Eldeki Şifa Mehmet Torun Bioenerji Uzmanı Muratpaşa Armut'ta #51618

Eldeki Şifa Mehmet Torun

Bioenerji Uzmanı · 5 yıldır üye
Antalya Muratpaşa
Fiyat Teklifi Al >

müşterilerinin yorumları

Yorumları görmek için teklif alın.

güvenlik kontrolleri

Geçerli Kredi kartı

kuruluş / işe başlama yılı

1986
Mehmet TORUN:
Bioenerji Şifa TekniğiBioenerji şifa uygulama tekniği size ne kazandırır?
Allah kaynaklı bilinçli evrensel yaşam enerjisini ellerinizde elektrik akımı olarak hissedip bu ilahi enerji sirkülasyon tekniğini ellerinizle diğer bir kişinin vücuduna temas etmeden yansıtarak, ilahi yaşam enerji akımını vücuda yaymaktır.
Bu benzersiz ve modern bioenerji şifa tekniği, vücudunuzu olumlu bir biçimde etkileyerek vücudunuzun psikolojik yeteneklerini ve fiziki fonksiyonel düzeyini geliştirecek, yaşam akımını güçlendirecektir.
Bioenerji uygulaması kökleşen psikolojik ve ruhsal beceri sistemlerini, ayrıca sağlık sorunlarınıza neden olan enerji tıkanmalarınızı çözecektir.
Vücut sisteminizin kullanımına bağlı, yaşama dayanma gücü yıpranmalarına karşın, işlev aksilikleri tekrar sağlıklı düzeye ulaşacaktır.
Vücudunuzu bloke eden enerji sisteminiz organlarınızın iletişim ve çalışma düzeyini olumsuz etkileyerek verimli organlarınızın verim vermesini negatif etkilemektedir. Allah kaynaklı bilinçli ve yetenekli bioenerji tedavi sistemi vücudunuzun organlarını tamir ederek işlevsel düzeyini maksimum seviyeye çıkarır.
vücudun yıpranmış yaşam enerji sistemsel akımına, ilahi evrensel enerji sirkülasyon tekniğini ellerinizle yansıtarak, organların güç kayıp düzeyini eski gücüne ulaştıracaktır.
Bioenerji uygulaması size neler kazandırır?
Vücudunuzun fonksiyonel çalışma sistemini üst düzeye çıkarır, beyin iletişim ağını tamir eder.Vücudunuzda kilitlenen iletişim bozukluklarını tekrar çalıştırır.Hafızanızdaki ruhsal ve fiziksel algılar makul düzeye ulaşır.Bioenerji şifa uygulaması vücudunuzun şifa düzeyini aktif hale getirerek vücut mekanizmanızı tamir eder.Hücreler arası kopuklukları yeniden bağlar hücreleri gençleştirir.Bioenerji şifa tedavisi nasıl uygulanır.?
Tedavi tekniğim, hiçbir alet ve bitkisel ilaç içermemektedir, zaten böyle bir şeye ihtiyaç yoktur.
Teklif al >
4 Bioenerji Fiyat Teklifi Al.