En İyi 10 Ankara 3D Teknik Çizim Uzmanı | Armut

En İyi 10 Ankara 3D Teknik Çizim Uzmanı

4 3D Teknik Çizim Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Ankara civarında 1.194 3D Teknik Çizim Uzmanı hizmet vermeye hazır.

4 TEKLİF AL
Onur Taş

Onur Taş

3D Teknik Çizim Modelleme Tasarım · Yenimahalle, Ankara
Dünya da ve Türkiye de önde gelen, büyük ölçekli projeler gerçekleştiren uluslararası özel bir şirkette görev almaktayım. Okulumu birincilikle bitirdim. Kurumsal ve bireysel müşterilerime modelleme, animasyon, iç mimari ve mimari çizimler ile birlikte anahtar teslim proje uygulamaları hizmeti vermekteyim. İstenildiği takdirde hem akademik olarak hem de yaptığım işlere dair özel olarak referans verebilirim. İşleriniz büyük bir özveri ile yapılır.
Mehmet  Ç.

Mehmet Ç.

3D Teknik Çizim Modelleme Tasarım · Çankaya, Ankara
Metalurji ve Malzeme Mühendisi olarak, mühendislik danışmanlık, elektronik kart çizimi(Proteus-Altium Designer), 3 boyutlu endüstriyel tasarım(Solidworks, Catia, Rhinoceros, İnventor, Autocad), 3 boyutlu grafik ve mimari tasarım(3dmax, Sketchup, Lumion), aydınlatma hesapları(Dialux,Relux), Statik ve Mekanik analizler(Ansys-Spaceclaim) gibi konularda freelance olarak hizmet veriyorum. Portfolyom mevcuttur.
İslam K.

İslam K.

3D Teknik Çizim Modelleme Tasarım · Akyurt, Ankara
Severek yapmış olduğumuz tadilat , dekorasyon , teknik 2D ve 3D çizim tecrübesiyle değişim yapmak istediğiniz yer ve mekanda isteklerinizi ve beklentilerinizi karşılayacak düzeyde bir farklılık yapmak bizim işimiz , arayın hayaliniz olan değişimin gerçekçi yanı olalım.
Yusuf E.

Yusuf E.

3D Teknik Çizim Modelleme Tasarım · Çankaya, Ankara
Ben Yusuf Ertaş;TOBB Ekonomi ve Teknoloji Üniversitesi Mimarlık Bölümü Mayıs 2018 mezunuyum. Öğrencilik hayatım boyunca çeşitli yarışma ve workshoplara katılarak mimarlık alanındaki gelişimime katkıda bulundum. Mezun olduğum tarihten itibaren ulusal ve uluslararası yarışmalarda kendimi geliştirme imkanı buldum. Çalışmalarımı aşağıdaki linkten görebilirsiniz. https://issuu.com/yusufertas/docs/yusuf_erta_
Ozan  V.

Ozan V.

3D Teknik Çizim Modelleme Tasarım · Altındağ, Ankara
Mobilya imalatı üzerine şirketim var AutoCAD / 3dMax / Adeko programlarını kullanıyorum. Size vereceğim hizmetlerde elimden gelenin en iyisini yapacağımdan şüpheniz olmasın.
Oğuz  T.

Oğuz T.

3D Teknik Çizim Modelleme Tasarım · Altındağ, Ankara
3ds Max programı ile klasik mobilya ve tüm dekorasyon araçlarını modelleme ve görselleştirme konusunda ileri düzeyde bilgi sahibiyim.
Selcen Y.

Selcen Y.

3D Teknik Çizim Modelleme Tasarım · Keçiören, Ankara
Proje Tasarımı & 3d Proje Modelleme Proje Modelleme, Dış Mekan Tasarımı, İç Mekan Tasarımı, Konut Projeleri 3 Boyutlu Modelleme, 3D Ürün Modelleme, Mimari Görselleştirme Revit, AutoCad, Photoshop tasarım teknolojileri ile projelerinizin gerçeğe yakın görüntü kalitesi ile modellenmesi yapıyoruz.Anlaşıması kolay ve daha gerçeğe yakın kaliteli sunumlar yapabilmenizi amaçlıyoruz Konut projeleriniz, projelendirme aşamasındayken, bitmiş görselleri ile pazarlama ve satış için müşterilerinize
Oğuzhan E.

Oğuzhan E.

3D Teknik Çizim Modelleme Tasarım · Çankaya, Ankara
Savunma Sanayinde faaliyet gösteren Akana Mühendislik firmasında 3 yıl 7 aydır Tasarım ve Proje Mühendisliği pozisyonunda çeşitli projelerde görev ve sorumluluk aldım. Sonrasında Milmast/Figes teknoloji şirketinde Ürün tasarım ve geliştirme konularında 10 ay kadar görev aldım şuan bu firmada çalışmaktayım. Toplamda savunma sanayinde 4.5 yılı Aktif bir Tasarım mühendisi olarak geçirdim. AutoCAD, SolidWorks, NX cad ve NX CAE ile Yapısal Analiz ,Catia ,Kisssoft&Kissys ile dişli kutusu analizi, diş
Selçuk Ü.

Selçuk Ü.

3D Teknik Çizim Modelleme Tasarım · Çankaya, Ankara
3ds MAX, AutoCAD ve Photoshop programlarının Autodesk in verdiği sertifikalarına sahibim. Yaklaşık 1 yıl boyunca Alt yapı projelerinde AutoCAD kullanarak teknik ressamlık yaptım. Şuan mimarlık ofisinde görsel tasarım uzmanı olarak çalışmaktayım ve bu üç programı aktif halde kullanmaktayım. Üç boyut çizim ve Teknik çizim ve photoshop işlerinizi titizlikle yapabilirim.
Ferhat  G.

Ferhat G.

3D Teknik Çizim Modelleme Tasarım · Keçiören, Ankara
İç mimari tasarım, peyzaj, dış cephe, her türlü ev ve iş yeri özel dekorasyon işleri, mobilyalar, 3 boyutlu görselleriniz uygun fiyata kaliteli bir şekilde hazırlanır.Gerek yerinde rölöve alarak, gerekse sizlerin göndereceği proje üstünde çalışılarak tasarımlarınız hazırlanır.Bunun yanı sıra her türlü istenilen obje, nesne, birebir, modellenir.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Volkan KONAK
3D Teknik Çizim   06/08/2019

Mükemmel bir arkadaş gece gündüz demeden işini 10 numara yapıyor iletişimi samimi kesinlikle tavsiye ederim.

         
3D Teknik Çizim   09/01/2019

Verdigi hizlindestek icin cok tesekkur ediyorum..hizli ve kaliteli bir calismmaiz oldu..calismaya da devam edecegiz

         
3D Teknik Çizim   20/07/2018

Müthiş bir iş çıkardı.Emeğine sağlık! Gönül rahatlığı ile çalışılır Onur ile,ısrarla tavsiye edebilirim.Kendisine çok teşekkür ediyorum.

         
Aaa Aaa
3D Teknik Çizim   11/05/2018

BEN ÜRÜNLERİMDEN MEMNUN KALDIM KADİR KARDEŞİM ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM ARTIK TÜM ÜRÜNLERİM 3DMAX İŞ TEMİZ-HIZLI-KALİTELİ-ESNEK BİR ESNAFIN ARADIĞI TÜM ÖZELLİKLER VAR. SAĞOLASIN.

         
İbrahim Kayakiran
3D Teknik Çizim   04/05/2018

arkadasimiz son derece ilgili bir sekilde ve sözunü tutarak benim istedigimi teslim etti . ellerine saglik aldigi paranin hakkini verdi saolsun basarilar dilerim bu konuda bundan sonraki cözüm ortagim kendisi

         
AHMET ARİF DEMİRASLAN
3D Teknik Çizim   27/04/2018

Veralift asansör olarak Onur beyden aldığımız hizmetten çok memnun kaldık arkadaşımıza iş hayatında başarılar dileriz.

         
3D Teknik Çizim   28/03/2018

Cenker bey konut projemizin iç mekan ve dış cephe tasarımlarına ait çalışmalar gerçekleştirdi. Hızlı ve kaliteli çözümüyle kendisinden fazlasıyla memnun kaldık. Bundan sonraki tüm işlerimizde kendisiyle çalışmaktan büyük bir zevk duyacağız.

         
Sezer Demir
3D Teknik Çizim   28/02/2018

Güler yüzlü, taleplere hızlı cevap verebilen gayet bilgili işini en iyi şekilde yapmaya çalışan bir arkadaş. Biz çok memnun kaldık tavsiye ediyoruz.

3D Teknik Çizim hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz