4 Akvaryum Tasarım Yapım ve Bakımı Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

351 Akvaryum Tasarım Yapım ve Bakımı hizmet vermeye hazır.

4 TEKLİF AL

En İyi 25 Akvaryum Tasarım Yapım ve Bakımı

Çağlar U.

Çağlar U.

2010’dan bu yana birçok şehir akvaryumlarında ve yurtiçi yurtdışı projelerde tasarım, kurulum, canlı transferi ve akvaryum bakımında görev almış ekibimizle profesyonel hizmet vermekteyiz.
Gopet

Gopet

Akvaryum dizaynı sürüngen ve tropikal hayvanlar yaşamalanı bahçe ve süs havuzları bakım dizayn ve tasarımı yapımı
Onat D.

Onat D.

İstenilen ebatlarda tasarımlarda tatlı ve tuzlu su akvaryum tasarımı,kurulumu,bakım hizmeti 24 saat destek hizmeti vermekteyim.
Bedir Kuş Cenneti

Bedir Kuş Cenneti

2005 yılından pet shop sektöründe hizmet vermekteyiz.özel tasarım tatlısu ve deniz akvaryum alanında özel tasarımlarımız mevcuttur
Emrah Ö.

Emrah Ö.

Merhabalar Biz Emrah Örter ve Ercan Erbay İkimizde 1967 yılı Kocaeli doğumluyuz ve bu hobinin, yaklaşık olarak otuz altı yıldır müdavimiyiz. Ercan Bey’in akvaryum sevdası 1978 yılında turşu kavanozunda lepistes bakmasıyla başlayıp, 13 yaşında 100 cm akvaryumda Japon balığı üretimiyle ve askerlik görevinden sonra yaptığı 10 dönüm alan içerisindeki 1000 akvaryum ve 300 havuzluk tesisiyle devam etmiştir. Benim (Emrah Örter) akvaryum sevdam ise 1981 yılında eve alınan ilk akvaryumla başlayıp
Ümit Can B.

Ümit Can B.

Sualtı merakı, dalış ve scuba eğitmenliği, sualtı rehberliği derken, azot döngüsüne giren bünyem hobi akvaryumculuğuna oradan da deniz akvaryumlarına bulaştı. Takip eden süreçte de halk akvaryumları projeleri üreten, ülkedeki tüm akvaryumları ve çoğu hayvanat bahçesini yapan, Kurulum ve Açılış Kuratör ekibinin bir parçası haline getirdi. Yaşam destek sistemleri kurulumu, su şartlandırılması, canlı hayvan nakli uzmanlık alanım. Eskişehir e Aquavega ve Antalya akvaryumlarının açılışından sonra
Erkan K.

Erkan K.

Uzun yıllardır bu işle uğraşıyorum akvaryum bakımı temizliği balıkların bakımı saglik takibi yavru alımı yavruların gelişimi hakkında bilgim mevcuttur istenilen ölçülerde Akvaryum yapilir ,kuş turleri, balık turleri, üretimi yapıyorum
İrfan K.

İrfan K.

Hobi olarak başladığım bu işte birçok akvaryum kurarak ve balık türü besleyerek kendi mi geliştirdim.4 yıllık bir tecrübem var.Akvaryumunuza haftalik,aylik bakimlari en doğru şekilde yaparım.
Gökhan Y.

Gökhan Y.

Her türlü tatlı su ; tuzlu akvaryum kurulumu bakımı ve danışmanlığı hizmeti verilir.25 yılı aşkın tecrubemle akvaryum dünyasına ilk adımı beraber atalım.Büyük küçük ;bitkili ;balıklı;tatlı tuzlu fark etmez.
YUSUF A.

YUSUF A.

Tatlı ve tuzlu su akvaryumlarınızın bakım onarım kurulum ve temizlik işleri konusunda uzman kadromuz ile yardımcı olmaktayız.
Yaminkutlu

Yaminkutlu

Tam manasıyla profesyonel akvaryum kurulu mları ve tasarımları yapmakta ve toplamda 10 yıldır bu alanda hizmet vermekteyiz. Tecrübeli ekibimizle anahtar teslimi kurulumlar ve istenirse periyodik bakımları yapıyoruz. Müşterinin talebi doğrultusunda hayal edilen/istenilen her tasarımı akvaryuma uygulayabiliriz.
Hüseyin  K.

Hüseyin K.

1990 yılında mobilya tasarımı ve imalatıyla bu işe başladık. Daha sonra hobi olarak kendimize ve arkadaşlarımıza yaptığımız akvaryumların insanların yaşam alanlarına renk kattığını huzur verdiğini farkettik. Bunun üzerine bu konu üzerine yoğunlaşarak dar mekanlar olsun geniş mekanlar olsun her alana uygulayabileceğimiz tasarımlar geliştirerek evlerde ,ofislerde,hastanelerde,spor salonlarında kafe ve restaurantlarda ki en kör noktalara dahi akvaryumlar kurup dizaynlarını yapmaktayız.
Güllük Akvaryum

Güllük Akvaryum

BİZ KİMİZ Biz işimizi severek yapan bir ekibiz biz her akvaryumu ayrı ayrı sahiplenerek sanki ilk defa akvaryum kurma heyecanı ile akvaryumlarınızı renklendiren bir ekibiz. FİRMAMIZ 1996 yılından bu güne üretimden imalata kurulumdan servise bir çok konuda yüksek tecrübeler edinmiş ve tecrübelerini sizlerle paylaşmayı ilke edinmiş bölgemizde sektörün en köklü firmasıyız. Verdiğimiz hizmetler ; * Akvaryum , ekipman satış ve imalatı yapmaktayız. * Akvaryum kurulum ve bakım hizmeti ve
Aquatative Su Ürünleri Ve Akvaryum Ekosistemleri

Aquatative Su Ürünleri Ve Akvaryum Ekosistemleri

Ege Üniversitesi Su Ürünleri Fakültesinde lisans eğitimimi tamamladıktan hemen sonra yüksek lisans eğitimimi de tamamlayarak akvaryum sektöründe profesyonel olarak kurulum, bakım ve temizlik hizmeti vermeye karar verdim. Aldığım eğitim ile paralel olarak pratiklik kazandığım için işimin ne kadar ciddi olduğunu ve bu işi yaparken de çok eğlendiğimin bilincinde olarak hizmet vermekteyim.
Defnepet

Defnepet

45cm dem 2.5 metreye kadar birçok akvaryum projesine imza attık ve atmaya devam ediyoruz. Müşterilerimizin güvenini kazanarak daha sağlam basarak ilerliyoruz
Harun  Y.

Harun Y.

Özel tasarım akrilik akvaryum, her yere ev,işyeri veya avmlere istediğiniz boyutlarda ve istekleriniz doğrultusunda çok özel tasarımlarda akvaryum kurulumu yapmaktayız.
Behcet K.

Behcet K.

Deniz Akvaryumu Kurmak için ihtiyacınız olan her türlü bilgi ve donanımsal destek için lütfen bize ulaşınız.
Özdal S.

Özdal S.

Konusunda tecrübeli uzmanlarla hizmet vermekteyiz. Akvaryumunuzun bakımını yapıp, ihtiyaçlarını ve sorunlarını yerinde tespit edip sizi bilgilendirmekteyiz.
Erkan  E.

Erkan E.

Evlere ve Ofislere Akvaryum Kurulumu, Projelendirmesi, Cam ve Mobilyalı Akvaryum İmalatı, Bakımı ve Her Türlü Malzeme ve Canlı Temini .
Ramazan İ.

Ramazan İ.

Youtube kanalımdanda takip edebilirsiniz. Küçük yaşlardan beri akvaryum ve canlılarıyla ilgileniyorum. Bilgilerime güvenirim.
Uğur D.

Uğur D.

İsteğe özel her çeşit akvaryum dizayn ve kurulumlarını yapıp mevcut akvaryumlarınızin bakımlarını üstlenirim
Aqua Life Team Akvaryum Servis Bakım Ve Danışmanlık Hizmetleri

Aqua Life Team Akvaryum Servis Bakım Ve Danışmanlık Hizmetleri

AKVARYUM KEŞİF KURULUM BAKIM VE DANIŞMANLIK HİZMETLERİ. TÜM İSTANBUL GENELİ SERVİS AĞIMIZ BULUNMAKTADIR.
Ferhat A.

Ferhat A.

ANKARA DA ; KEÇİÖREN ( SANATORYUM ) ve SİTELERDE ( TAŞDELEN CADDESİ ) BULUNAN 2 DÜKKANIMIZ İLE SİZ DEĞERLİ MÜŞTERİLERİMİZE AKVARYUM VE KUŞ TÜRLERİNDE EN İYİ HİZMETİ VERMEYİ İLKE EDİNMİŞ BULUNMAKTAYIZ. BULUNDUĞUMUZ SEKTÖRDEKİ İDDİAMIZI MÜŞTERİLERİMİZE SATIŞ SONRASI VERMİŞ OLDUĞUMUZ DESTEK VE KORUMA İLE GÜÇLENDİRMEMEKTEYİZ. KUŞ VE BALIK ÜRETİMLERİMİZİN ÇOĞUNU KENDİ BÜNYEMİZDE YAPMAKTAYIZ. ÖZELLİKLE AMERİKAN CİKLET BALIĞI TÜRLERİ KONUSUNDA ANKARA DA ÇOK BÜYÜK BİR KİTLEYE HİTAP ETMEKTEYİZ.
Maviay Petshop

Maviay Petshop

Tüm tatli ve tuzlu su akvaryum kurulum bakim hizmetleri yapilmaktadir.canlilarimizin yuzde doksani kendi uretimimiz ve kendi ithalatimizdir.
Mustafa Ş.

Mustafa Ş.

Ümraniye,inkilab mah.hatip caddesi 17 numarada akvaryum balıkları ve kuş çeşitlerimizle hizmetinizdeyiz.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Akvaryum Tasarım Yapım ve Bakımı   02/01/2019

Mutlu balıklar odaklı harika hizmet.Profesyonel kurulum hizmet ve bakım için kesinlikle tavsiye ederim.

Akvaryum Tasarım Yapım ve Bakımı hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz