Oğuz Akyıldız Yaşam Koçu Kadıköy Armut'ta #226442

Oğuz Akyıldız

Yaşam Koçu · 2 yıldır üye
İstanbul Kadıköy
Fiyat Teklifi Al >

müşterilerinin yorumları

Yorumları görmek için teklif alın.

güvenlik kontrolleri

Geçerli Kredi kartı

kuruluş / işe başlama yılı

2012
Yaşamı keyif ve huzur duygusu ile yaşayamadığımız her an, aslında zihnimizin geçmiş ya da gelecekle ilgili yarattığı bir hikaye iş başındadır. Hayatımızdaki geçmişten gelen şartlandırmaların ve ifade edilememiş duygu blokajlarının yarattığı olumsuz yükler ve geleceğin belirsizliğinin yarattığı endişe bazlı stres, çoğumuzun yaşamında istenmeyen kesintiler oluşturur. Bir anlamda geçmişin çözülmemiş duyguları zihnimizi karıştırarak bugünümüzü ve yarattığımız geleceği olumsuz etkiler, odaklı düşünmemizi ve adım atmamızı engeller.

Fakat yaşamda her şey çözümü ile beraber yaratılmıştır, önemli olan her an her konuya sağduyu ve ilahi zekamızı kullanarak yaklaşmaktır. Bunun da tek bir yolu vardır: odaklanmış düşünce gücümüzü yeniden hayatımıza katmak ve istediğimiz geleceği kurabilmek için bu gücü kullanmak.

Bu çerçevede geliştirilmiş koçluk teknikleri ve Transformal Nefes Terapisi, ihtiyacı olanlara büyük destek vererek özgüvenin yeniden inşasına yardımcı olmaktadır. Uygulayıcısı olduğum Transformal Nefes Terapisi biliçaltına odaklanarak rahatsızlık yaratan duygu temizliğini sağlayan, ICF Onaylı NLP bazlı Erickson Koçluğu ise kaynaklarımızın farkına vararak sonsuz olasılıklar okyanusundan bizler için en uygun olanlarını seçmemize ve bugünden geleceğe kolaylıkla adımlar atmamıza rehberlik eden son derece güçlü iki teknik.

Yaşam aslında sadece olumlu duygularla yaşanabilecek keyifli bir oyun sahası. Ama önce oyunun kurallarını ve hedeflerini -yeniden- ve derinden keşfetmek, içselleştirmek gerekiyor. Geçmişten sadece gerekli dersleri alarak uzlaşmak, ana odaklanıp özünüzü ve misyonunuzu yeniden hatırlayarak istediğiniz geleceği şimdi, şu an yaratmaya başlamak ister misiniz? İnanın yapabilirsiniz.

oğuzakyıldız.com.tr

Not: Koçunuzdan sahip olduğu koçluk sertifikasını ve ICF (International Coach Federation) onayı olup olmadığını mutlaka sorgulayınız.
Teklif al >
4 Yaşam Koçu Fiyat Teklifi Al.