En İyi 10 Antalya Freelance Programcı | Armut

En İyi 10 Antalya Freelance Programcı

4 Freelance Programcı Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Antalya bölgesinde 72 Freelance Programcı hizmet vermeye hazır.

4 TEKLİF AL
Manolya A.

Manolya A.

Freelance Programcı (Yazılımcı) · Muratpaşa, Antalya
Arastirma gorevliligi ve yuksek lisans yapan bir bilgisayar muhendisiyim. Dokuz Eylul universitesi 2012 mezunuyum. Bilisim sektorunde 2010 yilindan beri calismaktayim. Su an calisma alanim guvenlik olmasinin yaninda uzman yazilim muhendisiyim. Calisma ortamlarim: Oracle ve MSSql veri tabani gelistirme, RESTful SOAP Web servisler, c# .NET framework (tercih etmesem de visual basic), c++ Qt, Python Tensorflow, Java Android ve platform ve cihaz saglandigi surece Object C iOS icin (cocoa/cocoa t
Ahmet T.

Ahmet T.

Freelance Programcı (Yazılımcı) · Muratpaşa, Antalya
BT Alanında Programlama tecrübesine sahip olup bölgede bulunan programlarınız ,çeşitli BT alanında projelerinize teknik destek verebilirim.
Semih Can B.

Semih Can B.

Freelance Programcı (Yazılımcı) · Gazipaşa, Antalya
Yaklaşık 10 yıldır serbest olarak program yazıyorum. Karmaşık web tabanlı eğitim ve sınav sistemlerinden basit excel VBA macro ya kadar geniş bir deneyimim bulunmaktadır. En son kamyon kantarları için windows tabanlı porttan veri alan program oluşturdum. İhtiyacınızı beraber belirleyip daha verimli çalışmanızı sağlayabiliriz. Yegkinlikler : asp.net, javascript,bootstrap,visual basic, json, c#, Sql , jquery, vba.
Hasip Suphi E.

Hasip Suphi E.

Freelance Programcı (Yazılımcı) · Kepez, Antalya
5 yıldan fazla süredir Freelance olarak hizmet vermekteyim. ActionScript, Adobe Photoshop, Ajax, Asp.Net, C#, Htmal, Html5, JavaScript, Joomla, iQuery, Json, Magento, SQL Server, Mvc, OpenCart, Paypal, Sanal POS, Seo, SQL, Web Tasarım, Wordpress, XML gibi alanlarda uzmanlık ve müşteri memnuniyeti ile hizmetime devam ediyorum.
Özkan K.

Özkan K.

Freelance Programcı (Yazılımcı) · Kepez, Antalya
18 Yaşında olup 5 yılı aşkın süredir yazılımla uğraşmaktayım. NET uygulamalarını iyi derece hakim olup kurumsal bir uygulama ve web projesi yazıcak kadar bilgiliyim. Ayrıca. MS Sql veritabanının iyi biliyorum. Web Servislerini (WCF ve Web Api) kullanarak uygulama geliştirme beceresini sahibim. Java diliyle android uygulaması yazabilirim. ve son olarak ta HTML,CSS,Ajax,Jquery iyi derece hakimim.
Murat K.

Murat K.

Freelance Programcı (Yazılımcı) · Kepez, Antalya
Matematik bölümünde yüksek lisans yapmaktayım. Yıllardır veri yapıları ve algoritmaları, hesaplama teorisi, enformasyon ve kodlama teorisi, yapay öğrenme, eşzamanlı, paralel ve dağıtılmış sistemler, veritabanları gibi konular üzerine araştırmalar yapıyorum.
Hüseyin Y.

Hüseyin Y.

Freelance Programcı (Yazılımcı) · Muratpaşa, Antalya
Bilgisayar yüksek mühendisiyim. Danışmanlık yaptığım firmalar haricinde freelance yazılım işi yapmaktayım
Said Ebrar Ç.

Said Ebrar Ç.

Freelance Programcı (Yazılımcı) · Konyaaltı, Antalya
Akdeniz Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği Öğrencisiyim. İleri seviyede Python Programlama Dili biliyorum. Advance In Python sertifikam var. Ayrıca ileri seviyede İngilizce biliyorum. Kendime ait aracım var. Antalya da ikamet etmekteyim.
Serkan Ö.

Serkan Ö.

Freelance Programcı (Yazılımcı) · Muratpaşa, Antalya
C# ile Masaüstü Otomasyon Yazılımları C# ile Asp.Net Web Yazılımları (E-Ticaret - Admin Paneli )
Muhamme S.

Muhamme S.

Freelance Programcı (Yazılımcı) · Konyaaltı, Antalya
Mobil uygulama geliştirici Android iOS Prestashop ecommerce mobil uygulama hazırlama tecrübeli Windows bazında çalışan C#  yazılımları yazabilirim
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Adnan Ertörer
Freelance Programcı   21/09/2018

Telefonla bekletmeden bana ulaşması işini ne kadar ciddiye aldığını gösteriyor. Ayrıca oldukça kibar, konuyu çok çabuk analiz edebilen zeki bir programcı. Kendisi ile çalışmaktan büyük keyif alacağımdan eminim.

         
Bora Sayar
Freelance Programcı   01/09/2018

Erkin Bey güvenilir, alanında uzman ve bir çok konuda tecrübeli bir kişi. Daha önce kendisi hakkında duyumlarım vardı ve gördüm ki yaptığı işte kaliteye önem veriyor. Bundan sonra uzun bir süre beraber çalışacağız gibi duruyor. Her şey için teşekkürler.

         
Murat Can
Freelance Programcı   07/08/2018

Murat Bey ile özel eğitim kurumumuz için özel bir CRM yazılımı yapımı konusunda anlaştık. Konuştuğumuz süre içerisinde her türlü belirttiğimiz detayla çok başarılı bir iş çıkardı. Kesinlikle işinin ehli olduğunu bize gösterdi. Daha sonraki projelerimiz için de kendisinden destek alacağız. Kendisine kariyerinde başarılar diliyoruz. armut.com’a da kendisiyle tanışmamıza vesile olduğu için teşekkür ediyoruz.

         
Bülent Yurt
Freelance Programcı   26/06/2018

Ali işini titizlikle yapan birisi, ona güvenebilirsiniz.Kendisine yardımları ve iyi niyeti için teşekkürler.

         
Z. Ercan Ertugrul
Freelance Programcı   23/05/2018

Gerçekten alanında uzman bir ekibe sahipler. Neredeyse 17 kişilik ekibin tamamı mühendislerden oluşuyor. Vizyon sahibi ve üretkenler. Projemi alıp bam başka bir boyuta taşıdılar. Başınız ağrımasın istiyorsanız tartışmasız tavsiye ederim.

         
Kerem Ensarioğlu
Freelance Programcı   04/05/2018

Ali Kılıç Beyden çok hızlı ve efektif olarak, istediğimiz şekilde programlama konusunda yardım aldık ve kısa sürede istediğimiz program hazırlanıldı. Gene beraber çalışmaktan memnuniyet duyacağımız işinin ehli bir kişidir.

İlçe İlçe Freelance Programcı
Freelance Programcı hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz