En İyi 10 Ataşehir İstanbul Ürün Fotoğraf Çekimi

4 Ürün Fotoğraf Çekimi Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Ataşehir civarında 87 Ürün Fotoğrafçısı hizmet vermeye hazır.

4 TEKLİF AL
Osç Fotoğraf Ve Reklam Hizm.

Osç Fotoğraf Ve Reklam Hizm.

Ürün ve Katalog Fotoğraf Çekimi · Ataşehir, İstanbul
Birçok kurumsal firmanın ürün çekimlerini 4 senedir ben yapmaktayım, web sitemden ürün çekimi fotoğraflarından örnekler görebilirsiniz. Çektiğim ürünler içinde en zor çekimlerden olan cam ürünler, müzayede firmalarına ait antika parça çekimleri, boya ambalajları, piyasanın lider altın, gümüş ve pırlanta firmalarının katalog ve web sitesi ürün fotoğrafları mevcut. Ayrıca çekime başladıktan sonra ilk fotoğrafı çekip hazırlarım ve müşterime gönderirim, onay aldıktan sonra bütün fotoğrafları aynı s
Urnisa G.

Urnisa G.

Ürün ve Katalog Fotoğraf Çekimi · Maltepe, İstanbul
2014 yılından bu yana yemek ve ürün fotoğrafçılığıyla uğraşıyorum. Çeşitli dergiler, restoranlar, şirketler ve kitaplar kitapları için profesyonel yemek, ürün fotoğrafçılığı ve food styling yapmaktayım. Instagram hesabımdan çalışmalarıma göz atabilirsiniz. https://www.instagram.com/urnisa/
Onur K.

Onur K.

Ürün ve Katalog Fotoğraf Çekimi · Kadıköy, İstanbul
Günümüzde ürünlerini daha geniş çevrelere duyurmak, özelliklerini ön plana çıkarmak ve hatırda kalıcı bir marka olabilmek için en önemli unsurlardan biri ürünlerin profesyonel bir bakış açısı ile fotoğraflarının çekilmesi. Herbir kare fotoğraf yeni bir yolculuğun ilk adımı gibidir. Bu yolculuğa benimle beraber çıkmak ister misiniz? Ürün/katalog/showroom çekim hizmeti vermekteyim. Profesyonel çekim ve hızlı/eksiksiz teslim ile markanız bir adım daha önde.
Semih B.

Semih B.

Ürün ve Katalog Fotoğraf Çekimi · Ümraniye, İstanbul
Merhaba, Ben Semih Bayer 2014 yılında hobi olarak başladığım fotoğrafçılığa şu anda profesyonel olarak devam etmekteyim. Çok çeşitli alanlarda deneyim edinmeme rağmen en fazla ürün fotoğrafları, mimari mekan fotoğrafları ve katalog tasarımı üzerine işler yapmaktayım.
Tuncer Ö.

Tuncer Ö.

Ürün ve Katalog Fotoğraf Çekimi · Kadıköy, İstanbul
Ürün ve katalog çalışmalarınızı titizlikle görselleştiriyoruz. Sizin görsel sorunlarınız, bizim fotoğrafik maceralarımızdır. Oluşturulan grafik taslağa en uygun fotoğrafı çekiyoruz. İstenen konsepte hızla adapte olup, kendi kişisel bakış açımızı da katarak projeyi sonuçlandırıyoruz. İster kendi stüdyomuzda, isterse müşterinin ortamında stüdyomuzu kurar çekimleri tamamlarız.whatsapp:
Zuhal U.

Zuhal U.

Ürün ve Katalog Fotoğraf Çekimi · Kadıköy, İstanbul
Bir yapım şirketinde kameraman olarak çalışmaktayım.ayrıca dış çekim, ürün fotograf çekimi,emlak fotoğrafçılığı,doğum fotografçılığı,vide çekim ve video montaj kurgu alanında eşimle birlikte çalışmaktayız. Görüşmek Dileğiyle. Zuhal&gürdal KARABULUT
Selçuk B.

Selçuk B.

Ürün ve Katalog Fotoğraf Çekimi · Şişli, İstanbul
Profesyonel Çekim ve Yapım Hizmetleri: Ürün Videoları ve Ürün Fotoğrafları Çekimi (Katalog ve veya E-Ticaret Siteleri için) Reklam Filmi Çekimi ve Yapımı Viral Film Çekimi ve Yapımı Tanıtım Filmi Çekimi ve Yapımı TV Programları Çekimi ve Yapımı Model, Manken ile Ürün Çekimi Katalog Çekimi Havadan Görüntüleme (Drone, Flycam) Save The Date Düğün Hikayesi Çekimleri Diğer Tüm Çekim Hizmetleri ile Profesyonel Olarak Hizmet Vermekteyiz.
Sonsuzfon

Sonsuzfon

Ürün ve Katalog Fotoğraf Çekimi · Ataşehir, İstanbul
Sonsuzfon, e-ticaret alanında satış yapmak isteyen, bireysel ve kurumsal firmalar ile, üretici firmalara hizmet sağlayan reklam ajanslarına, prodüksiyon şirketlerine hizmet veren bir firmadır. Sonsuzfon, günümüz koşullarının hızlı çalışma temposunda, kalite ve hız dengesini koruyarak yirmi yıla yakın fotoğrafçılık deneyimini müşterilerinin hizmetine sunan profesyonel bir sanatçının yönetiminde çalışmaktadır. Satış ve pazarlamaya yönelik çalışmaları marka destekleyici çekimler, kata
Yigit M.

Yigit M.

Ürün ve Katalog Fotoğraf Çekimi · Ataşehir, İstanbul
Çektiğimiz ürünlerin fotoğrafları Türkiye nin birçok e -ticaret sitesinde kullanılıyor olup, moda tekstil aksesuar mücevher saat vs gibi ürünlerinizin fotoğrafları kendimize ait stüdyomuzda günün getirdiği e-ticaret profiline uygun olarak detaylı olarak çekilmektedir.
Alaettin K.

Alaettin K.

Ürün ve Katalog Fotoğraf Çekimi · Ataşehir, İstanbul
Ouk yaslardan beri fotografla ilgileniyorum güzel sanatlar lisesi mezunuyum üniversite radyo tv sinema yaklaşık 10 yıldır dizi sinema reklam sektöründe görüntü yönetmeni yardımcılığı yapıyorum boş zamanlarımda bu tarz işler yapıyorum
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Nerko Alomerovic
Ürün Fotoğraf Çekimi   21/02/2020

Gözlük çekimi yaptırdık fotoğraflar çok net büyük Billboardlarda kullanmamıza ragmen cozunurlukler süperdi.

         
Cem Nur
Ürün Fotoğraf Çekimi   10/01/2020

Kesinlikle tavsiye ediyorum. Çektiği fotoğrafları başkası olsa aynı detaylar ile yakalayamazdı. Yeni işlerde kesinlikle kendisiyle çalışacağım.

         
Yücel SARI
Ürün Fotoğraf Çekimi   20/11/2019

Ozan Bey ile hem atölye hem de ürettiğimiz makinaların çekimi için anlaşmıştık. Planladığımız zamanda geldi, Çekimler sırasında verdiği fikirler ve çekim kalitesi ile beklentimizin üzerinde hizmet aldık. Kesinlikle tavsiye ederiz. Daha sonraki projelerimizde kendisi ile tekrar çalışmak isteriz.

         
Ufuk Koç
Ürün Fotoğraf Çekimi   16/10/2019

Çok profesyonel bir iş oldu hakan bey ve ekibinin ellerine emeğine sağlık değişilmezlerim arasına girdi...

         
Evren Aşıcıoğlu
Ürün Fotoğraf Çekimi   13/10/2019

Gayet güzel dönüşler aldığımız bir ürün çekimi gerçekleştrdk kendisiyle. Ortaya çıkan işten çok memnun kaldık.

         
Kağan Çavuşoğlu
Ürün Fotoğraf Çekimi   05/10/2019

Hizmet verdiğim bir müşterim için pazarlama projesinde fotoğraf çekimi ihtiyacına istinaden kendisi ile tanıştık. Başından sonuna kadar çok ilgiliydi. İşi ile ilgili profesyonel tüm detaylara hakim ve projenin daha verimli olması için gerekli tüm yönlendirmeleriyle başarılı bir iş çıkardık. Kesinlikte tekrar çalışacağım bir profesyonel. Ayrıca kahve sohbeti de çok keyifli. Şiddetle tavsiye ediyorum.

         
Kenan A.
Ürün Fotoğraf Çekimi   02/09/2019

Mehmet beye sabrindan dolayi tesekkur ediyorum urun cekim çalışmasıni başarıyla bitirdi. Iş yaptırmak isteyen arkadaslara kesinlikle öneriyorum. Başarılar.

         
Zeynel Sürücü
Ürün Fotoğraf Çekimi   02/08/2019

Fatih bey ürün fotograf çekimlerimii olması gereken zamandan daha erken teslim etti. Çok güzel bir çalışma çıkardı. Gerçekten disiplini çalışıyor. Onunla çalışmak cok keyifli oldu.

İlçe İlçe Ürün Fotoğraf Çekimi
Ürün Fotoğraf Çekimi hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz