En İyi 10 Ankara Bilgisayar Programcısı Yazılım Geliştirme | Armut

En İyi 10 Ankara Bilgisayar Programcısı Yazılım Geliştirme

4 Yazılım Geliştirme Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Ankara bölgesinde 316 Yazılım Geliştirme teklif vermeye hazır.

4 TEKLİF AL
Yakup Atmaca

Yakup Atmaca

Bilgisayar Programcısı Yazılım Geliştirme · Altındağ, Ankara
8 yıllık tecrübemle yapılmasını istediğiniz yazılımlara ve yaptırmak istediğiniz web sitelerine talibim. Java ve .Net teknolojileri ile masaüstü ve web projelerinizde çalışmak isterim. Ayrıca Android tabanlı mobil uygulamalarınızın geliştirilmesine katkı sağlayabilirim.
Ömer Kara

Ömer Kara

Bilgisayar Programcısı Yazılım Geliştirme · Mamak, Ankara
C# konusunda 2009 dan beri büyük ölçekte bir iş yeri tecrübem var.İleri seviye yazılım eğitimleri aldım.Sürekli kendimi geliştiriyorum. Web proglama teknolojileri kullanarak işler yapıyorum.Kullanıcı dostu programlar yapmaya çalışıyorum.Tasarım ve kodlama konusunda uğraşmayı severim.
İlker Döner

İlker Döner

Bilgisayar Programcısı Yazılım Geliştirme · Çankaya, Ankara
Oyun Yazılım (Unity), Web Tasarım ve Yazılım , Sosyla Medya Yönetimi, Grafik Tasarım www.createandsoft.com
Salih İnter

Salih İnter

Bilgisayar Programcısı Yazılım Geliştirme · Yenimahalle, Ankara
Logo Yazılım Kurumsal Çözümler 20 yıllık Logo Tiger, GO yazılımları tecrübemizle çözümsüz kalmayın , Analiz ve raporlamada tüm taleplerinize esnek çözümler, Web uygulamaları ile e-ticaret ve b2b uygulamaları, Yıllık destek anlaşmaları ile 7/24 Telefon deteği, En uygun fiyatlarla her zaman yanınızdayız
Evren Bostan

Evren Bostan

Bilgisayar Programcısı Yazılım Geliştirme · Etimesgut, Ankara
Çeşitli sektör ve işlere göre verimliliği arttırıcı, analiz destekli, zaman ve personelden tasarruf sağlayan, ekonominizi büyüten programları tamamen istekler doğrultusunda yazar ve sizlere sunarken aynı zamanda da Programlamaya dair de özel yazılım derslerinin eğitimlerini de sunmaktayım.
Cemil Boz

Cemil Boz

Bilgisayar Programcısı Yazılım Geliştirme · Etimesgut, Ankara
ASP.NET MVC, Web Forms, C#, .NET, Jquery, Angular gibi teknolojilerde uzmanım. 15 seneden fazla web projeleri tecrübem var.
Ayhan Bozyel

Ayhan Bozyel

Bilgisayar Programcısı Yazılım Geliştirme · Sincan, Ankara
Yaptığım proje yazılımlarında garanti veriyorum. C,C++, C sharp, SQL, Gömülü Sistemler (Embedded System), Matlab, yazılımları yapıyorum ve bu alanda özel dersler veriyorum.
Osman Öztürk

Osman Öztürk

Bilgisayar Programcısı Yazılım Geliştirme · Beypazarı, Ankara
C++, Java, .NET ve web dillerinde uzun süredir tecrübem mevcut. ODTÜ ye öğrenciyim. İhtiyaçlarınızı düşük fiyatlara karşılaşayabilirim.
Onurhan Çağlan

Onurhan Çağlan

Bilgisayar Programcısı Yazılım Geliştirme · Etimesgut, Ankara
1 yıl kendi imkanlarımla ve daha sonra 4 ay Bilge adam isimli kurumda eğitim aldım. küçük projelerinizi uygun fiyata çok emek vererek yapabilirim. C#, SQL veritabanı, Web sitesi, form uygulamalarında tecrübe sahibiyim.
Serbay Acar

Serbay Acar

Bilgisayar Programcısı Yazılım Geliştirme · Etimesgut, Ankara
Ortaokul zamanından başlayarak bir aşk ile başlayan yazılım merakı , şuan Üniversite ile gerçekleşen bi hayali burada daha da profesyonelleştirmek ve ihtiyacı olan kurum ve kişilere C# ve C#.Net yazılım geliştirmek istiyorum. Gerçekçi tarih ön görüleri ve ileri görüşlülüğüme güvenerek işi anlaşılan zaman diliminde bitirileceğine emin olabilirsiniz. Stajlar , outsource projeler ise tecrübemdir.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
İlke Bayrak
Yazılım Geliştirme   03/05/2017

Faruk Bey c# Konusunda gerçek bir deha . Buradaki arkadasların gerek bilgisi gerek tecrübesiyle ilk basvurması gereken kisi oldugunu düsünüyorum. Yardımlarınız için Teşekkürler Faruk Bey.

         
Yazılım Geliştirme   24/04/2017

Firmanıza talep bıraktığımdan bir gün sonra yazılımcı arkadaslar beni aradılar. Ofislerine gittim gayet güler yüzlü mütavazi bir şekilde karsıladılar. İstediklerimi anlattım. Hatta benim istemeyip de isteyebileceklerimide hesaba katarak çok kapsamlı bir program yapıp teslim ettiler. Hem hesaplı hem kaliteli bir program yapıp gününde teslim ettiler. FAYDA yazılım ekibine çok teşekkür ediyorum.

Benzer Meslekler
Yazılım Geliştirme hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz