Prosis Yönetim

Profesyonel Site Bina ve Apartman Yönetimi · 5 yıldır üye
İzmir Bayraklı
Fiyat Teklifi Al >

müşterilerinin yorumları

Yorumları görmek için teklif alın.

güvenlik kontrolleri

Geçerli Cep Telefonu
Geçerli Email Address
Geçerli Kredi kartı

kuruluş / işe başlama yılı

2015
Apartman, site ve iş merkezi gibi toplu yaşam alanlarınızı akademik eğitimli, sertifikalı alanında uzman bir ekiple hukuki, idari, mali ve sosyal yönleriyle profesyonel bir anlayışla güvenilir ve en iyi bir şekilde entegre hizmetler üreterek daha az aidat avansları ile yönetiyoruz.
Bizi tercih ederek alacak olduğunuz Profesyonel düzeyde destek,Danışmanlık veya yönetim hizmeti ile toplu yaşam alanlarınızın hukuki yönden etkin, mali yöndengüçlü, idari yönden verimli, sosyal yönden zengin ve daha yaşanılabilir olmasını sağlayabilirsiniz.
En temel hedefimizin; profesyonel, sürdürülebilir ve yüksek performanslı bir yönetim anlayışı ile Anagayrimenkulün (Apt, site, iş merkezi vb.) emlak değerini artırıcı ve sakinlerin memnuniyetini sağlayıcı hizmetler üretmek olduğunun altını çiziyoruz.
Bununla birlikte, temizlik, peyzaj bakım, teknik bakım, ilaçlama gibi hizmetleri profesyonel, alanlarında uzman, hizmet eğitimli personellerimizle entegre hizmet modeli ile üstün performanslı, sürdürülebilir ve uygun maliyetli olarak sunuyoruz.
Teklif al >
4 Site Bina ve Apartman Yönetimi Fiyat Teklifi Al.