Havuc Medya Bilişim Ve Produksiyon

iPhone Uygulama Geliştirme · 6 yıldır üye
İstanbul Şişli
Fiyat Teklifi Al >

müşterilerinin yorumları

Yorumları görmek için teklif alın.

güvenlik kontrolleri

Geçerli Cep Telefonu
Geçerli Kredi kartı
Havuç Medya Neler Yapar?

Havuç Medya internet çağının getirdiği inovatif ve interaktif çözümleri size ulaştırıyor. Havuç Medya olarak prodüksiyon, web yazılım ve programlama, mobil uygulamalar sosyal medya danışmanlığı ve seo alanlarında hizmet vermekteyiz.

Prodüksiyon

Kurumsal bazda isteklerinizi yerine getirmek için kaliteli bir hizmet anlayışına sahibiz. Bu anlamda tanıtım filmi, ürün katalog çekimi, reklam çekimi ve sanal tur çekimi gibi alanlarda hizmet vermekteyiz.

Web Yazılım ve Programlama

Her biri alanında uzman ve yaratıcı ekibimizle sizin isteklerinize uygun kaliteli ürünler ortaya koyuyoruz. Hızı ve kaliteyi aynı anda sunabilmek modern dünyanın gereği. Bizler de bunu bilerek müşterilerimize en iyisini sunuyoruz.

Sosyal Medya Danışmanlığı

Sosyal medya artık hayatımızın her alanında yer alıyor. Devlet adamları bile artık bu mecrayı aktif olarak kullanıyorlar. Son beş yıldır şirketler için de vazgeçilmez bir hale geldi. Kurumsal kimlik denilince sosyal medya ilk sıralarda akla geliyor. Sosyal medya yönetimi ise ayrı bir uzmanlık gerektiriyor. Tam bu esnada da Havuç Medya olarak biz devreye giriyoruz. Size bu anlamda bilinmeyen bu dünyada rehberlik ediyoruz. Firmanızı herkesle buluşturuyoruz. Sizin halka açılan yüzünüzü etkin bir şekilde kullanıyoruz. Havuç Medya sosyal medya danışmanlığı ile sizi tüm dünya ile buluşturacak.
Teklif al >
5 iPhone Uygulama Fiyat Teklifi Al.