Zehra Orgun Psikolog Çiğli Armut'ta #135379

Zehra Orgun

Psikolog · 4 yıldır üye
İzmir Çiğli
Fiyat Teklifi Al >

müşterilerinin yorumları

Yorumları görmek için teklif alın.

güvenlik kontrolleri

Geçerli Cep Telefonu
Geçerli Kredi kartı

kuruluş / işe başlama yılı

2013
Boğaziçi Üniversitesi Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik bölümünden mezun oldu. Sonrasında Bahçeşehir Üniversitesi Klinik Psikoloji yüksek lisans programını tamamlamıştır. Türk Psikologlar Derneği üyesidir.

Yüksek Lisans Eğitimi sürecinde, Yedikule Surp Pirgiç Ermeni Hastanesi Psikiyatr Bölümü; Madde Bağımlılığı, Poliklinik ve Bipolar, Borderline, Şizofreni tanısı almış yatılı hastaların bulunduğu serviste hastaların tedavi süreçlerinin takibinde yer almış ve süpervizyon altında çocuk,ergen ve yetişkin hastaların bireysel terapilerini yürütmüştür.

İstanbul Zen Danışmanlık Merkezi’nde çocuk,ergen ve yetişkin psikoterapisti olarak çalışmıştır. İstanbul’daki iş hayatına İzmir’de devam eden Zehra Orgun, özel bir anaokulu ve koleje danışmanlık yapmış ayrıca Celal Bayar Üniversitesi Sürekli Eğitim Merkezi’nde uzmanlara yönelik eğitimler vermektedir.

Halen Sofist Danışmanlık Merkezi’nde çocuklarla; oyun terapisi, sanat terapisi, çocuk EMDR ve aile danışmanlığı ile çalışmaktadır. Ergen ve yetişkinlerde ise psikodimanik yönelimle ve EMDR terapisi ile duygu durum ve kaygı bozuklukları, travma, uyku ve yeme bozuklukları, ilişki problemleri, kayıp ve yas, sınav kaygısı,öfke kontrol alanlarında çalışmaktadır. Ayrıca CAS testi uygulayıcısıdır.
Teklif al >
4 Psikolog Fiyat Teklifi Al.