En İyi 10 Ankara Yazılım Geliştirme Firması | Armut

En İyi 10 Ankara Yazılım Geliştirme Firması

4 Yazılım Geliştirme Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Ankara bölgesinde 366 Yazılım Geliştirme Firması hizmet vermeye hazır.

4 TEKLİF AL
Ahmet Ş.

Ahmet Ş.

Yazılım Geliştirme · Çankaya, Ankara
Tübitak’ta yazılım geliştiriciyim. Proje analiz, tasarım, geliştirme ve test süreçlerine hakimim. Kaliteli bir geliştirme süreci yaşamak isteyen ve sonucunda kaliteli bir ürün çıkmasını dileyen kişilerle çalışmak isterim. Swift, C++, C#, Js, Matlab ta uygulamalar geliştirdim. Google Firebase methodlarına hakimim.
Expert encoders

Expert encoders

Yazılım Geliştirme · Nallıhan, Ankara
Yaptığım siteleri mobil ve seoya uyumlu şekilde yapıyorum. 7/24 teknik destek veriyorum. Kesinlikle isteğe bağlı olmadıkça hazır sistem kullanmayıp kendim sıfırdan php ile siteleri kodluyorum. Kali Linux işletim sistemi kullanarak penetrasyon testlerini yapıp siteyi teslim ediyorum.
Test

Test

Yazılım Geliştirme · Beypazarı, Ankara
Tstler testler testler testler testler testler testler testler testler testler testler testler testler testler testler testler testler testler testler testler testler testler testler testler
İsmail K.

İsmail K.

Yazılım Geliştirme · Etimesgut, Ankara
Bilgisayar Mühendisliği alanında doktora yaptım. Tez konum bilgisayar grafikleri içeriklidir. C++ birincil kullandığım programlama dilidir. OpenGL, CUDA, aspx, php, Artırılmış Gerçeklik teknolojileri ile projeler gerçekleştirdim. Veritabanı yönetim sistemleri kullandım.
Yakup A.

Yakup A.

Yazılım Geliştirme · Altındağ, Ankara
Yaklaşık 10 yıllık tecrübemle yapılmasını istediğiniz yazılımlara ve yaptırmak istediğiniz web sitelerine talibim. Java, PHP ve .Net teknolojileri ile masaüstü ve web projelerinizde çalışmak isterim. Ayrıca WordPress web sitelerinizi de geliştirebilirim.
Osman Ö.

Osman Ö.

Yazılım Geliştirme · Beypazarı, Ankara
C++, Java, .NET ve web dillerinde uzun süredir tecrübem mevcut. ODTÜ ye öğrenciyim. İhtiyaçlarınızı düşük fiyatlara karşılaşayabilirim.
Deniz Bilgisayar Yazılım Güvenlik Sistemleri

Deniz Bilgisayar Yazılım Güvenlik Sistemleri

Yazılım Geliştirme · Etimesgut, Ankara
BİLGİSAYAR SİSTEMLERİ, NETWORK, YEDEKLEME ÜNİTELERİ,BAKIM ANLAŞMALARI,KAMERA SİSTEMLERİ, BARKODLU SATIŞ SİSTEMLERİ,TİCARİ YAZILIMLAR, SEKTÖREL YAZILIMLAR,NOTEBOOK TAMİRİ,BİLGİSAYAR TEKNİK SERVİSİ TAMİRİ
Bilgehan K.

Bilgehan K.

Yazılım Geliştirme · Etimesgut, Ankara
Sürekli Değişen Yazılım Alanında En Güncel Ve Kullanıcının En iyi Verim Alacağı Hızlı Pratik Ve Çözüm Odaklı Yazılımlar Geliştirmekteyim.
Meteorum

Meteorum

Yazılım Geliştirme · Etimesgut, Ankara
METEORUM olarak 5 yıl boyunca sahip olduğu bilgi ve tecrübeyi, siz değerli müşterileri ile paylaşmanın heyecanını duyar. Kurulduğu günden itibaren yazılım konusunda üretim yapan uzman kadroya sahip olan şirketimiz;
Onurhan Ç.

Onurhan Ç.

Yazılım Geliştirme · Etimesgut, Ankara
1 yıl kendi imkanlarımla ve daha sonra 4 ay Bilge adam isimli kurumda eğitim aldım. küçük projelerinizi uygun fiyata çok emek vererek yapabilirim. C#, SQL veritabanı, Web sitesi, form uygulamalarında tecrübe sahibiyim.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Yazılım Geliştirme   31/10/2018

aldığım hizmetten çok memnun kaldım. sercan bey yaptığı işi özenle yapıyor. yazılım ile ilgili oldukça tecrübeli.

         
Fatih Özcan
Yazılım Geliştirme   29/09/2018

İstediğim bir geliştirmeyi hızlı ve güzel bir şekilde yaptı sağ olsun. Güvenle işinizi teslim edebilirsiniz.

         
Mustafa İlker
Yazılım Geliştirme   17/09/2018

Merhaba, Öncelikle Armut.com çalışanlarına teşekkür ederim ilgi ve alakadan dolayı işlerine bağlı Ve takip ediyorlar. Sercan Doyuranlı arkadaşımız yani bizim işimizi yapan arkadaş, karakter, samimiyet,dürüstlük, herşey tam Ve 4*4 Lük. Adam işinin erbabı Ve isteklerimin de ötesinde yazılım geliştirdi. Kendisine sonsuz teşekkürler başarılarının da devamını dilerim. Özel bir yazılım olduğu İçin fotoğraf ekleyemiyorum

         
İlke Bayrak
Yazılım Geliştirme   03/05/2017

Faruk Bey c# Konusunda gerçek bir deha . Buradaki arkadasların gerek bilgisi gerek tecrübesiyle ilk basvurması gereken kisi oldugunu düsünüyorum. Yardımlarınız için Teşekkürler Faruk Bey.

         
Yazılım Geliştirme   24/04/2017

Firmanıza talep bıraktığımdan bir gün sonra yazılımcı arkadaslar beni aradılar. Ofislerine gittim gayet güler yüzlü mütavazi bir şekilde karsıladılar. İstediklerimi anlattım. Hatta benim istemeyip de isteyebileceklerimide hesaba katarak çok kapsamlı bir program yapıp teslim ettiler. Hem hesaplı hem kaliteli bir program yapıp gününde teslim ettiler. FAYDA yazılım ekibine çok teşekkür ediyorum.

         
Yazılım Geliştirme   27/01/2017

istediğim programa hızla başladılar . Çok hoş , anlayışlı ve güler yüzlü bir hizmet anlayışları var . şimdiden benden tam puan aldılar :)

         
Ersin Taş
Yazılım Geliştirme   26/01/2017

Bizim sistemimiz gerçekten çözülmesi zor bir sistem. Ekstra dışarı kaynakdan aldığımız script i başarılı şekilde kurup, sistemimize entegre etti. Teşekkürler.

         
Sibel Sümer
Yazılım Geliştirme   08/01/2017

Yakından ilginize ve desteğinize çok teşekkür ederim. Gönül rahatlığıyla herkese tavsiye ederim. Emeğinize sağlık :)

Benzer Meslekler
Yazılım Geliştirme hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz