Cemsoy İlaçlama Hijyen Mühendislik Hizmetleri Haşere İlaçlama Kuşadası Armut'ta #26180

Cemsoy İlaçlama Hijyen Mühendislik Hizmetleri

Haşere İlaçlama · 5 yıldır üye
Aydın Kuşadası
Fiyat Teklifi Al >

müşterilerinin yorumları

Yorumları görmek için teklif alın.

güvenlik kontrolleri

Geçerli Cep Telefonu
Geçerli Email Address
Geçerli Kredi kartı

kuruluş / işe başlama yılı

2011
Biz Kimiz
Kuşadası’nda kurulan firmamız 30 yıllık tecrübesi ve profesyonel ekibiyle halk ve çevre sağlığına uygun ilaçlama hizmetleri vermektedir. Merkez şubesi Aydın’da bulunan Cemsoy, Kuşadası şubesiyle de ilaçlamanın sağlıklı ve güvenilir markası olmaya devam etmektedir.

Cemsoy, “Biyosidal Ürün Uygulama İzni” belgesi ile Sağlık Bakanlığı tarafından yetkilendirilmiş lisanslı bir pest kontrol firmasıdır. Yapılan ilaçlama uygulamalarında kullanılacak ilaçlar, bünyemizdeki konusunda uzman mühendislerimiz gözetiminde hazırlanmakta; halk sağlığına risk oluşturacak faktörler bünyemizdeki hemşiremiz tarafından kontrol altına alınmaktadır. Yapılan ilaçlama uygulamaları alanında uzman ilaçlama ekibimiz tarafından HACCP İlkelerine uygun olarak yapılmakta, yapılan işlemler HACCP “İzlenilebilirlik” ilkesi gereğince belgelendirilmektedir.

Yaşam alanlarımızın temizliği ve sağlığımız için ilaçlama uygulamaları büyük önem taşımaktadır. Bunun yanında “Halk Sağlığı Alanında Haşerelere Karşı İlaçlama Usul ve Esasları” hakkındaki yönetmelik hükümlerine göre otel, restoran, pastane, fabrika, üretim yerleri, hastane, okul, iş yeri gibi; halkın yediği, içtiği, spor yaptığı fiziki mekanlar ve çevrelerin ilaçlanması ZORUNLUDUR.Haşere ve kemirgenlere karşı düzenli ilaçlama yapılması, çoğalmalarını tamamen durdurmak için büyük önem taşımaktadır. Özellikle gıda üretim yerleri ve gıda satış yerlerinde gerekli hijyen koşullarını sağlamak ve steril bir işletmeye sahip olmak için periyodik ilaçlama gerekmektedir.
Teklif al >
4 Haşere İlaçlama Fiyat Teklifi Al.