4 Akvaryum Yapımı Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

181 Akvaryum Yapımı Uzmanı hizmet vermeye hazır.

4 TEKLİF AL

En İyi 25 Akvaryum Yapımı Uzmanı

Hakan Ö.

Hakan Ö.

2009 yılından itibaren İstanbul un her yerinde çeşitli kurum, kuruluş, şirket, ofis ve evlerde sıfırdan akvaryum kurulum ve tasarımı veya kurulmuş akvaryumlar için düzenli bakım, temizlik, canlı sağlığı, su kalitesi gibi tüm konularda uygun fiyatlar ile profesyonel hizmet sağlamaktayız.
Çağlar U.

Çağlar U.

2010’dan bu yana birçok şehir akvaryumlarında ve yurtiçi yurtdışı projelerde tasarım, kurulum, canlı transferi ve akvaryum bakımında görev almış ekibimizle profesyonel hizmet vermekteyiz.
Ahmet K.

Ahmet K.

Saygıdeğer beyefendiler ve hanımefendiler; öncelikle işimde temizlik ve titizliğe dikkat ettiğimi vurgulamak isterim. Herşeyden önce dürüstlük ve saygı benim icin ön planda olup sizlere her konuda yardımcı olmaktan onur ve gurur duyuyorum. İnsallah yapıcağımız işlerde görüşmek dileğiyle.🙏😊
İrfan K.

İrfan K.

Hobi olarak başladığım bu işte birçok akvaryum kurarak ve balık türü besleyerek kendi mi geliştirdim.4 yıllık bir tecrübem var.Akvaryumunuza haftalik,aylik bakimlari en doğru şekilde yaparım.
Emrah Ö.

Emrah Ö.

Merhabalar Biz Emrah Örter ve Ercan Erbay İkimizde 1967 yılı Kocaeli doğumluyuz ve bu hobinin, yaklaşık olarak otuz altı yıldır müdavimiyiz. Ercan Bey’in akvaryum sevdası 1978 yılında turşu kavanozunda lepistes bakmasıyla başlayıp, 13 yaşında 100 cm akvaryumda Japon balığı üretimiyle ve askerlik görevinden sonra yaptığı 10 dönüm alan içerisindeki 1000 akvaryum ve 300 havuzluk tesisiyle devam etmiştir. Benim (Emrah Örter) akvaryum sevdam ise 1981 yılında eve alınan ilk akvaryumla başlayıp
Ramazan İ.

Ramazan İ.

Youtube kanalımdanda takip edebilirsiniz. Küçük yaşlardan beri akvaryum ve canlılarıyla ilgileniyorum. Bilgilerime güvenirim.
Aquatative Su Ürünleri Ve Akvaryum Ekosistemleri

Aquatative Su Ürünleri Ve Akvaryum Ekosistemleri

Ege Üniversitesi Su Ürünleri Fakültesinde lisans eğitimimi tamamladıktan hemen sonra yüksek lisans eğitimimi de tamamlayarak akvaryum sektöründe profesyonel olarak kurulum, bakım ve temizlik hizmeti vermeye karar verdim. Aldığım eğitim ile paralel olarak pratiklik kazandığım için işimin ne kadar ciddi olduğunu ve bu işi yaparken de çok eğlendiğimin bilincinde olarak hizmet vermekteyim.
Bedir Kuş Cenneti

Bedir Kuş Cenneti

2005 yılından pet shop sektöründe hizmet vermekteyiz.özel tasarım tatlısu ve deniz akvaryum alanında özel tasarımlarımız mevcuttur
Yaminkutlu

Yaminkutlu

Tam manasıyla profesyonel akvaryum kurulu mları ve tasarımları yapmakta ve toplamda 10 yıldır bu alanda hizmet vermekteyiz. Tecrübeli ekibimizle anahtar teslimi kurulumlar ve istenirse periyodik bakımları yapıyoruz. Müşterinin talebi doğrultusunda hayal edilen/istenilen her tasarımı akvaryuma uygulayabiliriz.
Harun  Y.

Harun Y.

Özel tasarım akrilik akvaryum, her yere ev,işyeri veya avmlere istediğiniz boyutlarda ve istekleriniz doğrultusunda çok özel tasarımlarda akvaryum kurulumu yapmaktayız.
Aqua Life Team Akvaryum Servis Bakım Ve Danışmanlık Hizmetleri

Aqua Life Team Akvaryum Servis Bakım Ve Danışmanlık Hizmetleri

AKVARYUM KEŞİF KURULUM BAKIM VE DANIŞMANLIK HİZMETLERİ. TÜM İSTANBUL GENELİ SERVİS AĞIMIZ BULUNMAKTADIR.
Ali Kerem C.

Ali Kerem C.

Farklı tasarımlarda akvaryum ve terrarium imalatı, bakımı, canlı (sucul, karasal, kanatlı) ve malzeme tedarik konularında profesyonel yardım ve destek hizmeti.
Gopet

Gopet

Akvaryum dizaynı sürüngen ve tropikal hayvanlar yaşamalanı bahçe ve süs havuzları bakım dizayn ve tasarımı yapımı
Ferhat A.

Ferhat A.

ANKARA DA ; KEÇİÖREN ( SANATORYUM ) ve SİTELERDE ( TAŞDELEN CADDESİ ) BULUNAN 2 DÜKKANIMIZ İLE SİZ DEĞERLİ MÜŞTERİLERİMİZE AKVARYUM VE KUŞ TÜRLERİNDE EN İYİ HİZMETİ VERMEYİ İLKE EDİNMİŞ BULUNMAKTAYIZ. BULUNDUĞUMUZ SEKTÖRDEKİ İDDİAMIZI MÜŞTERİLERİMİZE SATIŞ SONRASI VERMİŞ OLDUĞUMUZ DESTEK VE KORUMA İLE GÜÇLENDİRMEMEKTEYİZ. KUŞ VE BALIK ÜRETİMLERİMİZİN ÇOĞUNU KENDİ BÜNYEMİZDE YAPMAKTAYIZ. ÖZELLİKLE AMERİKAN CİKLET BALIĞI TÜRLERİ KONUSUNDA ANKARA DA ÇOK BÜYÜK BİR KİTLEYE HİTAP ETMEKTEYİZ.
Erkan  E.

Erkan E.

Evlere ve Ofislere Akvaryum Kurulumu, Projelendirmesi, Cam ve Mobilyalı Akvaryum İmalatı, Bakımı ve Her Türlü Malzeme ve Canlı Temini .
Behcet K.

Behcet K.

Deniz Akvaryumu Kurmak için ihtiyacınız olan her türlü bilgi ve donanımsal destek için lütfen bize ulaşınız.
Defnepet

Defnepet

45cm dem 2.5 metreye kadar birçok akvaryum projesine imza attık ve atmaya devam ediyoruz. Müşterilerimizin güvenini kazanarak daha sağlam basarak ilerliyoruz
Ender T.

Ender T.

Meslekte uzun yıllar bulunan deneyimim ile sizin hayalinizde ki akvaryumu en düşük maliyetlere kurmak için bir tık kadar uzağız. Sizde hayalinizdeki akvaryum ve su altı dünyanızı bize anlatın size en kısa sürede hayalinize ulaştıralım. MEDEM su altı dünyası iyi günler diler.
Hüseyin  K.

Hüseyin K.

1990 yılında mobilya tasarımı ve imalatıyla bu işe başladık. Daha sonra hobi olarak kendimize ve arkadaşlarımıza yaptığımız akvaryumların insanların yaşam alanlarına renk kattığını huzur verdiğini farkettik. Bunun üzerine bu konu üzerine yoğunlaşarak dar mekanlar olsun geniş mekanlar olsun her alana uygulayabileceğimiz tasarımlar geliştirerek evlerde ,ofislerde,hastanelerde,spor salonlarında kafe ve restaurantlarda ki en kör noktalara dahi akvaryumlar kurup dizaynlarını yapmaktayız.
Abdullah G.

Abdullah G.

2017 yılında İstanbul Üni. Su Bilimleri Fakültesinden mezun oldum. Mühendis olarak avrupanın en büyük alabalık kuluçka tesisinde görev görev aldım. Bir çok su canlısının üretimini sağladım. Ciddi boyutlarda deniz , tatlısu ve havuz balıklarının bakımını halihazırda üstlenmekteyim.
Sarıkaya Cam Ltd.şti

Sarıkaya Cam Ltd.şti

1970'den beri siz değerli halkımıza hizmet vermekteyiz. Cam balkon,pimapen,alüminyum doğrama, küpeşte,düz cam,buzlu cam,ayna,çerçeve oto cam hariç kafanıza takılan her türlü cam işi için bizlere ulaşın sizlere hizmet vermekten gurur duyuyor olacağız.
Mehmet Ali V.

Mehmet Ali V.

Istediğiniz önçüde ve istediğiniz fiyatta çok farklı tasarımlar konsept akvaryumlar tasarlayabilirim
Cemrehan K.

Cemrehan K.

Şirketinize, Ofisinize, Evinize dilediğiniz yere özel tasarım bitkili tatlı su akvaryumu kurulumu yapılır. Peysaj Düzenleme ve doğal yaşam döngüsü oluşturup sizlere görsel şölen sunmaktayız.
Gürkan  E.

Gürkan E.

Akvaryum bakim kurulum servis işleri Yem balık ve tüm ekipman temini Profosyonel eğitmenimiz sayesine pozitif köpek eğitimi adresinizde verilir. Temel itaat ve ileri itaat eğilimleri Tüm sürüngen ve ekipman temini Tum istanbul içi gecerlidir
Mustafa Ş.

Mustafa Ş.

Ümraniye,inkilab mah.hatip caddesi 17 numarada akvaryum balıkları ve kuş çeşitlerimizle hizmetinizdeyiz.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Akvaryum Yapımı   02/01/2019

Mutlu balıklar odaklı harika hizmet.Profesyonel kurulum hizmet ve bakım için kesinlikle tavsiye ederim.

Akvaryum Yapımı hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz