En İyi 10 Ankara Yazılım Geliştirme | Armut

En İyi 10 Ankara Yazılım Geliştirme

4 Yazılım Geliştirme Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Ankara bölgesinde 411 Yazılım Geliştirme hizmet vermeye hazır.

4 TEKLİF AL
Kerim Enes Y.

Kerim Enes Y.

Bilgisayar Programcısı Yazılım Geliştirme · Yenimahalle, Ankara
3 yildir elektronik sektorundeyim. Linux ortaminda ve freertos ortamlarinda projeler gelistirdim. C++ C uzerinde calistim. Video aktarimin da ve goruntu isleme alanlarinda projeler yaptim. Linux alaninda projelerinizi kolaylikla gelistirebilmeniz icin yardimci olurum.
Mustafa K.

Mustafa K.

Bilgisayar Programcısı Yazılım Geliştirme · Çankaya, Ankara
5 yılı aşkın süredir sektörün öncü firmalarında hizmet verdim. Verilen işleri zamanında ve isteklere uygun ölçüde yerine getirme yeterliliğim üst düzeydedir.
Test

Test

Bilgisayar Programcısı Yazılım Geliştirme · Beypazarı, Ankara
Tstler testler testler testler testler testler testler testler testler testler testler testler testler testler testler testler testler testler testler testler testler testler testler testler
Osman Ö.

Osman Ö.

Bilgisayar Programcısı Yazılım Geliştirme · Beypazarı, Ankara
C++, Java, .NET ve web dillerinde uzun süredir tecrübem mevcut. ODTÜ ye öğrenciyim. İhtiyaçlarınızı düşük fiyatlara karşılaşayabilirim.
Evren B.

Evren B.

Bilgisayar Programcısı Yazılım Geliştirme · Etimesgut, Ankara
Çeşitli sektör ve işlere göre verimliliği arttırıcı, analiz destekli, zaman ve personelden tasarruf sağlayan, ekonominizi büyüten programları tamamen istekler doğrultusunda yazar ve sizlere sunarken aynı zamanda da Programlamaya dair de özel yazılım derslerinin eğitimlerini de sunmaktayım.
Muammer Y.

Muammer Y.

Bilgisayar Programcısı Yazılım Geliştirme · Etimesgut, Ankara
10 yıldır web tasarım ve web yazılım yapmaktayım. HTML5, jQuery, PHP uzmanlık alanım. İhtiyaca uygun olarak ekibim ile birlikte kaliteli ve temiz bir iş çıkartmaktayım.
Ayhan B.

Ayhan B.

Bilgisayar Programcısı Yazılım Geliştirme · Sincan, Ankara
Yaptığım proje yazılımlarında garanti veriyorum. C,C++, C sharp, SQL, Gömülü Sistemler (Embedded System), Matlab, yazılımları yapıyorum ve bu alanda özel dersler veriyorum.
Ömer K.

Ömer K.

Bilgisayar Programcısı Yazılım Geliştirme · Mamak, Ankara
C# konusunda 2009 dan beri büyük ölçekte bir iş yeri tecrübem var.İleri seviye yazılım eğitimleri aldım.Sürekli kendimi geliştiriyorum. Web proglama teknolojileri kullanarak işler yapıyorum.Kullanıcı dostu programlar yapmaya çalışıyorum.Tasarım ve kodlama konusunda uğraşmayı severim.
Bizde Çok İş Var ( Ucuz Kaliteli Hizmet Alan)

Bizde Çok İş Var ( Ucuz Kaliteli Hizmet Alan)

Bilgisayar Programcısı Yazılım Geliştirme · Çankaya, Ankara
Kurumsal Yazılım Geliştirme Hizmetleri Kurumsal Web Geliştirme Hizmetleri Özel Yazılımlar Kurumsal Bilgisayar ve Yazılım Bakım ve Onarım
Yakup A.

Yakup A.

Bilgisayar Programcısı Yazılım Geliştirme · Altındağ, Ankara
Yaklaşık 10 yıllık tecrübemle yapılmasını istediğiniz yazılımlara ve yaptırmak istediğiniz web sitelerine talibim. Java, PHP ve .Net teknolojileri ile masaüstü ve web projelerinizde çalışmak isterim. Ayrıca Android tabanlı mobil uygulamalarınızın geliştirilmesine katkı sağlayabilirim.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Fatih Özcan
Yazılım Geliştirme   29/09/2018

İstediğim bir geliştirmeyi hızlı ve güzel bir şekilde yaptı sağ olsun. Güvenle işinizi teslim edebilirsiniz.

         
Mustafa İlker
Yazılım Geliştirme   17/09/2018

Merhaba, Öncelikle Armut.com çalışanlarına teşekkür ederim ilgi ve alakadan dolayı işlerine bağlı Ve takip ediyorlar. Sercan Doyuranlı arkadaşımız yani bizim işimizi yapan arkadaş, karakter, samimiyet,dürüstlük, herşey tam Ve 4*4 Lük. Adam işinin erbabı Ve isteklerimin de ötesinde yazılım geliştirdi. Kendisine sonsuz teşekkürler başarılarının da devamını dilerim. Özel bir yazılım olduğu İçin fotoğraf ekleyemiyorum

Benzer Meslekler
Yazılım Geliştirme hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz