En İyi 10 Ankara Video Editörü

3 Video Düzenleme Montaj Kurgu Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Ankara civarında 876 Video Editörü hizmet vermeye hazır.

BAŞLA
Ahmet Kasırga

Ahmet Kasırga

Video Editörü Düzenleme Montaj Kurgu · Çankaya, Ankara
Merhaba. 8-9 yıl boyunca düğünlerde kameraman ve fotoğrafçı olarak çalıştım. Özel günler için video montajlarını yapıp kurgularını düzenledim. Bugüne kadar kötü bir geri dönüş almadım çok şükür. Gözü yormayan hoş efektler ile birlikte video konusu ile uyumlu müzikler kullanarak hem kurumsal hem de özel gün videoları için kolaylıkla işinizi yapabilirim. Hâli hazırda YouTube'da 5 kanala vlog video editi yapmaktayım. Instagram\videomaedityap
Suzan Bayramoğlu

Suzan Bayramoğlu

Video Editörü Düzenleme Montaj Kurgu · Etimesgut, Ankara
Radyo-Televizyon mezunuyum. 13 senedir aktif olarak bir televizyon kanalında çalışmaktayım. Edius, Final Cut Pro, Adobe premiere, After effects programları kullanarak video montaj işleri yapıyorum.
Elefantus Film

Elefantus Film

Video Editörü Düzenleme Montaj Kurgu · Etimesgut, Ankara
Fillerin hafızasının çok güçlü olduğu ve asla unutmadıkları bilinir. "Fil" kelimesinin latincesinden gelen "elephantus" kelimesinden esinlenerek kurduğumuz elefantus fil m olarak kurumsal markanızı ön plana çıkaracak alışılmışın dışında konsept videolar hazırlıyoruz. Günümüzde markaların ve ürünlerin tanıtımında dijital kanallar yoluyla müşterilere ulaşmak çok önemli bir hale geldi. Bunun en etkili yöntemi ise videolarla müşterilere farklı deneyimler sunmak. Kitlelere daha eğlenceli, daha ilgi
Metehan İnam

Metehan İnam

Video Editörü Düzenleme Montaj Kurgu · Gölbaşı, Ankara
Merhaba adım Metehan, 18 yaşındayım, Bilgisayar Mühendisliği 1. sınıf öğrencisiyim. Grafik tasarım ve video edit işinde kendimi geliştirdim. Buradan da harçlığımı kazanmak için logo tasarımı, photoshop ve video edit gibi işlerinizi yapmaya hazırım.
Catharsis Picture

Catharsis Picture

Video Editörü Düzenleme Montaj Kurgu · Çankaya, Ankara
En küçük üretim alanlarınızdan sahip olduğunuz fabrikalara, kafelere ve restoranlara kadar, ürünleriniz veya işletmeniz için en kaliteli ekipmanlar ile 6k kaliteye kadar yüksek kalitede sinema videoları hazırlıyoruz. Bunun yanı sıra sanat alanında, yemek alanında, spor alanında 6k kalitesine kadar yüksek kaiteli tanıtım videoları, düğün çekimleri ve düğün videoları da dahil her alanda yüksek kalite ve yaratıcılık içeren videografilerle ve çeşitli ekipmanlarla dolu stüdyomuzla Ankara'dayız.
Burak Soylu

Burak Soylu

Video Editörü Düzenleme Montaj Kurgu · Yenimahalle, Ankara
Kalıcılığın etkisi olduğu kadar kalitenin de etkisi vardır. Videolarınızı birlikte tekrar gözden geçirelim. Nedamet duymadan yayınlayabileceksiniz.
Berry Film Prodüksiyon

Berry Film Prodüksiyon

Video Editörü Düzenleme Montaj Kurgu · Çankaya, Ankara
Berry Film ekibi olarak; müzik klibi, belgesel, film, reklam filmi, veya youtube videosu dahil olmak olmak üzere çeşitli video projelerine yönetmenlik, çekim ve kurgu hizmeti sunuyoruz.
Cahit Kılıç

Cahit Kılıç

Video Editörü Düzenleme Montaj Kurgu · Etimesgut, Ankara
Selçuk Üniversitesi Gazetelik Bölümü mezunuyum. Yaklaşık 16 yıl ulusal ajans ve gazetelerde muhabir olarak çalıştım. Bu sürede çok sayıda görüntülü ve yazılı habere imza attım. Son yıllarda, video çekimi ve kurgusunda da kendimi geliştirdim.
Paragon Yapım

Paragon Yapım

Video Editörü Düzenleme Montaj Kurgu · Altındağ, Ankara
Paragon Yapım Firması 10 yıldan fazla tecrübe ve 15 kişilik ekibi ile profesyonel görsel mecrada 120'den fazla proje ile çalışmalarını sürdürmektedir. İşlerden bazıları ''Sinema filmi, belgesel, dizi film, reklam ve tanıtım filmi, sosyal medya, reklam ve pazarlama, dijital pr''
Altai Studios

Altai Studios

Video Editörü Düzenleme Montaj Kurgu · Çankaya, Ankara
Merhaba. 2002 yılında başladığımız iş hayatımıza 2010 yılından itibaren şirket bazında devam etmekteyiz. Yurt içi ve yurt dışı bir çok profesyonel projede yer aldık. Amerikan sinema sektörüne özel efektler hazırladık. Sinema, dizi, reklam, müzik klibi, profesyonel modelli katalog çekimleri gibi bir çok farklı alanda hizmet vermekteyiz. Sizlerle de çalışmaktan mutluluk duyarız.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Ferdi B.
Video Düzenleme Montaj Kurgu   17/01/2021

Kardeşimle çalışmaktan memnun kaldım uzun yıllar beraberliğimiz sürecek inşallah. Kendisi güvenilir ve emeğini hakeden bir isim. Teşekkürler.

         
Sena D.
Video Düzenleme Montaj Kurgu   29/12/2020

İşini çok çabuk ve titizlikle yapan, çok sabırlı :) istekler doğrultusunda yeni fikirler sunan yenilikçi ve açık 😊

         
Cengiz D.
Video Düzenleme Montaj Kurgu   25/12/2020

İki saat sürecek bir işi gece 12 de başlayıp ekranını benimle paylaşıp sabahın 5 ine kadar detaylı şekilde en iyisini oluşturmak için uğraştığın için aynı zamanda proje oluştururken bundan sonraki işler için paylaştığın teknik bilgiler için çok teşekkür ederim. Daha iyilerinde görüşmek üzere :)

         
Derya K.
Video Düzenleme Montaj Kurgu   22/11/2020

O kadar iyi bir insan ki ve işini çok profesyonelce yapıyor hiç bir güven sorunu olmuyor kırmıyor kimseyi onunla çalışmak çok iyidi tavsiye ederim oldukça başarılı

         
Selami Ö.
Video Düzenleme Montaj Kurgu   19/11/2020

Son derece kaliteli ve profesyonelce bir içerik hazırlandı. Daha öncede tanıtım filmi çektirmiştik fakat aradaki fark bariz belli. Ekibe teşekkür ediyorum, iyi çalışmalar.

         
Deniz P.
Video Düzenleme Montaj Kurgu   05/10/2020

Ürünlerimin tanıtımı ile ilgili kendi vizyonundan yaptıgı katılımlarla birlikte çok güzel bir video hazırladı. Emeginize Saglık.

         
Mehmet Ç.
Video Düzenleme Montaj Kurgu   10/09/2020

çok başarılı bir arkadaş ne istediğinizi anlayıp size en kaliteli çalışmayı teslim ediyor cok tsk ediyorum

         
Mustafa B.
Video Düzenleme Montaj Kurgu   27/07/2020

İşini hakkıyla yapıp sadece söylenilenleri değil kendi tecrübesiylede projeyi çok güzel yerlere getiren iş çıkardı.

Diğer Popüler Hizmetlerimiz
Video Düzenleme Montaj Kurgu hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz