En İyi 10 Ankara Bilgisayar Programcısı Yazılım Geliştirme | Armut

En İyi 10 Ankara Yazılım Geliştirme

4 Yazılım Geliştirme Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Ankara bölgesinde 362 Yazılım Geliştirme hizmet vermeye hazır.

4 TEKLİF AL
Kerim Enes Y.

Kerim Enes Y.

Bilgisayar Programcısı Yazılım Geliştirme · Yenimahalle, Ankara
3 yildir elektronik sektorundeyim. Linux ortaminda ve freertos ortamlarinda projeler gelistirdim. C++ C uzerinde calistim. Video aktarimin da ve goruntu isleme alanlarinda projeler yaptim. Linux alaninda projelerinizi kolaylikla gelistirebilmeniz icin yardimci olurum.
Ömer K.

Ömer K.

Bilgisayar Programcısı Yazılım Geliştirme · Mamak, Ankara
C# konusunda 2009 dan beri büyük ölçekte bir iş yeri tecrübem var.İleri seviye yazılım eğitimleri aldım.Sürekli kendimi geliştiriyorum. Web proglama teknolojileri kullanarak işler yapıyorum.Kullanıcı dostu programlar yapmaya çalışıyorum.Tasarım ve kodlama konusunda uğraşmayı severim.
Koray K.

Koray K.

Bilgisayar Programcısı Yazılım Geliştirme · Yenimahalle, Ankara
JAVA, PHP, MVC - PHP, ANDROID, PYTHON, AJAX, JAVASCRPIT, CSS, XML, HTML, FLASH, ACTION SCRIPT, ORACLE, MYSQL, MSSQL ayrıca Photoshop, illustrator, indesign, corel, after effect, 3d max, edius, flash, fireworks.
Ahmet Y.

Ahmet Y.

Bilgisayar Programcısı Yazılım Geliştirme · Gölbaşı, Ankara
Web sitelerinde görmüş olduğunuz verileri yapacağımız programlarla hızlı bir şekilde toplayarak veri tabanınıza yükleyebir veya text, excel vb. formatlarda dosya şeklinde verebiliriz. Talep olması halinde otomatik veri toplayabilen sistem kurabiliriz. İnternet üzerinden mekandan ve mesafeden bağımsız olarak hizmet verebiliriz.
Test

Test

Bilgisayar Programcısı Yazılım Geliştirme · Beypazarı, Ankara
Tstler testler testler testler testler testler testler testler testler testler testler testler testler testler testler testler testler testler testler testler testler testler testler testler
Osman Ö.

Osman Ö.

Bilgisayar Programcısı Yazılım Geliştirme · Beypazarı, Ankara
C++, Java, .NET ve web dillerinde uzun süredir tecrübem mevcut. ODTÜ ye öğrenciyim. İhtiyaçlarınızı düşük fiyatlara karşılaşayabilirim.
Evren B.

Evren B.

Bilgisayar Programcısı Yazılım Geliştirme · Etimesgut, Ankara
Çeşitli sektör ve işlere göre verimliliği arttırıcı, analiz destekli, zaman ve personelden tasarruf sağlayan, ekonominizi büyüten programları tamamen istekler doğrultusunda yazar ve sizlere sunarken aynı zamanda da Programlamaya dair de özel yazılım derslerinin eğitimlerini de sunmaktayım.
Ayhan B.

Ayhan B.

Bilgisayar Programcısı Yazılım Geliştirme · Sincan, Ankara
Yaptığım proje yazılımlarında garanti veriyorum. C,C++, C sharp, SQL, Gömülü Sistemler (Embedded System), Matlab, yazılımları yapıyorum ve bu alanda özel dersler veriyorum.
Serbay A.

Serbay A.

Bilgisayar Programcısı Yazılım Geliştirme · Etimesgut, Ankara
Ortaokul zamanından başlayarak bir aşk ile başlayan yazılım merakı , şuan Üniversite ile gerçekleşen bi hayali burada daha da profesyonelleştirmek ve ihtiyacı olan kurum ve kişilere C# ve C#.Net yazılım geliştirmek istiyorum. Gerçekçi tarih ön görüleri ve ileri görüşlülüğüme güvenerek işi anlaşılan zaman diliminde bitirileceğine emin olabilirsiniz. Stajlar , outsource projeler ise tecrübemdir.
Mehmet Ali Ş.

Mehmet Ali Ş.

Bilgisayar Programcısı Yazılım Geliştirme · Mamak, Ankara
Merhaba ben Yazılım Mühendisliği son sınıf öğrencisiyim aynı zaman da önlisans bilgisayar programcılığı mezunuyum
Yazılım Geliştirme hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz