Şensoy Nakliyat Ltd Şti Evden Eve Nakliyat Sultanbeyli Armut'ta #16349

Şensoy Nakliyat Ltd Şti

Evden Eve Nakliyat · 5 yıldır üye
İstanbul Sultanbeyli
Fiyat Teklifi Al >

müşterilerinin yorumları

Yorumları görmek için teklif alın.

güvenlik kontrolleri

Geçerli Email Address
Geçerli Kredi kartı

kuruluş / işe başlama yılı

1985


Hakkımızda

Şensoy nakliyat firması 1985 yılında istanbulun üsküdar semtinde Hacı Osman Nuri Şensoy tarafından kuruld
Firmamızın kurulduğu senelerde sadece üsküdar bölgesinde hizmet vermekteydi çevresinde yavaş yavaş büyüdükten sonra bütün istanbula ismini duyuran Şensoy Nakliyat o dönemin gazete ilanlarıyla birlikte gelişimine devam etti.

1987 yılında filosunu geliştiren firmamız şehir içi şehirlerarası ev taşımada tüm türkiyeye hizmet vermeye başladı.
Bütün gelişmiş olan ülkeler gibi ülkemizinde inşaat sektöründe yükselişi ev taşımacılığını en üst seviyelere çıkarttı bunun için daha büyük düşünmek gerekti ülke genelinde şensoy nakliyat olarak şubeler açan firmamız ilerleme kaydetti.
Daha öncesinde ambajlama için kulanılan bateniye yerine avrupadan ithal kırmız hava naylonlu ambalajlama sitemini kurduk.
Tabi yenilikler bununla kalmadı ev ofis işyeri taşımacılığı içinde özel dizayn edilmiş çelik kapalıkasa içi mobilyalı evden eve araçları alındı.

Şuanda istanbulda 25 adet şubasiyle siz değerli müşterilerimizin hizmetinde olan firmamız yurt genelinde 40 şubeyle hizmet sunmaktedır.
Günümüzde nakliye için taleplerin çoğalması 1000 lerce insanı bu sektöre yönlendirdi sektörün bukadar rehabet görmesi nakliye firmalarının müşteri kapma yarışını tetikledi bunu için önlem alan firmalar daha iyi hizmeti nasıl sunabilir hesapları yapmaya zorladı.
Günümüzün gelişimine entegre olabilmek için öncelikle köklü bir geçmişe sahip olmak gerekiyor firmamız daha öncesinden aldığı tecrübe ve birikimle siz değerli müşterilerimize en uygun hizmeti sunmakta mutluluk duymaktayız.
Teklif al >
4 Evden Eve Nakliye Fiyat Teklifi Al.