Ayşegül Özbey Web Tasarım ve Programlama Didim Armut'ta #17854

Ayşegül Özbey

Web Tasarım ve Programlama · 5 yıldır üye
Aydın Didim
Fiyat Teklifi Al >

müşterilerinin yorumları

Yorumları görmek için teklif alın.

güvenlik kontrolleri

Geçerli Cep Telefonu

kuruluş / işe başlama yılı

2004
Ziyaretçilerimize Altınkum, Didim ve Akbük bölgesinde, firmalarla hızlı iletişim kurmak için bir köprü oluşturmaktadır. Site üzerinden farklı kategori ve iş kolları içerisinde, ve yine yüzlerce firmanın bilgilerine ulaşabilir, iletişim kurabilirsiniz. Özellikle bölgeye yabancı olan kişiler için aradıkları yeri kolay bulabilmelerini sağlamakla beraber, bölgedeki yaşayanlarında ulaşabileceği ve bilmediği birçok firmanın olabileceğini belirtmek gerek.

Turizm Rehberi olarak da öne çıkan site, tatilcilerin bölgede gezebileceği, görebileceği yerler hakkında bilgiler vermektedir. Ayrıca Didim’de satılık yazlık ev,daire,arsa,dükkan,iş merkezi gibi yatırım yapmak isteyen kişiler için de Didim Emlak Firmaları yer almaktadır.

Bölgede gezerken ‘ Nerede ne yemeliyim? ‘ diye kendinize sorabilirsiniz. Bunun için de sitemizde yer alan Restaurantlar kısmından bütün firmalara ulaşabilir ve bilgi alabilirsiniz. Bölgede ihtiyaç duyulan Didimde Otel,tatilköyü,cafe bar,doktor,eczane gibi birçok konuda da sitemiz ziyaretçilerimize yardımcı oluyor. Siz de eğer Didim yarımadasında firma sahibi iseniz firmanızı ücretsiz sitemize ekleyebilirisiniz.

Aydın Didim görülmesi gereken, yaşanılası bir yer olduğu için sizide birgün Didim-Altınkum a bekliyoruz, web sayfamız üzerinden yardımcı olmaktan mutluluk duyarız.
Teklif al >
4 Web Tasarım Programlama Fiyat Teklifi Al.