En İyi 10 Antalya 3D Teknik Çizim Uzmanı

4 3D Teknik Çizim Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Antalya civarında 783 3D Teknik Çizim Uzmanı hizmet vermeye hazır.

BAŞLA
İsmail Erdem

İsmail Erdem

3D Teknik Çizim Modelleme Tasarım · Muratpaşa, Antalya
Merhaba, 10 senelik tasarım ve render tecrübemle profesyonel ve foto-gerçekçi mimari görselleştirme işlerinizi hızlı ve kaliteli bir biçimde gerçekleştiriyorum. Örnek görseller için galeriyi inceleyebilirsiniz.
KB TASARIM

KB TASARIM

3D Teknik Çizim Modelleme Tasarım · Serik, Antalya
İnşaat Teknikeri , İnşaat Mühendisliği ve Mimarlık Bölümlerinde okumuş , saha tecrübesine sahip , detay çözümlerinizde sizlerle bir arada çözüm üretebilecek kadromuzla ; Tasarım , 3d Modelleme ve Görselleştirme hizleri vermekteyiz.
Onur Kaan Yılmaz

Onur Kaan Yılmaz

3D Teknik Çizim Modelleme Tasarım · Kepez, Antalya
Çizim programları kullanarak 2D , 3D çizimler yapıyorum ve analiz programları kullanarak analiz yapıyorum istekleriniz doğrultusun da işlemler yapmaya özen gösteriyorum.
Cem Berkay Duran

Cem Berkay Duran

3D Teknik Çizim Modelleme Tasarım · Kepez, Antalya
Mimari, iç mimari , inşaat alanında tecrübelerim mevcut.2016,2017 yılından beri tasarım ve 3 boyutlu modelleme alanında kendimi gelistiriyorum ve bu işe devam ediyorum. Autocad, SolidWORKS ve 3D Max programlarını aktif olarak kullanıyorum ve Autodesk in yetkili firmasında 6 aylık bir kurs geçmişim var. 2010 süleyman demirel biyoloji mezunuyum ve halen anadolu üniversitesi laborant ve veteriner sağlık bölümü okumaktayım.
Zeynel Yasin Ayaz

Zeynel Yasin Ayaz

3D Teknik Çizim Modelleme Tasarım · Muratpaşa, Antalya
Ofisimizde vermekte olduğumuz hizmetleri şimdi de armut sitesine taşıyoruz. ►İç Mekan ►Dış Mekan ►Stand , Büfe vs ►Mobilya vs. ►Photoshop ile renk düzenleme post prodüksiyon ►Eğer öğrenci iseniz ödev vs. gibi her konuda 3d Modelleme hizmetimizi sunmaktayız. Olabildiğince hızlı çizim ve render alıp daha iyi hizmet vermekteyiz. Memnun kalıncaya kadar revize yapabiliriz. Her detay çizimde çok büyük etki yaratıyor. bir pencerenin köşesi bile yumuşatılmayınca kötü bir
Mustafa Akgül

Mustafa Akgül

3D Teknik Çizim Modelleme Tasarım · Kepez, Antalya
İsmim Mustafa AKGÜL, inşaat teknikeriyim. 2008 yılından beri alüminyum uygulama sektöründe teknik eleman olarak görev yapmaktayım.3 Boyutlu çizim hizmeti vermekteyim. Çalışmalarımı internet sitemde görebilirisiniz. www.3dtekniktasarim.com
Osman Karakaya

Osman Karakaya

3D Teknik Çizim Modelleme Tasarım · Muratpaşa, Antalya
30 Yıllık tecrübe ile mobilya tasarım dekarasyon ve mimarlık hizmetini en iyi ve en uygun şekilde sizlere sunuyoruz.
Yunus Emre Güven

Yunus Emre Güven

3D Teknik Çizim Modelleme Tasarım · Korkuteli, Antalya
Harita mühendisi olarak çalışmaktayım. Üniversitede hobi olarak başladığım 3b modelleme işini profesyonelliğe taşıyarak çalışmalarıma başladım
Yasemin Tülin

Yasemin Tülin

3D Teknik Çizim Modelleme Tasarım · Serik, Antalya
Daha önceden harekerli videolar yapiyordum ve bir saatlik uzun bir animasyon yapmak en buyuk hayalim
Muhammed Sekin

Muhammed Sekin

3D Teknik Çizim Modelleme Tasarım · Serik, Antalya
Son 10 yılın önemli bir sunum tekniği olan bilgisayar destekli 3D model ve türevleri programlar ile müşterilere en gerçekçi görüntü ve animasyonları verebilmek, onları sunulan çalışmaların kalitesi ile memnun edebilmek en öncü misyonumuzdur. Çalışmalarımız, çözümlerimiz, iş bitimi sonrası hizmetlerimiz ile sağladığımız güvenilirlik ve yüksek iş ahlakımız ile müşterilerin ilk tercihi olmak ise asli vizyonumuzudur.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Selen V.
3D Teknik Çizim   12/02/2021

Eda gayet bilgili ve profesyonel çalışıyor. Zamanında teslim etti ve ufak değişiklikler konusunda da gayet esnek davrandı. Kendisi ile yeniden çalışacağım.

         
Furkan C.
3D Teknik Çizim   02/02/2021

valla bu adam harbiden bu isi yapiyo cizimi gonderdim 14 dakika icinde milimi.mile cizere bana geri gonderdi rahatlikla guvenilebilir bir kisi

         
M B.
3D Teknik Çizim   18/01/2021

Volkan bey, acil olan teknik cizim ve detaylandırma işimde sorunu bir gecede tamamlayarak teslim etti. Kendisi işinde uzman ve hızlı. Teşekkür ederim.

         
Ayhan Ö.
3D Teknik Çizim   12/01/2021

İşlerinde yetkin ve bilgililer sizi iyi anlayıp ihtiyacınıza en uygun çözümü üretiyorlar. Çok memnun kaldık.

         
Ömer A.
3D Teknik Çizim   05/01/2021

Emekleriniz için çok teşekkür ederim, kaliteli görseller hazırladığınız için herkese tavsiye ederim.

         
Murat Y.
3D Teknik Çizim   29/12/2020

Proje sürecinde gösterdiğiniz yoğun ilgi, yüksek başarı ve nezaketiniz içiniz teşekkür ederim. Meslek hayatınızda başarılar dilerim...

         
Ezgi T.
3D Teknik Çizim   13/12/2020

Gönderdiğim projeyi çok hızlı teslim etti ve görseller beklediğimden çok daha iyiydi. Projede netleşmemiş alanları da hızlıca toparladı. Kesinlikle tekrar çalışacağız.

         
Sule C.
3D Teknik Çizim   11/11/2020

Pınar hanımla çalışması gayet zevkli ,kendisi iletişeme açık , konuya hakim ve yardımcı olabilecek tüm alt yapıya sahip kendisiyle çalışmaktan büyük bir zevk aldım.

3D Teknik Çizim hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz