Duygu Analiz Aile Danışmanı Bakırköy Armut'ta #140761

Duygu Analiz

Aile Danışmanı · 3 yıldır üye
İstanbul Bakırköy
Fiyat Teklifi Al >

müşterilerinin yorumları

Yorumları görmek için teklif alın.

güvenlik kontrolleri

Geçerli Cep Telefonu
Geçerli Email Address
Geçerli Kredi kartı

kuruluş / işe başlama yılı

2008
Nur Meriç; Psikoloji, Aile Danışmanlığı, Sosyoloji ve Davranış Bilimleri eğitimleri ile birlikte, dünyaca tanınmış kişisel gelişim Uzmanlarından, Psikologlardan ve Psikiyatristlerden çeşitli kuramlar üzerine eğitim almıştır.
Eğitim alanlarından bazıları; Aile Danışmanlığı, Gottman Çift Terapisi, Logo Anlam Terapi, Transaksiyonel Analiz, Bilişsel Davranışçı Terapi, Şema Terapi, Cinsel Terapi, Nefes Terapisi, Hipnoz , Organizasyon Psikolojisi, Gelişimsel Transaksiyonel Analiz eğitimleri, NLP ve Koçluk eğitimleri, EFT ( Duygusal Özgürleşme Teknikleri ),v.b.
Nur Meriç, kendi kurumu olan Duygu Analiz Psikolojik Gelişim ve Aile Danışmanı bünyesinde danışmanlık hizmeti sunmaktadır. Bireysel (Çocuk, Ergen, Yetişkin, Grup) Terapileri, Çift Ve Aile Danışmanlığı, Önleyici, Geliştirici, Onarıcı Çift Ve Aile Terapisi Workshopları, Bireysel Eğitimler alanında verdiği hizmetlerin yanında; kurumsal şirket eğitimleri, kurumsal danışmanlık, koçluk gibi birçok alanda aktif olarak rol almaktadır. Aynı zamanda Uluslararası NLP Birliği (INLPTA) üyesi, eğitmeni, uygulayıcısı ve danışmanıdır. Uluslararası geçerli eğitim sertifikaları verme yetkisine de sahiptir. Logoterapi İsrail Viktor Frankl Enstitüsü üyesi, Transaksiyonel Analiz,
ve Panik Atak Dostları (Pandost) Derneklerinde çalışmalar yapmaktadır.
Televizyon programları, gazete ve dergilerde çıkan yazıları ile de kitlelerin kendi gelişimlerine katkıda bulunmaktadır.
Aynı zamanda “Dönüşüm Yolu” kitabının yazarıdır.
Daha detaylı bilgi için; www.nurmeric.com
Teklif al >
4 Aile Danışmanı Fiyat Teklifi Al.