En İyi 10 Ankara 3D Teknik Çizim Modelleme Tasarım | Armut

En İyi 10 Ankara 3D Teknik Çizim Uzmanı

4 3D Teknik Çizim Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Ankara bölgesinde 718 3D Teknik Çizim Uzmanı hizmet vermeye hazır.

4 TEKLİF AL
Onur T.

Onur T.

3D Teknik Çizim Modelleme Tasarım · Yenimahalle, Ankara
Dünya da ve Türkiye de önde gelen, büyük ölçekli projeler gerçekleştiren uluslararası özel bir şirkette görev almaktayım. Okulumu birincilikle bitirdim. Kurumsal ve bireysel müşterilerime modelleme, animasyon, iç mimari ve mimari çizimler ile birlikte anahtar teslim proje uygulamaları hizmeti vermekteyim. İstenildiği takdirde hem akademik olarak hem de yaptığım işlere dair özel olarak referans verebilirim. İşleriniz büyük bir özveri ile yapılır.
Esra Ş.

Esra Ş.

3D Teknik Çizim Modelleme Tasarım · Çankaya, Ankara
İsteklerinizi anlayabilen, hem teknik hem tasarım hem de uygulama olarak tecrübeli bir tasarımcıyla çalışmak istermisiniz?
Mustafa E.

Mustafa E.

3D Teknik Çizim Modelleme Tasarım · Çankaya, Ankara
Mimari Endüstriye yada prodüksiyon alanında 3d modelleme ve animasyon hizmeti vermekteyiz 6 yıldır bu işin içinde işimizi hiç bıkmadan severek ve isteyerek yapıyoruz. Tecrübe kalite ve hızlı hizmet anlayışı ile sizlerle tanışmak ve çalışmak isteriz.
Ömer Faruk  U.

Ömer Faruk U.

3D Teknik Çizim Modelleme Tasarım · Yenimahalle, Ankara
2 Makine mühendisi ve 1 teknik ressam 7 yili askin modelleme, imalat ve tasarim tecrubemiz ile endüstriyel tasarım,üretim prosesi oluşturma, geliştirme, tersine mühendislik ve 3D prototipleme gibi bir çok alanda hizmet vermekteyiz. Tasarımlarımız OİB Otomotiv ve komponent tasarım yarışması gibi birçok yarışmadan ödül ve destek almış ve almaktadır.
Özgür D.

Özgür D.

3D Teknik Çizim Modelleme Tasarım · Çankaya, Ankara
Mimari projelerinizi 3 boyutlu modeleme ve 3 boyutlu animasyon teknikleri ile hazırlanacak, yüksek kaliteli görseller ile satış ve pazarlama aşamalarında daha güçlü bir hale getirip rakiplerinizin bir adım önüne geçebilirsiniz.
Turgay  A.

Turgay A.

3D Teknik Çizim Modelleme Tasarım · Çankaya, Ankara
10 yılllık eğitim tecrübesine. 10 yılın üzerinde iş tecrübesine sahibim. Vinç sektöründen, Savunma sanayisine, birçok farklı projelerde Tasarım, modelleme ve teknik resim konularında çalıştım ve çalışmaktayım. Yapılacak iş konusunda ne kadar fazla bilgi alırsam o kadar isteğe uygun sonuç elde edilebilir. işlerimde Kullandığım 2D - 3D programları: AutoCAD, SolidWORKS, Autodesk INVENTOR, CATIA V5 - V6
Yasin E.

Yasin E.

3D Teknik Çizim Modelleme Tasarım · Yenimahalle, Ankara
Süleyman Demirel Üniversitesi Makine mezunuyum. En uygun fiyatlar da 3D Teknik Çizim Modelleme ve Tasarım ( Çelik Yapılar Dahil ) yapıyorum. CAM tasarımları ile işinizi tamamlayalım.
Berkan Y.

Berkan Y.

3D Teknik Çizim Modelleme Tasarım · Çankaya, Ankara
Firmaniza veya şahsınıza kısa bir referans katoloğumuzu ekte sunmuş bulunmaktayım. Ekip olarak Eğitim hayatımız ve tecrübelerimiz doğrultusunda farklı insanlarla birlikte çalışma ve birlikte üretebilme konusunda fazlasıyla tecrübemiz bulunmaktadır. Bu nedenle yapacağımız çalışmalarda süreç içerisinde bir sıkıntı yaşamadan kolaylıkla işlerimizi teslim edeceğimizi düşünüyoruz. İşini severek yapan ve bir çok farklı branştan (şehir plancısı,mimar,peyzaj mimarı, sinema radyo ve televizyon, 3 boyutl
Gülşah  T.

Gülşah T.

3D Teknik Çizim Modelleme Tasarım · Çankaya, Ankara
Mimarlık ofislerinde, iç mekan tasarımı ve dış mekan mimari modelleme alanlarında çalıştım. 3dsmax modelleme programını 10 yıldır kullanmaktayım. Mimari iç mekan ve dış mekan projeleriniz modellenerek sunuma hazır hale getirilir. Şuan freelance olarak proje hizmeti ve özel ders hizmeti vermekteyim. Yaptığım işlerden bazılarını profilimde görebilirsiniz.
Başak A.

Başak A.

3D Teknik Çizim Modelleme Tasarım · Yenimahalle, Ankara
Merhaba, ben Başak Ankara da serbest olarak hizmet veren bir endüstriyel tasarımcıyım. Çeşitli mobilya firmaları, Hrs Paslanmaz Mutfak Eşyaları A.Ş için çalışmaktayım ve Robot el projesinde gönüllü modelleme ve tasarım yapmaktayım. Rhinoceros, 3ds Max, Vray, Keyshot, Adobe Photoshop programlarını kullanıyorum. Detaylı portfolyo da sunabilirim.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Ferit Baran
3D Teknik Çizim   10/06/2018

Çok memnun kaldım. Çok hızlı, çözüm bulabilmesi ihtiyaçları iyi analiz edebilmesi etkileyici.

         
Şerif Yüksel
3D Teknik Çizim   10/06/2018

emre bey isini son derece hakim, ihtiyacimiz olan projeleri beklentimizinde uzerinde gerceklestirdi. vaad ettigi sure, fiyat ve iscilikte sozlerini tuttu.

         
Selçuk Aydoğdu
3D Teknik Çizim   09/06/2018

Esra Hanım gayet İşinin ehli ve e dediğinizi anlayamadım İnsan mutlaka tavsiye ederim

         
Neval Bilen
3D Teknik Çizim   26/05/2018

Hızlı ve kaliteli bir hizmet aldım.profesyonel çiziminiz ve nezaketli üslubunuz için tekrar teşekkürler.

         
Aaa Aaa
3D Teknik Çizim   11/05/2018

BEN ÜRÜNLERİMDEN MEMNUN KALDIM KADİR KARDEŞİM ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM ARTIK TÜM ÜRÜNLERİM 3DMAX İŞ TEMİZ-HIZLI-KALİTELİ-ESNEK BİR ESNAFIN ARADIĞI TÜM ÖZELLİKLER VAR. SAĞOLASIN.

         
İbrahim Kayakiran
3D Teknik Çizim   04/05/2018

arkadasimiz son derece ilgili bir sekilde ve sözunü tutarak benim istedigimi teslim etti . ellerine saglik aldigi paranin hakkini verdi saolsun basarilar dilerim bu konuda bundan sonraki cözüm ortagim kendisi

Benzer Meslekler
3D Teknik Çizim hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz