En İyi 10 Ankara Freelance Programcı (Yazılımcı) | Armut

En İyi 10 Ankara Freelance Programcı (Yazılımcı)

4 Freelance Programcı Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Ankara civarında 896 Freelance Programcı (Yazılımcı) hizmet vermeye hazır.

4 TEKLİF AL
Tekin T.

Tekin T.

Freelance Programcı (Yazılımcı) · Altındağ, Ankara
ODTÜ mezunu bilgisayar mühendisiyim. Yazılım konusunda Freelance hizmet verebilirim: cumatekintopuz.com.tr Bilgi ve Tecrübe alanlarım:C/C++/C#/JAVA HTML5/JS/CSS/PHP/Python/Django/Mysql/NoSql ve yeni teknolojiler.
Erkin E.

Erkin E.

Freelance Programcı (Yazılımcı) · Çankaya, Ankara
Kendi kurmuş olduğum yazılım ekibim içerisinde ve bireysel olarak yazılım alanında ihtiyaçlarınıza etkin çözümler üretiyorum. E-ticaret sistemleri, masaüstü programlar, web siteleri ve android mobil uygulamalar geliştirmekteyim. Kişisel veya kurumsal amaçlı bir çok projede yer aldım. Php, C#, Java ve Android alanlarında aktif olarak çalışıyorum. Yapmış olduğum işlerde tekniklere uygun bir şekilde yazılım geliştiriyorum. İhtiyaçlara göre Design patterns, OOP, özel algoritmalar, framework
Sefa Kemal U.

Sefa Kemal U.

Freelance Programcı (Yazılımcı) · Etimesgut, Ankara
Kurumsal veya Bireysel olarak ihtiyaçlarınıza yönelik masaüstü yazılım geliştirilir. Veritabanı uygulamaları kompleks işlemlerin veya iş süreçlerinin otomasyonu yapılır.
Emre E.

Emre E.

Freelance Programcı (Yazılımcı) · Etimesgut, Ankara
+7 Yıl java Geliştirme Deneyimi +7 Yıl Php Geliştirme Deneyimi E-ticaret sistemlerinde uzman Uzaktan eğitim sistemlerinde uzman OOP Programlama Veri Yapıları Yeni teknolojileri öğrenme, geliştirme Frontend Geliştirme JSP, JSF , GWT ,ADF, JavaScript, Html, GXT, Css, Gss Java, C, C++, Php Veritabanları Oracle Database, Mysql PL/SQL trigger, function, procedure Versiyonlama Svn, Git, CVS Dependency ve Build Management araçları Maven, Gradle Android Programlama Geliştirme tooları: Int
Kemal D.

Kemal D.

Freelance Programcı (Yazılımcı) · Çankaya, Ankara
Web tabanlı java (J2EE) ve Android uygulamaları konusunda tecrübeliyim. Bu konuda destek verebilirim.
Ege Cengiz O.

Ege Cengiz O.

Freelance Programcı (Yazılımcı) · Yenimahalle, Ankara
C#,SQL,Microsoft Access kullnamayı biliyoruz armutta yeniyiz daha önce bir çok projede bulunduk biz amacımız para kazanmaktan çok deneyim kazanmak.
Bayram B.

Bayram B.

Freelance Programcı (Yazılımcı) · Altındağ, Ankara
2015 Yılında Çukurova Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği Bölümünden mezun oldum. 2-2.5 yıldır yazılım alanında aktif çalışıyorum. ***Genellikle Kullandığım Teknolojiler*** -C#, Asp.Net, Asp.Net MVC -Html, Css, JavaScript, JQuery -MSSQL,MYSQL,Oracle
Mertcan U.

Mertcan U.

Freelance Programcı (Yazılımcı) · Çankaya, Ankara
Windows ve android platformları için, ihtiyacınız olan projeleri, istediğiniz dillerde projelendirip, çalışır halde size teslim ediyorum.
Muhammed Can Ö.

Muhammed Can Ö.

Freelance Programcı (Yazılımcı) · Çankaya, Ankara
Elektrik Elektronik mühendisi ve yüksek bilgisayar mühendisiyim. Çalışmalarımda odak noktam sadelik ve estetikliktir. En karmaşık sorunların basit çözümleri olduğuna inanırım ve bu sorunları bu açıdan çözebilirim. Bu bağlamda karmaşık, çözümü zor problemlerinize yazılımsal çözümler üretip işlerinizin verimliliğini arttırabilirim.
Abdullah E.

Abdullah E.

Freelance Programcı (Yazılımcı) · Çankaya, Ankara
Profesyonel olarak 7 yıldır yazılım geliştiriyorum. Özellikle web tabanlı projelerde çalıştım. Bunun yanında mobil ve masaüstü uygulamalarda geliştiriyorum.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Freelance Programcı   12/05/2019

Yaptığı işten çok memnun kaldım, gerçekten çok iyi bir yazılımcı. Tereddüt etmeden iletişime geçebilirsiniz, tavsiye ediyorum.

         
Freelance Programcı   16/01/2019

Arkadaş ile telefonla görüştük. Kendisi çok yardımcı oldu konusunda bilgi bir arkadaş. Çalışma konusunda tavsiye edebilirim. Kendisine bir web sitesi daha yaptırmayı düşünüyorum.

         
Demir D
Freelance Programcı   27/11/2018

İşini titizlikle yapan,dikkatli ve çözüm odaklı,sonuca gidebilen en önemlisi güven veren birisi..Kendisine çok teşekkür ediyorum..

         
Alper Saraç
Freelance Programcı   24/11/2018

Tekin hocam eline sağlık, zorlu bir süreci başarılı bir şekilde tamamladık. Yine sizinle proje yapacağım.

         
Bülent Yurt
Freelance Programcı   26/06/2018

Ali işini titizlikle yapan birisi, ona güvenebilirsiniz.Kendisine yardımları ve iyi niyeti için teşekkürler.

         
Kerem Ensarioğlu
Freelance Programcı   04/05/2018

Ali Kılıç Beyden çok hızlı ve efektif olarak, istediğimiz şekilde programlama konusunda yardım aldık ve kısa sürede istediğimiz program hazırlanıldı. Gene beraber çalışmaktan memnuniyet duyacağımız işinin ehli bir kişidir.

         
Freelance Programcı   27/02/2018

Çok başarılı arkadaş. Talebimi istediğim gibi ve söylediği teslim süresinde gerçekleştirdi. Teşekkür ederim

         
Freelance Programcı   01/01/2018

Çok ilgili ve işine hakim biri.. Her konuda yardımcı oldu. Sıkıntısız verdiğimiz işi 24 saat içinde çözüp sorunumuzu ortadan kaldırdı.

Benzer Meslekler
Freelance Programcı hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz