En İyi 10 Ankara Freelance Programcı (Yazılımcı)

4 Freelance Programcı Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Ankara civarında 351 Freelance Programcı (Yazılımcı) hizmet vermeye hazır.

4 TEKLİF AL
Tekin T.

Tekin T.

Freelance Programcı (Yazılımcı) · Altındağ, Ankara
ODTÜ mezunu bilgisayar mühendisiyim. Yazılım(Backend-Frontend-Masaüstü Uygulamalrr ve Mobil Uygulamalar) konusunda Freelance hizmet verebilirim: cumatekintopuz.com.tr Bilgi ve Tecrübe alanlarım:C/C++/C#/JAVA HTML5/JS/Angular/CSS/PHP/Python/Django/Mysql/Postgre/NoSql/Docker ve yeni teknolojiler.
Web Yazılım E.

Web Yazılım E.

Freelance Programcı (Yazılımcı) · Çankaya, Ankara
Dünya sürekli değişiyor… Sadece iklim, çevre değil, insanların yaşam şekilleri, anlayışları ve deneyimleri de bir değişim halinde. Bu değişimdeki en büyük pay şüphesiz teknoloji de. Web Yazılım Evi, faaliyetlerine başladığı 2006 yılından beri sürekli olarak insanların yaşamlarına katkı sunan yazılım çözümleri üretmek için çalışmaktadır. Sürekli kendini yenileyen, günü kullanan ve geleceğe yön vermeye çalışan çözümleri ile yazılım konusunda web tabanlı ve masaüstü yazılım ihtiyaçlarında her zama
Furkan E.

Furkan E.

Freelance Programcı (Yazılımcı) · Etimesgut, Ankara
Bilgisiyar Mühendisliği bölümünde son sınıf öğrencisiyim. Yazılım konusunda bir çok proje geliştirdim. Assembly, Java, C, C#, SQL ve Matlab dillerini biliyorum.Yazılım işlerinizi en iyi şekilde uygun fiyata yaparım :)
Erkin E.

Erkin E.

Freelance Programcı (Yazılımcı) · Çankaya, Ankara
Kendi kurmuş olduğum yazılım ekibim içerisinde ve bireysel olarak yazılım alanında ihtiyaçlarınıza etkin çözümler üretiyorum. E-ticaret sistemleri, masaüstü programlar, web siteleri ve android mobil uygulamalar geliştirmekteyim. Kişisel veya kurumsal amaçlı bir çok projede yer aldım. Php, C#, Java ve Android alanlarında aktif olarak çalışıyorum. Yapmış olduğum işlerde tekniklere uygun bir şekilde yazılım geliştiriyorum. İhtiyaçlara göre Design patterns, OOP, özel algoritmalar, framework
Java Codder

Java Codder

Freelance Programcı (Yazılımcı) · Pursaklar, Ankara
Sizler için Android Mobil Uygulama Geliştirebilir Tasarlayabilirim, Web tasarım ve programlama konusunda uzun yılları aşkın tecrübelerim var. Tam Donanımlı google da ön planda görünebileceğiniz SEO uyumlu siteleri sizler için tasarlayıp yapabilirim.
Ahmet B.

Ahmet B.

Freelance Programcı (Yazılımcı) · Çankaya, Ankara
Özel web projeleri, web tasarım ve kodlama, içerik yönetim, dinamik web uygulamaları ve daha fazlası.
Hasan B.

Hasan B.

Freelance Programcı (Yazılımcı) · Çankaya, Ankara
Bilgisayar Mühendisiyim. Yazılım ve web teknolojileri üzerine 10 yıllık tecrübem var. Yerli ve yabancı dev kurumsal şirketlerde büyük projelerde yıllarca çalıştım. Artık kendi başıma kaliteli işler çıkarma peşindeyim. Dİleyenlere referans işlerimi gösterebilirim.
Berkay  Ç.

Berkay Ç.

Freelance Programcı (Yazılımcı) · Çankaya, Ankara
Dokuz Eylül Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği 4.sinif ogrencisiyim. Java ve C# tabanlı bir çok projede görev aldım. 2 farklı şirkette staj yaptım. İşimi zamanında bitirebilmek ve istenilenleri mühendislik mantığıyla yerine getirebilmek ana amacımdır.
Yavuz T.

Yavuz T.

Freelance Programcı (Yazılımcı) · Çankaya, Ankara
Bilkent Üniversitesinde bilgisayar mühendisliği okumaktayım. Okul projelerim için veya kendi isteğim için birçok farklı proje hayata geçirdim. Deneyimlerim sayesinde burada da başarılı olacağımı düşünüyorum.
Alper Ö.

Alper Ö.

Freelance Programcı (Yazılımcı) · Çankaya, Ankara
ODTÜ Elektrik ve Elektronik Mühendisliği bölümünden mezunum. Hem programlama hem de elektronik sistemler üzerine tecrübem var. Arduino tabanlı sistremler üzerine özellikle tecrübeliyim.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Ayse Kiraz
Freelance Programcı   07/07/2020

Halil Beye gözünüz kapali guvenebilirsiniz gercekten tecrubesi ve kalitesi ile mukemmel yazilimci :)

         
Freelance Programcı   05/06/2020

Tekin hocamızı kesinlikle tavsiye ederim. Zamanında ve güvenilir dönüşler almak istiyorsanız tavsiyemdir.

         
Emre YAZICIOĞLU
Freelance Programcı   02/04/2020

Tekin Bey, işimizi en iyi şekilde ve arkasında durarak tamamladı kendisine özel teşekkür ediyorum. Bilgisiyle ve tecrübesiyle kendisinden çok memnun kaldık bazen kendisine çok yüklendik fakat bizi yine yarı yolda bırakmadı. Yeni işlerde birlikte çalışacağımızı garanti ederim.

         
Mahmut Yavşan
Freelance Programcı   15/01/2020

Gerçekten çok titiz ve ustalıkla yapılan bir iş çıktı ortaya. Belirttiğimiz ihtiyaçlar tam olarak yerine getirildi. Tunay beye çok teşekkür ederim tekrar ve kendisini tavsiye ederim

         
Aysel Keskin
Freelance Programcı   06/05/2019

Oldukça uzun süren bir çalışma için sabırlı, iyi niyetli ve profesyonel yaklaştılar. Taleplerimize yanıt verebilmek için ellerinden gelen her şeyi yaptılar. Hızlı, profesyonel ve iyi bir ekip olarak yer aldılar karşımızda. Oldukça memnun kaldım.

         
Mutlu Çimener
Freelance Programcı   06/03/2019

neyin ne olduğunu ,nasıl olması gerektiğini detaylıca anlattı. Merak ettiğim her şeyi sabırla cevap verdi arkadaş.Kafamdaki kuşkuları yok etti teşekkür ederim.

         
Eren Ozdemir
Freelance Programcı   12/02/2019

İşini iyi ve zamanında yapıyor, deneyimli ve işinin ustası. Proje ile ilgili sürekli iletişim halinde.

         
Freelance Programcı   16/01/2019

Arkadaş ile telefonla görüştük. Kendisi çok yardımcı oldu konusunda bilgi bir arkadaş. Çalışma konusunda tavsiye edebilirim. Kendisine bir web sitesi daha yaptırmayı düşünüyorum.

Freelance Programcı hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz