Osman Atakan Tekin

Jogging ve Çevre Gezisi Turları · 3 yıldır üye
İstanbul Üsküdar
Fiyat Teklifi Al >

müşterilerinin yorumları

Yorumları görmek için teklif alın.

güvenlik kontrolleri

Geçerli Cep Telefonu
Geçerli Email Address

kuruluş / işe başlama yılı

2010
Değerli Dostlar,

Türkiye’nin atletizmde ilk internet uygulayıcısı MaratonTürk olarak İstanbul da Avrupa ve Asya kıtaları arasında "Jogging ve Çevre Gezisi Turları" düzenleyip, tüm katılımcılarımıza hem spor yapma imkanı sunuyor ve hem de İstanbul’un değişik tarihi bölgelerini gezdirip, tanıtıyoruz.

Türkiye’nin ilk yarı maratonu olan “Mavi Haliç Yarı Maratonu 1986” kurucu direktörü, Dünya Maraton Birliği (AIMS) Türkiye Temsilcisi, eski atlet ve turizm rehberi Elk.Müh. Osman Atakan Tekin yönetiminde Türkiye de öncüyüz ve bizden başka böyle bir organizasyon yapan yok.

Dünyaca da tanınıyoruz. 2011-2015 yılları arasında 15 ülkeden 115 kişi bizimle birlikte hem jogging yaptılar ve hem de İstanbul u gezip, gördüler.

Organizasyonumuz kişilere olduğu kadar şirketlere de açıktır.

2011 yılında İsveç in dünyaca ünlü H&M firmasının 25 ülke temsilcisi şirket toplantısı için geldikleri İstanbul da Avrasya Jogging Turumuza katılıp, madalya ve sertifika da aldılar.

Sizler için de, spor yaptırmanın yanı sıra İstanbul’un değişik bölgelerini tanıtma amaçlı, böyle bir organizasyon düzenlemeyi ve katılımcılarımıza madalya ve sertifikalarını takdim etmeyi arzu ederiz.

"Dear Friends,
We as MaratonTürk, are organizing Walk-Jog & Sightseeing Tours between Europe and Asia (EurAsia) + Cruise in Istanbul. (This is not a marathon training tour). There is no such an organization in Türkiye. We are the pioneer. Take your running shoes and join our tours.
Teklif al >
4 Jogging ve Çevre Gezisi Turları Fiyat Teklifi Al.