En İyi 10 Çanakkale Tadilat Dekorasyon - Armut

En İyi 10 Çanakkale Tadilat Dekorasyon

5 Tadilat Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Çanakkale bölgesinde 22 Tadilat Firması teklif vermeye hazır.

5 TEKLİF AL
Patan Mühendislik-mimarlık-dekorasyon

Patan Mühendislik-mimarlık-dekorasyon

Tadilat Dekorasyon · Çanakkale, Çanakkale
Merhaba; Ben Peyzaj Mimarı Faruk ÖNER, Çanakkale On Sekiz Mart Üniversitesi Peyzaj Mimarlığı Programından 2016 yılında mezun oldum.Yaklaşık iki senelik inşaat sektöründe aktif olarak şantiye ve ofiste çalışmalarını sürdürmekteyim. Selçuk Üniversitesi Makine Mühendisliği Programından mezun arkadaşım Zeki Yahya PATAN ile birlikte şirketimizi kurarak Şirketimiz bünyesinde Mühendislik ve Mimarlık faaliyetlerimizi sürdürmekteyiz. Faaliyet alanlarımız ; - Bina Projelendirme Hİzmetleri (Mimari-St
Cüneyt Canbaz

Cüneyt Canbaz

Tadilat Dekorasyon · Gelibolu, Çanakkale
Müşteri memnuniyetini ilkemiz bilip, ev, iş yeri ve yaşam alanlarınızı zanaat eserlerine dönüştürmek idolojimizdir. İsmimiz gibi simetrik yapılarla hizmetinizdeyiz. Simetri yapı.
Nursaid Dekorasyon

Nursaid Dekorasyon

Tadilat Dekorasyon · Ayvacık, Çanakkale
MERHABA.nursaid dekorasyon. TÜRKİYE`nin bir çok ilinde en önemli projelerinde görev almiş kendini kanıtlamış. kaliteli.kalifiye elemanlarla şimdi vanve ilçeleri başta olmak üzere komşu il ilçelerine dekorasyonda yep yeni anlayışlar getirmek için .kurulmuştur.amacımızbüyük il`lerdeki mimari düzeyde yapılan işçilik çalışmalarını kendi bölgemizde uygulamak .gerek firmalar gerek şahısı kerkese ve herkesıme aynı kalitede malzeme işçilik garantisiyle çalışmaktayız. hedefimiz müşteri memnuniyeti. si
Çanakkale Revizyon

Çanakkale Revizyon

Tadilat Dekorasyon · Çanakkale, Çanakkale
Bizden teklif almadan geçmeyin öncelikle bizim işimiz hizmet vermek ve kalitedir.herkes gibi biz işimizi bitirdik birdaha gelemem yok her daim hizmetiniz vardır.Bizim için müşteri memnuyeti önemlidir.
Erdem Kocabaş

Erdem Kocabaş

Tadilat Dekorasyon · Çanakkale, Çanakkale
Umut yapı dekarasyon firmamızla Çanakkale ve çevresinde temiz titiz uygun fiyatlı iş anlayışıyla hizmet vermekteyiz,Düşüncemiz bizi tercih ettiniz diye cezalandırmak yerine mükafatlandırmaktır
Emin Qabankandi

Emin Qabankandi

Tadilat Dekorasyon · Çanakkale, Çanakkale
Tarz, Zevk, ve Hayalleriniz, Bütçeniz ve teknik Çözüm ile ortak noktayı bulmak Kolay değil. gerçekleştirmesi bizim işimiz. Tadilat A den Z ye profesyonel ve kibar ustalarla yapılmaktadır. Alın Terinizi heba etmeyeceğimizi Garanti Ederiz.
Umutay Akın

Umutay Akın

Tadilat Dekorasyon · Çanakkale, Çanakkale
5 yılık tecrubemiz var yaptığımız işler yapacağımız işlerin teminatıdır ünv hastahane daire vb yerde iş yaptık
Nkm İnşaat Taahhüt Ticaret San. Ltd. Şti

Nkm İnşaat Taahhüt Ticaret San. Ltd. Şti

Tadilat Dekorasyon · Çanakkale, Çanakkale
Uzun yıllar kamu sektöründe öncü bir firma profili çizerek ülke genelinde birçok resmi projeyi başarıyla tamamlayan firmamız tecrübe ve birikimini özel sektöre taşıyarak özellikle Çanakkale bölgesinde vizyon projeler geliştirerek sektörde önemli rol almaya devam etmektedir. Gücünü teknik kadrosundan ve deneyiminden alan firmamız faaliyet alanlarına 2005 yılında proje ve müşavirlik, 2010 yılında ise ekspertiz ve değerleme hizmetlerini ekleyerek müşteri odaklı büyümesine devam etmektedir. Sah
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Zühal Egemen
Tadilat   19/01/2018

Söz verdiği saatte gelip, profesyonel bir şekilde işini yapan, çözüm üreten güleryüzlü Mirza Beyi kesinlikle tavsiye ederim. Gayet başarılı bir iş çıkardı. Teşekkürler.

         
Herman Tunç
Tadilat   22/11/2017

Bartu bey sağolsun çok ilgilendi, işçilik de hızlı ve kaliteliydi. Teşekkürler yeniden..

         
Songul Yılmaz
Tadilat   13/11/2017

Öncellikle mirza beyin emegine sağlık, beklentimizin üzerinde iş kalitesi güvenilir, işini bilen bir usta. Sadece istediğimizi anlattık, fazlasıyla kendi evi gibi eksikleri tamamladi. Guler yuzu ve sayginligi icin sonsuz teşekkürler.

         
Turan Sevim
Tadilat   02/11/2017

Genel olarak aldığım hizmetten memnun kaldım, birkaç ufak tefek sorunla karşılaştık onları da Nuri Bey çözdü. Nuri Beyden hizmet almak isteyen arkadaşlara tavsiye ederim.

         
HALİME SAPMAZ
Tadilat   19/09/2017

İŞİNDE USTA DÜRÜST VE ÇALIŞKAN YARDIMCI OLMAYA ÖZEN GÖSTEREN BAŞKA PROBLEMLERDE YARDIM EDEN BİR EKİP. MEMNUN KALDIM.

İlçe İlçe Tadilat
Tadilat hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz