En İyi 10 Antalya Freelance Programcı (Yazılımcı) | Armut

En İyi 10 Antalya Freelance Programcı (Yazılımcı)

4 Freelance Programcı Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Antalya bölgesinde 52 Freelance Programcı teklif vermeye hazır.

4 TEKLİF AL
Ali Karakoç

Ali Karakoç

Freelance Programcı (Yazılımcı) · Muratpaşa, Antalya
1993 yılında Kadıköy’de doğdum. 2000 yılı başlarında çok ünlü olan SiteMynet ile web alanına giriş yaptım, ve bu platform üzerinden başladıktan sonra phpBB, myBB, vBulletin gibi hazır platformlarda kendimi geliştirmeye devam ettim. Bu aşamadan sonra tamamen front-end tarafına giriş yaptım. Milli Eğitim Bakanlığı’nın düzenlediği Web Tasarım kursuna katılarak kendimi bu alanında yıllarca geliştirmeye devam ettim. Uzun yıllar CSS, HTML, JQUERY gibi işlerle uğraştıktan sonra artık back-en
Semih Can Bilgen

Semih Can Bilgen

Freelance Programcı (Yazılımcı) · Gazipaşa, Antalya
Yaklaşık 10 yıldır serbest olarak program yazıyorum. Karmaşık web tabanlı eğitim ve sınav sistemlerinden basit excel VBA macro ya kadar geniş bir deneyimim bulunmaktadır. En son kamyon kantarları için windows tabanlı porttan veri alan program oluşturdum. İhtiyacınızı beraber belirleyip daha verimli çalışmanızı sağlayabiliriz. Yegkinlikler : asp.net, javascript,bootstrap,visual basic, json, c#, Sql , jquery, vba.
Hasip Suphi Erdiş

Hasip Suphi Erdiş

Freelance Programcı (Yazılımcı) · Kepez, Antalya
5 yıldan fazla süredir Freelance olarak hizmet vermekteyim. ActionScript, Adobe Photoshop, Ajax, Asp.Net, C#, Htmal, Html5, JavaScript, Joomla, iQuery, Json, Magento, SQL Server, Mvc, OpenCart, Paypal, Sanal POS, Seo, SQL, Web Tasarım, Wordpress, XML gibi alanlarda uzmanlık ve müşteri memnuniyeti ile hizmetime devam ediyorum.
Özkan Kocakaplan

Özkan Kocakaplan

Freelance Programcı (Yazılımcı) · Kepez, Antalya
18 Yaşında olup 5 yılı aşkın süredir yazılımla uğraşmaktayım. NET uygulamalarını iyi derece hakim olup kurumsal bir uygulama ve web projesi yazıcak kadar bilgiliyim. Ayrıca. MS Sql veritabanının iyi biliyorum. Web Servislerini (WCF ve Web Api) kullanarak uygulama geliştirme beceresini sahibim. Java diliyle android uygulaması yazabilirim. ve son olarak ta HTML,CSS,Ajax,Jquery iyi derece hakimim.
Hüseyin Yılmaz

Hüseyin Yılmaz

Freelance Programcı (Yazılımcı) · Muratpaşa, Antalya
Bilgisayar yüksek mühendisiyim. Danışmanlık yaptığım firmalar haricinde freelance yazılım işi yapmaktayım
Murat Koptur

Murat Koptur

Freelance Programcı (Yazılımcı) · Kepez, Antalya
Matematik bölümünde yüksek lisans yapmaktayım. Yıllardır veri yapıları ve algoritmaları, hesaplama teorisi, enformasyon ve kodlama teorisi, yapay öğrenme, eşzamanlı, paralel ve dağıtılmış sistemler, veritabanları gibi konular üzerine araştırmalar yapıyorum.
Muhamme Saparov

Muhamme Saparov

Freelance Programcı (Yazılımcı) · Konyaaltı, Antalya
Mobil uygulama geliştirici Android iOS Prestashop ecommerce mobil uygulama hazırlama tecrübeli Windows bazında çalışan C#  yazılımları yazabilirim
Aydın Yıldız

Aydın Yıldız

Freelance Programcı (Yazılımcı) · Muratpaşa, Antalya
SQL coder. 2008 yılında bilişim sektörü çalışanı olarak emekli oldum. 8 yıldır freelance olarak çalışmaktayım.
Hasan Çobanoğlu

Hasan Çobanoğlu

Freelance Programcı (Yazılımcı) · Konyaaltı, Antalya
15 Yıllık Yazılım Tecrübesi. Yazılım ve Proje Geliştirme Uzmanı Olarak Tubitak ve Kosgeb Projelerinde Yer Aldım. Özel Ders Eğitimleri Veriyorum. ​"Computer Software Teknolojileri" & "Developer Database Administrator" & "Firebird & Oracle & MySql & MsSql & SqlServer" "Citect Scada Schneider" & ".NET" & Photoshop & "Php" & "Jawa" & "Jquery" & "Html5" & "Css3" & "Android" & "IOS" Uygulamala Yazılımları
Mehmet Ali Önal

Mehmet Ali Önal

Freelance Programcı (Yazılımcı) · Alanya, Antalya
Yazılım geliştirmede ve Websitesi tasarım geliştirmede tebrübeli ve yenilikçi birisiyimdir. İhticınıza göre perfomranslı ve görsel masaüstü Yazılımı , Asp.net Mvc, Php ile dinamik veya Static Websiteleri yapabilirim.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Özgün Boyoğlu
Freelance Programcı   26/03/2018

Kendisiyle mobil uygulama için görüştüm ve görüşme esnasında söylediğim uygulama detaylarına göre istediğim uygulamayı istediğim şekilde yaparak 1 hafta içersinde teslim etti. Yaptığı işten ve kendisinden çok memnun kaldım.

         
Freelance Programcı   14/03/2018

Çok sabırlı ve başarılı bir programcı zor durumdaydım bana çok yardımcı oldu. kendisine teşekkür ederim.

         
Erdal Celen
Freelance Programcı   13/03/2018

Verilen gelistirme istegi (javascript / html) bekledigimden daha kisa surede teslim edildi. Cok kaliteli bir is teslim edildi. Ali Kilic i yazilim gelistirme ihtiyaci olanlara tavsiye ederim.

         
Mehmet Emin AKTAŞ
Freelance Programcı   10/03/2018

Sercan Bey ilanımı verdiğim gün beni aradı ve aciliyetimi belirtmemden 1 gün sonra işlerinin yoğunluğu arasında istediğim özellikte bir yazılım yapmış ve sorunsuz çalışmaktadır. Üslup ve anlayış tarzını çok beğendim. Tavsiye ederim. :)

         
Freelance Programcı   27/02/2018

Çok başarılı arkadaş. Talebimi istediğim gibi ve söylediği teslim süresinde gerçekleştirdi. Teşekkür ederim

         
Okan Alkan
Freelance Programcı   08/02/2018

Ali bey işini yeterince titiz ve özveri ile yapıyor.İleriki projelerimizde görüşmek üzere:)

İlçe İlçe Freelance Programcı
Freelance Programcı hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz