En İyi 10 Ankara 3D Teknik Çizim Modelleme Tasarım - Armut

En İyi 10 Ankara 3D Teknik Çizim Modelleme Tasarım

4 3D Teknik Çizim Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Ankara bölgesinde 637 3D Teknik Çizim Uzmanı teklif vermeye hazır.

4 TEKLİF AL
Onur Taş

Onur Taş

3D Teknik Çizim Modelleme Tasarım · Yenimahalle, Ankara
Dünya da ve Türkiye de önde gelen, büyük ölçekli projeler gerçekleştiren uluslararası özel bir şirkette görev almaktayım. Okulumu birincilikle bitirdim. Kurumsal ve bireysel müşterilerime modelleme, animasyon, iç mimari ve mimari çizimler ile birlikte anahtar teslim proje uygulamaları hizmeti vermekteyim. İstenildiği takdirde hem akademik olarak hem de yaptığım işlere dair özel olarak referans verebilirim. İşleriniz büyük bir özveri ile yapılır.
Ali Çolak

Ali Çolak

3D Teknik Çizim Modelleme Tasarım · Etimesgut, Ankara
Tasarım ve Konstruksiyon Öğretmenliği ve Makina mühendisliği bölümlerini tamamladım. Savunma Sanayisinde Faaliyet gösteren bir firmada Kalıp Aparat Fikstür Şablon tasarımı yapmaktayım. Pozisyonerler, Robot hücre kurulumları, Kaynaklı imalat kalıpları, talaşlı imalat kalıpları, kauçuk kalıpları Otomasyon işleri yapmaktayım. Catia, anysys, solidcam programlarını kullanmaktayım.
Teknik Cadcam

Teknik Cadcam

3D Teknik Çizim Modelleme Tasarım · Yenimahalle, Ankara
20 YILLIK MAKİNE TEKNİK ÖĞRETMENİYİM.HALEN DEVAM ETMEKTEYİM. ANKARA OSTİM VE İVEDİKTE ÇEŞİTLİ FİRMALARA PROJE ÇİZİM,AR-GE ÇALIŞMALARINDA VE ÖZEL DERS KONUSUNDA YARDIMCI OLDUM. PROJE VEYA MODELLERİNİZİ SOLİDWORKS,SOLİDCAM,UNİGRAPHİCHS,CATİA VE AUTOCAD GİBİ PROGRAMLARDA YAPABİLİRİM. CNC TEZGAHLARDAKİ İMALATLARINIZ İÇİN CAM PROGRAMLARIYLA TEZGAH POSTLARI OLUŞTURULUR. PROTOTİP FİKİRLERİNİZİ VEYA ÜRETMEK İSTEDİĞİNİZ ÜRÜNLERİNİZİ 3D OLARAK HAZIRLAYABİLİRİM. DÜRÜST,TECRÜBELİ VE G
Turgay Akbaş

Turgay Akbaş

3D Teknik Çizim Modelleme Tasarım · Çankaya, Ankara
10 yılllık eğitim tecrübesine. 10 yılın üzerinde iş tecrübesine sahibim. Vinç sektöründen, Savunma sanayisine, birçok farklı projelerde Tasarım, modelleme ve teknik resim konularında çalıştım ve çalışmaktayım. Yapılacak iş konusunda ne kadar fazla bilgi alırsam o kadar isteğe uygun sonuç elde edilebilir. işlerimde Kullandığım 2D - 3D programları: AutoCAD, SolidWORKS, Autodesk INVENTOR, CATIA V5 - V6
Hiperaktif Medya

Hiperaktif Medya

3D Teknik Çizim Modelleme Tasarım · Çankaya, Ankara
3d modelleme ve teknik çizim, İç mekan görselleştirme, Dış mekan görselleştirme, Endrüstriyel Tasarım, Ürün modelleme, Özel Web Site Tasarımı, Kurumsal Web Site Tasarımı, Medya Danışmanlığı ve Tanıtım filmi alanlarinda, görsel iletişimi en iyi şekilde kullanarak, müşterilerimizin tanıtımlarını en iyi şekilde yaparken onların yanında olmaktayız.
Mustafa Ecer

Mustafa Ecer

3D Teknik Çizim Modelleme Tasarım · Çankaya, Ankara
Mimari Endüstriye yada prodüksiyon alanında 3d modelleme ve animasyon hizmeti vermekteyiz 6 yıldır bu işin içinde işimizi hiç bıkmadan severek ve isteyerek yapıyoruz. Tecrübe kalite ve hızlı hizmet anlayışı ile sizlerle tanışmak ve çalışmak isteriz.
Salih Şahin Mimarlık

Salih Şahin Mimarlık

3D Teknik Çizim Modelleme Tasarım · Keçiören, Ankara
Salih şahin mimarlık olarak, İnsan yaşamının bir parçası olan tasarımı , profesyonel ekiplerle günümüz yeniliklerini de kullanıp en kreatif sunumlar ile sizlere sunmaktayız. Mimari, İç mimari tasarım, proje ve uygulama alanlarında faaliyet gösteren şirketimiz sizlerin ihtiyaçları doğrultusunda çalışmaktadır. Önceliğiniz tasarım olsun.
Elif Kübra Yılmaz

Elif Kübra Yılmaz

3D Teknik Çizim Modelleme Tasarım · Yenimahalle, Ankara
Gazi üniversitesi tasarım öğrencisiyim Solidworks programına hakimim ileri düzeyde olmasa da Autocad biliyorum makine parçası 3d modelleme tasarım işlerinizde yardımcı olurum.
Esra Şirin

Esra Şirin

3D Teknik Çizim Modelleme Tasarım · Çankaya, Ankara
İsteklerinizi anlayabilen, hem teknik hem tasarım hem de uygulama olarak tecrübeli bir tasarımcıyla çalışmak istermisiniz?
Çağrı Yeni

Çağrı Yeni

3D Teknik Çizim Modelleme Tasarım · Çankaya, Ankara
Proje Tasarımı & 3d Proje Modelleme Proje Modelleme, Dış Mekan Tasarımı, İç Mekan Tasarımı, Konut Projeleri 3 Boyutlu Modelleme, 3D Ürün Modelleme, Mimari Görselleştirme Revit, AutoCad, Photoshop tasarım teknolojileri ile projelerinizin gerçeğe yakın görüntü kalitesi ile modellenmesi yapıyoruz.Anlaşıması kolay ve daha gerçeğe yakın kaliteli sunumlar yapabilmenizi amaçlıyoruz Konut projeleriniz, projelendirme aşamasındayken, bitmiş görselleri ile pazarlama ve satış için müşterilerinize
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
3D Teknik Çizim   17/01/2018

Koray Bey ile randevulaştığımız zaman ve yerde yüzyüze görüştük. işi anlattım fiyat pazarlığında anlaştık söylediği zamanda ve şekilde eksiksiz olarak çizimleri tarafıma teslim etti kendisinden çok memnun kaldım Buna benzer tüm işler konusunda herkese tavsiye ederim

         
Ömer Faruk İnbil
3D Teknik Çizim   10/01/2018

Ahmet hocam beklentimin çok çok üstünde hizmet verdi. Daha sonra bir ihtiyacım olursa yine kendisinden hizmet alacağım. Çok memnun kaldım ve çevremdeki herkese öneriyorum

         
Selen Melisa Kayaoğlu
3D Teknik Çizim   24/12/2017

Beklediğimden de iyi iş çıkardı. Zamanında ve sorunsuz teslim aldım. Hiç düşünmeden tekrar çalışabileceğim bir tasarımcı.

         
3D Teknik Çizim   23/12/2017

İşini seven müşteri odaklı prensipli bir kişi işinizi gönül rahatlığıyla ona teslim edebilirsiniz

         
Cem Fahri
3D Teknik Çizim   05/12/2017

Taha bey gayet uyumlu çalıştı bizimle yaptığı işin kalitesinden de çok memnun kaldık. İletişim kurması kolay biri işi de zamanında teslim etti.

3D Teknik Çizim hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz