En İyi 10 Ankara İç Mimar Proje Çizim

5 İç Mimar Proje Çizim Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Ankara civarında 350 İç Mimar Proje Çizim hizmet vermeye hazır.

5 TEKLİF AL
Cansu  A.

Cansu A.

İç Mimar Proje Çizim · Çankaya, Ankara
İstanbul kökenli mimar ve B sınıfı iş güvenliği uzmanıyım.4 senedir mimari,iç mimari projeleri tasarlayıp görselleme yapıyorum.İstenilen projeyi tasarlayıp en hızlı şekilde hayallerinizi gerçekleştirmek isterim.Herhangi bir sorunuz olursa lütfen ulaşın.
BAC M.

BAC M.

İç Mimar Proje Çizim · Çankaya, Ankara
Teknik çizim ve modelleme anlamında çok tecrübeliyim. Hayal ettiğiniz projenizi gerçekçi görsellerle size sunabilirim. BAC ARCHITECTS olarak youtube sayfamıza göz gezdirebilir ve yaptığım işleri oradan da görebilirsiniz.
Tuğçe Ş.

Tuğçe Ş.

İç Mimar Proje Çizim · Çankaya, Ankara
Mekanların hayallerle bütünleşmesine aracı olarak , isterseniz sadece projelendirme desteği vermek , isterseniz hem projelendirme hem de uygulama desteği vermek için buradayım.
Volkan Ö.

Volkan Ö.

İç Mimar Proje Çizim · Çankaya, Ankara
2006-2011 yılları arası Uluslararası Kıbrıs Üniversitesi İç mimarlık alanında lisans yaptı. Bu süreçte çeşitli mimari teknik ve görsel çizim programlarında eğitim aldı.2013-2015 yılları arasında İç mimarlık ve Çevre Tasarımı alanında Atılım Üniversitesinde Yüksek Lisans yaptı. Lisans sonrası kariyerinde çeşitli yapıların iç mekan tasarımı üzerine çalışmalar yaptı. Birey ve kurumlar için Mimari proje görselleştirme çalışmaları yapmakta.
Snk Şirketler Grubu

Snk Şirketler Grubu

İç Mimar Proje Çizim · Çankaya, Ankara
Herhangi bir yapının meydana gelmesi için gereken ‘Tasarım, Danışmanlık, Malzeme ve Uygulama’ yolunda üzerimize düşenin farkına vardık ve grup şirketimizin altında her biri ayrı bir organizasyon olan ve ayrı sermaye alt yapısı ile çalışan bu şirketlerde hizmete başladık. Türkiye inşaat sektöründe, gerek diğer projelerin yapımında rol oynayan işverenlerimiz olsun, gerekse nihai tüketici olsun, grup şirketimizden ihtiyacı olan ürünü veya hizmeti alarak şirketimize yaptıkları katkı kadar kendi
Yalçın Desıgn

Yalçın Desıgn

İç Mimar Proje Çizim · Gölbaşı, Ankara
Mimarlık Fakültesi ni 1982 Yılında Bitirdikten Sonra,Uzun Yıllar Tekstil Tasarımı ve Çeşitli Sanat Etkinlikleri İçersinde Aktif Olarak Çalıştım. Emekli Olduktan Sonra, Gölbaşı nda Bulunan Atölyemde Ev, Mobilya ve Bahçe Dekorasyonu Alanında Siparişler Üzerinde Çalışmalarıma Başladım, Halen Devam Etmekteyim. Eviniz ve Bahçeniz İçin Sayfamızda Yer Alan Hazır Ürünlerimizden Sipariş Alınmaktadır, Ayrıca İsteğiniz Doğrultusunda Farklı Tasarım ve Renk Seçenekleri İle De Üretim Yapılmaktadır. Ankara
İhsan O.

İhsan O.

İç Mimar Proje Çizim · Çankaya, Ankara
Yeni fikirler, yaklaşımlar ve materyalleri araştırarak mimari sınırları genişleten ve mimarlığın sadece belli bir zümreye ait olmadığının altını çizerek, “herkes için mimarlık” anlayışı ile hareket ediyor.
Berat A.

Berat A.

İç Mimar Proje Çizim · Çankaya, Ankara
2014 yılından bu yana profesyonel verdiğimiz içmimari hizmet yelmazemiz 2016 yılında atölyemizin de kurulması ile daha da genişledi. Kurucusu olduğum ,tasarım ve prototiplendirme atölyesinde vermiş olduğumuz hizmetler aşağıda yer almaktadır. 3d Modelleme (render animasyon) İçmimari Projelendirme-Danışmanlık Kurumsal Kimlik Tasarımı 3d Printer, Portable Laser CNC Maket-Model-Prototip Stand ve Vitrin Tasarımı-Özel Dekor Üretimi Özel Tasarım ve El Yapımı Mobilya, Aydınlatma ve Aksesuarl
Ünsal  D.

Ünsal D.

İç Mimar Proje Çizim · Yenimahalle, Ankara
Ev ofis villa veya cafe gibi yerlerin iç tasarım çizimleri yapıyorum orta derecede tecrübem var isteğe bağlı çizimler yaparım
Gökhan  Y.

Gökhan Y.

İç Mimar Proje Çizim · Altındağ, Ankara
Evinizin, işyerinizin,ofisinizin, ölçülerini alıp tasarım haline getirip sunum yaparım.tasarım beğenilince projelendirip imalat ve montaj aşamasını yaptırıp işi teslim ederim.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Murat Güneş
İç Mimar Proje Çizim   20/02/2020

Hiç düşünmeden tercih edebilirsiniz. Güler yüz, anlayış ve hemde uygun fiyat, Teşekkür ediyorum kendisine.

         
Adnan Şirin
İç Mimar Proje Çizim   22/01/2020

Bahattin Beye Teşekkür ediyoruz. Tam istediğimiz şekilde bize çizim yaptı. İşinin ehli bir insan tavsiye ediyorum.

         
Hayrettin Paşaoğlu
İç Mimar Proje Çizim   18/01/2020

Bahattin bey Bize çok güzel bir çizim yaptı ve 3 D Görsellerle ayrıntılı bir şekilde teslim etti. Güvenebileceğiniz bir insan tavsiye ediyorum.

         
İç Mimar Proje Çizim   23/12/2019

Seda hanım gerçekten zevkli bir bakış açısına sahip, çözüm odaklı ve işini severek yapan bir arkadaş....biz memnun kaldık...çok teşekkürler...

         
Sarim Semerkant
İç Mimar Proje Çizim   26/11/2019

Çizim teknikleri, sunum dosyasının zengin içeriği ve ihtiyaca cevap veren akılcı mekan çözümleri beklentimizi tamamen karşıladı. Bu alanda hizmet alacaklara kesinlikle tavsiye ederiz.

         
Utku Seymen
İç Mimar Proje Çizim   18/11/2019

Seda Hanım'dan aldığım hizmetten çok memnunum, çok ilgili ve anlaşılabilir birçalışma anlayışı var. Kendisi 5 yıldızı sonuna kadar hak ediyor. Kendisine teşekkür ediyorum.

         
Dilara Aytaç
İç Mimar Proje Çizim   11/11/2019

Yeni taşınacağımız evimiz için Seda Hanım dan hizmet aldık. kendisiyle çalışmak çok keyifliydi. Çalışılacak mekanı gelip yerinde inceledi. Hem detaylar hemde genel hatlar konusunda başarılı ve profesyonel şekilde yol aldık. Konuştuğumuz teslim süresi içerisinde projeyi teslim etti. Başka alanlarda da tekrar kendisiyle çalışmayı düşünüyoruz.

         
Emre Balcı
İç Mimar Proje Çizim   27/08/2019

Öncelikle cok profesyonel bir sirket , is ahlakina uygun ve etik calisma prensibine sahip arkadaslar , yaptiklari ise hakim ve uyum icinde calisiyorlar dis poliklinigimizin mimari projesinde beraber calistik cok memnun kaldim herkese tavsiye ederim.

İç Mimar Proje Çizim hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz