Hakan Keleş

Arama Motoru Optimizasyonu SEO Hizmeti · 5 yıldır üye
İstanbul Şişli
Fiyat Teklifi Al >

müşterilerinin yorumları

Yorumları görmek için teklif alın.

güvenlik kontrolleri

Geçerli Cep Telefonu

kuruluş / işe başlama yılı

2010
Web Sitenizi 5000 TL ye 4 ayda arama motorların da Sektörünüzdeki Tüm anahtar kelimelerde 1 Sayfaya Çıkartıyoruz.

Dolancırıcılık yok,Sahtekarlık yok Tamamen Tecrübeli Personellerimiz tarafından Siteleriniz 4 Ay boyunca Yoğun bir şekilde doğru çalışmayı yaparak Sizi sektörünüzde lider yapıyoruz.

EVET YANLIŞ DUYMADINIZ 4 AYDA SEKTÖRÜNÜZDE BELİRLEDİĞİiNİZ TÜM ANAHTAR KELİMELERDE WEB SİTENİZİ 1 SAYFAYA GETİRİYORUZ

SİZİ DÜNYANIN EN BÜYÜK ARAMA MOTORUNDA SEKTÖRÜNÜZDE ZİRVEYE TAŞIYORUZ.

Nasıl mı Yapıyoruz ?

Kısaca anlatalım.

1 : Öncelikle Sitenizi Sizin beğeninize göre çizip Adobe PhotoShop ta Tasarlıyoruz. Siz Hayal ediyorsunuz Biz Çiziyoruz.

2: Çizmiş olduğumuz Grafik Tasarımınızı En güncel Şekilde CSS ye döküyoruz. Böylelikle Google’da İlk adımızı atmış oluyoruz.

3: Yapmış olduğumuz Web sitesine Bizden talep ettiğiniz özelliklere göre Yönetim Paneli kodluyoruz. Örneğin Resim ekleme,Yazı ekleme,Sipariş Ver Formu,Teklif İste Formu, Online Canlı Destek,Gelen Mesajları görebilme Kısacası Tasarımcıdan Tamamen Bağımsız olarak ilerde Herşeyi Kendiniz yapabileceğiniz Bir alt yapı inşa ediyoruz.

4:Web sitemizin yapım aşamasının tamamlanmasından sonra Sıra geldi Tüm arama motorlarına Sitenizi kaydetmeye ; Web sitenizi Türkiyenin ve dünyanın en çok tercih edilen arama motorlarına kaydediyoruz.

5 : Daha Sonra Türkiyede ki Tüm yerli Forumlarda Kısa ve tanıtıcı Firma profilinizi Yayınlıyoruz. Ortalama 150 Popüler Faydalı forumlarda Tamamen Özgün Bir Tanıtıcı Yazınızı Sitenize Link vererek Doğru şekilde tanıtıyoruz. Böylelikle Birileri sizi Google’da Aradığında Tertemiz Bir Profil ile karşılayacaksınız.

6:Her gün Sitenize 5 Adet Hiçbir yerde olmayan Kesinlikle Kopya olmayan Belirlediğimiz kelimelerin içerdiği makale yazıyoruz. Ve bu makaleyi PR Değerleri Yüksek siteler de de belirlediğimiz anahtar kelimelerde sitenizin linkini vererek yayınlıyoruz.

7: Web sitenizi 4 ay boyunca sürekli belirlediğimiz anahtar kelimelerde güncel tutuyoruz. Her sayfanız
Teklif al >
4 SEO Fiyat Teklifi Al.