En İyi 10 Ankara Freelance Programcı (Yazılımcı) - Armut

En İyi 10 Ankara Freelance Programcı (Yazılımcı)

4 Freelance Programcı Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Ankara bölgesinde 269 Freelance Programcı teklif vermeye hazır.

4 TEKLİF AL
İlham İsmail

İlham İsmail

Freelance Programcı (Yazılımcı) · Yenimahalle, Ankara
Yurtiçi ve yurtdışına yaptığım farklı alanlardaki proje deneyimlerime dayanarak aşağıdaki hizmetleri sunmaktayım... YAZILIM: - Freelance Programlama (Yazılım) - Web Yazılım ve Tasarım - Bilgisayar Programcısı Yazılım Geliştirme - E-Ticaret ve Portal Yazılımları - ASP.NET ve C# Programlama TASARIM: - Logo Tasarım - Kartvizit Tasarımı - Web ve Grafik Tasarım FOTOĞRAFÇILIK: - Dış Çekim Fotoğraf - Ürün ve Katalog Fotoğraf Çekimi
Mümin Celal Pinar

Mümin Celal Pinar

Freelance Programcı (Yazılımcı) · Yenimahalle, Ankara
Bilgisayar Mühendisiyim. Yazılım konusunda çok heyecanlıyım ve bana verilen görevi layıkıyla yerine getirebilirim. C#, Java, PHP, Asp.Net & MVC, C, C++, HTML5, CSS3, JavaScript, Jquery bilmekteyim ve her geçen gün kendimi hem bildiğim teknolojilerde hemde yeni teknolojilerde geliştirmekteyim. Tamamıyla gelişime açık biriyim.
Ali Fuat Yıldırım

Ali Fuat Yıldırım

Freelance Programcı (Yazılımcı) · Keçiören, Ankara
Ülkemizin önemli projelerinde Yazılım Geliştirme uzmanı olarak görev aldım ve alıyorum. 4 yıllık yazılım sektöründe aktif olarak çalışmaktayım. Bilgisayar Mühendisliği bölümü mezunuyum. Web, masaüstü uygulamaları konusunda yazılım danışmanlığı ve uygulama geliştirme konularında yardımcı olabilirim.
Melih Geyik

Melih Geyik

Freelance Programcı (Yazılımcı) · Etimesgut, Ankara
SQL veri tabanı oluşturma ve yönetimi, web tasarım ve programlama ve müşteri odaklı programcılık.
Tugay Aslan

Tugay Aslan

Freelance Programcı (Yazılımcı) · Keçiören, Ankara
Python c# html konusunda uzman istediğiniz programı en kısa sürede ve en uygun şekilde . android markete de uygulama yapabilmekteyiz internet sitesi özenle istenilen şekilde ve en kısa zamanda teslim edilecektir
Hızlan Erpak

Hızlan Erpak

Freelance Programcı (Yazılımcı) · Yenimahalle, Ankara
C#, .Net ile yazılım ihtiyacınızı , Mysql, MSSql ve Oracle ile Db tablo şemalarınızın oluşturulması ve Db ler arası migration işlemi yapılır.
Hasan Pınar

Hasan Pınar

Freelance Programcı (Yazılımcı) · Çankaya, Ankara
Dokuz Eylül Bilgisayar Mühendisliği mezunuyum 3 yıllık tecrübeye sahibim web, mobile, masaüstü ve arduino projeler geliştiriyorum.
Tolga Özgürel

Tolga Özgürel

Freelance Programcı (Yazılımcı) · Etimesgut, Ankara
İş hayatımda yazılımla ilgili tecrübelerimin bana vermiş olduğu özellikleri kullanarak yazılım konusunda projeler geliştirmek istiyorum.
Murat Sesen

Murat Sesen

Freelance Programcı (Yazılımcı) · Çankaya, Ankara
2010 dan beri Bilgisayar Mühendisiyim. Asp.net MVC ve Java programlama. Bir yıldır android uygulaması geliştirmekteyim.
Murat Serdar

Murat Serdar

Freelance Programcı (Yazılımcı) · Sincan, Ankara
2005 yılından 2012 yılına kadar amatör olarak WordPress, Joomla benzeri CMS Sistemleri ile uygulamalar geliştirdim. 2012 yılında Karabük Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliğine kayıt yaptırdım. Halen WordPress, PHP, Jquery, HTML, CSS teknolojileri ile siteler geliştirmekteyim.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Taner Perman
Freelance Programcı   30/07/2017

Kendisine çok teşekkür ediyorum.Çok temiz ve titiz bir hizmet veriyor.Müşteri memnuniyetine çok önem veriyor.Uzun vadede diğer porjelerde de çalışma yapacağımı düşünüyorum.

         
Yavuz Akkaya
Freelance Programcı   16/07/2017

İşinde çok iyi ve deneyimli. Çok yardımcı oldu. Her zaman işinde bu kadar iyi insanlar ile karşılaşmak zor. Gönül rahatlığı ile tavsiye ediyorum.

         
enes demirtaş
Freelance Programcı   05/06/2017

İstediğimiz web sitesini kısa zamanda ve çok hızlı bir şekilde bize sundu. Bizim işimizi kendi işi gibi görüp bize de ayrıca eğitim verdiğinden ötürü teşekkür ederim. Uzun yıllar kesinlikle çalışacağım birisi

         
Sare Polat
Freelance Programcı   04/06/2017

Gerçekten talebimizin ilk dakikalarından itibaren gerek hızlı geri dönüşü gerekse hızlı çözümler üretmesi ve naif kişiliğiyle çok memnun kaldım. Başarılarının devamını diliyorum. Daha başka çok işler yapacağız. Saygılarımla

         
Hasan Kaya
Freelance Programcı   30/05/2017

armut.com sayesinde tanışdığım işinde ehil biri. istenilen hizmeti zamanından daha erken ,hızlı ve daha fazlası ile geri dönüş yapıyor. sonradan istenilen ufak tefek eklemeleri sıkılmadan hallediyor.tel ile kolay iletişim kurup e-postalara gecikmeden cevap veriyor.ödemenin bir kısmını önden alıp kalanıda projeyi teslim ederken istiyor. bu konuda güven veren birisi

Freelance Programcı hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz