En İyi 10 Adana Koltuk Döşeme | Armut

En İyi 10 Adana Koltuk Döşemeci

4 Koltuk Döşeme Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

4 TEKLİF AL
Kuzu Koltuk Kılıfı

Kuzu Koltuk Kılıfı

Koltuk Döşeme · Seyhan, Adana
Irmak Mobilya Döşeme

Irmak Mobilya Döşeme

Koltuk Döşeme · Çukurova, Adana
Volkan Döşeme

Volkan Döşeme

Koltuk Döşeme · Çukurova, Adana
Kenan G.

Kenan G.

Koltuk Döşeme · Yüreğir, Adana
Ev, büro, oto döşeme ve mobilya dekorasyon alanında kaliteli malzemelerle ve uygun fiyatlarla; Müşterilerimizin arzu ettiği ürünleri 28 yıllık mesleki tecrübemle imalat hizmeti vermekteyim. Usta Öğretici & Eğitmen: KENAN GÖKDEMİR
Ali C.

Ali C.

Koltuk Döşeme · Seyhan, Adana
Vizyonumuz Mobilya sektöründe lider bir "Dünya Markası" olmak. Misyonumuz Mobilya sektöründe insanı temel alan, yenilikçi kimliğiyle yaşam tarzları oluştururken sosyal ve çevreci yaklaşımlarla daha yaşanabilir bir Dünya ya katkıda bulunmak.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Koltuk Döşeme   25/04/2018

Kaliteli hizmet uygun fiyat... Memnun kaldım, tavsiye ederim. Elinize emeğinize sağlık! Teşekkürler

         
Meral Kahraman
Koltuk Döşeme   23/04/2018

Kesinlikle mükemmel hizmet. Tam konuşulan zamanda koltuklar gelip evden alındı ve tam söz verilen zamanda, tatil vs demeden, koltuklar teslim edildi. İşçilik de kesinlikle harika koltuklar yeni alınmış gibi. Ayrıca Ferdi Bey kumaş seçiminde de oldukça yardımcı oluyor ve en iyi seçimi yapmanızı sağlıyor. Bu zamanda bu şekilde verdiği sözde duran ve kaliteli iş yapanı bulmak zor. Şiddetle tavsiye edilir.

         
Olcay Bilgin
Koltuk Döşeme   17/04/2018

3x3 m köşe koltuk takımını ilk aldığımız yere kaplatmayı düşünürken verilen fiyatın fazla olması üzerine Armut.com dan araştırma yaptım. Ferdi Bey ile ilgili tek bir olumsuz yorumun olmaması insanı şüphelendirmiyor değil açıkçası. Kendisini tanıdıktan sonra tüm şüpheleriniz boşa çıkıyor. Koltuklarımız bize verilen fiyatın yarısına ilk halinden daha kullanışlı ve yeni alınmış gibi oldu, kumaş konusundaki ısrarı da onu haklı çıkardı. Kesinlikle tavsiye ederim. Ferdi Bey çok teşekkürler.

         
Koltuk Döşeme   08/04/2018

Bizim koltuklarımız Doğtaş’tı kendi firmasında yaptıralım dedik mobiljet denilen mahluklara para da yatırdık 6 ay oldu yapılmadı. Bunun üzerine armut üzerinden başvuru yaptım. İyiki de yapmışım herhalde bir altı ay daha beklerdik. Hüseyin bey talebimize hemen cevap verdi perşembe günü akşamdan geldi kumaş örneklerini gösterdi. Beğendiğimiz kumaştan iki Berker’imizi. Kaplamaya verdik. Biz alışkın olduğumuz için uzun süre beklemeye cumartesi Hüseyin bey koltuklarınız hazır getireceğiz deyince. Ağa

         
Erdal Bahadır
Koltuk Döşeme   20/03/2018

İşin her aşamasında yakın alaka gösterdiler ve ofisimize bizzat gelerek eski koltukları alıp, bir hafta içerisinde güzel bir işçilikle teslim ettiler. İşin yapılış aşamalarında ayrıca fotoğraflarla bilgilendirmede bulundular. Temiz işçilikleri ve ilgileri için kendilerine çok teşekkür ediyoruz.

         
Sinan Akkol
Koltuk Döşeme   12/03/2018

Söz verdikleri gün alıp, söz verdikleri günden 1 gün önce, beklediğimizden çok daha iyi bir iş çıkartarak bitirdiler. Türkiye de zor karşılaşılan iş etiği kalitesine sahipler. Kesinlikle yeniden çalışılır.

İlçe İlçe Koltuk Döşeme
Koltuk Döşeme hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz