En İyi 10 Ankara Köpek Eğitim Merkezi | Armut

En İyi 10 Ankara Köpek Eğitim Merkezi

4 Köpek Eğitim Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Ankara civarında 52 Köpek Eğitim Merkezi hizmet vermeye hazır.

4 TEKLİF AL
U. Sadık E.

U. Sadık E.

Köpek Eğitim · Altındağ, Ankara
Köpek eğitimi ile ilgili iki önemli kavram vardır. Birincisi davranış problemlerini çözmeye yönelik eğitim biçimidir ki, buna genel olarak terapi diyoruz, İkincisi ise komut-tepki sistemi üzerine kurulu olan eğitim sistemidir , buna da itaat eğitimi diyoruz. Temel ve ileri olmak üzere başlıca iki itaat eğitimi vardır. Bunların dışında amaca yönelik olarak ve benim ilgilenmediğim avlanma, iz takibi, alan ve kişi koruma, narkotik vb. özel eğitimler de mevcuttur.
Derya  P.

Derya P.

Köpek Eğitim · Çankaya, Ankara
% 100 GARANTİLİ TUVALET EGİTİMİ Köpeğinizle beraber mutlu bir yaşam için. Yavru köpeklerde tuvalet egitimi sabır ve ilgi ister.Ben 6 yıldır İÇERİ ve DIŞARI TUVALET egitimi ve TEMEL İTAAT DAVRANIŞ PROBLEMLERI BOZUKLUĞU eğitimi veriyorum.Rezervasyonlu çalışıyorum tek köpekle birebir ilgileniyorum ve eğitiyorum.Eğitimlerde kapalı alan oda yada kafes kullanmıyorum tamamen ev ortamında ilgi ve sevgiyle eğitim veriyorum. Ayrıca evim bahçelidir oyun alanı mevcuttur.Egitim süresi 10 ile 15 gün ara
Eylül Ç.

Eylül Ç.

Köpek Eğitim · Çankaya, Ankara
Pozitif Köpek eğitimi ile köpeklerinize birlikte yaşamanızı kolaylaştıracak eğitim saatleri düzenliyorum. Tuvalet eğitimi ve itaat eğitimini, bilimsel olarak kanıtlanmış pozitif ödüllendirme teknikleri kullanarak öğretiyorum. Eğitim seanslarımızdan önce köpeğinizle yürüyüp oynayarak onları öğrenmeye hazır hale getiriyorum. Aynı zamanda kendi köpeğimle köpeğinizin sosyalleşmesini sağlıyor, özellikle ısırma, ayrılık anksiyetesi, havlama ve agresyon gibi davranış problemleri üzerinde çalışıyorum.
Oğuz Ç.

Oğuz Ç.

Köpek Eğitim · Çankaya, Ankara
Herkese selamlar. Uzun yıllardır gönüllü olarak sokaklara terkedilmiş (tecavüze uğramış, dövülmüş, engelli vs.) ve bir daha sahiplendirilmesi neredeyse imkansız gözüyle bakılan köpeklerin psikolojik, temel itaat, tuvalet eğitimini vererek tekrardan sahiplendirmeye hazır hale getiriyor, yeni yuvalarına kavuşturmanın gururu ve huzuru ile bu işi yapıyorum . Eğitimde kesinlikle pozitif yöntemler kullanıyorum. Köpeklerimizi birer robota çevirmeden maksimum uyum içinde sözlü komutlarınıza, yasakların
Musa B.

Musa B.

Köpek Eğitim · Çankaya, Ankara
Emniyet köpek eğitim merkezinde uzun bir sure eğitmenlik yaptım. pet ve iş köpeği eğitimleri yapmaktayım. köpeginizden ayrılmadan evinizide yerinde eğitim yapıyorum. köpeklerle ilgili her türlü destek ve yardıma hazırım.
Aykut Y.

Aykut Y.

Köpek Eğitim · Yenimahalle, Ankara
SEMPATİ KOPEK OTELİ VE EGİTİM MERKEZİ:ASKERİYEDEN AYRILMA, KOPEK EGİTMENİ OLARAK JANDARMADA CALIŞTIM.17 YILLIK KURS BELGELİ EGİTİM TECRÜBEM İLE SEMPATİ KOPEK OTELİ VE EGİTİM MERKEZİMİZDE DEVAM ETTİRMEKTEYİM.POZİTİF EGİTİM İLE KOPEK DOSTLARIMIZ VE SAHİPLERİ İLE BERABER CALIŞARAK TEMEL İTAAT VE İLERİ İTAAT EGİTİMLERİNİN YANI SIRA KOPEK HAVUZU VE SOSYALİZASYON EGİTİMLERİ DE VERİLMEKTEDİR.MERKEZİMİZ 11 DÖNÜM ARAZİ ÜZERİNE KURULMUŞ OLUP, AVRUPA STANDARTLARINDADIR.
Ece Ö.

Ece Ö.

Köpek Eğitim · Çankaya, Ankara
Türkiye nin ilk rehber köpek eğitmeni. Yavru sosyalizasyonu, temel itaat, ileri itaat hizmetleri mevcut. 2016-2018 yılları arasında görme engellilere yönelik Ingiltere de eğitimini aldığı kılavuz köpek eğitimi ile uğraştı.
Dost K9

Dost K9

Köpek Eğitim · Çankaya, Ankara
Anadolu

Anadolu

Köpek Eğitim · Çankaya, Ankara
Vip Kem Club

Vip Kem Club

Köpek Eğitim · Çankaya, Ankara
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Yiğitcan Kaya
Köpek Eğitim   01/07/2019

Evimizde uyguladıgımız davranısların yanlıs olduğunu gormemız ıcın cok ıyı bır egıtımdı çağdaş beye tesekkur ederım uygulamaları ben uygulucam olumlu sonuc alıcam emınım

         
Kenan Konnolu
Köpek Eğitim   28/05/2019

Hüseyin Bey,,köpeğimize sadece iyi eğitim vermekle kalmadı,köpeğimizin gerek davranış gerek sağlık sorunlarıyla eğitim süreci boyunca gece gündüz çok yakından ilgilendi.Kendisi sadece bir köpek eğitimcisi değil bir köpek severdir,işini severek ve sorumluluk hissederek yapmaktadır.

         
Nebahat Soysal
Köpek Eğitim   18/02/2019

Temel eğitim ve agrasyon sorunumuz vardı 1 ay eğitim ve konaklama verildi çok memnun kaldık artık petim için ikinci adresi buldum diyebilirim Eve nakil işinide kendileri yaptılar inanın köpeğim arkalarından koşup onlarla gitmek istedi Buda demekki evini aratmamışlar Özden hanıma ve Burak beye orda çalışanlarada ayrıca teşekk ederim

         
Cenk Selen
Köpek Eğitim   22/11/2018

Barış beyden aldığımız eğitim hizmetinden çok memnun kaldık. 3 aylık Maltese cinsi köpeğimiz için temel eğitimi için anlaşmıştık. Bu eğitimde köpeğimiz kısa sürede başarılı bir şekilde eğitimini tamamladı. Ayrıca, Barış bey sürekli telefonla arayarak köpeğimizin durumunu takip ediyor. Almanız gereken aksesuarlar, mama ve oyuncaklar hakkında da bilgi veriyor. Barış beye buradan teşekkür ediyor ve kendisini herkese tavsiye ediyoruz.

         
Mahmut Emin
Köpek Eğitim   03/10/2018
gallery thumbnail

Şaban bey gerçekten ilgili ve başarılı. Sorunlarımızı çözdük. Bir köpeğin ömrünün 15 yıl olduğunu göz önüne aldığımızda, bu başlangıcı Şaban bey gibi birisiyle yapmış olmakla kızımın hayatını daha da mutlu süreceğini düşünüyorum. Teşekkürler.

         
Salih Yaprak
Köpek Eğitim   30/07/2018

PİA_Hande hanımdan aldığımız eğitim dün sona erdi.Hande hanımın verdiği eğitim sayesinde kopeginiz Şurupla daha mutlu ve huzurumuz yeride iyi ki Hande hanım var ve biz iyi ki Hande hanım la tanışmışız.Hande hanım sabrınızdan ve özverili calışmanızdan ötürü tekrar teşekkürler.

         
Derya Cicek
Köpek Eğitim   28/07/2018

Cesur k-9 kopek egitim merkezi ve hakan hocaya cok tesekkur ederim. İnanilmaz bir deneyim yasadik oglum ile birlikte ve cok memnun kaldik, eski yaramaz hırçın oğlumdan eser kalmadi. Yerinde egitim adı altinda aldigimiz dersler , hocamizin zamaninda gelmeleri ogluma kendi kopegi gibi davranmasi icin gercekten cok tesekkur ederim. Can dostlarimizla daha kaliteli bir yasam icin ve hakan hocanin muhtesem egitimni herkese oneririm...

         
Çağatay Kuruca
Köpek Eğitim   24/07/2018

Tam bir aile havasında eğitim veriyorlar, Karı koca işlerini, hayvanları seviyorlar. Kızımı gözüm kapalı emanet ettim çok memnun kaldım. Havdog Köpek Eğitim, Pet Otel gerçekten işlerinin hakkını verdiler. İnşallah ileri itaat eğitimi için de birlikte çalışırız :)

İlçe İlçe Köpek Eğitim
Köpek Eğitim hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz