Ova Medya Fotoğrafçılık

Dış Çekim Fotoğraf · 5 yıldır üye
Trabzon Akçaabat
Fiyat Teklifi Al >

müşterilerinin yorumları

Yorumları görmek için teklif alın.

güvenlik kontrolleri

Geçerli Email Address
Geçerli Kredi kartı

kuruluş / işe başlama yılı

2013
Tutulduğumuz her beyin fırtınasından özgün fikirler bulmadan, size özel tasarımlar yapmadan, hayalinizin fotoğrafını detaylı bir şekilde çekmeden çıkamıyoruz. Hiç bitmeyen hevesimizle aklınızdakileri bir araya getirip, en sade ama etkili haliyle sizlere sunuyoruz ve kısa zamanda ortaya çok zevkli şeyler çıkarıyoruz. Siz hiç bildiğiniz şeyleri ilk defa duymuşsunuz gibi hissettiniz mi? İşte bunun için bize katılın ve hikayenizi anlatın…

Özel günlerinize değer veriyor. Söz, nişan, düğün çekimlerini profesyonel stüdyoların yanı sıra, farklı bakış açılarıyla dış mekan fotoğrafçılığı konseptinde de başarıyla uygulayarak, sizlere sahip olabileceğiniz en kıymetli anıları fotoğraf olarak sunuyor. Yeni doğan bebeklerinizi unutmayarak, en özel hamilelik ve doğum fotoğraflarınızı çekiyor, birbirinden farklı ve yaratıcı albümlerle sizlerle paylaşıyor. Ova Medya Fotoğrafçılık ve Prodüksiyon, anılarınızı kalıcı keyiflere dönüştürüyor,sunuyor.

Ova Medya Fotoğrafçılık ve Prodüksiyon, her zaman var olan çalışma disiplini ile aileden olmaya ve değişen vizyon algılamaları karşısında sizlere en iyi hizmet sunmayı öncelikli hedefi olacaktır ve bu disiplini bozmadan devam edecektir.
Teklif al >
4 Dış Çekim Fotoğraf Fiyat Teklifi Al.