En İyi 10 Ankara 3D Teknik Çizim Modelleme Tasarım Uzmanı armut'ta

En İyi 10 Ankara 3D Teknik Çizim Modelleme Tasarım Uzmanı

4 3D Teknik Çizim Modelleme Tasarım Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Ankara bölgesinde 436 3D Teknik Çizim Modelleme Tasarım Uzmanı teklif vermeye hazır.

4 TEKLİF AL
1

Onur Taş

3D Teknik Çizim Modelleme Tasarım · Yenimahalle · Ankara
Muğla Üniversitesi 2013 mezunuyum.Okulumu iyi bir derece ile bitirdim ve üç senedir 3d modelleme,animasyon ve mimari çizimler yapıyorum. İşleriniz büyük bir özveri ile yapılır. İstenildiği takdirde referans sunabilirim.
2

Teknik Cadcam

3D Teknik Çizim Modelleme Tasarım · Yenimahalle · Ankara
20 YILLIK MAKİNE TEKNİK ÖĞRETMENİYİM.HALEN DEVAM ETMEKTEYİM. ANKARA OSTİM VE İVEDİKTE ÇEŞİTLİ FİRMALARA PROJE ÇİZİM,AR-GE ÇALIŞMALARINDA VE ÖZEL DERS KONUSUNDA YARDIMCI OLDUM. PROJE VEYA MODELLERİNİZİ SOLİDWORKS,SOLİDCAM,UNİGRAPHİCHS,CATİA VE AUTOCAD GİBİ PROGRAMLARDA YAPABİLİRİM. CN
3

Tria Mimarlık & Artos Tasarım

3D Teknik Çizim Modelleme Tasarım · Çankaya · Ankara
3D MODELLEME İÇ MEKAN DIŞ MEKAN 3D PRO. ANİMASYON. CEPHE TASARIMI TEKNİK ÇİZİM PSD MAKET
4

Volans Yapı Mühendislik A.ş

3D Teknik Çizim Modelleme Tasarım · Çankaya · Ankara
Bizler 2001 yılında başladıgımız harita ve ölçüm sektöründe 15 yıllık tecrübemizle sizlere hizmet sunmaktayız.Ayrıca 3d modelleme ve render hizmetide vermekteyiz.
5

Burak Yurdakul

3D Teknik Çizim Modelleme Tasarım · Keçiören · Ankara
Her çeşit 3D teknik çizim (makina parçaları, montajlı çalışmalar, logo tasarımı vb.) yapılıp gerekli durumlarda animasyon ve render yapılır.
6

Mustafa Ecer

3D Teknik Çizim Modelleme Tasarım · Etimesgut · Ankara
Mimari Endüstriye yada prodüksiyon alanında 3d modelleme ve animasyon hizmeti vermekteyiz 6 yıldır bu işin içinde işimizi hiç bıkmadan severek ve isteyerek yapıyoruz. Tecrübe kalite ve hızlı hizmet anlayışı ile sizlerle tanışmak ve çalışmak isteriz.
7

Şüheda Uzunkaya

3D Teknik Çizim Modelleme Tasarım · Çankaya · Ankara
Hayal ettiğiniz veya tasarladığınız mimari projelerinizi, hareketsiz görünüm, animasyon veya interaktif çözümler şeklinde üç boyutlu olarak görselleştiriyoruz. Projelendirilmemiş ve fikir aşamasında olan ya da detayları çözülmemiş projelerinizde ise sizin talepleriniz doğrultusunda konsept proje ha
8

Kamil Kurtuluş

3D Teknik Çizim Modelleme Tasarım · Mamak · Ankara
3D Max ve Vray uzmanıyım, aynı zamanda Ankara nın önde gelen kurslarında eğitmenlik yapmaktayım. Ada 3 Boyut olarak, Yurt içi ve yurtdışı; Büyük ve küçük ölçekli projelerinizi 3 boyutta görselleştiriyoruz. İç mekan, dış mekan tasarımları, mimari animasyon, wallwasher bina boyama görselleştirme
9

Ersoy Y.

3D Teknik Çizim Modelleme Tasarım · Çankaya · Ankara
E2 Proje ve Mimarlık; anahtar teslimi “TASARIM, PROJE, UYGULAMA” mantığıyla kurulmuştur. Proje ve danışmanlık hizmetleri iç mimarlardan oluşan genç ve yenilikçi bir ekip tarafından yürütülmektedir. Müşterilerimize en iyi hizmeti verebilmek için ARGE yaparak; konut, ofis, ticari alan tasarımı, pr
10

Bekir Kellegöz

3D Teknik Çizim Modelleme Tasarım · Yenimahalle · Ankara
12 yıldır 3d sektöründe; ürün, mimari vs. modelleme ve render hzimeti vermekteyim.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

en yeni müşteri yorumları

         
3D Teknik Çizim   26/04/2017

İşimizi hızlı ve güzel bir şekilde çözümleyip sunması bizim için oldukça önemli bir olaydı. Kendisinden çok memnun kaldık.

         
3D Teknik Çizim   24/04/2017

Gerek zamanlaması gerekse işine verdiği özveriden dolayı kendisine çok teşekkür ediyorum. Yaptığı işin dışında bir çok problemimizi çözdü ve bizde ona teşekkürlerimizi küçük de olsa bu şekilde ödemek istedik.

         
3D Teknik Çizim   06/04/2017

Kendisi çok güler yüzlü çok iyi bir insandı. Projeyi bana zamanından önce teslim etti. Süreç içerisinde bana çok yardımcı oldu projeyi geliştirebilmek anlamında.

         
Faruk Çamlıbel
3D Teknik Çizim   03/04/2017

Çok sıkıştığım bir zamanda, sembolik bir ücret karşılığı hem projemi yetiştirmeme yardımcı oldu hem de ileriye dönük çok işime yarayacak bilgiler verdi. hem işi düzgün yapma çabası hem bilgiyi paylaşmaktan çekinmemesi çok güzel. çok teşekkürler süper süper süper!

         
Seval Baştuğ
3D Teknik Çizim   01/04/2017

Sadullah beye çok teşekkür ederim bu kadar hızlı zamanda bu kadar iyi iş çıkartmak gerçekten mükemmel

neden armut?

 • Teklif Rekabeti

  Çok seçenek

 • Uygun Fiyatlar

  Benzersiz fırsatlar

 • Gerçek Yorumlar

  En iyi hizmet verenler

 • Ücretsiz Kullan

  Risksiz deneme şansı


Bu Bölgedeki 3D Teknik Çizim Modelleme Tasarım Üyelerimiz
Çankaya
Yenimahalle
Sincan
Ankara için 3D Teknik Çizim Modelleme Tasarım hizmeti mi veriyorsun?  Hizmet Vermek İçin Ücretsiz Üye Olseni de burada listeleyelim!