En İyi 10 Ankara 3D Teknik Çizim Uzmanı

4 3D Teknik Çizim Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Ankara civarında 540 3D Teknik Çizim Uzmanı hizmet vermeye hazır.

4 TEKLİF AL
Volkan E.

Volkan E.

3D Teknik Çizim Modelleme Tasarım · Yenimahalle, Ankara
Makine Teknik öğretmeniyim. Yaklaşık 18 yıldır 2D ve 3D çizim eğitimi veriyorum. Piyasanın farklı ihtiyaçlarına göre 2D ve 3D çizim yapıyorum. Mekanik ve endüstriyel modelleme yaparım. Autocad, Solidworks ve Solidcam kullanıcısıyım. Endüsride yürüttüğüm Arge çalışmalarım var. Part-time CNC operatörü olarakta çalışabilirim. Ayrıca her türlü makineyi kopyalayabilirim. (Makinenin modellemesini bilgisayara taşırım) Bütün parçaların teknik resimlerini oluştururum. Bunların kataloglardan seçilebil
Hikmet K.

Hikmet K.

3D Teknik Çizim Modelleme Tasarım · Mamak, Ankara
1986 Aydın doğumluyum. İlk, Orta ve Lise öğrenimlerini Aydın da tamamladım. 2004 yılında ULUDAĞ ÜNİVERSİTESİ MİMARLIK bölümünü kazandım. 2011 Yılında mezun oldum. Öğrencilik hayatım da dahil olmak üzere çeşitli işlerde çalıştım. Çeşitli proje ofislerinde çalıştıktan sonra DONAT COLLECTİON mobilya firmasının İstanbul Mobilya Fuarı ve İnegöl Mobilya Fuarı stand tasarımlarını ve uygulamalarını yaptım. Aynı firmanın Türkiye çapında açmış olduğu mağazaların tasarım ve uygulama ekibinde yer aldım. M
Oğuz  T.

Oğuz T.

3D Teknik Çizim Modelleme Tasarım · Altındağ, Ankara
3ds Max programı ile klasik mobilya ve tüm dekorasyon araçlarını modelleme ve görselleştirme konusunda ileri düzeyde bilgi sahibiyim.
Selçuk Ü.

Selçuk Ü.

3D Teknik Çizim Modelleme Tasarım · Çankaya, Ankara
3ds MAX, AutoCAD ve Photoshop programlarının Autodesk in verdiği sertifikalarına sahibim. Yaklaşık 1 yıl boyunca Alt yapı projelerinde AutoCAD kullanarak teknik ressamlık yaptım. Şuan mimarlık ofisinde görsel tasarım uzmanı olarak çalışmaktayım ve bu üç programı aktif halde kullanmaktayım. Üç boyut çizim ve Teknik çizim ve photoshop işlerinizi titizlikle yapabilirim.
Merve A.

Merve A.

3D Teknik Çizim Modelleme Tasarım · Çankaya, Ankara
3Ds Max modelleme ve Vray renderda deneyimli bir şehir plancısı ve tasarımcıyım.İç ve dış mekan projelendirme işleri yapmaktayım. Kullandığım Programlar; - 3Ds Max - Photoshop - AutoCad
A4 Teknik Yazılım Danışmanlık Makine Tasarım Elektronik İthalat İhracat Sanayi Ticaret Ltd. Şti.

A4 Teknik Yazılım Danışmanlık Makine Tasarım Elektronik İthalat İhracat Sanayi Ticaret Ltd. Şti.

3D Teknik Çizim Modelleme Tasarım · Etimesgut, Ankara
A4Teknik Ar-Ge ve Ür-Ge merkezi olarak firmalara hizmet vermekteyiz.Firmalara tasarım ve üretim danışmanlığı yapmaktayız. Endüstri 4.0 Devrimi ile birlikte Mekanik/Elektronik/Yazılım üçlüsü ayrılmaz bir bütün haline gelmiştir. A4 Teknik ailesi olarak bu bütünlüğü sağlayıp anahtar teslim projeler oluşturmaktayız. Tüm Ar-Ge çalışmalarını kendi bünyemizde çözdüğümüzden daha hızlı ve daha doğru projelere imza atmaya devam etmekteyiz.
Ferhat  G.

Ferhat G.

3D Teknik Çizim Modelleme Tasarım · Keçiören, Ankara
İç mimari tasarım, peyzaj, dış cephe, her türlü ev ve iş yeri özel dekorasyon işleri, mobilyalar, 3 boyutlu görselleriniz uygun fiyata kaliteli bir şekilde hazırlanır.Gerek yerinde rölöve alarak, gerekse sizlerin göndereceği proje üstünde çalışılarak tasarımlarınız hazırlanır.Bunun yanı sıra her türlü istenilen obje, nesne, birebir, modellenir.
Oğuzhan E.

Oğuzhan E.

3D Teknik Çizim Modelleme Tasarım · Çankaya, Ankara
Savunma Sanayinde faaliyet gösteren Akana Mühendislik firmasında 3 yıl 7 aydır Tasarım ve Proje Mühendisliği pozisyonunda çeşitli projelerde görev ve sorumluluk aldım. Sonrasında Milmast/Figes teknoloji şirketinde Ürün tasarım ve geliştirme konularında 10 ay kadar görev aldım şuan bu firmada çalışmaktayım. Toplamda savunma sanayinde 4.5 yılı Aktif bir Tasarım mühendisi olarak geçirdim. AutoCAD, SolidWorks, NX cad ve NX CAE ile Yapısal Analiz ,Catia ,Kisssoft&Kissys ile dişli kutusu analizi, diş
İslam K.

İslam K.

3D Teknik Çizim Modelleme Tasarım · Akyurt, Ankara
Severek yapmış olduğumuz tadilat , dekorasyon , teknik 2D ve 3D çizim tecrübesiyle değişim yapmak istediğiniz yer ve mekanda isteklerinizi ve beklentilerinizi karşılayacak düzeyde bir farklılık yapmak bizim işimiz , arayın hayaliniz olan değişimin gerçekçi yanı olalım.
Muhammed Ali H.

Muhammed Ali H.

3D Teknik Çizim Modelleme Tasarım · Pursaklar, Ankara
Özel sektörde Ankara nın birçok tanınmış projesinde 5 yıldır mimari,iç mimari teknik çizim tasarım ve görselleştirme üzerine çalıştım kaliteli iş yapıyorum Türkiye nin her yerine çalışa bilirim.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Ertugrul Yazici
3D Teknik Çizim   07/03/2020

Soykan bey çok yardım sever ve hızlı çözümler sunuyor. Çalışmaları gerçekten başarılı. Teşekkürler tekrardan.

         
Bekir DANYILDIZ
3D Teknik Çizim   09/02/2020

İstediğimiz seviyeye yönelik tam nokta atışı bir proje oldu. Derdinizi çok rahat anlatabilip istediklerini çok rahat kavrayan birisi. Yüzyüze hiç görüşme fırsatımız dahi olmadan tüm ihtiyaçlarımıza cevap verdi saolsun. Tekrar çalışırız inşallah.

         
Tolga Kök
3D Teknik Çizim   02/11/2019

Seda hanım çok özverili bir şekilde kısıtlı bir zamanda projemize yardımcı oldu. Kesinlikle öneriyorum.

         
Volkan KONAK
3D Teknik Çizim   06/08/2019

Mükemmel bir arkadaş gece gündüz demeden işini 10 numara yapıyor iletişimi samimi kesinlikle tavsiye ederim.

         
MEHMET ŞAHİN
3D Teknik Çizim   04/12/2018

Gerçekten çok ilgili kendisi.Gece sabaha kadar beraber çizim yaptık telefondan.Kendisine teşekkür ediyorum. Daha önce de armut vasıtasıyla biriyle tanışmıştım.ondan pek memnun kalmadım.Ama oğuz kardeşimden allah razı olsun.Beni mahcup etmedi

         
Ömür Soyer
3D Teknik Çizim   25/10/2018

Arkadaş işini titizlikle takip ediyor ve insan ilişkileri de iyi. Fiyat konusunda ise elinden gelen yardımı yapıyor. Yeter ki siz emeğine saygısızlık etmeyin. Yolu açık olsun

         
Mehmet Çağlar Kırmızı
3D Teknik Çizim   23/10/2018

Kesinlikle işine özverili ve profesyonel birisi. Her konuda yardımcı oldu. Kendisi ile ilgili olmayan durumlarda bile yardım etti. Böyle zamanda böyle ilgili ve alakalı birilerini bulmak çok çok. Hüseyin beye teşekkür ederim.

         
Cem Oguz
3D Teknik Çizim   16/06/2018

Çizimi çok başarılı ve kısa sürede yaptılar. 3d print hizmeti de aldık. uzun süreli çalışmayı düşünüyoruz. kendilerini tavsiye ederim.

Benzer Meslekler
3D Teknik Çizim hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz