En İyi 10 Ankara 3D Teknik Çizim Modelleme Tasarım Uzmanı armut'ta

En İyi 10 Ankara 3D Teknik Çizim Modelleme Tasarım Uzmanı

4 3D Teknik Çizim Modelleme Tasarım Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Ankara bölgesinde 391 3D Teknik Çizim Modelleme Tasarım Uzmanı teklif vermeye hazır.

4 TEKLİF AL
1

Burak Yurdakul

3D Teknik Çizim Modelleme Tasarım · Keçiören · Ankara
Her çeşit 3D teknik çizim (makina parçaları, montajlı çalışmalar, logo tasarımı vb.) yapılıp gerekli durumlarda animasyon ve render yapılır.
2

Süleyman Bektaş

3D Teknik Çizim Modelleme Tasarım · Etimesgut · Ankara
Catia Üç boyutlu modelleme programı ile taşıma stoklama , kaynak,talaşlı imalat ve diğer imalat amaçlı kullanılacak parçalar için fikstür ve şablonların tasarımlarını yapmaktayım.Teknik resimler ile desteklenmiş şekilde paket olarak tasarım hizmeti vermekteyim.Ayrıca taleb etmiş olduğunuz herhangi
3

Kamil Kurtuluş

3D Teknik Çizim Modelleme Tasarım · Mamak · Ankara
3D Max ve Vray uzmanıyım, aynı zamanda Ankara nın önde gelen kurslarında eğitmenlik yapmaktayım. Ada 3 Boyut olarak, Yurt içi ve yurtdışı; Büyük ve küçük ölçekli projelerinizi 3 boyutta görselleştiriyoruz. İç mekan, dış mekan tasarımları, mimari animasyon, wallwasher bina boyama görselleştirmes
4

Onur Taş

3D Teknik Çizim Modelleme Tasarım · Yenimahalle · Ankara
Muğla Üniversitesi 2013 mezunuyum.Okulumu iyi bir derece ile bitirdim ve üç senedir 3d modelleme,animasyon ve mimari çizimler yapıyorum. İşleriniz büyük bir özveri ile yapılır. İstenildiği takdirde referans sunabilirim.
5

Erdemli Mimarlik, İç Mimarlık

3D Teknik Çizim Modelleme Tasarım · Çankaya · Ankara
Mimarlık ve içmimarlık hizmeti vermekte olan ofisimizde deneyimli mimar ve içmimarlardan Archicad, ve Artlantis eğitmi alabilirsiniz.
6

Ünveren Mimarlık

3D Teknik Çizim Modelleme Tasarım · Çankaya · Ankara
Her türlü mimari 3D modelleme, görselleştirme ve animasyon işleriniz itina ile yapılır.
7

Rıdvan Diker

3D Teknik Çizim Modelleme Tasarım · Çankaya · Ankara
-Mimari Görselleştirme - Ürün kataloğu -Karakter Modelleme - Endüstriyel Modelleme - Tanıtım Animasyon Film -Max -Photoshop -Zbrush -RealFlow
8

Yasin Seyhan

3D Teknik Çizim Modelleme Tasarım · Sincan · Ankara
Gazi Üniversitesi 2012 mezunuyum, Savunma sanayisinde görev yapmaktayım, üniversitemi yüksek not ortalaması ile bitirdim.Kendimi 3d teknik çizim modellemede ileri seviyede görüyorum.İmalata yönelik çizimler 2D 3D (Teknik Resimler & Geometrik Toleranslandırma ) , Mimari modelleme, ve diğer 3D çizimle
9

Ersoy Y.

3D Teknik Çizim Modelleme Tasarım · Çankaya · Ankara
e2 Proje ve Mimarlık; anahtar teslimi “TASARIM, PROJE, UYGULAMA” mantığıyla kurulmuştur. Proje ve danışmanlık hizmetleri iç mimarlardan oluşan genç ve yenilikçi bir ekip tarafından yürütülmektedir. Müşterilerimize en iyi hizmeti verebilmek için ARGE yaparak; konut, ofis, ticari alan tasarımı, pro
AUTOCAD, 3D MAX
10

Dilek Kurtuluş

3D Teknik Çizim Modelleme Tasarım · Çankaya · Ankara
Ada 3 Boyut olarak, Yurt içi ve yurtdışı; Büyük ve küçük ölçekli projelerinizi 3 boyutta görselleştiriyoruz. İç mekan, dış mekan tasarımları, mimari animasyon, wallwasher bina boyama görselleştirmesi, bina ve çevre aydınlatma, spor kompleksleri, park ve oyun alanları, çevre düzenleme ve peyzaj gö
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

en yeni müşteri yorumları

         
Ömer Erdal
3D Teknik Çizim   15/01/2017

Merhabalar, Şeyma Hanımda çok memnun kaldık. Çok profesyonelce çalıştı ve işin kalitesi bu zamana kadar gördüklerimiz arasında en iyisiydi. Diğer projelerde başkasını aramaya ihtiyaç duymadan yine onunla çalışacağız.

         
Evrim Kılıç
3D Teknik Çizim   09/01/2017

Öğrenci koçluğu aldığım Erdemli mimarlığa teşekkür ederim. Çok ilgili bir ortamda kısa sürede projem tamamlandı. Herkese tavsiye ediyorum.

         
3D Teknik Çizim   01/01/2017

10 numara 5 yıldız..Çok hızlı dönüş oldu.Çizim hakkında yardımcı bilgilerde paylaştı.Çok teşekkürler. Kesinlikle memnun kalırsınız.

         
Hikmet Uğurer
3D Teknik Çizim   19/12/2016

Kısa zamanda istediğim çizimi aldım. Söylemeyi unuttuğum küçük ayrıntıları da sonradan düzeltip gönderdiğiniz için teşekkür ederim.

         
3D Teknik Çizim   18/12/2016

Oldukça başarılı bir süreç geçirdik,hızlı ve iyi bir iş oldu gerçekten.çizimin her safhasında bilgilendirme,tarafımdan kontrol ve müdahalelerime olanak sağladı.işinde oldukça profesyonel...kesinlikle tavsiye ederim..

neden armut?

 • Teklif Rekabeti

  Çok seçenek

 • Uygun Fiyatlar

  Benzersiz fırsatlar

 • Gerçek Yorumlar

  En iyi hizmet verenler

 • Ücretsiz Kullan

  Risksiz deneme şansı


Bu Bölgedeki 3D Teknik Çizim Modelleme Tasarım Üyelerimiz
Çankaya
Yenimahalle
Etimesgut
Ankara için 3D Teknik Çizim Modelleme Tasarım hizmeti mi veriyorsun?  Hizmet Vermek İçin Ücretsiz Üye Olseni de burada listeleyelim!