En İyi 10 Ankara 3D Teknik Çizim Uzmanı | Armut

En İyi 10 Ankara 3D Teknik Çizim Uzmanı

4 3D Teknik Çizim Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Ankara bölgesinde 931 3D Teknik Çizim Uzmanı hizmet vermeye hazır.

4 TEKLİF AL
Onur T.

Onur T.

3D Teknik Çizim Modelleme Tasarım · Yenimahalle, Ankara
Dünya da ve Türkiye de önde gelen, büyük ölçekli projeler gerçekleştiren uluslararası özel bir şirkette görev almaktayım. Okulumu birincilikle bitirdim. Kurumsal ve bireysel müşterilerime modelleme, animasyon, iç mimari ve mimari çizimler ile birlikte anahtar teslim proje uygulamaları hizmeti vermekteyim. İstenildiği takdirde hem akademik olarak hem de yaptığım işlere dair özel olarak referans verebilirim. İşleriniz büyük bir özveri ile yapılır.
Hiperaktif M.

Hiperaktif M.

3D Teknik Çizim Modelleme Tasarım · Çankaya, Ankara
3d modelleme ve teknik çizim, İç mekan görselleştirme, Dış mekan görselleştirme, Endrüstriyel Tasarım, Ürün modelleme, Özel Web Site Tasarımı, Kurumsal Web Site Tasarımı, Medya Danışmanlığı ve Tanıtım filmi alanlarinda, görsel iletişimi en iyi şekilde kullanarak, müşterilerimizin tanıtımlarını en iyi şekilde yapmaktayız.
Volkan E.

Volkan E.

3D Teknik Çizim Modelleme Tasarım · Yenimahalle, Ankara
Makine Teknik öğretmeniyim. Uzun yıllardır 2D ve 3D çizim eğitimi veriyorum. Piyasanın farklı ihtiyaçlarına göre 2D ve 3D çizim yapıyorum. Mekanik ve endüstriyel modelleme yaparım. Autocad, Solidworks ve Solidcam kullanıcısıyım. Endüsride yürüttüğüm Arge çalışmalarım var. Part-time CNC operatörü olarakta çalışabilirim. Ayrıca hertürlü makineyi kopyalarım. (Makinenin modellemesini bilgisayara taşırım) Bütün parçaların teknik resimlerini oluştururum. Varsa lazer kesim listesini oluştururum. Haz
Buket A.

Buket A.

3D Teknik Çizim Modelleme Tasarım · Keçiören, Ankara
3d max+vray ile iç mekan,dış mekan modelleme ,Photoshop ile kat planı tefrişi,kat planı renklendirme hizmeti vermekteyim.
Kubilay Tuna  Ş.

Kubilay Tuna Ş.

3D Teknik Çizim Modelleme Tasarım · Altındağ, Ankara
MAKINA MÜHENDİSİ OLARAK SAHADA YER ALMAKTAYIM. AR-GE ALANINDA ÇALIŞMAKTAYIM. CATIA İLE İLGİLİ ÇİZİM İHTİYAÇLARINIZDA BANA ULAŞABİLİRSİNİZ.
Teknik C.

Teknik C.

3D Teknik Çizim Modelleme Tasarım · Yenimahalle, Ankara
20 YILLIK MAKİNE TEKNİK ÖĞRETMENİYİM.HALEN DEVAM ETMEKTEYİM. ANKARA OSTİM VE İVEDİKTE ÇEŞİTLİ FİRMALARA PROJE ÇİZİM,AR-GE ÇALIŞMALARINDA VE ÖZEL DERS KONUSUNDA YARDIMCI OLDUM. PROJE VEYA MODELLERİNİZİ SOLİDWORKS,SOLİDCAM,UNİGRAPHİCHS,CATİA VE AUTOCAD GİBİ PROGRAMLARDA YAPABİLİRİM. CNC TEZGAHLARDAKİ İMALATLARINIZ İÇİN CAM PROGRAMLARIYLA TEZGAH POSTLARI OLUŞTURULUR. PROTOTİP FİKİRLERİNİZİ VEYA ÜRETMEK İSTEDİĞİNİZ ÜRÜNLERİNİZİ 3D OLARAK HAZIRLAYABİLİRİM. DÜRÜST,TECRÜBELİ VE G
Mehmet Ali C.

Mehmet Ali C.

3D Teknik Çizim Modelleme Tasarım · Sincan, Ankara
Sizin ihtiyaçlarınız doğrultusunda iç mekan dış mekan peyzaj tasarımını ve modellenmesini sizin için yapabilirim ayrıca talep edilen her türde katı ve organik objeyi bu kapsamda modelleyerek görselleştirebilirim tüm projeyi 3Ds Max V-ray Autocad Photoshop gibi araçları kullanarak tamamlıyorum. https://www.behance.net/hrx750g13a3
Özgün Ç.

Özgün Ç.

3D Teknik Çizim Modelleme Tasarım · Çankaya, Ankara
Projelerinizi ve çalışmalarınızı en etkili ve dikkat çekici şekillerde sunmanıza olanak veren gerçekçi ve yüksek kaliteli göselleştirmeler yapmaktayım. Projelerinizi gerçekçi ve yaratıcı materyal, bina çözümlemeri ve çevre duzenlemeleriyle piyasa fiyatının çok altında boyutuna göre 2 ila 5 gün arasında pafta düzeni içerisinde teslim etmekteyim. 5 yıldır Türkiye ve yurt dışında tanınmış birçok şirkete gerçekçi sunumlarla iş yapmaktayım. Revit , cinema4d ve lumion programlarında çizip photoshopt
Ahmet Metehan A.

Ahmet Metehan A.

3D Teknik Çizim Modelleme Tasarım · Keçiören, Ankara
Solidworks , Autocad , Sketchup programlarında makine , motor , özel modelleme ve tasarım yapmaktayım.
Pucco D.

Pucco D.

3D Teknik Çizim Modelleme Tasarım · Çankaya, Ankara
Merhaba. Yaklaşık 15 yıl çeşitli mobilya firmalarında Arge ve Tasarım Yöneticiliği yaptım. Bu başarıyı şuan bizimle çalışmak isteyen değerli firmalarla paylaşıyoruz. Üzerinde uzmanlaştığımız konu mobilya tasarımı ve 3d model görselleştirmedir. Fark zamanla anlaşılan bir katma değerdir.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Cem Ozturk
3D Teknik Çizim   06/08/2018

Cenker bey ile 3-4 yıl önce armut.com üzerinden tanışmıştık. O günden bu yana kendisi bize mimari tasarım anlamında danışmanlık desteği vermekte. Çok güzel bir çalışma ortaklığı ile başarılı projeler çıkartıyoruz. Kendisine ve bu imkanı sağlayan site yönetimine teşekkür ediyorum

         
berkay küçükarslan
3D Teknik Çizim   28/07/2018

İşi hızlı ve zamanında teslim aldık. İşimize yarayan farklı fikirkeri de olan yaratıcı bir tasarımcı kendisi. Çok memnun kaldık.

         
Baris Baris
3D Teknik Çizim   26/07/2018

Aldığı işi iyi yaptı. Parasını aldıktan sonrada bırakıp gitmedi işin daha iyi olması için uğraştı. Teşekkürler Onur Bey.

         
Aaa Aaa
3D Teknik Çizim   11/05/2018

BEN ÜRÜNLERİMDEN MEMNUN KALDIM KADİR KARDEŞİM ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM ARTIK TÜM ÜRÜNLERİM 3DMAX İŞ TEMİZ-HIZLI-KALİTELİ-ESNEK BİR ESNAFIN ARADIĞI TÜM ÖZELLİKLER VAR. SAĞOLASIN.

         
Erkan Mikail
3D Teknik Çizim   07/02/2018

Çok kibar ve ilgili seri cevaplar veriyor çizim ve çözümleri çok iyi. Yapının atmosferini birçok şekle sokabiliyor ancak işinizde fazla zaman probleminiz olmamalı ve sürekli tarif hatirlatmak zorundasınız yalnızca sizin işinize odaklanmiyor sonuçta.

         
3D Teknik Çizim   15/11/2017

Aklımızdaki soru işaretlerini çizim sonrasında yok ettik. Çok ilgili ve hızlı çalıştı. Herkese tavsiye ederim..

         
3D Teknik Çizim   03/11/2017

Çok memnun kaldım beklentilerimin üzerinde bir çalışma yaptım. Kendisiyle bundan sonra sürekli çalışacağız tavsiye ederim herkese.

         
EGE SAYGILI
3D Teknik Çizim   24/10/2017

Gökhan Bey konusuna hakim bir tasarımcı. İsteklerimi tecrübesiyle birleştirerek ortaya çıkartmış olduğu çizim istediğim şekilde ve belirtmiş olduğu teslim tarihinden daha önce oldu. Teknik çizim ihtiyacı olanlara öneririm kendisini

Benzer Meslekler
3D Teknik Çizim hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz