En İyi 25 3D Teknik Çizim Uzmanı | Armut

4 3D Teknik Çizim Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

7.187 3D Teknik Çizim Uzmanı hizmet vermeye hazır.

4 TEKLİF AL

En İyi 25 3D Teknik Çizim Uzmanı

Hüseyin Y.

Hüseyin Y.

Konya ÇimenÇED Çevre Danışmanlık firmasında Çevre Mühendisiyim Autodesk firmasına ait AutoCAD ve Fusion 360 (3D , CAM, Similasyon tasarımlar için) programlarını hakim olarak kullanırım.
Dilara D.

Dilara D.

Merhaba. İzmir Ekonomi Üniversitesi iç mimarılık m mezunuyum. Teknik çizim, tasarım, 3 boyutlu modelleme ve görselleştirme hizmeti vermekteyim. Detaylar için iletişime geçebilirsiniz.
Caner A.

Caner A.

Merhaba, ben Caner AKAR; ​ Manisa Endüstri Meslek Lisesi Torna-Tesviye Bölümü sonrası önlisans Tarım Makineleri okudum. Teknik resim ve modelleme alanında temellerimi ölçü aletleri kullanarak attığım için sağladığım avantajla üç boyutlu proje modeller üzerinde geliştirici yönde kapsamlı düşünebiliyorum. ​ Üç boyutlu tasarım dünyasıyla Google Sketchup modelleme programı aracılığıyla, mimari projelere olan ilgim sonucu, heveslerimi model ve projelere dönüştüren çizimler yaparak tanıştım. M
Onur T.

Onur T.

Dünya da ve Türkiye de önde gelen, büyük ölçekli projeler gerçekleştiren uluslararası özel bir şirkette görev almaktayım. Okulumu birincilikle bitirdim. Kurumsal ve bireysel müşterilerime modelleme, animasyon, iç mimari ve mimari çizimler ile birlikte anahtar teslim proje uygulamaları hizmeti vermekteyim. İstenildiği takdirde hem akademik olarak hem de yaptığım işlere dair özel olarak referans verebilirim. İşleriniz büyük bir özveri ile yapılır.
Guru Design

Guru Design

Guru Design olarak size en kısa zamanda ve en kaliteli biçimde projelerinizi teslim ediyoruz. Değerli projelerinizi hayata geçirmeniz için ilk adımı birlikte atıyoruz. www.gurumimar.com
Erhan Ş.

Erhan Ş.

İhtiyacınız olan tüm 3 boyutlu görselleştirmeler hazırlanır, size veya müşterilerinize sunuma hazır hale getirilir. 3d tasarım projenin her aşamasında, ürününün üç boyutlu olarak farklı görüş açılarıyla görülebilmesine, projenin sahiplerine sunulmasına ve görsel olarak değerlendirilmesine olanak verir. 2004 yılından günümüze kadar grafik tasarım, 3 boyutlu mimari görselleştirme, animasyon-prodüksiyon alanlarında pek çok sektöre hizmet vermekteyim. Tasarımlarımın ve uygulamalarımın tamamında m
Cenker O.

Cenker O.

Sayın İlgili, Her türlü Mimari Proje Tasarımı, İç ve Dış Mekan Üç Boyutlu Mimari Modelleme ve Animasyon, Her türlü Avan Proje, Uygulama Projesi, İmalat Detayları Çizimleri ve Mimari Proje Sunumları tarafımca gerçekleştirilir. Çalışmalarımı internet adresinden inceleyebilirsiniz. Cenker OKTAV Mimar
Ufuk Y.

Ufuk Y.

TEK KELİME VE İDALİ KONUŞUYORUM BU İŞTE EN İYİ BENİM, PROJELERİM VE RENDERLERİM İNCELERSENİZ HAKLI OLDUĞUMU ANLAYACAKSINIZ. SAYGILARIMLA.2005 yılından beri 3d mimari ve 3d görselleştirme üzerine hizmet vermekteyim, hızlı kaliteli ve gerçekçi renderlerle hizmet sumaktayım
Gizem K.

Gizem K.

Merhaba, ben Gizem KUMRAL. Mimarım. 2 yıldır 3dmax modelleme üzerinde uğraşıyorum . 3 boyutlu modelleme işlerinizi incelikle ve detaylarla süsleyip görsel olarak size sunmaktan büyük keyif duyarım.
Taha Ş.

Taha Ş.

1991 Senesinde Eskişehir de dünyaya geldim. Liseyi bitirdikten sonra bir firmada 3D Programlar üzerine eğitim aldım. Bu eğitimleri tamamladıktan sonra firmada 7 sene kadar çalışıp ayrıldım. Şuan kendi firmamı oluşturma çabasındayım. 9 Senedir 3D Görselleştirme uzmanı olarak mesleğimi icra etmekteyim. Özellikle ilgilendiğim alanlar; -3D Mimari Görselleştirme, -3D Ürün Görselleştirme, -3D Ürün kataloğu, -3D Karakter Modelleme -3D Endüstriyel Modelleme -3D Tanıtım Animasyon Film -3D An
Belal J.

Belal J.

www.Jalalzai.net Gerçek zamanlı 3D sahneleri ve gerçekçi görüntü sahneleri çizebiliyorum. İhtiyaçlarınızı karşılaşacağımdan çok eminim. Beni freelance olarak işe almakla ilgileniyorsanız, aşağıdaki linkte portfolyom ve öz-geçmişim bulunmakta.
Murat B.

Murat B.

İzmir Ekonomi Üniversitesi Endüstriyel Tasarım bölümü mezunuyum. Birçok modelleme ve render programını kullanabiliyorum. İstediğiniz projeyi istediğiniz programda çizip, render alıp animasyonu yapabilirim.
Teknik C.

Teknik C.

20 YILLIK MAKİNE TEKNİK ÖĞRETMENİYİM.HALEN DEVAM ETMEKTEYİM. ANKARA OSTİM VE İVEDİKTE ÇEŞİTLİ FİRMALARA PROJE ÇİZİM,AR-GE ÇALIŞMALARINDA VE ÖZEL DERS KONUSUNDA YARDIMCI OLDUM. PROJE VEYA MODELLERİNİZİ SOLİDWORKS,SOLİDCAM,UNİGRAPHİCHS,CATİA VE AUTOCAD GİBİ PROGRAMLARDA YAPABİLİRİM. CNC TEZGAHLARDAKİ İMALATLARINIZ İÇİN CAM PROGRAMLARIYLA TEZGAH POSTLARI OLUŞTURULUR. PROTOTİP FİKİRLERİNİZİ VEYA ÜRETMEK İSTEDİĞİNİZ ÜRÜNLERİNİZİ 3D OLARAK HAZIRLAYABİLİRİM. DÜRÜST,TECRÜBELİ VE G
Abdulkadir H.

Abdulkadir H.

Uzun bir süreden beri 3d üzerine çalışmalarımı fotoğrafçılık ile ilgili bilgilerimi kullanarak sürdürmekteyim. İç mekan modelleme ve görselleştirme üzerine sonuçlandırmış olduğum bir çok iş mevcuttur. Uygun fiyat ve hızlı teslimat ile projelerinizi en iyi şekilde size teslim edebilirim.
Özgür Bulut  G.

Özgür Bulut G.

Kaliteli ve yenilikçi , fütüristik görselleştirme , render ve mekan tasarımları hizmeti vermekteyim.
Mert K.

Mert K.

Güvenilir ve kusursuz tasarımlarımızla sizlere sonsuz hizmet veriyoruz. 3D çizimleriniz için bize ulaşın.
Esra Ş.

Esra Ş.

İsteklerinizi anlayabilen, hem teknik hem tasarım hem de uygulama olarak tecrübeli bir tasarımcıyla çalışmak istermisiniz?
Hiperaktif M.

Hiperaktif M.

3d modelleme ve teknik çizim, İç mekan görselleştirme, Dış mekan görselleştirme, Endrüstriyel Tasarım, Ürün modelleme, Özel Web Site Tasarımı, Kurumsal Web Site Tasarımı, Medya Danışmanlığı ve Tanıtım filmi alanlarinda, görsel iletişimi en iyi şekilde kullanarak, müşterilerimizin tanıtımlarını en iyi şekilde yapmaktayız.
Tuba B.

Tuba B.

Evli iki çocuk annesi olmakla birlikte eğitimine çocuklu olarak devam etmiş Erzincan binali yıldırım üniversitesi Meslk yüksek okulu iç mekan tasarım bölümünü başarıyla tamamlamış bulunmaktayım.3ds max,fotoshop cs4 ,SKETCHUP,Vray programlarına hakimim.teknik çizim programlarının son trendi LUMİON programı üzerinde kendimi geliştirmekteyim.İç mekan ,dış mekan ve diğer proje çizimlerinizde son teknolojiden yana, yenilikçi ,gerçeğiyle birebir render alınmış ,şık ve prestijli proje sunumlarınızda T
Salih Orçun G.

Salih Orçun G.

5 yıldır 3d modelleme üzerine çalışmaktayım. Yaptığım projeler ağırlık olarak iç mekan üzerine, çalışmalarımda istenilen fikirleri birebir yansıtabilmeye çok önem veriyorum. Ayrıca 3ds max programının sağladığı render kalitesi ile fotogerçekçiliğe en yakın sonuçlar çıkarabiliyorum. www.salihorcun-gursel.squarespace.com adresinden kendi çalışmalarımın bulunduğu portfolyoya ulaşabilirsiniz.
Base Mimarlık Ve Mühendislik

Base Mimarlık Ve Mühendislik

Mimari ve İç mimari tasarım, 3d görselleştirme, mağaza tasarımı konularında mimari çalışmalar yapmaktayız. Statik anlamda hem çelik konusunda hemde betonarme konusunda hizmet vermekteyiz.
Erdem Y.

Erdem Y.

Makine Mühendisi (İstanbul Teknik,2013) ve Makine Teknikeri (İstanbul Aydın, 2015) abi kardeşiz. Makine tasarımı, imalat resimlerinin oluşturulması, sac siparişleri vs işlerde tecrübe sahibiyiz. Solidworks ve autocad programlarında isteğiniz doğrultusunda çalışma yapabiliriz.
BATUHAN Y.

BATUHAN Y.

Merhabalar, Ben Batuhan YAKICI. 3D Mimari modelleme ve animasyon yapıyorum.Kalite detaylarda saklıdır ve arabalar, insanlar, ağaçlar gibi nesneler daha gerçekçi durursa projeniz çok daha kaliteli gözükebilir. Sektörde en iyisi olmak ve bir öğrenciyken iyi işlere imza atmak için sizinle çalışmaya ihtiyacım var.
Erdoğan  Y.

Erdoğan Y.

İÇ MİMARIM. BİNA DIŞ CEPHE VE İÇ MEKAN TASARIMI KOLUARINDA HİZMET VERİYORUM. ÇALIŞMA ŞEKLİMDEN SİZDE KEYİF ALACAKSINIZ.
Eşref U.

Eşref U.

Eşref Ustaoğlu (Tasarımcı & CG Artist) 1977 de İstanbul’da doğdu Maltepe Üniversitesi Mobilya Tasarım ve Üretimi bölümünden mezun oldu. Ardından Anadolu üniversitesi İşletme ve Yönetim bölümünü tamamladı. İnşaat, Mimarlık, İç mimarlık, Seramik, Dekorasyon, Ahşap işleri, Metal işleri, Aydınlatma gibi sektörlerde pek çok işletmede Tasarımcı, Yönetici, Ürün müdürlüğü gibi pozisyonlarda görev aldı. Yine bu kapsamda bir çok işletmeye danışmanlık hizmeti sağladı. İstanbul da kurmuş olduğu Merus
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Ömür Soyer
3D Teknik Çizim   25/10/2018

Arkadaş işini titizlikle takip ediyor ve insan ilişkileri de iyi. Fiyat konusunda ise elinden gelen yardımı yapıyor. Yeter ki siz emeğine saygısızlık etmeyin. Yolu açık olsun

         
berkay küçükarslan
3D Teknik Çizim   28/07/2018

İşi hızlı ve zamanında teslim aldık. İşimize yarayan farklı fikirkeri de olan yaratıcı bir tasarımcı kendisi. Çok memnun kaldık.

         
Ümmühan Duğan
3D Teknik Çizim   14/06/2018

Ufuk yiğit istediğim projeyi çok kısa zamanda bir günde tamamladı çok beğendim iletişimi çok iyi çok başarılı sürekli iletişimi sağlayarak projemi istediğim gibi yaptı herkese tavsiye ediyorum Başarılar diliyorum

         
3D Teknik Çizim   28/03/2018

Cenker bey konut projemizin iç mekan ve dış cephe tasarımlarına ait çalışmalar gerçekleştirdi. Hızlı ve kaliteli çözümüyle kendisinden fazlasıyla memnun kaldık. Bundan sonraki tüm işlerimizde kendisiyle çalışmaktan büyük bir zevk duyacağız.

         
Ercan Zirek
3D Teknik Çizim   25/02/2018

Nazik ve beyefendi kişiliği ile 3D çizim işimi plastik enjeksiyon kalıba uygun çizdi. Kendi iş tecrübelerini de benim projeme artı değer olarak katarak çeşitli düzenlemeler de yaptı. İşin tamamı mükemmel oldu. Kendisine çok teşekkür ederim. Bir sonraki projemde de kendisiyle çalışacağım.

         
Hakan Karaca
3D Teknik Çizim   24/01/2018

Sadullah Bey e Modelimizi istediğimiz şekilde zamanında yapıp teslim ettiği için teşekkür ederim 🙏 Ayrıca Armut.com a da minnettar kaldık.

         
3D Teknik Çizim   15/12/2017

Erhan Bey çok titiz, donanımlı ,yaratıcı ,samimi ve işinde çok yetkin bir tasarımcı kendisine müteşekkirim.Kaliteli görsel ve başarı için tek adres..Nice çalışmalarda çalışmak dileğimle...Teşekkürler Erhan Şahin.

         
3D Teknik Çizim   25/09/2017

Çok pratik, tam zamanında buluşma yerine geldi. Söylenen herşeyi de yaptı. Kendisinden memnunum teşekkür ederim.

3D Teknik Çizim hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz