En İyi 10 Ankara 3D Teknik Çizim Uzmanı | Armut

En İyi 10 Ankara 3D Teknik Çizim Uzmanı

4 3D Teknik Çizim Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Ankara civarında 1.067 3D Teknik Çizim Uzmanı hizmet vermeye hazır.

4 TEKLİF AL
Onur T.

Onur T.

3D Teknik Çizim Modelleme Tasarım · Yenimahalle, Ankara
Dünya da ve Türkiye de önde gelen, büyük ölçekli projeler gerçekleştiren uluslararası özel bir şirkette görev almaktayım. Okulumu birincilikle bitirdim. Kurumsal ve bireysel müşterilerime modelleme, animasyon, iç mimari ve mimari çizimler ile birlikte anahtar teslim proje uygulamaları hizmeti vermekteyim. İstenildiği takdirde hem akademik olarak hem de yaptığım işlere dair özel olarak referans verebilirim. İşleriniz büyük bir özveri ile yapılır.
Volkan E.

Volkan E.

3D Teknik Çizim Modelleme Tasarım · Yenimahalle, Ankara
Makine Teknik öğretmeniyim. Yaklaşık 18 yıldır 2D ve 3D çizim eğitimi veriyorum. Piyasanın farklı ihtiyaçlarına göre 2D ve 3D çizim yapıyorum. Mekanik ve endüstriyel modelleme yaparım. Autocad, Solidworks ve Solidcam kullanıcısıyım. Endüsride yürüttüğüm Arge çalışmalarım var. Part-time CNC operatörü olarakta çalışabilirim. Ayrıca her türlü makineyi kopyalayabilirim. (Makinenin modellemesini bilgisayara taşırım) Bütün parçaların teknik resimlerini oluştururum. Bunların kataloglardan seçilebil
İlhan P.

İlhan P.

3D Teknik Çizim Modelleme Tasarım · Etimesgut, Ankara
3 boyutlu modelleme, model renderı alma, teknik döküman hazırlama, montaj dökümanları hazırlama işlemlerinizin tamamı yapılır.
Durali Ö.

Durali Ö.

3D Teknik Çizim Modelleme Tasarım · Çankaya, Ankara
Bir buçuk yıldır çizim işi ile uğraşıyorum. referanslarımda türkiye de ve dünya da düzenlenen tübitak efficiency challenge ve shell eco marathon yarışlarına katılacak takımlar için teknik çizim ve analiz desteği sağlıyorum
Mehmetcan B.

Mehmetcan B.

3D Teknik Çizim Modelleme Tasarım · Çankaya, Ankara
Merhaba ben Mehmetcan. Gazi Üniversitesi nde Otomotiv Mühendisliği bölümünde eğitim görmekteyim. Tasarım alanına bütünüyle yönelmiş durumdayım ve proje odaklı bir bütün çalışmaktayım. Tasarımı geniş ve yaratıcı bakış açım ile müşterinin isteklerini yerine getirme odaklı yapmaya dikkat etmekteyim. Bu alanda modelleme ve tasarımı iş olsun yapayım diye değil severek ve özen göstererek, en uygun maliyette, en kaliteli işçiliği göstererek yapmaya çalışmaktayım.
Esra  S.

Esra S.

3D Teknik Çizim Modelleme Tasarım · Çankaya, Ankara
Merhaba, TOBB Ekonomi ve Teknoloji Üniversitesi Endüstriyel Tasarım 4. Sınıf öğrencisiyim. Bu süreç içerisinde çeşitli firmalarda 1 yıl boyunca staj yaparak mesleki deneyimimi arttırmayı hedefledim. Illustrator, Photoshop gibi iki boyutlu programlar Rhino, Solidworks, Fusion gibi üç boyutlu programlara oldukça hakimim. Tasarladığınız bir ürünün modellenmesi, teknik resminin çıkartılması, render aşaması gibi konularda size yardımcı olabileceğime eminim.
Filiz K.

Filiz K.

3D Teknik Çizim Modelleme Tasarım · Çankaya, Ankara
FILIZ KAYNAKCI MIMAR & IC MIMARI VE CEVRE TASARIMCISI Yurtdisi ve yurtici tecrubelerimle farkli tasarim disiplinlerine sahibim. Proje ve uygulamalarimi görmek icin e-mail araciligiyla iletisim
Başak A.

Başak A.

3D Teknik Çizim Modelleme Tasarım · Yenimahalle, Ankara
Merhaba, ben Başak Ankara da serbest olarak hizmet veren bir endüstriyel tasarımcıyım. Çeşitli mobilya firmaları, Hrs Paslanmaz Mutfak Eşyaları A.Ş için çalışmaktayım ve Robot el projesinde gönüllü modelleme ve tasarım yapmaktayım. Rhinoceros, 3ds Max, Vray, Keyshot, Adobe Photoshop programlarını kullanıyorum. Detaylı portfolyo da sunabilirim.
İskender Y.

İskender Y.

3D Teknik Çizim Modelleme Tasarım · Keçiören, Ankara
MİMARİ ANİMASYON.DIŞ MEKAN GÖRSELLEŞTİRME.PEYZAJ TASARIM ANİMASYON.3D MODELLEME.DIŞ MEKAN KOMPOZİT TASARIM GÖRSELLEŞTİRME.
Halil H.

Halil H.

3D Teknik Çizim Modelleme Tasarım · Yenimahalle, Ankara
Tema Art firmasında 2d-3d modelleme ve üretim sorumlusu olarak görev yapmaktayım. AnkaPark, Rixos Land of Legends ve Via Land projelerinin üretimlerinde yer aldım.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Mete Aktomas
3D Teknik Çizim   19/02/2019

Harika bir hizmet aldim. Bu isi yaptirirken ABD den (8 saatlik bir zaman farki var) iletisim kurmama ragmen hicbir sorun olmadi. Isin sonucu da benim icin olumlu, bu tarz bir ise ihtiyaci olan herkese de tavsiye ederim.

         
Gülnur Üreten
3D Teknik Çizim   26/10/2018

Çok kısa sürede özverili bir çalışma sürdürerek tüm istediğimiz işleri eksiksiz ve güzel bir şekilde tamamlamış olması sebebiyle kendisine ayrıca teşekkür ederim.

         
Mehmet Çağlar Kırmızı
3D Teknik Çizim   23/10/2018

Kesinlikle işine özverili ve profesyonel birisi. Her konuda yardımcı oldu. Kendisi ile ilgili olmayan durumlarda bile yardım etti. Böyle zamanda böyle ilgili ve alakalı birilerini bulmak çok çok. Hüseyin beye teşekkür ederim.

         
Ümmühan Duğan
3D Teknik Çizim   14/06/2018

Ufuk yiğit istediğim projeyi çok kısa zamanda bir günde tamamladı çok beğendim iletişimi çok iyi çok başarılı sürekli iletişimi sağlayarak projemi istediğim gibi yaptı herkese tavsiye ediyorum Başarılar diliyorum

         
AHMET ARİF DEMİRASLAN
3D Teknik Çizim   27/04/2018

Veralift asansör olarak Onur beyden aldığımız hizmetten çok memnun kaldık arkadaşımıza iş hayatında başarılar dileriz.

         
Sezer Demir
3D Teknik Çizim   28/02/2018

Güler yüzlü, taleplere hızlı cevap verebilen gayet bilgili işini en iyi şekilde yapmaya çalışan bir arkadaş. Biz çok memnun kaldık tavsiye ediyoruz.

         
3D Teknik Çizim   15/12/2017

Erhan Bey çok titiz, donanımlı ,yaratıcı ,samimi ve işinde çok yetkin bir tasarımcı kendisine müteşekkirim.Kaliteli görsel ve başarı için tek adres..Nice çalışmalarda çalışmak dileğimle...Teşekkürler Erhan Şahin.

         
Ercan Avcı
3D Teknik Çizim   27/10/2017

Arman beyin ilgisine ve yapmış olduğu tasarım icin teşekkürler render ler cok iyi gönül rahatlığı ile tavsiye ederim

Benzer Meslekler
3D Teknik Çizim hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz