En İyi 10 Antalya Freelance Programcı (Yazılımcı) | Armut

En İyi 10 Antalya Freelance Programcı

4 Freelance Programcı Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Antalya bölgesinde 58 Freelance Programcı hizmet vermeye hazır.

4 TEKLİF AL
Özkan K.

Özkan K.

Freelance Programcı (Yazılımcı) · Kepez, Antalya
18 Yaşında olup 5 yılı aşkın süredir yazılımla uğraşmaktayım. NET uygulamalarını iyi derece hakim olup kurumsal bir uygulama ve web projesi yazıcak kadar bilgiliyim. Ayrıca. MS Sql veritabanının iyi biliyorum. Web Servislerini (WCF ve Web Api) kullanarak uygulama geliştirme beceresini sahibim. Java diliyle android uygulaması yazabilirim. ve son olarak ta HTML,CSS,Ajax,Jquery iyi derece hakimim.
Hüseyin A.

Hüseyin A.

Freelance Programcı (Yazılımcı) · Muratpaşa, Antalya
Bilgisayar Mühendisliği öğrencisiyim.C# ile masaüstü programlar geliştirmekteyim.Eğer küçük esnafsanız ,kendi işinize ve ihtiyaçlarına uygun ,sadece sizin istediğiniz özelliklere sahip yazılımınızı uygun fiyata sizinle birlikte geliştirelim.
Atacan Ç.

Atacan Ç.

Freelance Programcı (Yazılımcı) · Muratpaşa, Antalya
Yıllardır yazılım , donanım ve tasarımla iç içe olan hayatımda kazandığım tecrübem sizler için her türlü yardıma hazırdır.
Hasip Suphi E.

Hasip Suphi E.

Freelance Programcı (Yazılımcı) · Kepez, Antalya
5 yıldan fazla süredir Freelance olarak hizmet vermekteyim. ActionScript, Adobe Photoshop, Ajax, Asp.Net, C#, Htmal, Html5, JavaScript, Joomla, iQuery, Json, Magento, SQL Server, Mvc, OpenCart, Paypal, Sanal POS, Seo, SQL, Web Tasarım, Wordpress, XML gibi alanlarda uzmanlık ve müşteri memnuniyeti ile hizmetime devam ediyorum.
Semih Can B.

Semih Can B.

Freelance Programcı (Yazılımcı) · Gazipaşa, Antalya
Yaklaşık 10 yıldır serbest olarak program yazıyorum. Karmaşık web tabanlı eğitim ve sınav sistemlerinden basit excel VBA macro ya kadar geniş bir deneyimim bulunmaktadır. En son kamyon kantarları için windows tabanlı porttan veri alan program oluşturdum. İhtiyacınızı beraber belirleyip daha verimli çalışmanızı sağlayabiliriz. Yegkinlikler : asp.net, javascript,bootstrap,visual basic, json, c#, Sql , jquery, vba.
Hüseyin Y.

Hüseyin Y.

Freelance Programcı (Yazılımcı) · Muratpaşa, Antalya
Bilgisayar yüksek mühendisiyim. Danışmanlık yaptığım firmalar haricinde freelance yazılım işi yapmaktayım
Mehmet Ali Ö.

Mehmet Ali Ö.

Freelance Programcı (Yazılımcı) · Alanya, Antalya
Yazılım geliştirmede ve Websitesi tasarım geliştirmede tebrübeli ve yenilikçi birisiyimdir. İhticınıza göre perfomranslı ve görsel masaüstü Yazılımı , Asp.net Mvc, Php ile dinamik veya Static Websiteleri yapabilirim.
Ramazan H.

Ramazan H.

Freelance Programcı (Yazılımcı) · Kepez, Antalya
Masaüstü Projeleriniz,Ödevleriniz vs. C#,Devexpress,Java,JavaFx,C++,C,MSSQL,MySQL,SQLite,Oracle Database,Access,txt vb. kullanılarak yapılır.
Murat K.

Murat K.

Freelance Programcı (Yazılımcı) · Kepez, Antalya
Matematik bölümünde yüksek lisans yapmaktayım. Yıllardır veri yapıları ve algoritmaları, hesaplama teorisi, enformasyon ve kodlama teorisi, yapay öğrenme, eşzamanlı, paralel ve dağıtılmış sistemler, veritabanları gibi konular üzerine araştırmalar yapıyorum.
Hasan Ç.

Hasan Ç.

Freelance Programcı (Yazılımcı) · Konyaaltı, Antalya
15 Yıllık Yazılım Tecrübesi. Yazılım ve Proje Geliştirme Uzmanı Olarak Tubitak ve Kosgeb Projelerinde Yer Aldım. Özel Ders Eğitimleri Veriyorum. ​"Computer Software Teknolojileri" & "Developer Database Administrator" & "Firebird & Oracle & MySql & MsSql & SqlServer" "Citect Scada Schneider" & ".NET" & Photoshop & "Php" & "Jawa" & "Jquery" & "Html5" & "Css3" & "Android" & "IOS" Uygulamala Yazılımları
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Bülent Yurt
Freelance Programcı   26/06/2018

Ali işini titizlikle yapan birisi, ona güvenebilirsiniz.Kendisine yardımları ve iyi niyeti için teşekkürler.

         
Ceng İnce
Freelance Programcı   25/05/2018

Çok profesyonel ve aşırı ilgili bir yazılımcı. Bir daha ki projelerde tekrardan görüşmek üzere.

         
Z. Ercan Ertugrul
Freelance Programcı   23/05/2018

Gerçekten alanında uzman bir ekibe sahipler. Neredeyse 17 kişilik ekibin tamamı mühendislerden oluşuyor. Vizyon sahibi ve üretkenler. Projemi alıp bam başka bir boyuta taşıdılar. Başınız ağrımasın istiyorsanız tartışmasız tavsiye ederim.

         
Cem Oguz
Freelance Programcı   21/05/2018

Uğur Bey konusunda bilgili ve tecrübeli. Uzun süre farklı projelerde çalışacağız inşallah.

         
Kerem Ensarioğlu
Freelance Programcı   04/05/2018

Ali Kılıç Beyden çok hızlı ve efektif olarak, istediğimiz şekilde programlama konusunda yardım aldık ve kısa sürede istediğimiz program hazırlanıldı. Gene beraber çalışmaktan memnuniyet duyacağımız işinin ehli bir kişidir.

         
Ahmet Emrah Yesilbagli
Freelance Programcı   04/05/2018

Hüseyin bey son derece ilgili ve probleme odaklı, problemimi çok iyi anlayıp sorunumu çok kısa sürede yazdığı yazılımla giderdi.

İlçe İlçe Freelance Programcı
Freelance Programcı hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz