En İyi 10 Antalya Freelance Programcı (Yazılımcı) | Armut

En İyi 10 Antalya Freelance Programcı (Yazılımcı)

4 Freelance Programcı Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Antalya bölgesinde 111 Freelance Programcı (Yazılımcı) hizmet vermeye hazır.

4 TEKLİF AL
Ahmet K.

Ahmet K.

Freelance Programcı (Yazılımcı) · Manavgat, Antalya
Masaüstü sistemlerde Windows arayüzünde çalışan, istediğiniz her türde hesaplama, otomasyon, server- client yazılımları vb. yazılımlar istediğiniz düzeyde ve kalitede sizin istekleriniz doğrultusunda özelleştirilerek hazırlanır ve test edilerek kullanımınıza sunulur. Kullanımdan sonra eksik gördüğünüz veya ekleyip çıkartmak istediğiniz bölümler isteklerinize göre şekillenir. Fikirlerinizi, hayallerinizi programlamak için tüm çabam ve desteğimle yanınızdayım.
Aymira Y.

Aymira Y.

Freelance Programcı (Yazılımcı) · Muratpaşa, Antalya
BT Alanında Programlama tecrübesine sahip olup bölgede bulunan programlarınız ,çeşitli BT alanında projelerinize teknik destek verebilirim. www.aymirayazilim.com Sitemizi ziyaret edin.
Girit Bilişim Teknoloji & Mühendislik Hizmetleri

Girit Bilişim Teknoloji & Mühendislik Hizmetleri

Freelance Programcı (Yazılımcı) · Konyaaltı, Antalya
Web Tasarım - Web Hosting Kurumsal Şirket Çözümleri Network Çözümleri E - Ticaret Paketleri Bilgisayar Satış Bilgisayar Tamir Telefon Satış Telefon Tamir Yerinde Teknik Servis Hizmeti Mühendislik Çözümleri
Ramazan Ü.

Ramazan Ü.

Freelance Programcı (Yazılımcı) · Alanya, Antalya
Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi 2012 Bilgisayar Programcılığı Mezunuyum Şu An Aktif olarak bu işi yapmaya devam etmekteyim. ASP.NET-MSSQL-C#-Photoshop-Flash-Corel-Dreamweaver-HTML-XHTML-CSS-JQeury-JavaScript E-Ticaret Otomasyon Sistemleri Masaüstü Yazılım İnternet Tabanlı Yazılım
Tuğberk Y.

Tuğberk Y.

Freelance Programcı (Yazılımcı) · Konyaaltı, Antalya
Mühendislik , Mimarlık teknik çizim,bitirme projeleri ve bir çok alanda yardımcı olabilecek şekilde uygun fiyatlı destekler sağlanır.
Semih Can B.

Semih Can B.

Freelance Programcı (Yazılımcı) · Gazipaşa, Antalya
Yaklaşık 10 yıldır serbest olarak program yazıyorum. Karmaşık web tabanlı eğitim ve sınav sistemlerinden basit excel VBA macro ya kadar geniş bir deneyimim bulunmaktadır. En son kamyon kantarları için windows tabanlı porttan veri alan program oluşturdum. İhtiyacınızı beraber belirleyip daha verimli çalışmanızı sağlayabiliriz. Yegkinlikler : asp.net, javascript,bootstrap,visual basic, json, c#, Sql , jquery, vba.
Ahmet Berk K.

Ahmet Berk K.

Freelance Programcı (Yazılımcı) · Manavgat, Antalya
Şirketlere özel Microsoft Partner yani Microsoft un Windows, Servers ve diğer yazılımlarının oldukça indirimli hale getirilmesi. Kurulum aşamasında ya da kurulmuş şirketlerin , kişisel olarak kullanılamaz , ( ticaret imazsı olan her kişi ya da toplum için ) 130.000 ( Yüz otuz bin ) dolarlık yazılımı yanlızca 1.000 ( Bin ) dolara sahip olabilirsiniz. Sabit fiyatlar aşşağıda yer alıyor: - Lisanslama : 1000 Dolar ( Kişisel kârım ) + 445 Dolar ( Microsoftun lisans ücreti ) = 1445 dolar/Her yıl
Mehmet Ali Ö.

Mehmet Ali Ö.

Freelance Programcı (Yazılımcı) · Alanya, Antalya
Yazılım geliştirmede ve Websitesi tasarım geliştirmede tebrübeli ve yenilikçi birisiyimdir. İhticınıza göre perfomranslı ve görsel masaüstü Yazılımı , Asp.net Mvc, Php ile dinamik veya Static Websiteleri yapabilirim.
Metin T.

Metin T.

Freelance Programcı (Yazılımcı) · Muratpaşa, Antalya
Mobil ve web tabanlı bir çok uygulama geliştiren firmalarda çalıştım . Birçok proje tamamladım. Iphone- Ipad ve mac projelerinizi hızlı istediğiniz tasarımda tamamlayabilirim. Ayrıca masaüstü programla konusunda da 5 yıllık tecrübem bulunmaktadır.
Murat K.

Murat K.

Freelance Programcı (Yazılımcı) · Konyaaltı, Antalya
4 yıldır bilgisayar programlama üzerinde akdeniz üniveristesi Teknokent Binasında Getek Yazılım Ve Bilgisayar hizmetleri Ltd. Yazılım geliştirme uzmanı olarak hizmet vermekteyim
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Demir D
Freelance Programcı   27/11/2018

İşini titizlikle yapan,dikkatli ve çözüm odaklı,sonuca gidebilen en önemlisi güven veren birisi..Kendisine çok teşekkür ediyorum..

         
Bora Sayar
Freelance Programcı   01/09/2018

Erkin Bey güvenilir, alanında uzman ve bir çok konuda tecrübeli bir kişi. Daha önce kendisi hakkında duyumlarım vardı ve gördüm ki yaptığı işte kaliteye önem veriyor. Bundan sonra uzun bir süre beraber çalışacağız gibi duruyor. Her şey için teşekkürler.

         
Bülent Yurt
Freelance Programcı   26/06/2018

Ali işini titizlikle yapan birisi, ona güvenebilirsiniz.Kendisine yardımları ve iyi niyeti için teşekkürler.

         
Özgün Boyoğlu
Freelance Programcı   26/03/2018

Kendisiyle mobil uygulama için görüştüm ve görüşme esnasında söylediğim uygulama detaylarına göre istediğim uygulamayı istediğim şekilde yaparak 1 hafta içersinde teslim etti. Yaptığı işten ve kendisinden çok memnun kaldım.

         
Freelance Programcı   14/03/2018

Çok sabırlı ve başarılı bir programcı zor durumdaydım bana çok yardımcı oldu. kendisine teşekkür ederim.

         
Erdal Celen
Freelance Programcı   13/03/2018

Verilen gelistirme istegi (javascript / html) bekledigimden daha kisa surede teslim edildi. Cok kaliteli bir is teslim edildi. Ali Kilic i yazilim gelistirme ihtiyaci olanlara tavsiye ederim.

         
Freelance Programcı   01/01/2018

Çok ilgili ve işine hakim biri.. Her konuda yardımcı oldu. Sıkıntısız verdiğimiz işi 24 saat içinde çözüp sorunumuzu ortadan kaldırdı.

         
Erdem Er
Freelance Programcı   12/12/2017

Gerçekten çok kaliteli bir ekipleri var. Referansları ve vizyonları gerçekten dünya standartlarında. İyi ki yolumuz kesişmiş. Herkese şiddetle tavsiye ederim.

Freelance Programcı hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz