En İyi 10 Ankara Freelance Programcı (Yazılımcı) | Armut

En İyi 10 Ankara Freelance Programcı (Yazılımcı)

4 Freelance Programcı Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Ankara bölgesinde 330 Freelance Programcı teklif vermeye hazır.

4 TEKLİF AL
Ali Kılıç

Ali Kılıç

Freelance Programcı (Yazılımcı) · Çankaya, Ankara
Yaklaşık 10 yıldır yazılım sektöründe freelance olarak çalışıyorum. Özellikle web tabanlı projelerde ustaca problemleri yakalyıp çözüm üretirim. Basit içerikli çalışmalardan çok mühendislik gerektiren çalışmaları alırım. Aynı zamanda Harita mühendisiyim ve GIS alanında uzman çözümler üretmekteyim. Desktop için C#,PYTHON mobil olarak REACT-NATIVE ve ANDROID web üzerinde ise PHP, .NET, HTML5, CSS, JAVASCRIPT, BOOTSTRAP, MATERIAL UI, ANGULAR, REACT, JQUERY ve MYSQL, ORACLE, POSTGRESQL veritabanla
Mümin Celal Pinar

Mümin Celal Pinar

Freelance Programcı (Yazılımcı) · Yenimahalle, Ankara
Bilgisayar Mühendisiyim. Yazılım konusunda çok heyecanlıyım ve bana verilen görevi layıkıyla yerine getirebilirim. C#, Java, PHP, Asp.Net & MVC, C, C++, HTML5, CSS3, JavaScript, Jquery, SignalR, WebSocket, Rest, Soap, Android Programlama, XML, JSON bilmekteyim ve her geçen gün kendimi hem bildiğim teknolojilerde hemde yeni teknolojilerde geliştirmekteyim. Tamamıyla gelişime açık biriyim.
Uğur Seçginli

Uğur Seçginli

Freelance Programcı (Yazılımcı) · Çankaya, Ankara
Ankara da pos ödeme sistemleri ile ilgili bir yazılım firmasında yazılım uzmanı olarak çalışmaktayım. asp.net ,vb.net,c#.net,c,c++, MsSql, Oracle, jquery,ajax,devex tool, Web güvenliği konularında uzmanım. 20 yıllık tecrübem var. Projelerinizde freelance olarak sizinle çalışmak isterim. Referanslarımdan bazıları; aidat.al apartman ve site yönetim sistemi Opet Otobil ve Yakıtkart Back Office Sistemi portekol.com Ekol Lojistik sosyal paylaşım platformu Kurumsal Uyap Portal Sistemi Çevre v
Batuhan Aktaş

Batuhan Aktaş

Freelance Programcı (Yazılımcı) · Çankaya, Ankara
Projelerimi kendimi geliştirmek için yapıyorum. İsteklerinize en uygun çözümleri gereken özeni göstererek sunmaktayım. Daha iyi bir hizmet kalitesi için lütfen iş teslim süresini ve taleplerinizi detaylı olarak yazınız.
Ali Fuat Yıldırım

Ali Fuat Yıldırım

Freelance Programcı (Yazılımcı) · Keçiören, Ankara
Ülkemizin önemli projelerinde Yazılım Geliştirme uzmanı olarak görev aldım ve alıyorum. 4 yıllık yazılım sektöründe aktif olarak çalışmaktayım. Bilgisayar Mühendisliği bölümü mezunuyum. Web, masaüstü uygulamaları konusunda yazılım danışmanlığı ve uygulama geliştirme konularında yardımcı olabilirim.
Zeka Bilgisayar

Zeka Bilgisayar

Freelance Programcı (Yazılımcı) · Etimesgut, Ankara
Web ve masaüstü yazılım projeleri gerçekleştirilir. Algoritma geliştirme ve programlama konularında eğitim verilir. İngilizce teknik çeviri ve video deşifre işlemleri yapılır.
Kubilay Çiçek

Kubilay Çiçek

Freelance Programcı (Yazılımcı) · Etimesgut, Ankara
Merhaba . Ankara da profesyonel olarak Web ve Masaüstü yazılımlar geliştiriyorum.Taleplerinizi gerçekleştirebilirim.Kullandığım Teknolojilerden bazıları: C#,Asp.net,Mvc,Css,Html5,Javascript,Jquery,Json,
Yasin Erdoğan

Yasin Erdoğan

Freelance Programcı (Yazılımcı) · Mamak, Ankara
İki arkadaş olarak çıktığımız yazılım serüvenimiz tüm hızıyla devam ediyor. Uyku, yemek ve sosyal ihtiyaçlarını bir kenara bırakmış gözünü kodlama aşkı bürümüş iki yazılımcının elinden hiçbir iş kurtulamaz. Mobil Hizmetler : IOS, Android ve WP oyun ve yazılımları Web Hizmetleri : Responsive ve tüm tarayıcılar ile uyumlu kişisel veya kurumsal, statik veya dinamik, ASP veya PHP web site yazılımı Veri tabanı tasarımı ve yazılım ile ilgili aklınıza gelebilecek her şey.
Yusuf Özgür

Yusuf Özgür

Freelance Programcı (Yazılımcı) · Keçiören, Ankara
Windows uygulama geliştirme, web uygulama geliştirme 1. C#, T-SQL, SQL Data Cube 2. XML, XSD, XAML, HTML, CSS, Jquery 3. .Net Framework (2.0-3.5-4.0), Telerik (Web, WPF, Windows Controls), Windows Mobile Uygulama Geliştirme, WCF, WPF 4. Linq, Entity Data Model 5. Team Foundation Server + Team Foundation Administration Console, Visual Source Safe 6. IIS 7, IIS 6, Windows Server 2008 7. MS SQL Server 2008, MS Office Excel Programlama 8. Joomla, Word Press 9. Big Data yönetimi
Kemal Doğan

Kemal Doğan

Freelance Programcı (Yazılımcı) · Çankaya, Ankara
Web tabanlı java (J2EE) ve Android uygulamaları konusunda tecrübeliyim. Bu konuda destek verebilirim.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Okan Alkan
Freelance Programcı   08/02/2018

Ali bey işini yeterince titiz ve özveri ile yapıyor.İleriki projelerimizde görüşmek üzere:)

         
Erol Kılbüker
Freelance Programcı   20/01/2018

Gayet başarılı bir çalışma oldu. İstediğimiz tüm detaylar projede mevcut, Yardımız ve desteğiniz için Teşekkürler.

         
Freelance Programcı   01/01/2018

Çok ilgili ve işine hakim biri.. Her konuda yardımcı oldu. Sıkıntısız verdiğimiz işi 24 saat içinde çözüp sorunumuzu ortadan kaldırdı.

         
Erdem Er
Freelance Programcı   12/12/2017

Gerçekten çok kaliteli bir ekipleri var. Referansları ve vizyonları gerçekten dünya standartlarında. İyi ki yolumuz kesişmiş. Herkese şiddetle tavsiye ederim.

         
Seda Topalhan
Freelance Programcı   21/11/2017

Kendisi ile güzel çalışma temposu yakaladık ve projemiz hızlı bir şekilde teslim edildi. Sonraki projelerimizde de kendisi ile çalışma kararı aldım. Kendisine çok teşekkür ediyorum.

Benzer Meslekler
Freelance Programcı hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz