En İyi 10 Adana Koltuk Döşeme, Kaplama, Yenileme - Armut

En İyi 10 Adana Koltuk Döşeme, Kaplama, Yenileme

4 Koltuk Döşeme Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

4 TEKLİF AL
Kuzu Koltuk Kılıfı

Kuzu Koltuk Kılıfı

Koltuk Döşeme, Kaplama, Yenileme · Seyhan, Adana
Irmak Mobilya Döşeme

Irmak Mobilya Döşeme

Koltuk Döşeme, Kaplama, Yenileme · Çukurova, Adana
Volkan Döşeme

Volkan Döşeme

Koltuk Döşeme, Kaplama, Yenileme · Çukurova, Adana
Ali C.

Ali C.

Koltuk Döşeme, Kaplama, Yenileme · Seyhan, Adana
Vizyonumuz Mobilya sektöründe lider bir "Dünya Markası" olmak. Misyonumuz Mobilya sektöründe insanı temel alan, yenilikçi kimliğiyle yaşam tarzları oluştururken sosyal ve çevreci yaklaşımlarla daha yaşanabilir bir Dünya ya katkıda bulunmak.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Koltuk Döşeme   09/09/2017

Kesinlikle 10 numara işçilik kalite çok hızlı teslimat.sağolsun ismail usta 3 gün içerisinde koltuk takımlarını evden alıp teslim ettiler.

         
Koltuk Döşeme   09/09/2017

Güler Mobilya işini son derece titizlikle yapan ve profesyonelce çalışan bir firma. Sefa Bey ve ekibi kumaş kataloglarıyla birlikte döşemesi değiştirilecek koltuklarımızı görmek için belirttikleri saatte evimize geldiler, taleplerimizi itinayla not aldılar, verdikleri saatte koltuklarımızı gelip aldılar, aşama aşama çalışmaları konusunda bizi fotoğraflarla bilgilendirdiler ve tam zamanında teslim ettiler. Koltuklar yeni gibi, son derece güzel oldu. Gönül rahatlığıyla herkese tavsiye ederim.

         
Ozge Kopca
Koltuk Döşeme   25/08/2017

Aldığım hizmetten çok memnun kaldım istediğimden fazlasını yapan arkadaşa çok teşekkür ederim. Tamir istememiştim ama kendisi düşünüp yapmış eline sağlık guvenilirliginiz tartışılamaz size ve ekibinize başarılar

         
Kübra HANCI AKAN
Koltuk Döşeme   22/08/2017

Verilen tarihte koltuğum eve ulaştırıldı. Ferdi bey, iş ahlakı düzgün verdiği zaman aralığı içerisinde teslimat yapan teslim aldığı koltuğu evine mağazadan yeni alınmış gibi getirerek hizmet kalitesini gösteren bir koltuk döşeme isi. Teşekkürler ferdi bey. Hayalimdeki koltuktan bile güzel oldu. Tüm emeği geçenlere teşekkürler

         
Serkan Kose
Koltuk Döşeme   17/08/2017

Verilen hizmet ve işçilikten çok memnun kaldık. İşçiliğin kalitesi çok güzel, söz verilen saatte gelip alındı ve teslim edildi. Hiç bir sürprizle ve ekstrayla karşılaşmadık.

İlçe İlçe Koltuk Döşeme
Koltuk Döşeme hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz