En İyi 25 Animasyon ve Çizgi Film - Armut

En İyi 25 Animasyon ve Çizgi Film

4 Animasyon ve Çizgi Film Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

188 Animasyon ve Çizgi Film teklif vermeye hazır.

4 TEKLİF AL
Hikmet Yolcubal

Hikmet Yolcubal

2D, 3D Animasyon film projelerinizi hayata geçiriyoruz. Başta sinema, Dizi, Reklam, Tanıtım filmi alanlarında 2D, 3D hareketli grafik, Vfx ve karakter animasyonu hizmetleri vermekteyiz. Hizmet verdiğimiz diğer alanlar: Mekanik ve Organik Modelleme Karakter Modelleme ve Animasyon Karakter Rigleme Props Modelleme Sahne Işıklandırması Kurgu, montaj Çalıştığımız yazılımlar: Maya, 3ds max, After Effects, MentalRay, Vray, Arnold Premiere, Edius, photoshop ve diğerleri
Cem Ilgazlı

Cem Ilgazlı

Antalya da ve İstanbul da sahip olduğum profesyonel deneyimle, Radyo, Televizyon ve Sinema öğrencisi olarak uygun bütçelerle, kaliteli tanıtım animasyon videolarını kurumlarınıza sunmak, bu işe hak ettiği değeri vererek kurumunuzu yüceltmek en önemli görevimdir.
Ezgi Özkır

Ezgi Özkır

2013 senesi Uluslararası ilişkiler mezunu, Anadolu üniversitesi web tasarım ve kodlama öğrencisi olarak Editörlük, Dijital pazarlama proje uzmanlığı, 2D flash tasarım, grafik tasarım alanlarında deneyimlerimi sunabilirim. İçerik yazarlığı, 2 boyutlu karakter çizimi ve hareketlendirmesi, kurumsal kimlik, katalog, broşür vb alanlarda dizayn, Web sitesi Türkçe-İngilizce çeviri, ileri seviye de olmasa da 3D çizim etkin olduğum alanlardır.
Onur Atik

Onur Atik

Animasyon karakterleri ve anatomi üzerine ağırlıklı olarak karakalem türünde çizimler yapıyorum ve başlangıç düzeyinde dijital çizim denemelerim var.
Enes Aslıipek

Enes Aslıipek

A dan Z ye çizgifilm animasyon işi ile ilgili her şeyi, sıfırdan proje nasıl olur , elinizdeki bütçeye göre nasıl bir iş yapıla bilir, bizim ile konuşup tecrübelerimizden yararlana da bilirsiniz.
Pınar Kuş

Pınar Kuş

Grafiker olarak vektörel çalışmalar yapıyorum. Profesyonel olarak maskot, karakter, çocuk kitabı gibi çizimleri yapıyorum.
Murat Cakular

Murat Cakular

Film, çizgi film, firma maskot karakter modelleme ve animasyonu, motion graphic, reklam jenerik ve efektif sahneler konusunda beş yılı aşkın tecrübemle sizlere profesyonel hizmet vermekteyim. Yaratıcı tasarımlar ile profesyonel yardım almak istiyorsanız uygun fiyat + yüksek kalite politikası ile size hizmet vermek isterim. ( Teslim sonrası desteğimle de siz değerli müşterilerimizin memnuniyetini esas almaktayım. ) İlginiz için şimdiden teşekkürler, iyi çalışmalar. Kullandığım progr
3d Adana Reklam

3d Adana Reklam

Şirketinizin veya ürünlerinizin 3D Reklam ve Grafiksel tanıtımında, kalite vizyonunun yerleştirilmesi, sanatsal yaklaşımın sağlanması ve hedef kitleye doğru görsel mesajı iletmenin önemi, grafik dizayn ekimizce son derece iyi bilinmekte ve başarıyla uygulanmaktadır.
Muhammet Mustafa Abay

Muhammet Mustafa Abay

Toon Boom Animate pro-Toon Boom Harmony programında olan yada yapmak istediğiniz projelerinizin karakter rigi ve animasyonları freelancer olarak kaliteli bir şekilde hazırlanır.
İlkcan İrdelp

İlkcan İrdelp

4 yıldır animasyon sektöründeyim ve son 1 yılımı aktif animatör olarak geçirdim. Geleneksel yada 2d animasyonlar konusunda bir talebiniz var ise doğru adrestesiniz.:)
Mg Ajans

Mg Ajans

Animasyn ve mntaj işlerini wn kaliteli ve hızlı şekilde yaparak sizlere ulaştıran türkiyenin en iyi hizmeti
29artstudio

29artstudio

2d animasyon,karakter canlandırma,storyboard,web tabanlı karikatür,anime,realatif karakter konuşturma,2d 3d logo kreasyonu,istenilen ölçülerde tematik heykel yapımı hizmetleri vermekteyiz.
Abdurrahim Albayrak

Abdurrahim Albayrak

Talepleriniz doğrultusunda her türlü grafik ve animasyon projeleriniz ilgili programlar (maya, after effect, bou joe) kullanılarak görsel hale getirilmektedir.
Armoni Video

Armoni Video

Kalite Tesadüf Değil ? Animasyon Reklam Tanıtımına mı İhtiyacın var O halde bizimle iletişime geçin hemen
Yunus T.

Yunus T.

3 Boyutlu projelerde Charachter rig &modelling & Animation alanında yaklaşık 4 yıllık tecrübe sahibiyim ve MAXON Cinema4d başta olmak üzere Maya,Adobe After Effect ve Zbrush programlarını kullanmaktayım. Grafik tasarım işlerini de Adobe photoshop ,İlllustrator programlarını kullanarak yapmakta olup cazip bir teklif ve kaliteli sonuç ile projelerinizi anlaştığımız zamanda teslim edebilirim.
Maya Copy Center

Maya Copy Center

Kütahya da animasyon ve grafik tasarım bölümüne hizmet vermemizin yanı sıra çizgi film animasyon alanında Türkiye çapında hizmet vermekteyiz.
Barış Akça

Barış Akça

Tasarımcının değil müşterinin istediği tasarım olur tasarımlar kişiye göre degisir tasarımın görerek ödemek farklıdır görmiyerek ödemek farklıdır önce tasarımı görün sonra konusalım
Emre Akarsu

Emre Akarsu

3 yıldır kendi çapımda son 1 yıldır ise ticari amaçla 2d çizim ve animasyon yapıyorum. Çizgi film tadında işler yapıyorum.
Hornold

Hornold

3D model ve animasyon, Video ve fotoğraf composizyonlari üzerine hizmet veriyorum. detaylı referans için lütfen iletişime geçiniz.
Yücel Karakuş

Yücel Karakuş

Uzun süredir ünlülerin sosyal medya danışmanlığını yaptım ve hala yapmaktayım bunun dışında profesyonel olarak video montaj,animasyon ile uğraşıyorum.İşinin sorumluluğunu bilincinde ciddi güvenilir hizmet almak istiyorsanız benimle iletişime geçebilirsiniz. Yaptıklarım: Konser tanıtım videosu, 2D Animasyon, İş yeri tanıtım videosu. Reklam,video, kitap seslendirme. Sosyal medya hesabını geliştirme ve anlık olarak ilgili medya dosyalarının hazırlanması paylaşılması. Profesyonel hizmet ar
Fabrika D.

Fabrika D.

Ulusal televizyon kanallarına 3D animasyon ve özel efekt hazırlamaktayım. Video düzenleme ve Prodüksiyon konularında 5 yılı aşkın tecrübem ile, Dikey ve yatay kurgu işlerinizi, tanıtım videolarınızı ve 3D animasyon işlerinizi yapabilirim. Jenerik, 3D tanıtım filmi, animasyon işlerinizi, ihtiyacınıza göre, hayallerinizdeki kesinlikte hazırlayabilirim.
Pınar Çeviker

Pınar Çeviker

Hacettepe Üniversitesi Resim Bölümü mezunuyum. 2D animasyon çizgifilm ve reklam konusunda size yardımcı olmaktan mutluluk duyarım.
İrfan Oral

İrfan Oral

ÇizgiFilmler, TvProgramları, İnternet ve TvReklamları gibi bir çok projede yıllarca çalışmış biri olarak After Effects, PremierePro, MochaPro, 3DMaxRender, Nuke gibi profesyonel olarak kullandığım programlar üzere FullTime PartTime iş aramaktayım.
Bilal Cakir

Bilal Cakir

Uzun suredir video animasyon,intro,tanitim filmi,whiteboard animasyon,grafik tasarim konusunda profesyonel olarak calismaktayim onceliyim her zaman musteri memnuniyetidir.kaliteli ve profesyonel isler cikararak sizlere iyi hizmetler sunabilirim
Emre Akarsu

Emre Akarsu

Grafik Tasarım Animasyon işleri yapıyorum. Fiyat olarak piyasa altında kalıp kalite olarak iyilerle yarışmaya çalışıyorum. Çalışmalarımı adım adım paylaşırım işveren ile. Çok fazla iş yapmadım şuana kadar ancak kaliteli işler yaptım ve hiçbirinde memnuniyetsizlik yaşamadım.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Mustafa Ali
Animasyon ve Çizgi Film   03/07/2017

Animasyon tarzı işler için kesinlikle tavsiye ederim! Tecrübeli ve kreatif kişiliğe sahip! Fikirlerinize kesin daha da güze fikirler ekleyip istediklerinizi sunacaktır.

Animasyon ve Çizgi Film hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz