Balonpark Organizasyon Doğum Günü Organizasyonu Konyaaltı Armut'ta #50020

Balonpark Organizasyon

Doğum Günü Organizasyonu · 3 yıldır üye
Antalya Konyaaltı
Fiyat Teklifi Al >

müşterilerinin yorumları

Yorumları görmek için teklif alın.

güvenlik kontrolleri

Geçerli Cep Telefonu
Geçerli Email Address
Geçerli Kredi kartı

kuruluş / işe başlama yılı

2009
3 katlı çocuk eğlence parkımız BalonPark’ta çocuklarınızla birlikte eğlenebilmenizin yanında sadece çocuğunuzun değil tüm sevdiklerinizin doğum günlerini de BalonPark’ta kutlayabilir unutamayacağı bir doğum günü yaşatabilirsiniz.

Doğum günü partileri, çocuklar için özel tasarlanmış çocuk diskosunda yapılmakta ve doğum günü çocukları parti süresince tüm katlarda ki BalonPark’larda çılgınlarca eğlenebilmektedirler. Aynı zamanda ailelerin eğlenmesi için de oyun havası, halay türkçe pop, yabancı pop vs. çalınarak sizin de en az çocuklar kadar eğlenmeniz sağlanır. Kendiniz de istediğiniz müzikleri getirebilirsiniz.

Doğum günü partisi için birçok paket seçeneğimiz yer almaktadır. Aşağıdaki paketlerden hangisini seçerseniz seçin ekstradan getireceğiniz börek, hamur işi vs.lerin tümü tarafımızca servis edilmektedir. Tabak,çatal vs. hiçbirşey getirmenize gerek yoktur. Tek yapmanız gereken paketinizi seçmek ve ekstradan servis edilmesini istediğiniz gıdaları bize teslim etmek… Tüm paketlerimizde doğum günü davetiyeleri ücretsiz verilmektedir.

Paketlerimiz kişi sayısına bağlıdır çocuk+yetişkin toplam sayıya göre değişmektedir. 10, 15, 20, 25, 30, 35, 40, 50, 60, 70, 80, 90, 100 kişilik paketlerdir. Paket sisteminde seçtiğiniz paketteki kişi sayısı gelmeme durumunda ücret iadesi olmadığı için düşündüğünüz sayının bir altındaki paketi almanız ve ekstra kişi gelmesi durumunda ekstra ödemeli sistem önerilir.

2 saat boyunca çocukların tüm katlardaki oyun ücreti paketlere dahildir. Alt katta yer alan doğum günü alanımız tamamen size ayrılır ve müşterilerimiz sizin olduğunuz kata alınmaz.Böylece sevdiklerinizle samimi bir ortam yaratmış olursunuz.
Teklif al >
4 Doğum Günü Organizasyon Fiyat Teklifi Al.