En İyi 10 Ankara İç Mimar Proje Çizim | Armut

En İyi 10 Ankara İç Mimar Proje Çizim

5 İç Mimar Proje Çizim Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Ankara civarında 262 İç Mimar Proje Çizim hizmet vermeye hazır.

5 TEKLİF AL
Gizem K.

Gizem K.

İç Mimar Proje Çizim · Çankaya, Ankara
Farklı ve özgün tasarım, planlama ve gerçekçi görselleştirme ile projeleriniz çözümler 3d sunum tekniği ile en anlaşılır hale getirip detaylandırabilirim. Her mekana farklı bakış açısı ile yeniden işlev katıp daha sağlıklı ve estetik alanlar oluşturabilirim .Cafe otel villa her türlü mekana konsept dahilinde yenilikçi tasarımlarlala bambaşka yaşam alanı oluşturabilirım Mobilya modelleme ve gerçekçi görselleştirmeleri yapabilirim.
Uhg Mimarlık

Uhg Mimarlık

İç Mimar Proje Çizim · Çankaya, Ankara
Mimar ve mühendis kadromuz ile temelden çatıya iç dekorasyondan üç boyutlu çizimlere kadar bütün Yapısal ve Tasarımsal ihtiyaçlarınızda çözüm ortağınız .
Alican  Ç.

Alican Ç.

İç Mimar Proje Çizim · Çankaya, Ankara
3D MODEL , ANİMASYON , RENDER , 2D ÇİZİM VE GÖRSELLEŞTİRME İŞLERİNİZ İÇİN İLETİŞİME GEÇEBİLİRSİNİZ.İSTEDİĞİNİZ TAKTİRDE PAFTA VE MÜŞTERİ SUNUMLARIDA TARAFIMIZDAN SİZLER İÇİN HAZIRLANMAKTADIR.AYRICA İSTEDİĞİNİZ ÇALIŞMALAR VİDEO HALİNEDE GETİRİLEBİLMEKTEDİR.
Kool Tasarım

Kool Tasarım

İç Mimar Proje Çizim · Çankaya, Ankara
İç mimarlık ve Aydınlatma sektöründe hizmet veren bir tasarım firmasıyız. Mimarı projelendirme, aydınlatma tasarımı, 3 boyutlu görselleştirme ve uygulama üzerine uzmanlaşmış, yurtiçi ve yurtdışında çalışmalarda bulunmuş ekibimizle kullanıcalara vizyoner çözümler sunarak daha yaşanabilir mekanlar oluşturmaktayız
Nu  D.

Nu D.

İç Mimar Proje Çizim · Çankaya, Ankara
Bilkent Üniversitesi İç Mimarlık mezunu olarak, piyasada 3 yıldır Nu Design adı altında kendi işimi yapmaktayım. Profesyonel ilgi alanlarım arasında; konut, mağaza tasarım ve uygulama işleri, çeşitli kiosk tasarımı, iç mimari danışmanlık işleri yer almaktadır. Müşteri ihtiyacına göre; iç mimari danışmanlık ( gereken tüm çizimlerin hazırlanması / müşteri eşliğinde aksesuar alımlarının yapılması ), uygulamanın gerçekleştirilmesi ve takibinin yapılması ( Boya/Sıva/Seramik/Parke vb. uygulama kale
Atalay B.

Atalay B.

İç Mimar Proje Çizim · Çankaya, Ankara
Tasarım kriterlerine kattığımız kaliteyi, insan duygusu ve yaşam trendleriyle birleştirip, mekan tasarımı anlayışına yeni bir boyut getirmeyi amaçlarken, bu yenilikçi tavrı, sunduğumuz hizmet kalitesiyle siz değerli müşterilerimize de hissettirmek istiyoruz. Konsept geliştirme, 3d (üç boyutlu) görselleme, üretim ve uygulama çizimleri ve kurumsal kimlik çalışmalarımızla hizmetinizdeyiz. Uygulama konusunda çözüm ortaklarımız aracılığıyla destek verebiliriz.
Tuğçe Ş.

Tuğçe Ş.

İç Mimar Proje Çizim · Çankaya, Ankara
Mekanların hayallerle bütünleşmesine aracı olarak , isterseniz sadece projelendirme desteği vermek , isterseniz hem projelendirme hem de uygulama desteği vermek için buradayım.
Havva Nur B.

Havva Nur B.

İç Mimar Proje Çizim · Çankaya, Ankara
Havva Nur Başağaç 2014 yılında Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi nde mimarlık lisans eğitimini, 2018 yılında TOBB Ekonomi ve Teknoloji Üniversitesi nde lisansüstü eğitimini tamamlamıştır. Eğitim hayatı boyunca ve sonrasında çeşitli mimari tasarım ofislerinde çalışırken, bir yandan da akademik alanda tecrübe edinmiştir. Şu anda serbest olarak çalışmakta, mimari ve iç mimari danışmanlık yapmaktadır. Sürdürülebilir ve çağdaş tasarım fikirleri ile, bütçenize uygun, kullanışlı mekanlar elde e
İhsan O.

İhsan O.

İç Mimar Proje Çizim · Çankaya, Ankara
Yeni fikirler, yaklaşımlar ve materyalleri araştırarak mimari sınırları genişleten ve mimarlığın sadece belli bir zümreye ait olmadığının altını çizerek, “herkes için mimarlık” anlayışı ile hareket ediyor.
Yalçın Desıgn

Yalçın Desıgn

İç Mimar Proje Çizim · Gölbaşı, Ankara
Mimarlık Fakültesi ni 1982 Yılında Bitirdikten Sonra,Uzun Yıllar Tekstil Tasarımı ve Çeşitli Sanat Etkinlikleri İçersinde Aktif Olarak Çalıştım. Emekli Olduktan Sonra, Gölbaşı nda Bulunan Atölyemde Ev, Mobilya ve Bahçe Dekorasyonu Alanında Siparişler Üzerinde Çalışmalarıma Başladım, Halen Devam Etmekteyim. Eviniz ve Bahçeniz İçin Sayfamızda Yer Alan Hazır Ürünlerimizden Sipariş Alınmaktadır, Ayrıca İsteğiniz Doğrultusunda Farklı Tasarım ve Renk Seçenekleri İle De Üretim Yapılmaktadır. Ankara
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Arash Namazi
İç Mimar Proje Çizim   16/04/2019

Ali Bey üstüne düşenden fazlasını vererek işi kaliteli ve hızlı bir şekilde bize teslim etmiştir,kendisi tam bir profesyonel.

         
Kerım Cabı
İç Mimar Proje Çizim   19/10/2018

Isi bir gunde mukemmel bir sekilde teslim etti.Kendisi hic bir ricami kirmayip sabirla ne dusunduysem uyguladi ve ortaya cok guzel bir is cikartti,Hic dusunmeden kendisine gonul rahatliyla guvenebilirsiniz,Emin olun hic pisman olmazsiniz.

         
İç Mimar Proje Çizim   20/04/2018

okul projesi için çalıştık ve partnerinizle beraber projeme kendi projeniz gibi yaklaştığınız ve aynı özenle davrandığınız için çok teşekkür ediyorum. bu süreci benim için inanılmaz kolaylaştırdınız ve sonuçlandırdınız. tekrar teşekkürler 3

         
Özgür Taşkıran
İç Mimar Proje Çizim   23/02/2018

Teşekkür ederim. Titiz ve bütçeme uygun bi 3 boyutlu proje çizilmiş. Uygulama içinde bi rapor teslim ettiler. Ayrıca logomuda tasarlamışlar ayrıca teşekkürler. tavsiye ederim.

         
Erol Özdemir
İç Mimar Proje Çizim   06/12/2017

Proje ve Yönetim Merkezi ile çalışmak keyifliydi. Depomuzda hayal ettiğimiz ofis tasarımını kendi tecrübe ve dokunuşlarıyla tasarladılar. Talep ettiğimiz revizyonları da hızlı aksiyon alarak kısa sürede tamamladılar. Teşekkürler.

         
Esra Yetkiner
İç Mimar Proje Çizim   13/11/2015

Evrim Hanım çok güleryüzlü ve zevkli bir mimar. Ne istediğinizi çok iyi analiz edip kendi zevkini katıp size "tam aradığım bu" dedirtiyor. Keşke daha önce çalışma fırsatı bulup inşaat halindeyken doğrama, parke vb. beraber seçebilseydik. Herkese gönül rahatlığıyla tavsiye ederim.

         
Tc Soner Kol
İç Mimar Proje Çizim   13/11/2014

Songül hanım sayesinde kullanışsız yatak odamız şahane bir yatak odasına dönüştü. Ve gerçekten de çok güzel bi oda oldu. teşekkürler Songül hanım :)

         
M.ilker Özpınar
İç Mimar Proje Çizim   19/06/2014

Çok hızlı dönüş yaptılar. İstediğimiz mimari tasarım beklentimizin de ötesinde yaratıcı, etkileyici ve güzeldi. Bizim dahi düşünemediğimiz en ufak detayları dahi atlamamışlar. Tasarımı söyledikleri sürede bitirip teslim ettiler. Darya Mimarlığı herkese tavsiye ederiz. İş yaptıracak dürüst işletme bulmanın son derece zor olduğu bir zamanda , bizleri tam ihtiyaç duyduğumuz anda bu derece işinde uzman ve dürüst kişilerle buluşturduğu için de armut.com a da teşekkür ederiz.

İç Mimar Proje Çizim hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz