En İyi 10 Ataşehir İstanbul Ürün Fotoğraf Çekimi

4 Ürün Fotoğraf Çekimi Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Ataşehir civarında 91 Ürün Fotoğrafçısı hizmet vermeye hazır.

BAŞLA
Murat Şahin

Murat Şahin

Ürün Fotoğraf Çekimi · Maltepe, İstanbul
5 yıldır profesyonel olarak fotoğraf çekiyorum. İşletmelerin ürün ve hizmetlerini satışa yönelik tercih ettikleri mecraya göre tasarlıyor ve fotoğraflıyorum. Güncel trendlerden ve akımlardan haberdar olmak için sürekli eğitim alıyor, gözlem yapıyorum. Görsel nitelikleri yüksek işler için beni her zaman arayabilirsiniz.
Esra Kılıç Fotoğrafçı

Esra Kılıç Fotoğrafçı

Ürün Fotoğraf Çekimi · Maltepe, İstanbul
Karma fotograf Atölyesi ekibi olarak tüm talep ettiginiz çekimleri harika konseptlerle ekonomik olarak sizlere sunuyoruz. Ürün ve ticari çekimlerinizin tüm detayları,ön planda olacak şekilde ticari satış platformlarına göre hazırlıyor ve size dekupe veya konsept çekimi işleyerek teslim ediyoruz.Dış çekim,portre,sosyal medya ve kişisel cekim,dügün,nişan,dogum,bebek,çocuk her çekim talebinizi sizlerle birlikte planlıyoruz en mutlu ve özel günlerinizi harika karelerle ölümsüzleştiriyoruz. -Tüm çek
Samed Bayrak

Samed Bayrak

Ürün Fotoğraf Çekimi · Ataşehir, İstanbul
Sizler için ürün fotoğçılığı, katalog ve broşür tasarımı yapıyorum. Ürünlerinizi gerek yerinizde gerekse kendi stüdyomda çekip, sizlerle çekim ve düzenlemenin her aşamasında irtibatta bulunarak en uygun sonucu alıyorum. İsteğiniz doğrultusunda sizler için katalog, broşür hazırlamanın yanında sosyal medya hesaplarınız için gerekli dijital içerikleri de sunabilirim.
Ahmet Selçuk Özel

Ahmet Selçuk Özel

Ürün Fotoğraf Çekimi · Maltepe, İstanbul
Merhaba, Ürün fotoğrafçılığı, katalog & moda fotoğrafçılığı, mimari fotoğrafçılık ve yiyecek-içecek & yemek fotoğrafçılığı yapmaktayım. Üst düzey ekipmanlar ile çalışmaktayım. Titizlik ve müşteri memnuniyetine vermiş olduğum önemi almış olduğum yorumlardan görebilirsiniz. Çalışabilmek dileğiyle.
Yigit Mastaklar

Yigit Mastaklar

Ürün Fotoğraf Çekimi · Ümraniye, İstanbul
Ben yılardır e-ticaret fotoğrafları çekmekteyim, iki sene ürün fotoğrafçısı olarak Markafonide çalıştım, sonrasındaysa bir özel şirkette ürün fotoğrafçısı olarak başlayarak e-ticaret müdürü oldum. Sonrasındaysa eşimle birlikte şirket kurduk ve kendi ürünlerimizi bir çok platformda satmaktayız, ve kendi studyomuzu kurduk, kendi ürünlerimizi ve bir çok meslektaşımızın fotoğraflarını çekmekteyiz. Sık sık fotoğraf çekimlerimiz olmakta ve bir mankenle anlaşmamız var. Fotoğraflarınızı mankenli veya m
Ayşegül İpek

Ayşegül İpek

Ürün Fotoğraf Çekimi · Maltepe, İstanbul
Karma Fotoğraf Atölyesi olarak tüm özel günlerinizde yanınızdayız.Fotoğrafçılığın her alanında profesyonel olarak hizmet vermekteyiz.
Toltek Medya

Toltek Medya

Ürün Fotoğraf Çekimi · Kadıköy, İstanbul
Yaratıcı ve kaliteli ürün fotoğraf çekimlerimiz ile ürünlerinizin satışlarını hızlandırıyoruz. Konsept ve still life fotoğraf çekimleri, markanın kalite ve prestiji için büyük önem taşımaktadır. Profesyonel çekilmiş fotoğraflar satış, pazarlama ve reklam aracı olarak kullanırken, size getireceği faydalardan birkaçı; * Profesyonel konsept ürün çekimleri ile ürünü en net haliyle tanıtma * İlgi çeken ve merak uyandırıcı fotoğraflar ile sanal / reel alanlarda tanıtılan ürünleri satın almaya ikna
Urnisa Gahramanova

Urnisa Gahramanova

Ürün Fotoğraf Çekimi · Maltepe, İstanbul
2014 yılından bu yana yemek ve ürün fotoğrafçılığıyla uğraşıyorum. Çeşitli dergiler, restoranlar, şirketler ve kitaplar kitapları için profesyonel yemek, ürün fotoğrafçılığı ve food styling yapmaktayım. Instagram hesabımdan çalışmalarıma göz atabilirsiniz. https://www.instagram.com/urnisa/
Selçuk Bilgin

Selçuk Bilgin

Ürün Fotoğraf Çekimi · Şişli, İstanbul
Profesyonel Çekim ve Yapım Hizmetleri: Ürün Videoları ve Ürün Fotoğrafları Çekimi (Katalog ve veya E-Ticaret Siteleri için) Reklam Filmi Çekimi ve Yapımı Viral Film Çekimi ve Yapımı Tanıtım Filmi Çekimi ve Yapımı TV Programları Çekimi ve Yapımı Model, Manken ile Ürün Çekimi Katalog Çekimi Havadan Görüntüleme (Drone, Flycam) Save The Date Düğün Hikayesi Çekimleri Diğer Tüm Çekim Hizmetleri ile Profesyonel Olarak Hizmet Vermekteyiz.
Elham Bagheri

Elham Bagheri

Ürün Fotoğraf Çekimi · Kadıköy, İstanbul
Sayın müşteriler Düğün fotoğrafçılığı ve görüntüleri ve reklam ürün tanitim 10 yılı deneyime sahip .ve Photoshop ile profesyonel olarak çalışmak. Dilerseniz size yakindan çalışma örneglerimi getirebilirim
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Esra G.
Ürün Fotoğraf Çekimi   07/01/2021

Yücel Bey'le beraber kozmetik markamızın ürün çekimlerini yaptık. Tecrübesi, teknik bilgisiyle harika bir iş çıkardı. Stüdyosu ve ekipmanları gerçekten profesyoneldi. Kendisi ilk iletişim kurduğumuz andan itibaren ilgili ve nazik yaklaşımıyla bizi memnun etti. Ayrıca işimizin aciliyeti vardı ve kendisi işi istediğimiz sürede bitirdi. Bunun için de ayrıca teşekkür ederiz. Ortaya çıkan işi görebilmek için www.evodia.com.tr sitemizdeki görsellere gözatabilirsiniz.

         
Ebru C.
Ürün Fotoğraf Çekimi   25/12/2020

Ürün fotoğrafçılığı için hizmet aldık ve son derece memnun kaldık. İşlerini çok severek yaptıklarını anlıyorsunuz. Yorumlarda yavaş oldukları söylenmiş fakat ellerinden gelenin en iyisini yapıyorlar ve gayet hızlı sonuçla dönüyorlar. Hem güvenilir hem de çalışkan bir ekip. Üstelik içinize sinmesi için de çok emek veriyorlar. Teşekkür ediyoruz, başarılarınız daim olsun.

         
Mustafa B.
Ürün Fotoğraf Çekimi   14/12/2020

Kağan bey sağolsun her konuda yardimci oldu, ozellikle de asiri ilgisi icin kendisine tesekkuru borc bilirim. Bizim tam olarak da aradigimiz buydu. uzun sureli calisabileceginiz biri tavsiye ederim :)

         
Kıvanç A.
Ürün Fotoğraf Çekimi   21/11/2020

iletişimi çok kuvvetli, işin hakimi. istediğiniz sonucu alacağınız dan emin olabilirsiniz. Kullandığı ekipmanlar çok iyi.

         
Arda E.
Ürün Fotoğraf Çekimi   27/10/2020

Çok memnun kaldım herkese tavsiye ederim. İşini gerçekten ciddiye alarak, en ince ayrıntıya bile dikkat ederek yapıyor. Bu güzel hizmet için teşekkürler. Armut.com’a da bizi buluşturduğu için teşekkür ederiz.

         
Bahtiyar B.
Ürün Fotoğraf Çekimi   20/08/2020

katalog çekimleri için aradığınız kişi. yapacağı çekimlerden ve vereceği fiyattan memnun kalacağınızı garanti edebilirim.

         
Ali Ü.
Ürün Fotoğraf Çekimi   27/07/2020

Yapmış olduğa işe duyduğu saygı üst düzey. Samimi ve çözüm odaklı müşteri memnuniyeti önceliği olan dürüst bir arkadaş. Ekipmanları ve kalite anlamanında çok iyi. Gönül rahatlığı ile tavsiye ederim.

         
Eda E.
Ürün Fotoğraf Çekimi   16/07/2020

Naime hanum cok ilgili bir bayan kesinlikle yeni tanistik ama sanki yillardir tanimisim gibi🤗 iş konusuna gelince kesinlikle studyokan der susarim 🤗

Ürün Fotoğraf Çekimi hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz