ceren Ç.

Ceren Ç.

Marmara Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi iç mimarlık mezunuyum. Kullandığım programlar ve verilecek hizmet: .Kişiye özel tasarım .3D Modelleme (3D MAX, SketchUp) .Teknik çizim (AutoCad) Zamanında ve hızlı bir şekilde iş teslimi yapılır.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Ümmühan Duğan
3D Teknik Çizim   14/06/2018

Ufuk yiğit istediğim projeyi çok kısa zamanda bir günde tamamladı çok beğendim iletişimi çok iyi çok başarılı sürekli iletişimi sağlayarak projemi istediğim gibi yaptı herkese tavsiye ediyorum Başarılar diliyorum

         
3D Teknik Çizim   13/06/2018

Aldığım hizmetten çok ama çok memnun kaldım duyarlı ne istediğinizi anlayarak yapan her aşamada istişare halinde olup, uygun olmayan yerleri değiştirmede asla üşenmeyen mükemmel bir mimar teşekkürler Emre bey, Mutlu Tasarımcı Mutlu Müşteri...

         
Şerif Yüksel
3D Teknik Çizim   10/06/2018

emre bey isini son derece hakim, ihtiyacimiz olan projeleri beklentimizinde uzerinde gerceklestirdi. vaad ettigi sure, fiyat ve iscilikte sozlerini tuttu.

         
Neval Bilen
3D Teknik Çizim   26/05/2018

Hızlı ve kaliteli bir hizmet aldım.profesyonel çiziminiz ve nezaketli üslubunuz için tekrar teşekkürler.

         
Vuslat TUNCER
3D Teknik Çizim   15/05/2018

Hem çok süratli hem de çok kaliteli bir hizmet aldım. Profesyonel bir yaklaşımla karşılaştım, çözüm odaklı bir hizmet sunuldu. Çok tşk ederim.

         
Aaa Aaa
3D Teknik Çizim   11/05/2018

BEN ÜRÜNLERİMDEN MEMNUN KALDIM KADİR KARDEŞİM ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM ARTIK TÜM ÜRÜNLERİM 3DMAX İŞ TEMİZ-HIZLI-KALİTELİ-ESNEK BİR ESNAFIN ARADIĞI TÜM ÖZELLİKLER VAR. SAĞOLASIN.

Benzer Meslekler
3D Teknik Çizim hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz