En İyi 10 Adana Koltuk Döşeme, Kaplama, Yenileme - Armut

En İyi 10 Adana Koltuk Döşeme, Kaplama, Yenileme

4 Koltuk Döşeme Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

4 TEKLİF AL
Irmak Mobilya Döşeme

Irmak Mobilya Döşeme

Koltuk Döşeme, Kaplama, Yenileme · Çukurova, Adana
Volkan Döşeme

Volkan Döşeme

Koltuk Döşeme, Kaplama, Yenileme · Çukurova, Adana
Kuzu Koltuk Kılıfı

Kuzu Koltuk Kılıfı

Koltuk Döşeme, Kaplama, Yenileme · Seyhan, Adana
Ali C.

Ali C.

Koltuk Döşeme, Kaplama, Yenileme · Seyhan, Adana
Vizyonumuz Mobilya sektöründe lider bir "Dünya Markası" olmak. Misyonumuz Mobilya sektöründe insanı temel alan, yenilikçi kimliğiyle yaşam tarzları oluştururken sosyal ve çevreci yaklaşımlarla daha yaşanabilir bir Dünya ya katkıda bulunmak.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Meral Yener
Koltuk Döşeme   03/11/2017

armut.com dan Mecidiyeköy Kardeşler mobilyadan Erdal usta koltuk takımlarımı yeniledi, çok memnunum, herkese tavsiye ederim.

         
Esra Karatepe
Koltuk Döşeme   29/09/2017

İki koltuk ve bir puf tamirat ve döşeme yenileme yapıldı.Bünyamin Bey in işçiliği ve alakası ile eskisinden daha güzel oldular.Emeğine ve ellerine sağlık.Kesinlikle tavsiye ederim.

         
Murat Keskin
Koltuk Döşeme   22/09/2017

Başından itibaren her aşamasında planlandığı gibi zamanında ve sonuç olarak mükemmel gerçekleşen bir deneyimdi. Ferdi beye ve ekibine çok teşekkür ederiz. İşçilik mükemmel. 👏👏👏

         
Kübra HANCI AKAN
Koltuk Döşeme   22/08/2017

Verilen tarihte koltuğum eve ulaştırıldı. Ferdi bey, iş ahlakı düzgün verdiği zaman aralığı içerisinde teslimat yapan teslim aldığı koltuğu evine mağazadan yeni alınmış gibi getirerek hizmet kalitesini gösteren bir koltuk döşeme isi. Teşekkürler ferdi bey. Hayalimdeki koltuktan bile güzel oldu. Tüm emeği geçenlere teşekkürler

         
yakup bulca
Koltuk Döşeme   18/08/2017

Kullanılan kumaş ve malzeme kalitesi iyi işçilik de beklenilen düzeyde. Kumaşın açık renkli olmasından dolayı koltuklar geldiğinde üzerinde el lekeleri vardı bunun için de leke çıkarıcı hediye ettiler. Yastıkların modelini talebimiz dışında değiştirmişler bunu da telafi etmek için yeniden uygun yastık getirecekleri sözü verildi. Teşekkürler.

İlçe İlçe Koltuk Döşeme
Koltuk Döşeme hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz