En İyi 25 Akvaryum Tasarım Yapım ve Bakımı | Armut

4 Akvaryum Tasarım Yapım ve Bakımı Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

266 Akvaryum Tasarım Yapım ve Bakımı hizmet vermeye hazır.

4 TEKLİF AL

En İyi 25 Akvaryum Tasarım Yapım ve Bakımı

Emrah Ö.

Emrah Ö.

Merhabalar Biz Emrah Örter ve Ercan Erbay İkimizde 1967 yılı Kocaeli doğumluyuz ve bu hobinin, yaklaşık olarak otuz altı yıldır müdavimiyiz. Ercan Bey’in akvaryum sevdası 1978 yılında turşu kavanozunda lepistes bakmasıyla başlayıp, 13 yaşında 100 cm akvaryumda Japon balığı üretimiyle ve askerlik görevinden sonra yaptığı 10 dönüm alan içerisindeki 1000 akvaryum ve 300 havuzluk tesisiyle devam etmiştir. Benim (Emrah Örter) akvaryum sevdam ise 1981 yılında eve alınan ilk akvaryumla başlayıp
Ali Kerem C.

Ali Kerem C.

Farklı tasarımlarda akvaryum ve terrarium imalatı, bakımı, canlı (sucul, karasal, kanatlı) ve malzeme tedarik konularında profesyonel yardım ve destek hizmeti.
Cihan P.

Cihan P.

Biyotop , habitat , tatlisu , bitki akvaryumlari hakkinda hobiyle ugrasiyorum. Ve concept calismalar yapiyorum. İhtiyac duyan kisiler , tesisler varsa itina ile kurup sonrasinda destek verebilirim.
Erkan K.

Erkan K.

Uzun yıllardır bu işle uğraşıyorum akvaryum bakımı temizliği balıkların bakımı saglik takibi yavru alımı yavruların gelişimi hakkında bilgim mevcuttur istenilen ölçülerde Akvaryum yapilir ,kuş turleri, balık turleri, üretimi yapıyorum
İrfan K.

İrfan K.

Hobi olarak başladığım bu işte birçok akvaryum kurarak ve balık türü besleyerek kendi mi geliştirdim.4 yıllık bir tecrübem var.Akvaryumunuza haftalik,aylik bakimlari en doğru şekilde yaparım.
Yoldaş Su Ürünleri ve Akvaryum Ekosistemleri

Yoldaş Su Ürünleri ve Akvaryum Ekosistemleri

Ege Üniversitesi Su Ürünleri Fakültesinde lisans eğitimimi tamamladıktan hemen sonra yüksek lisans eğitimimi de tamamlayarak akvaryum sektöründe profesyonel olarak kurulum, bakım ve temizlik hizmeti vermeye karar verdim. Aldığım eğitim ile paralel olarak pratiklik kazandığım için işimin ne kadar ciddi olduğunu ve bu işi yaparken de çok eğlendiğimin bilincinde olarak hizmet vermekteyim.
Onat D.

Onat D.

İstenilen ebatlarda tasarımlarda tatlı ve tuzlu su akvaryum tasarımı,kurulumu,bakım hizmeti 24 saat destek hizmeti vermekteyim.
Bedir Kuş Cenneti

Bedir Kuş Cenneti

2005 yılından pet shop sektöründe hizmet vermekteyiz.özel tasarım tatlısu ve deniz akvaryum alanında özel tasarımlarımız mevcuttur
Behcet K.

Behcet K.

Deniz Akvaryumu Kurmak için ihtiyacınız olan her türlü bilgi ve donanımsal destek için lütfen bize ulaşınız.
Gopet

Gopet

Akvaryum dizaynı sürüngen ve tropikal hayvanlar yaşamalanı bahçe ve süs havuzları bakım dizayn ve tasarımı yapımı
Ferhat A.

Ferhat A.

ANKARA DA ; KEÇİÖREN ( SANATORYUM ) ve SİTELERDE ( TAŞDELEN CADDESİ ) BULUNAN 2 DÜKKANIMIZ İLE SİZ DEĞERLİ MÜŞTERİLERİMİZE AKVARYUM VE KUŞ TÜRLERİNDE EN İYİ HİZMETİ VERMEYİ İLKE EDİNMİŞ BULUNMAKTAYIZ. BULUNDUĞUMUZ SEKTÖRDEKİ İDDİAMIZI MÜŞTERİLERİMİZE SATIŞ SONRASI VERMİŞ OLDUĞUMUZ DESTEK VE KORUMA İLE GÜÇLENDİRMEMEKTEYİZ. KUŞ VE BALIK ÜRETİMLERİMİZİN ÇOĞUNU KENDİ BÜNYEMİZDE YAPMAKTAYIZ. ÖZELLİKLE AMERİKAN CİKLET BALIĞI TÜRLERİ KONUSUNDA ANKARA DA ÇOK BÜYÜK BİR KİTLEYE HİTAP ETMEKTEYİZ.
Özdal S.

Özdal S.

Konusunda tecrübeli uzmanlarla hizmet vermekteyiz. Akvaryumunuzun bakımını yapıp, ihtiyaçlarını ve sorunlarını yerinde tespit edip sizi bilgilendirmekteyiz.
Gökhan Y.

Gökhan Y.

Her türlü tatlı su ; tuzlu akvaryum kurulumu bakımı ve danışmanlığı hizmeti verilir.25 yılı aşkın tecrubemle akvaryum dünyasına ilk adımı beraber atalım.Büyük küçük ;bitkili ;balıklı;tatlı tuzlu fark etmez.
Hüseyin  K.

Hüseyin K.

1990 yılında mobilya tasarımı ve imalatıyla bu işe başladık. Daha sonra hobi olarak kendimize ve arkadaşlarımıza yaptığımız akvaryumların insanların yaşam alanlarına renk kattığını huzur verdiğini farkettik. Bunun üzerine bu konu üzerine yoğunlaşarak dar mekanlar olsun geniş mekanlar olsun her alana uygulayabileceğimiz tasarımlar geliştirerek evlerde ,ofislerde,hastanelerde,spor salonlarında kafe ve restaurantlarda ki en kör noktalara dahi akvaryumlar kurup dizaynlarını yapmaktayız.
Maviay Petshop

Maviay Petshop

Tüm tatli ve tuzlu su akvaryum kurulum bakim hizmetleri yapilmaktadir.canlilarimizin yuzde doksani kendi uretimimiz ve kendi ithalatimizdir.
Aqua Life Team Akvaryum Servis Bakım Ve Danışmanlık Hizmetleri

Aqua Life Team Akvaryum Servis Bakım Ve Danışmanlık Hizmetleri

AKVARYUM KEŞİF KURULUM BAKIM VE DANIŞMANLIK HİZMETLERİ. TÜM İSTANBUL GENELİ SERVİS AĞIMIZ BULUNMAKTADIR.
Mustafa Ş.

Mustafa Ş.

Ümraniye,inkilab mah.hatip caddesi 17 numarada akvaryum balıkları ve kuş çeşitlerimizle hizmetinizdeyiz.
Uğur D.

Uğur D.

İsteğe özel her çeşit akvaryum dizayn ve kurulumlarını yapıp mevcut akvaryumlarınızin bakımlarını üstlenirim
Gürkan  E.

Gürkan E.

Akvaryum bakim kurulum servis işleri Yem balık ve tüm ekipman temini Profosyonel eğitmenimiz sayesine pozitif köpek eğitimi adresinizde verilir. Temel itaat ve ileri itaat eğilimleri Tüm sürüngen ve ekipman temini Tum istanbul içi gecerlidir
Burak G.

Burak G.

Kaliteli bir hizmet sağlamak, tokatçı olmayıp en uygun şartlarda hizmet sağlamak için çalışmaktayım. Bunu bir akvarist olarak severek yapıyorum ve seven insanlar ile çalışmak beni daha çok mutlu ediyor.
İlhan E.

İlhan E.

Biotop akvaryum, bitkili iwagumi,hollandstyle ve hayalgücünüze kalmış her türlü akvaryum çeşitleri kurulum bakım tasarım ve tüm malzemelerin tedariği konusunda önceliiği ticari değil hobici misyonuyla sizlere hizmet vermekteyiz.
Çağlar U.

Çağlar U.

2010’dan bu yana birçok şehir akvaryumlarında ve yurtiçi yurtdışı projelerde tasarım, kurulum, canlı transferi ve akvaryum bakımında görev almış ekibimizle profesyonel hizmet vermekteyiz.
Fatih Ç.

Fatih Ç.

Profesyonel canlı bitki akvaryumu kurulumu su altını ve doğayı akvarymua sığdırarak yaptığım bu çalışmalardan sizleride faydalandırmak isterim
Gökkuşağı Akvaryum

Gökkuşağı Akvaryum

Her türlü tatlı su tuzlu su akvaryum proje kurulum montaj servis bakım su ürünleri mühendisi personelimizle garantili olarak yapılır.Akvaryum tamiri dekor değişikliği balık tedavisi karantina hizmetleri akvaryum taşıma ekipman teknik servis akvaryum adına aklınıza gelen bütün hizmetler şirketimiz tarafından verilmektedir
Ömer D.

Ömer D.

Güven Veren, Profesyonel ve Ciddi Hizmet. Pet Plus olarak her geçen gün kendimizi yeniliyor ve geliştiriyoruz. Ürün çeşitliliği ve fiyat bakımından en iyi olabilmek için aralıksız çalışıyoruz. %100 müşteri memnuniyetini ilke edinerek sizlere en iyi hizmeti sunmak için kendimizle yarışıyoruz.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Akvaryum Tasarım Yapım ve Bakımı   02/01/2019

Mutlu balıklar odaklı harika hizmet.Profesyonel kurulum hizmet ve bakım için kesinlikle tavsiye ederim.

Akvaryum Tasarım Yapım ve Bakımı hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz