En İyi 10 Ankara Bilgisayar Programcısı Yazılım Geliştirme - Armut

En İyi 10 Ankara Bilgisayar Programcısı Yazılım Geliştirme

4 Yazılım Geliştirme Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Ankara bölgesinde 288 Yazılım Geliştirme teklif vermeye hazır.

4 TEKLİF AL
Egemen Uluçay

Egemen Uluçay

Bilgisayar Programcısı Yazılım Geliştirme · Çankaya, Ankara
Firmamız sadece bir iş sahibi olmak değil, aynı zamanda gelecek adına Bilgi, Bilişim, İnternet ve Teknoloji gibi alanlarda insanoğlu için yararlı bir şeyler yapabilmeyi hedeflemektedir. Çünkü gelecek daima bilgi, bilişim ve teknoloji sektöründe olmaya devam edecektir. İşte bu yüzden inandığımız bir gerçektir ki; “başarı ve gelecek bilgi ile değil, bilgiye sahip olan beyni yönetebilmek le edinilir. “ Biz bu başarıya, azme ve güce sahip olduğuma inanıyoruz.“
Yakup Atmaca

Yakup Atmaca

Bilgisayar Programcısı Yazılım Geliştirme · Altındağ, Ankara
8 yıllık tecrübemle yapılmasını istediğiniz yazılımlara ve yaptırmak istediğiniz web sitelerine talibim. Java ve .Net teknolojileri ile masaüstü ve web projelerinizde çalışmak isterim. Ayrıca Android tabanlı mobil uygulamalarınızın geliştirilmesine katkı sağlayabilirim.
Dv Donmez

Dv Donmez

Bilgisayar Programcısı Yazılım Geliştirme · Yenimahalle, Ankara
2007 Yılından beri Hastane otomasyonu,elektronik kontrol otomasyonu,Gis Sistemleri üzerinde deneyimliyim Web programlama, masaüstü uygulama geliştirme, sistem tasarımı ve dokümantasyonu, konularda yardımcı olabilirim. Görsel olarak ASP.NET,Delphi,Jquery,Html, C# ve SQL uygulamaları konularında 9 yıllık tecrübem var. Masaüstü ve web yazılımı tasarım ve geliştirme konularında tecrübeliyim. Kendo UI,Openlayers 2.12,Openlayers 3.0,Cesium,web kütüphanelerinde destek verebilirim Proje ger
Hakan Kuzudisli

Hakan Kuzudisli

Bilgisayar Programcısı Yazılım Geliştirme · Çankaya, Ankara
Özel bir şirkette yazılım geliştirmeci takım lideri olarak çalışıyorum. Yaklaşık 7 senedir farklı platformlarda geliştirme yapmaktayım. Uzmanlık Alanları; .Net, Java, Node.Js, MsSql, PostgreSql,MongoDb, Abap, SAPUI5,
Mahmut Özkılıç

Mahmut Özkılıç

Bilgisayar Programcısı Yazılım Geliştirme · Mamak, Ankara
JQuery JavaScript Object Notation (JSON) JavaScript Language Integrated Query (LINQ) Entity Framework ASP.NET Web Api Web Service Oracle Java Android Uygulama Geliştirme Python Team Foundation Server (TFS) Telerik Controls Devexpress Controls ASP.NET Transact SQL (T-SQL) MS SQL Server MySQL C#
İlker Döner

İlker Döner

Bilgisayar Programcısı Yazılım Geliştirme · Çankaya, Ankara
Oyun Yazılım (Unity), Web Tasarım ve Yazılım , Sosyla Medya Yönetimi, Grafik Tasarım www.createandsoft.com
Nanotürk Yazılım Elekronik Bilg. Dan. Müh.

Nanotürk Yazılım Elekronik Bilg. Dan. Müh.

Bilgisayar Programcısı Yazılım Geliştirme · Çankaya, Ankara
Firmamız 2006 yılından beri çeşitli devlet ve özel kurumlara, 1. İhtiyaca özel yazılımlar, 2. Veri Merkezi Çözümleri 3. Kablosuz noktadan noktaya köprü sistemleri 4. Kablosuz Hotspot ve Radius Yetkilendirme Sistemleri. 5. Kamera güvenlik sistemleri (IP Analog) 6. İhtiyaca özel elektronik Devre ve Gömülü Yazılımlar. 7. Server sistemleri tedarik ve kurulum. 8. Güvenlik Duvarı kurulumları. 9. Veri depolama sistemleri. 10. Uydu tabanlı internet çözümleri. 11. 3d Low High Poly Modellem
Emre Özçelik

Emre Özçelik

Bilgisayar Programcısı Yazılım Geliştirme · Etimesgut, Ankara
Şu an bir yazılım firmasında Yazılım Geliştirme Mühendisi olarak çalışmaktayım, haftasonu ve iş harici zamanlarda çalışmaktayım. Bu sebeple büyük çaplı işlerden ziyade küçük çaplı projeler tercihimdir. Küçük çaplı proje ve ödevleriniz özenle yapılır.
Evren Bostan

Evren Bostan

Bilgisayar Programcısı Yazılım Geliştirme · Etimesgut, Ankara
Çeşitli sektör ve işlere göre verimliliği arttırıcı, analiz destekli, zaman ve personelden tasarruf sağlayan, ekonominizi büyüten programları tamamen istekler doğrultusunda yazar ve sizlere sunarken aynı zamanda da Programlamaya dair de özel yazılım derslerinin eğitimlerini de sunmaktayım.
Bys Yazılım Ltd.stı.

Bys Yazılım Ltd.stı.

Bilgisayar Programcısı Yazılım Geliştirme · Yenimahalle, Ankara
Benzersiz uygulamalar ve donanım geliştiren bir teknoloji firmasıyız. Butik yazılım ve donanım ihtiyaçlarınıza mutlaka çözüm sunacağımızı düşünüyor ve sizlerin bizimle iletişime geçmesini bekliyoruz.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
İlke Bayrak
Yazılım Geliştirme   03/05/2017

Faruk Bey c# Konusunda gerçek bir deha . Buradaki arkadasların gerek bilgisi gerek tecrübesiyle ilk basvurması gereken kisi oldugunu düsünüyorum. Yardımlarınız için Teşekkürler Faruk Bey.

         
Yazılım Geliştirme   24/04/2017

Firmanıza talep bıraktığımdan bir gün sonra yazılımcı arkadaslar beni aradılar. Ofislerine gittim gayet güler yüzlü mütavazi bir şekilde karsıladılar. İstediklerimi anlattım. Hatta benim istemeyip de isteyebileceklerimide hesaba katarak çok kapsamlı bir program yapıp teslim ettiler. Hem hesaplı hem kaliteli bir program yapıp gününde teslim ettiler. FAYDA yazılım ekibine çok teşekkür ediyorum.

         
Yazılım Geliştirme   27/01/2017

istediğim programa hızla başladılar . Çok hoş , anlayışlı ve güler yüzlü bir hizmet anlayışları var . şimdiden benden tam puan aldılar :)

         
Ersin Taş
Yazılım Geliştirme   26/01/2017

Bizim sistemimiz gerçekten çözülmesi zor bir sistem. Ekstra dışarı kaynakdan aldığımız script i başarılı şekilde kurup, sistemimize entegre etti. Teşekkürler.

         
Sibel Sümer
Yazılım Geliştirme   08/01/2017

Yakından ilginize ve desteğinize çok teşekkür ederim. Gönül rahatlığıyla herkese tavsiye ederim. Emeğinize sağlık :)

Yazılım Geliştirme hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz