En İyi 10 Ataşehir Parke Sistre Cilalama | Armut

En İyi 10 Ataşehir İstanbul Parke Sistre Cilalama

4 Parke Sistre Cilalama Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Ataşehir civarında 29 Parke Sistre Cilalama Ustası hizmet vermeye hazır.

4 TEKLİF AL
Özkan Parke

Özkan Parke

Ahşap Parke Sistre Cilalama · Ataşehir, İstanbul
2004 bu yana 3 kişilik ekibimiz ile sizlere hizmet vermekteyiz. Tüm İstanbul bölgesine hizmet verebiliyoruz. Ahşap parke, Laminant, boya badana , sistre cilalama hizmetlerimiz. Kaliteli malzemeler ve profesyonel ekipler ile çalışmaktayız. Temiz titiz bir şekilde çalışılır ve zamanında teslim edilir. Önceliğimiz müşteri memnuniyetini sağlamaktır.
Gül Parke Şükrü G.

Gül Parke Şükrü G.

Ahşap Parke Sistre Cilalama · Ataşehir, İstanbul
17 yıllık parke ustasıyım.işimi severek yapıyorum.müşteri memnunıyetı her zaman önceliğimdir.bütün parke işleriniz itina ile yapılır.
Taner C.

Taner C.

Ahşap Parke Sistre Cilalama · Ümraniye, İstanbul
Profil resimlerinde görüldüğü üzere tozsuz makinalarda cila işlerininiz yapılmaktadır.ayrıca makinalarımız yerli degil avrupa makinalardır.son silim için gerekli olan trio isimli makinamız mevcuttur
Ali G.

Ali G.

Ahşap Parke Sistre Cilalama · Ataşehir, İstanbul
Parke tadilatı ve yeni parke döşeme işleriniz özenle ve titizlik ile yapılmaktadır. Hertürlü renklendirme, masif parke, temizleme, sistre ve cilalama isteğiniz doğrultusunda çok kısa bir süre içerisinde, uzman ustalarımız tarafındanyapılmaktadır.
Uzn Dekorasyon

Uzn Dekorasyon

Ahşap Parke Sistre Cilalama · Ümraniye, İstanbul
Müşterilerimiz bir firmadan beklentileri ne ise onu sağlıyoruz. İşimizi 50 yıllık tecrübe ile (Babadan, oğula) severek yapıyoruz.Kaliteli, güleryüzlü, dürüst hizmet veriyoruz. Referansları güçlü bir firmayız.Diğerlerinden farkımız AKLIMIZ ve UFKUMUZ mekanlarınıza değer katıyoruz.
Sinan D.

Sinan D.

Ahşap Parke Sistre Cilalama · Ümraniye, İstanbul
1996 'dan günümüze dürüst güvenilir güler yüzlü hizmet kalitesi % 100 müşteri nemnunniyeti odaklı hizmet vermekteyiz en iyiyi en uygun fiyata yapmak bizim vizyonumuz
Mehmet Ş.

Mehmet Ş.

Ahşap Parke Sistre Cilalama · Ümraniye, İstanbul
Tozsuz ve kokusuz sistre cila imkanı sunuyoruz .14 senelik tecrübeyle müşterilere en iyi hizmeti veriyoruz.Sistre cilaya ek olarakda parke tamir ve döşeme işleri yapıyoruz.
Tuncay Y.

Tuncay Y.

Ahşap Parke Sistre Cilalama · Ümraniye, İstanbul
Merhaba, 40 yıllık parkecilik tecrübesine sahibim. Ahşap parke, sistra cila işlerinde, lamine ve laminat parke döşemeciliği işlerinde hizmet alabilirsiniz.
Emin Dekorasyon

Emin Dekorasyon

Ahşap Parke Sistre Cilalama · Ümraniye, İstanbul
Merhaba 1987 yılından itibaren bu sektörde çalışmaktayım 4 kişilik ekimiz ile parke siste cilalama işi yapmaktayız.Bizim için tüm müşterilerimiz ön plandadır. Kaliteli malzemeler kullanarak profesyonel işçilik ile işleriniz yapılır ve zamanında teslim edilir. Önceliğimiz müşteri memnuniyetini sağlamaktır.Yaptığımız işlerin her zaman arkasındayız. En ufak sorunda bizlere ulaşabilirsiniz.
Erdemler Parke

Erdemler Parke

Ahşap Parke Sistre Cilalama · Ataşehir, İstanbul
1989 yılından bu yana uygulama da vermiş olduğu kaliteli ustalık hizmetini, kaliteli ürün satışında da siz değerli müşterilerine sunmaktan onur duyar. Erdemler Parke zemin kaplamalarıyla ilgili tüm parke işlerinizde çözüm üretir. Masif parke - Laminat Parke - Lamine Parke Sistre cila işleri ile ilgili en iyi ve uygun fiyata kaliteli ürünü ve hizmeti vermektedir. Erdemler Parke tecrübesi ve profesyonel ekibiyle daima en iyiyi sunmaktadır. İş ahlakı ve dürütlüğüyle müşteri potansiyeli sürekli a
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Ebru Yurttaş
Parke Sistre Cilalama   04/08/2019

Aldığımız hizmetten çok memnun kaldık, parkeler ilk alındığı hale geri döndü, ustamızın emeğine sağlık. Gönül rahatlığıyla parkelerinizi Arif Ustaya emanet edebilirsiniz. Teşekkürler Arif Usta 👏👏👏

         
Orçun Bayrak
Parke Sistre Cilalama   20/06/2019

Taner Usta ve Ahmet usta ikiside işinin ehli insanlar. Daha güzel olamazdı sanırım. Toz konusunda beklediğimin çok çok altında bir toz çıktı. 3 gün camı açık bıraksanız daha çok toz olur emin olun. Kendilerinin böyle dürüstçe iş yapmalarını tebrik ederim.

         
Ahmet Uçar
Parke Sistre Cilalama   28/03/2019

Ustamız söz verdiği günde geldi, gayet titiz bir şekilde parkelerimizin kabarmış ve kararmış olanlarını değiştirdi, bu işlemden sonra komple dairemizin sistre ve cila işlemlerini yaparak tertemiz teslim etti. Kendisine çok teşekkür ediyoruz, sağolsun. Ayrıca Armut ailesinede bizlere böyle bir hizmet sundukları için çok teşekkür ediyoruz.

         
Önder Kızıltaş
Parke Sistre Cilalama   15/02/2019

Ben dürüst bir aile babasıyım. Eşim ve çocuklarım parkeleri beğenmiyorlardı. Sistre ve cila yaptırmaya karar verdim. Armut com dan teklif verdim. Bana en samimi ve en gerçekçi bilgileri veren Arif Ustamız oldu. Yani parkelerimiz harkulade güzel oldu. Bir insan ancak böyle özverili ve ustalığın hakkını vererek çalışabilir. Hem ben kaliteli bir hizmet aldım hemde param tecrübeli ve hakikatli bir ustaya gitti. Armut com a ve Arif Ustaya binlerce kez teşekkürler. Saygılarımla.

         
Selim Genc
Parke Sistre Cilalama   04/02/2019

Şükrü Bey vadettiği saatte geldi. Oldukça itinalı bir çalışma ile mükemmel bir işçilik çıkardı. Kendisine çok teşekkür ediyorum. Gönül rahatlığı ile sitedeki arkadaşlara öneriyorum.

         
Tuna Kocayurt
Parke Sistre Cilalama   28/01/2019

Hasan Bey in işinden memnun kaldım. İşini uygun bir fiyata ve zamanında yaptı. Yaptığı işi severek yapmasından dolayı teşekkür ederim.

         
Orhan Çakmak
Parke Sistre Cilalama   19/01/2019

Merhaba öncelikle arif beye çok teşekkür ederim yapmış olduğu hizmetten dolayı önceden gelip keşif yaptılar daha sonrasında ekibi ile birlikte başladılar çok temiz ve titiz bir çalışmayla işimizi bize güzel şekilde teslim edib bitirdiler herkese tevsiye ederim sorunsuz bi şekilde günül rahatlığıyla kendisiyle çalışa bilirsiniz

         
Zafer Kaşka
Parke Sistre Cilalama   12/01/2019
gallery thumbnail

Mustafa Uzunoğlu ile işimiz bir günden az sürdü. Ama, yaptığı işin kalitesinden, titizliğinden ve ayrıca dostluğundan son derece memnun kaldık. Mustafa arkadaşımıza teşekkür ediyor, kendisini her kese tavsiye ediyoruz. Zafer Kaşka

İlçe İlçe Parke Sistre Cilalama
Parke Sistre Cilalama hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz