En İyi 10 Ankara Freelance Programcı (Yazılımcı) - Armut

En İyi 10 Ankara Freelance Programcı (Yazılımcı)

4 Freelance Programcı Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Ankara bölgesinde 304 Freelance Programcı teklif vermeye hazır.

4 TEKLİF AL
Salih Altun

Salih Altun

Freelance Programcı (Yazılımcı) · Çankaya, Ankara
Yazılım sektöründe 7 yıllık tecrübe sahibiyim. Windows uygulamaları başta olmak üzere aşağıdaki alanlarda size yardımcı olabilirim. - Windows uygulamaları, - Web tabanlı çözümler - Windows Service (Otomatik çalışan sistemler) - Web Service Application - Excell vb programlardan içe/dışa aktarım işlemleri Temiz ve tamamen sonuca yönelik kodlama yaptıktan sonra, teslimden etmeden önce varsa revizeleri yapıp onayınızı aldıktan sonra teslim ederim.
Yusuf Özgür

Yusuf Özgür

Freelance Programcı (Yazılımcı) · Keçiören, Ankara
Windows uygulama geliştirme, web uygulama geliştirme 1. C#, T-SQL, SQL Data Cube 2. XML, XSD, XAML, HTML, CSS, Jquery 3. .Net Framework (2.0-3.5-4.0), Telerik (Web, WPF, Windows Controls), Windows Mobile Uygulama Geliştirme, WCF, WPF 4. Linq, Entity Data Model 5. Team Foundation Server + Team Foundation Administration Console, Visual Source Safe 6. IIS 7, IIS 6, Windows Server 2008 7. MS SQL Server 2008, MS Office Excel Programlama 8. Joomla, Word Press 9. Big Data yönetimi
Halil Coşdu

Halil Coşdu

Freelance Programcı (Yazılımcı) · Keçiören, Ankara
987 Konya Doğumluyum. Ankarada ve Kırşehirde Belli Başlı Firmalarda Yazılım Yöneticisi Olarak Görev Aldım. Php, Mysql ve Html yoğunlaştığım alanlardandır. Arkakapı İçerik Yönetim Sistemini Geliştirdim. Sonsuz Dalda Müşteri Primi Hesaplayabilen Tam Otomatik Network Marketing Sistemi Geliştiricisiyim.
Mümin Celal Pinar

Mümin Celal Pinar

Freelance Programcı (Yazılımcı) · Yenimahalle, Ankara
Bilgisayar Mühendisiyim. Yazılım konusunda çok heyecanlıyım ve bana verilen görevi layıkıyla yerine getirebilirim. C#, Java, PHP, Asp.Net & MVC, C, C++, HTML5, CSS3, JavaScript, Jquery bilmekteyim ve her geçen gün kendimi hem bildiğim teknolojilerde hemde yeni teknolojilerde geliştirmekteyim. Tamamıyla gelişime açık biriyim.
Ersin Göktaş

Ersin Göktaş

Freelance Programcı (Yazılımcı) · Sincan, Ankara
Kişisel veya iş hayatınızda ihtiyacınız olan, işlerinizi kolaylaştıracak olan web ve masaüstü uygulamalarınıza destek sağlayabilirim,
Bahadır Alkaç

Bahadır Alkaç

Freelance Programcı (Yazılımcı) · Çankaya, Ankara
Bilgisayar mühendisiyim. Yaklaşık 15 yıldır masa üstü yazılım geliştiriyorum. Delphi, C ve C++ dillerinde ileri seviye, C# ve Java dillerinde orta seviye bilgi sahibirim. MS SQL Server ve MySQL veri tabanlarında uzmanım. Socket programlama, multithread programlama, resim işleme gibi ileri seviye programcılık alanlarında tecrübeliyim.
Eren Çolak

Eren Çolak

Freelance Programcı (Yazılımcı) · Çankaya, Ankara
Yazılım alanında 3 yılı freelance olmak üzere toplam 5 yıllık meslek ve bilgi birikimimle birlikte toplamda 11 yıllık akademik birikime sahibim. Yazılım geliştirmeyi süreçlerine hakim, dökümantasyonu olmazsa olmaz olarak gören, iş geliştirme sürecini bilen, tasarım ve kodlamayı bütünleştirebilen biriyim.
Ertuğrul Deniz

Ertuğrul Deniz

Freelance Programcı (Yazılımcı) · Çubuk, Ankara
Kocaeli Üniversitesi Bilişim Sistemleri 4 sınıf öğrencisiyim freelancer olarak web siteleri yapmaktayım.İsteğe uygun olarak şirketinize özel yönetilebilir (CMS) portfolyo siteleri kodlayabilirim. Kodlama işlemlerini Php ile yapmaktayım. E-ticaret sitenizi kurabilirim prestashop ve opencart sistemlerini kurarak veya herhangi bir eklenti (modül) ekleyebilirim.Wordpress üzerine temanızı kurabilirim.
Ersin Göktaş

Ersin Göktaş

Freelance Programcı (Yazılımcı) · Sincan, Ankara
Masa üstü, Web tabanlı uygulama ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim, kullandığım teknolojiler, C#, ASP.Net, SQL Server, Query dir. Genellikle perakendeye yönelik uygulamalar geliştirmekteyim.
Niyazi Özsoy

Niyazi Özsoy

Freelance Programcı (Yazılımcı) · Ayaş, Ankara
Herkesle çalışırken prensipli olmayı ve yakın zamandan daha yakında bitirmeyi amaclarım bütün projeleri
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Erdem Er
Freelance Programcı   12/12/2017

Gerçekten çok kaliteli bir ekipleri var. Referansları ve vizyonları gerçekten dünya standartlarında. İyi ki yolumuz kesişmiş. Herkese şiddetle tavsiye ederim.

         
Seda Topalhan
Freelance Programcı   21/11/2017

Kendisi ile güzel çalışma temposu yakaladık ve projemiz hızlı bir şekilde teslim edildi. Sonraki projelerimizde de kendisi ile çalışma kararı aldım. Kendisine çok teşekkür ediyorum.

         
kemali ugurludogan
Freelance Programcı   20/11/2017

Kendisi işini bilen yetenekli ve zaman konusunda sözünde duran bir arkadaşımızdır. Çalışmalarımızı zamanında ve istediğimiz gibi teslim ettiği için teşekkür ediyorum. Bir sonraki işlerimizde şüphesiz kapısını tekrar çalacağız.

         
Taner Perman
Freelance Programcı   30/07/2017

Kendisine çok teşekkür ediyorum.Çok temiz ve titiz bir hizmet veriyor.Müşteri memnuniyetine çok önem veriyor.Uzun vadede diğer porjelerde de çalışma yapacağımı düşünüyorum.

         
Yavuz Akkaya
Freelance Programcı   16/07/2017

İşinde çok iyi ve deneyimli. Çok yardımcı oldu. Her zaman işinde bu kadar iyi insanlar ile karşılaşmak zor. Gönül rahatlığı ile tavsiye ediyorum.

Benzer Meslekler
Freelance Programcı hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz