En İyi 10 Ankara Freelance Programcı (Yazılımcı) - Armut

En İyi 10 Ankara Freelance Programcı (Yazılımcı)

4 Freelance Programcı Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Ankara bölgesinde 292 Freelance Programcı teklif vermeye hazır.

4 TEKLİF AL
Egemen Uluçay

Egemen Uluçay

Freelance Programcı (Yazılımcı) · Çankaya, Ankara
Firmamız sadece bir iş sahibi olmak değil, aynı zamanda gelecek adına Bilgi, Bilişim, İnternet ve Teknoloji gibi alanlarda insanoğlu için yararlı bir şeyler yapabilmeyi hedeflemektedir. Çünkü gelecek daima bilgi, bilişim ve teknoloji sektöründe olmaya devam edecektir. İşte bu yüzden inandığımız bir gerçektir ki; “başarı ve gelecek bilgi ile değil, bilgiye sahip olan beyni yönetebilmek le edinilir. “ Biz bu başarıya, azme ve güce sahip olduğuma inanıyoruz. “ http: www.teknobilsoft.com
Kivi-soft

Kivi-soft

Freelance Programcı (Yazılımcı) · Çankaya, Ankara
Kivi-Soft yıllardır müşterilerine profesyonel çözümler sunar. Aynı zamanda KiviPOS adlı ROB sistemi, POS sistemi yani barkodlu satış ve restoran otomasyon programı firmamızındır. Siz de Firmanıza veya kendinize özel yazılım çözümleriniz için veya Restoranınız İşletmeniz için bir programa ihtiyaç duyuyorsanız bize ulaşabilirsiniz.
Salih Altun

Salih Altun

Freelance Programcı (Yazılımcı) · Çankaya, Ankara
Yazılım sektöründe 7 yıllık tecrübe sahibiyim. Windows uygulamaları başta olmak üzere aşağıdaki alanlarda size yardımcı olabilirim. - Windows uygulamaları, - Web tabanlı çözümler - Windows Service (Otomatik çalışan sistemler) - Web Service Application - Excell vb programlardan içe/dışa aktarım işlemleri Temiz ve tamamen sonuca yönelik kodlama yaptıktan sonra, teslimden etmeden önce varsa revizeleri yapıp onayınızı aldıktan sonra teslim ederim.
Ömer Faruk Tekgözoğlu

Ömer Faruk Tekgözoğlu

Freelance Programcı (Yazılımcı) · Sincan, Ankara
Yazılımda yeniyim. Bir çok farklı dillerde geliştirmeler yapmaktayım, şu anki amacım yazılım üzerine alınan işlerin kapsamını kavramak ve kendimi geliştirmektir.
Hayreddin Eren Baş

Hayreddin Eren Baş

Freelance Programcı (Yazılımcı) · Gölbaşı, Ankara
10 yıldır kamuda yazılım geliştirici olarak çalışmaktayım. Bilgeadam BTA ve 19 Mayıs Üni. Bilg. Programcılığı Bölümü Mezunuyum. Android uygulamaları, masaüstü uygulamaları, web siteleri hazırlayalabilirim. Bunların yanında elektronik kart (arduino vb.) kodlama işleri yapabilirim.
Eren Çolak

Eren Çolak

Freelance Programcı (Yazılımcı) · Çankaya, Ankara
Yazılım alanında 3 yılı freelance olmak üzere toplam 5 yıllık meslek ve bilgi birikimimle birlikte toplamda 11 yıllık akademik birikime sahibim. Yazılım geliştirmeyi süreçlerine hakim, dökümantasyonu olmazsa olmaz olarak gören, iş geliştirme sürecini bilen, tasarım ve kodlamayı bütünleştirebilen biriyim.
Oğuzhan Özkan

Oğuzhan Özkan

Freelance Programcı (Yazılımcı) · Keçiören, Ankara
- Bilkent Üniversitesi - Bilgisayar teknolojisi ve bilişim sistemleri mezunu (3.60 4.00)- Securitas : Anlık Takip Ekranı - Silverlight ve WCF - uControl : Ev Otomasyon Sistemi Bitirme Projesi 2. lik ödülü aldı. Kinect,WPF,WCF kullanıldı.-Microsoft Yaz Okulu Katılım Belgesi-Microsoft Ağ ve Sistem Uzmanlığı Sertifikası- EMC : Bilgi Depolama ve Yönetimi - dersleri alınmıştır.- Cisco Akademi dersleri alınmıştır.(4 kur)-Linux dağıtımları ve sistem yönetimi deneyimi(1 yıl)
Serdar Emırcı

Serdar Emırcı

Freelance Programcı (Yazılımcı) · Etimesgut, Ankara
Start App projeleriniz ve diğer projelerimiz de yer almaktan mutluluk duyarim. Kurumsal projeleriniz 100% başarım. Projelerde aşağıda belirtilen teknolojiler İle yapıyoruz. Projeleriniz hakkında detayları ister mesaj atın ister iletişim numaralarımızı arayın. Size en kısa sürede yanıt verilecektir. Uygulama Tipleri : Native, Hibrit, Web, Desktop Uygulama Platformları : Android, iOS, MacOSX Programlama Dilleri : Java, C#, Scala, Abap, JavaScript, Swift,Ruby, Framework : Spring MVC, JSF,
Hızlan Erpak

Hızlan Erpak

Freelance Programcı (Yazılımcı) · Yenimahalle, Ankara
C#, .Net ile yazılım ihtiyacınızı , Mysql, MSSql ve Oracle ile Db tablo şemalarınızın oluşturulması ve Db ler arası migration işlemi yapılır.
Murat Serdar

Murat Serdar

Freelance Programcı (Yazılımcı) · Sincan, Ankara
2005 yılından 2012 yılına kadar amatör olarak WordPress, Joomla benzeri CMS Sistemleri ile uygulamalar geliştirdim. 2012 yılında Karabük Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliğine kayıt yaptırdım. Halen WordPress, PHP, Jquery, HTML, CSS teknolojileri ile siteler geliştirmekteyim.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Taner Perman
Freelance Programcı   30/07/2017

Kendisine çok teşekkür ediyorum.Çok temiz ve titiz bir hizmet veriyor.Müşteri memnuniyetine çok önem veriyor.Uzun vadede diğer porjelerde de çalışma yapacağımı düşünüyorum.

         
Yavuz Akkaya
Freelance Programcı   16/07/2017

İşinde çok iyi ve deneyimli. Çok yardımcı oldu. Her zaman işinde bu kadar iyi insanlar ile karşılaşmak zor. Gönül rahatlığı ile tavsiye ediyorum.

         
enes demirtaş
Freelance Programcı   05/06/2017

İstediğimiz web sitesini kısa zamanda ve çok hızlı bir şekilde bize sundu. Bizim işimizi kendi işi gibi görüp bize de ayrıca eğitim verdiğinden ötürü teşekkür ederim. Uzun yıllar kesinlikle çalışacağım birisi

         
Sare Polat
Freelance Programcı   04/06/2017

Gerçekten talebimizin ilk dakikalarından itibaren gerek hızlı geri dönüşü gerekse hızlı çözümler üretmesi ve naif kişiliğiyle çok memnun kaldım. Başarılarının devamını diliyorum. Daha başka çok işler yapacağız. Saygılarımla

         
Hasan Kaya
Freelance Programcı   30/05/2017

armut.com sayesinde tanışdığım işinde ehil biri. istenilen hizmeti zamanından daha erken ,hızlı ve daha fazlası ile geri dönüş yapıyor. sonradan istenilen ufak tefek eklemeleri sıkılmadan hallediyor.tel ile kolay iletişim kurup e-postalara gecikmeden cevap veriyor.ödemenin bir kısmını önden alıp kalanıda projeyi teslim ederken istiyor. bu konuda güven veren birisi

Benzer Meslekler
Freelance Programcı hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz