Hakan Keleş Web Tasarım ve Programlama Şişli Armut'ta #57091

Hakan Keleş

Web Tasarım ve Programlama · 4 yıldır üye
İstanbul Şişli
Fiyat Teklifi Al >

müşterilerinin yorumları

Yorumları görmek için teklif alın.

güvenlik kontrolleri

Geçerli Cep Telefonu

kuruluş / işe başlama yılı

2010
Öncelikle Kendim hakkında Bilgi vermem gerekirse,

Adım Hakan KELEŞ İstanbul Teknik Üniversitesi (İTÜ) Bilgisayar Mühendisligi Bölümünü 2006 da Bitirerek İş hayatıma Elektronik Haberleşme Sektöründe başlamış bulunmaktayım.2 Yıl Güvenlik sistemleri alanında Özel Bir kuruluşta Proje Geliştirme Müdürü olarak çalıştım.

Daha Sonra 2006 -2010 Tarihleri arasında Bilge Adam Bilgi Teknolojileri Akademisi ( Yazılım Uzmanlığı) ve Kültür Üniversitesi (Grafik Tasarım) Bölümlerinden mezun olarak 2009 Yılında Web tasarım,Web Yazılım,Grafik tasarım alanında Kendi ofisimi açarak Bu işe başlamış bulunuyorum.

2009 Yılından Beri Perpa Ticaret Merkezinde faliyetlerime devam etmekteyim. Başlıca Faliyet vermiş olduğum alanlar aşağıdaki gibidir.

Web Tasarımı

Profesyonel Web Arayüz Tasarımı

Grafik tasarım

Web Yazılım : Php & Mysql Kodlama ve Hazır Sistemlere Entegrasyon.

Seo : Arama Motoru optimizasyonu

Profesyonel Flash veya Resim Logo Banner Tasarımı.

E-Ticaret Sitesi Tasarımı,Yazılım Düzenleme,Giydirme

Wordpress Kodlama, Arayüz Tasarım

Google Adwords Reklamları

Sosyal Medya Hizmetleri

Kurumsal Kimlik Çalışması

Kişiye Özel Yazılım,Grafik Web Arayüz Düzenlemeleri

Alanında 6 Yıllık bir tecrübeye sahibim. Bugüne dek 150’den fazla web sitesi, Grafik tasarım projesine imza atmış bulunuyorum.

Web tasarım alanında ilk olarak Perpa Ticaret Merkezinde esnaflarla başlamamız sebebi ile küçük çapta esnaf siteleri projeleri ile başladık. Daha sonra onlarca kurumsal kişiye özel Web siteleri tasarladım. Web tasarım konusunda 6 yıl boyunca bir çok sorun, talep, istek ve farklı önerilerle karşılaştığımız için bu alanda büyük deneyimler kazandık.

Kurumsal web sitesi tasarımı ve Web grafik Ara yüz tasarımı konusunda oldukça fazla bilgi deneyime sahip olduk. Bu nedenle 2014 Yılında hedeflerimiz Büyük Kurumsal Firmaların özel projelerini yürütmektir.
Teklif al >
4 Web Tasarım Programlama Fiyat Teklifi Al.