En İyi 25 Animasyon ve Çizgi Film | Armut

En İyi 25 Animasyon

4 Animasyon Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

239 Animasyon hizmet vermeye hazır.

4 TEKLİF AL
Hakan B.

Hakan B.

2003 Güzel Sanatlar Fakültesi Grafik Tasarım mezunuyum, 15 yıldır bu sektörde çalışıyorum. Meslek hayatımın bir kısmında çeşitli ajanslarda ve köklü geçmişi olan kurumsal firmalarda Art Director ve Görsel Tasarım Sorumlusu olarak çalıştım. Ayrıca TRT Çocuk dahil birçok dizi ve sinema filminin Özel Effect, 2D, 3D animasyon alanlarında çalıştım. Son birkaç yıldır da Tv sektöründe çalışmaya devam etmekteyim.
Yusuf Bahri  Ö.

Yusuf Bahri Ö.

2010 yılından bu yana profesyonel olarak senaryo/metin yazarlığı, oyuncu/seslendirmen, 2D animasyon ve After Effects editörlüğü yapmaktayım. Reklam, 2D animasyon ve grafik animasyon konularında kaliteli ve uygun fiyatlara çözüm üretebilirim.
Çağdaş Ü.

Çağdaş Ü.

Animasyon ve çizgi film sektöründe 8 yılı aşkın bir süredir, 3d Sinema ve 3d dizi projelerinde senior animatör olarak görev aldım. Cv mi istek üzerine gönderirim.
Baturalp B.

Baturalp B.

2015 yılından bu yana 200’ü aşkın projede video animasyon hizmeti vermiş bir A.Ş kuruluşuyuz. Misyonumuz projelerinizi sektör standartlarının üstünde yeni bir bakış açısı kazandırarak projelerinizi saniye bazında hesapladığımız sabit fiyatlar sayesinde. Kesinlikle sürpriz fiyatlarla karşılaşmadan ihtiyacınıza ve bütçenize en uygun maliyetli çözümler sunmaya devam etmekteyiz. Hedefimiz yaratıcı ve kaliteli içerik tasarımlarımız ile sektörün en çok tercih edilen animasyon firması olarak daha da i
Cem I.

Cem I.

Antalya da ve İstanbul da sahip olduğum profesyonel deneyimle, Radyo, Televizyon ve Sinema öğrencisi olarak uygun bütçelerle, kaliteli tanıtım animasyon videolarını kurumlarınıza sunmak, bu işe hak ettiği değeri vererek kurumunuzu yüceltmek en önemli görevimdir.
Bambu Film

Bambu Film

Bambu Film, 2014 yılında kurulan, çok çeşitli alanlarda faaliyet gösteren, yenilikçi ve çözüm odaklı çalışan bir yapım şirketidir. Video prodüksiyon, kurgu ve motion design/2D animasyon konularında, pek çok kurumsal firmaya çözüm ortağı olarak hizmet vermektedir.
Yılmaz K.

Yılmaz K.

Ben. Oyun sektöründe ve mimari reklam alanlarında sizlere 3d karakter, çevre modelleri, sahne modelleriniz ve animasyonlarınız isteğe göre yaparım
Mg Ajans

Mg Ajans

Animasyn ve mntaj işlerini wn kaliteli ve hızlı şekilde yaparak sizlere ulaştıran türkiyenin en iyi hizmeti
Hikmet Y.

Hikmet Y.

2D, 3D Animasyon film projelerinizi hayata geçiriyoruz. Başta sinema, Dizi, Reklam, Tanıtım filmi alanlarında 2D, 3D hareketli grafik, Vfx ve karakter animasyonu hizmetleri vermekteyiz. Hizmet verdiğimiz diğer alanlar: Mekanik ve Organik Modelleme Karakter Modelleme ve Animasyon Karakter Rigleme Props Modelleme Sahne Işıklandırması Kurgu, montaj Çalıştığımız yazılımlar: Maya, 3ds max, After Effects, MentalRay, Vray, Arnold Premiere, Edius, photoshop ve diğerleri
29artstudio

29artstudio

2d animasyon,karakter canlandırma,storyboard,web tabanlı karikatür,anime,realatif karakter konuşturma,2d 3d logo kreasyonu,istenilen ölçülerde tematik heykel yapımı hizmetleri vermekteyiz.
Yunus T.

Yunus T.

3 Boyutlu projelerde Charachter rig &modelling & Animation alanında yaklaşık 4 yıllık tecrübe sahibiyim ve MAXON Cinema4d başta olmak üzere Maya,Adobe After Effect ve Zbrush programlarını kullanmaktayım. Grafik tasarım işlerini de Adobe photoshop ,İlllustrator programlarını kullanarak yapmakta olup cazip bir teklif ve kaliteli sonuç ile projelerinizi anlaştığımız zamanda teslim edebilirim.
Hornold

Hornold

3D model ve animasyon, Video ve fotoğraf composizyonlari üzerine hizmet veriyorum. detaylı referans için lütfen iletişime geçiniz.
Armoni V.

Armoni V.

Kalite Tesadüf Değil ? Animasyon Reklam Tanıtımına mı İhtiyacın var O halde bizimle iletişime geçin hemen
Muhammet Mustafa A.

Muhammet Mustafa A.

Toon Boom Animate pro-Toon Boom Harmony programında olan yada yapmak istediğiniz projelerinizin karakter rigi ve animasyonları freelancer olarak kaliteli bir şekilde hazırlanır.
İlkcan İ.

İlkcan İ.

4 yıldır animasyon sektöründeyim ve son 1 yılımı aktif animatör olarak geçirdim. Geleneksel yada 2d animasyonlar konusunda bir talebiniz var ise doğru adrestesiniz.:)
Maya Copy Center

Maya Copy Center

Kütahya da animasyon ve grafik tasarım bölümüne hizmet vermemizin yanı sıra çizgi film animasyon alanında Türkiye çapında hizmet vermekteyiz.
3d Adana  R.

3d Adana R.

Şirketinizin veya ürünlerinizin 3D Reklam ve Grafiksel tanıtımında, kalite vizyonunun yerleştirilmesi, sanatsal yaklaşımın sağlanması ve hedef kitleye doğru görsel mesajı iletmenin önemi, grafik dizayn ekimizce son derece iyi bilinmekte ve başarıyla uygulanmaktadır.
Onur A.

Onur A.

Animasyon karakterleri ve anatomi üzerine ağırlıklı olarak karakalem türünde çizimler yapıyorum ve başlangıç düzeyinde dijital çizim denemelerim var.
Barış A.

Barış A.

Tasarımcının değil müşterinin istediği tasarım olur tasarımlar kişiye göre degisir tasarımın görerek ödemek farklıdır görmiyerek ödemek farklıdır önce tasarımı görün sonra konusalım
Fatih T.

Fatih T.

Yedi yıl karakter animatörlüğü tecrübem var. Yerli ve yabancı çizgi film işlerinde uzun süre lead animatörlük yaptım. Acting sahnelerinin yanı sıra body mechanic gerektiren aksiyonlu ve zor planları yapma konusunda da tecrübeliyim. Freelance ya da tam zamanlı olarak çalışabilirim
Abdurrahim A.

Abdurrahim A.

Talepleriniz doğrultusunda her türlü grafik ve animasyon projeleriniz ilgili programlar (maya, after effect, bou joe) kullanılarak görsel hale getirilmektedir.
Bilal C.

Bilal C.

Uzun suredir video animasyon,intro,tanitim filmi,whiteboard animasyon,grafik tasarim konusunda profesyonel olarak calismaktayim onceliyim her zaman musteri memnuniyetidir.kaliteli ve profesyonel isler cikararak sizlere iyi hizmetler sunabilirim
İsmail G.

İsmail G.

Adobe: After Effects, Flash, Photoshop, InDesign, Dreamweaver, Illustrator, Muse, Edge Preview : Maxon : Cinema4D Lumion Microsoft : Microsoft Expression Web 4, Microsoft Expression Design 4, Örnek Animasyonlar: --------------------- Video 1 --> http://www.youtube.com/watch?v=qLowZqjxu68 Video 2 --> http://www.youtube.com/watch?v=10_qaV86nIg Video 3 --> http://www.youtube.com/watch?v=u_ZSaE0Sp4Q
Sinan D.

Sinan D.

Merhabalar, Yaklaşık 10 yıldır animasyon sektörü içerisinde bir çok adı duyulmuş projede modelleme, ışıklandırma, rendering ve generalist olarak yer aldım. Bir süredir uzmanlık alanı karakter animasyonu olan eşim ile beraber freelance çalışıyoruz. 2 veya 3 boyutlu animasyon işlerinizi zamanında ve istediğiniz kalitede teslim edebilecek alt yapıya sahibiz. Birlikte çalışma fırsatı bulursak memnun kalacağınızı garanti edebilirim.
Emre A.

Emre A.

3 yıldır kendi çapımda son 1 yıldır ise ticari amaçla 2d çizim ve animasyon yapıyorum. Çizgi film tadında işler yapıyorum.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Serap Ozdas
Animasyon   29/05/2018

Tümay Yılmaz dan aldığım hizmetten inanılmaz memnun kaldım. Hem fiyatı hem işin kalitesi, hem süre konusunda çok memnun kaldığım bir hizmetti. Sürekli yardımcı oldu iletişiminden çok memnun kaldım çok orijinal bir hizmet sundular.Rahatlıkla tavsiye ederim.Armut.com a da ayrıca bizi buluşturdukları için çok teşekkürler.

Animasyon hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz