En İyi 10 Afyon Çatı Tamir ve Aktarma Firması | Armut

En İyi 10 Afyon Çatı Tamir ve Aktarma Firması

4 Çatı Tamiri ve Aktarma Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

4 TEKLİF AL
Karamanlar İnşaat

Karamanlar İnşaat

Çatı Tamiri ve Aktarma · Afyon, Afyon
Çatı tamiratı ve aktarma işlerinde üstüme kimseyi tanımam kimse rakip olarak karşıma çıkamaz işte o kadar yaptığım işlere güveniyorum yıllardan beri bu işlerle uğraşıyorum baba mesleğimdir ve hatta ben genelde villa çatıları ve bayındırlık okul hastane yani devlet dairelerinin çatılarının aktarımını ve tamiratını yapıyorum işi olanların mutlaka benden teklif almadan kimseye gidip iş yaptırmasını istemem.
Uzman Çatı

Uzman Çatı

Çatı Tamiri ve Aktarma · Afyon, Afyon
Afyonkarahisar ın köklü inşaat firması Akyol A.Ş. alanında uzmanlaşmış kadrosuyla çatı tamiratı ve aktarma hizmeti vermeye devam ediyor. Bayındırlık Hizmet Binası, Çay Askeri Lojmanları da dahil olmak üzere çok sayıda kurumsal şirketin çatı tamiratını titizlikle yapmış bulunuyoruz. Apartman ve site yönetimiyle birebir görüşmeler ve fiyat teklifi usulüyle çalışıyoruz. Diğer firmalara ek olarak yaptığımız işe güveniyoruz. 10 yıllık garantiyi yazılı olarak tarafınıza iletiyoruz. Fiyatta merkeze uz
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
İbo Ozay
Çatı Tamiri ve Aktarma   18/10/2019
gallery thumbnail

Tamamen anlatıldı yapılacak işler kullanalıcak malzeme ve hersey anlatıldığı gibi oldu ben idareten ve uygun bir iş olsun demiştim ama beni kaliteli ürünler le işimi yapıp bir daha ugraşmamam konusunda ikna etti vecok memnun kaldım yandaki evin işlerinide komsum bu firmaya verdi hersey İcin cok teşekkür ederim sizi tüm cevremdeki insanlara tavsiye edeceğim

         
Ail Akay
Çatı Tamiri ve Aktarma   25/09/2019

Ümit usta, söz verdiği günde gelip kısa sürede çatının tamirat ve aktarmasını yaptı. Eline emeğine sağlık, artık yağmurları bekliyorum, neden mi beni bu dertten kurtardığı için teşekkür etmek için.

         
Fatin Şerifoğlu
Çatı Tamiri ve Aktarma   12/09/2019

Armut üyesi MGS YALITIM a çatı tadilatını yaptırdım.Cumali usta çok efendi dürüst bir arkadaş.Bana işimi çok uygun fiyata ve çok pratik bir şekilde sonuçlandırdı.Bundan sonra kendisine çok rahatlıkla referans olabilirim.Tekrar ellerine sağlık ustacım.

         
Yavuz Başaran
Çatı Tamiri ve Aktarma   02/09/2019

Yaptıkları işten memnun kaldım. Başkalarına anlatamadığım sorunu anında anlayarak çözüm getirdiler. Kesinlikle tavsiye edilir.

         
Engin Demirtaş
Çatı Tamiri ve Aktarma   27/08/2019

Aldığım hizmetten memnunum şirket çalışanları bilgili ve görgülü işlerinde uzman ve söyledikleri zaman ve saatte hizmet vermekteler karşındaki kişiyle bilgi alışverişinde gayet net ve bilgili bi şekilde konuşup anlaşılmaktadır ben memnun kaldım tavsiye ederim sonuçta ne tanıyorum nede daha önce görmüşlüğüm yoktur armut.com dan buldum yiğidi öldür hakkını yeme

         
Serkan Ergovan
Çatı Tamiri ve Aktarma   18/08/2019

Tam söylediği saatte geldi işini kısa sürede çok düzgün bir şekilde yaptı fotoğrafları çekip paylaştı bir daha çatı ile ilgili sıkıntı yaşarsak tekrar aynı Yunus ustayla çalışmak isteriz işinde çok profesyonel teşekkür ederim

         
Hakan Başbuğ
Çatı Tamiri ve Aktarma   08/08/2019

sağolsunlar çok temiz işçilik çıkardılar. vaktınde gelip, hatta bizim görmediğimiz kusurları hallettiler. güzel bir ekip çalışmaları var. fiyatları uygundur. herkese tavsiye ederim.

         
Cafer Aslan
Çatı Tamiri ve Aktarma   17/06/2019

Baştan sona kadar göstermiş olduğunuz ilgi ve alakadan dolayı Bekir Bey e teşekkür ederim. Hem güvenilir hem hesaplı. Kesinlikle önerilir.

Çatı Tamiri ve Aktarma hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz