En İyi 10 Ankara Freelance Programcı (Yazılımcı) | Armut

En İyi 10 Ankara Freelance Programcı (Yazılımcı)

4 Freelance Programcı Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Ankara civarında 1.049 Freelance Programcı (Yazılımcı) hizmet vermeye hazır.

4 TEKLİF AL
Tekin T.

Tekin T.

Freelance Programcı (Yazılımcı) · Altındağ, Ankara
ODTÜ mezunu bilgisayar mühendisiyim. Yazılım konusunda Freelance hizmet verebilirim: cumatekintopuz.com.tr Bilgi ve Tecrübe alanlarım:C/C++/C#/JAVA HTML5/JS/CSS/PHP/Python/Django/Mysql/NoSql ve yeni teknolojiler.
Emre E.

Emre E.

Freelance Programcı (Yazılımcı) · Etimesgut, Ankara
+7 Yıl java Geliştirme Deneyimi +7 Yıl Php Geliştirme Deneyimi E-ticaret sistemlerinde uzman Uzaktan eğitim sistemlerinde uzman OOP Programlama Veri Yapıları Yeni teknolojileri öğrenme, geliştirme Frontend Geliştirme JSP, JSF , GWT ,ADF, JavaScript, Html, GXT, Css, Gss Java, C, C++, Php Veritabanları Oracle Database, Mysql PL/SQL trigger, function, procedure Versiyonlama Svn, Git, CVS Dependency ve Build Management araçları Maven, Gradle Android Programlama Geliştirme tooları: Int
Furkan Ç.

Furkan Ç.

Freelance Programcı (Yazılımcı) · Keçiören, Ankara
İstanbul Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği Bölümünden mezunum. Aktif olarak sahada 2 yıldır çalışmaktayım. C ve Java dillerine hakimim. Object Oriented programlama hakkında uzmanlığım vardır. Algoritma tasarımı konusunda deneyim sahibiyim. Üniversite öğrencileri ya da yazılım öğrenmek isteyen herkese özel ders verebilirim. Her seviyeye göre anlatım yöntemlerim mevcuttur. Yazılım projelerinde ya da yazılım ödevlerinde destek sağlayabilirim.
Kemal D.

Kemal D.

Freelance Programcı (Yazılımcı) · Çankaya, Ankara
Web tabanlı java (J2EE) ve Android uygulamaları konusunda tecrübeliyim. Bu konuda destek verebilirim.
Erkin E.

Erkin E.

Freelance Programcı (Yazılımcı) · Çankaya, Ankara
Kendi kurmuş olduğum yazılım ekibim içerisinde ve bireysel olarak yazılım alanında ihtiyaçlarınıza etkin çözümler üretiyorum. E-ticaret sistemleri, masaüstü programlar, web siteleri ve android mobil uygulamalar geliştirmekteyim. Kişisel veya kurumsal amaçlı bir çok projede yer aldım. Php, C#, Java ve Android alanlarında aktif olarak çalışıyorum. Yapmış olduğum işlerde tekniklere uygun bir şekilde yazılım geliştiriyorum. İhtiyaçlara göre Design patterns, OOP, özel algoritmalar, framework
Işıl D.

Işıl D.

Freelance Programcı (Yazılımcı) · Çankaya, Ankara
Aktif olarak Yazılım Mühendisi olarak çalışmaktayım. Daha önce Personel Yönetim Sistemi, Bordro, İstatistik gibi Asp.net C# ve MVC projeleri geliştirdim.
Emre  G.

Emre G.

Freelance Programcı (Yazılımcı) · Yenimahalle, Ankara
Yazılım sektöründe daha yeniyim. Kırıkkale Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği öğrencisiyim. Yazılım alanında kendimi geliştirmek adına ve müşterilerin ihtiyaçlarını karşılamak adına bir takım işler yapmak istiyorum. Python 3.x.x, Html 5, Javascript ve Css dillerini biliyorum.
Emre E.

Emre E.

Freelance Programcı (Yazılımcı) · Yenimahalle, Ankara
Bilkent Üniversitesi Bilgiler Mühendisliği bölümü mezunuyum ve 2 yıldır freelancer hizmet vermekteyim. 5 yıldır düzenli olarak web uygulamaları geliştiriyorum. Genelde back-end çözümler üretsemde, front-end teknolojilerini yakından takip ediyorum ve bu konularda bilgiliyim. Özellikle ASP.NET MVC, C# teknolojilerini kullanarak Amazon AWS ve Windows Azure gibi cloud servislerinden yararlanarak çözümler üretiyorum. RDMS lere ek olarak NOSQL veri tabanları hakkında geniş bilgi sahibiyim.
Adem K.

Adem K.

Freelance Programcı (Yazılımcı) · Yenimahalle, Ankara
3 yıldır uygulama geliştirme ile uğraşıyorum, 18 yaşındayım, C#'ı iyi biliyorum, Python öğreniyorum.
Onur F.

Onur F.

Freelance Programcı (Yazılımcı) · Yenimahalle, Ankara
2004 yılından bu yana çeşitli firmalarda yazılım geliştirme uzmanı olarak görev aldım. 2009 yılından beri freelance olarak çalışmaktayım. Özgçemişim: Software Engineer at Sentim March 2008 - March 2009 (1 year 1 month) Software developer. Main technologies/tools  C#  Visual Studio  Windows Communication Foundation  .NET Framework Software Engineer at Nevotek July 2006 - August 2007 (1 year 2 months) Responsible from several projects as a Software developer  VI/P S
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Freelance Programcı   20/07/2019

Otomasyon sistemine benzer Bi program kurdurdum her sorunumla birebir ilgilendi güzel bir çalışma elde ettik kendisine teşekkür ederim.

         
Freelance Programcı   12/05/2019

Yaptığı işten çok memnun kaldım, gerçekten çok iyi bir yazılımcı. Tereddüt etmeden iletişime geçebilirsiniz, tavsiye ediyorum.

         
Mutlu Çimener
Freelance Programcı   06/03/2019

neyin ne olduğunu ,nasıl olması gerektiğini detaylıca anlattı. Merak ettiğim her şeyi sabırla cevap verdi arkadaş.Kafamdaki kuşkuları yok etti teşekkür ederim.

         
Eren Ozdemir
Freelance Programcı   12/02/2019

İşini iyi ve zamanında yapıyor, deneyimli ve işinin ustası. Proje ile ilgili sürekli iletişim halinde.

         
Freelance Programcı   16/01/2019

Arkadaş ile telefonla görüştük. Kendisi çok yardımcı oldu konusunda bilgi bir arkadaş. Çalışma konusunda tavsiye edebilirim. Kendisine bir web sitesi daha yaptırmayı düşünüyorum.

         
Ozan Karahan
Freelance Programcı   20/12/2018

Murat Bey uyumlu, yetenekli ve çözüm odaklı bir iş arkadaşı. Kendisi ile çalışmış olmaktan son derece memnunum.

         
Ahmet Emrah Yesilbagli
Freelance Programcı   04/05/2018

Hüseyin bey son derece ilgili ve probleme odaklı, problemimi çok iyi anlayıp sorunumu çok kısa sürede yazdığı yazılımla giderdi.

         
Freelance Programcı   14/03/2018

Çok sabırlı ve başarılı bir programcı zor durumdaydım bana çok yardımcı oldu. kendisine teşekkür ederim.

Freelance Programcı hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz