En İyi 10 Ankara Makale Yazımı | Armut

En İyi 10 Ankara Makale Yazımı

4 Makale Yazımı Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Ankara civarında 118 Makale Yazımı hizmet vermeye hazır.

4 TEKLİF AL
Erhan Y.

Erhan Y.

Makale Yazımı · Çankaya, Ankara
Üniversiteyi açık öğretim olarak okuyorum. Gün içerisinde doğru bir zaman yönetimi sağlayarak okulumla birlikte markaları dijitale taşımak anlamında çalışmalar sürdürüyorum. Web tasarım, grafik tasarım, SEO yönetimi ve sosyal medya konusunda bilgiye sahibim. Biraz da mizansen bir kişiliğim vardır, yoksa hayat çekilmez öyle değil mi? :)
Emre  A.

Emre A.

Makale Yazımı · Yenimahalle, Ankara
Sivas Cumhuriyet Üniversitesi İnşaat mühendisliği Bilecik Şeyh Edebali Üniversitesi yapı malzemeleri yüksek lisans Açıköğretim İşletme Fakültesi C sınıfı iş sağlığı ve güvenliği belgesi Türkiye Orta Doğu Amme İdaresi Enstitüsü Enerji yönetimi yüksek lisans
Esra K.

Esra K.

Makale Yazımı · Yenimahalle, Ankara
Reklam, haber ve makale yazıları oluşturulur. İmla hatası olmadan özgünlük testinden rahatlıkla geçirebileceğiniz makaleler yazılır.
Tuğçe L.

Tuğçe L.

Makale Yazımı · Altındağ, Ankara
Merhabalar ben Tuğçe, makale yazıyorum. Daha öncesinde küçük çaplı bir editörlük deneyimim olmuştu. Kalemime ve kendime güveniyor, medya ve gündemi takip ediyor, analiz yapıyorum.
Halil  T.

Halil T.

Makale Yazımı · Polatlı, Ankara
Ben Kimim Neden Beni Seçmelisiniz? Uzun süredir makale sektöründe hizmet vermekte olup, İnsanların kafasında kurduğu projeye en yakın olan makaleyi hazırlamak için çalışıyorum. Ve bu sektörde kendimi her zaman geliştiriyorum. Sizin yapmanız gereken tek şey makalenin anahtar kelimelerini ve başlığını bana mesaj olarak iletmeniz yeterlidir. Hizmet Hakkında Fiyatlandırma: 3 adet 400 kelimelik makale 30 TL +18 ve Bahis siteleri hariç tüm alanlarda makale hizmeti vermekteyim Talep Edilen Bilgil
Elisa Leyla  G.

Elisa Leyla G.

Makale Yazımı · Altındağ, Ankara
2012 yılında blog yazıları yazarak başlayan metin yazarlığı kariyerim ilk 3 yıl amatör, son 4 yıldır da profesyonel olmak üzere 7 yıldan oluşmakta. Gurme Akademi, öğrenci kariyeri, Unilever Food Solutions gibi birçok yerde yazılar yazdım. Linkedin profilime bakabilirsiniz. Uzmanlığım gıda konulu yazılar olmakla birlikte tüm kategorilere hakimim
Gamze M.

Gamze M.

Makale Yazımı · Keçiören, Ankara
Hacettepe Üniversitesi yüksek lisans mezunuyum. Şuan doktora eğitimime yine Hacettepe de devam etmekteyim. Almanca, ingilizce dillerine hakimim. Uzun süredir özgün yazı yazı yazıyorum. Yazma yetim iyidir. Akademik olarak makalelerim bulunmaktadır. Amacim her zaman en iyiye en ileriye çalışarak ulaşmaktır.
M. İsmail Ü.

M. İsmail Ü.

Makale Yazımı · Çankaya, Ankara
Muhammet İsmail ÜZEN; 2012-2018 arası ODTÜ de Mühendislik Fakültesinde okudum. Eylül 2018 den bu yana da Ankara Sosyal Bilimler Üniversitesi, Siyasal Bilgiler Fakültesine başladım. Yaklaşık 2 yıldır çeşitli konularda makaleler yazıyorum. Psikoloji, sosyoloji, siyaset bilimi, felsefe ve bilimsel konuların yanı sıra blog ve diğer internet siteleri için tanıtım yazıları da hazırlayabilirim.
Serkan  K.

Serkan K.

Makale Yazımı · Kazan, Ankara
Özellikle sosyal bilimler, uluslararası hukuk, uluslararası ilişkiler, uluslararası strateji, kalite yönetimi, organizasyon yönetimi, insan kaynakları gibi konularda Türkçe ve İngilizce makale/proje yazımı
Serhat  K.

Serhat K.

Makale Yazımı · Sincan, Ankara
Lisede yazdığım liseler arası kitap, şiir, kompozisyon yarışmlarında dereceye girdim. Liseyi okul birincisi olarak bitirdim. Bilgisayar bölümü okudum Almanyada Erasmus projesiyle Kanal Avrupa'da 1 ay eğitim aldım. Marmara Üniversitesi Film Tasarımını kazandım fakat kayıt dondurmak zorunda kaldım.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
fahri Fff
Makale Yazımı   29/08/2019

İŞİNİ İYİ TAKİP EDEN ÇABUK DÖNÜT VEREN VE POZİTİF KİŞİLİĞİ İLE SÜRECE KATKIDA OLAN KINAY HOCAM ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM

         
Kadir Öztürk
Makale Yazımı   17/07/2019

Zamanında ve hızlı bir iş teslimi oldu, iş boyunca hep temas halindeydik. Kendisiyle yeniden çalışmak isterim...

         
Nafiye İlkiz Rafiki
Makale Yazımı   01/07/2019

Aldığım hizmetten çok memnun kaldık. zamanında ve isteklerimize uygun biçimde Türkçe CEO uyumlu ve İngilizce CEO uyumlu makaleler hazırlandı. teşekkür ederiz. tavsiye ederim

         
Mehmet Şeşen
Makale Yazımı   29/06/2019

Titizlikle çalışan ve özverili bir şekilde süreç devam ettiren bir yazar. Kendilerini tavsiye ediyoruz.

         
Melisa Cnbaz
Makale Yazımı   30/05/2019

Kesinlikle cok memnun kaldim cok iyi ve cok yardimsever bir hoca. Emeklerine cok tesekkur ederim. Herkese tavsiye ediyorum asla pisman olmazsiniz.

         
Ali Tuna
Makale Yazımı   02/05/2019

Fuat Bey konusunda uzman biri olmakla beraber çok da paylaşımcı ,bana verdiği destek için teşekkür ediyorum çalışmaya devam etmek isterim.Tavsiye ederim

         
Saniye Akçay
Makale Yazımı   11/01/2019

Şeyda Hanım, ilgili, disiplinli, işini iyi yapan bir insan, aldığım hizmetten memnunum, Hizmet sürecinde ve zamanında da sözünde durdu. Teşekkür ediyorum ve tavsiye ediyorum.

         
Subhan Ahmedov
Makale Yazımı   09/01/2019

Yavuz hocamın işime yanaşma şeklini çok çok beğendim. İnternetin de bize verdiği rahatlık açısından her an hizmetime koştu. Kendisine minnettarım. Tavsiye ederim herkese.

Makale Yazımı hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz