En İyi 10 Ataşehir Ürün Fotoğraf Çekimi | Armut

En İyi 10 Ataşehir İstanbul Ürün Fotoğraf Çekimi

4 Ürün Fotoğraf Çekimi Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Ataşehir civarında 75 Ürün Fotoğrafçısı hizmet vermeye hazır.

4 TEKLİF AL
Selçuk B.

Selçuk B.

Ürün ve Katalog Fotoğraf Çekimi · Şişli, İstanbul
Profesyonel Çekim ve Yapım Hizmetleri: Ürün Videoları ve Ürün Fotoğrafları Çekimi (Katalog ve veya E-Ticaret Siteleri için) Reklam Filmi Çekimi ve Yapımı Viral Film Çekimi ve Yapımı Tanıtım Filmi Çekimi ve Yapımı TV Programları Çekimi ve Yapımı Model, Manken ile Ürün Çekimi Katalog Çekimi Havadan Görüntüleme (Drone, Flycam) Save The Date Düğün Hikayesi Çekimleri Diğer Tüm Çekim Hizmetleri ile Profesyonel Olarak Hizmet Vermekteyiz.
Tuncer Ö.

Tuncer Ö.

Ürün ve Katalog Fotoğraf Çekimi · Kadıköy, İstanbul
Ürün ve katalog çalışmalarınızı titizlikle görselleştiriyoruz. Sizin görsel sorunlarınız, bizim fotoğrafik maceralarımızdır. Oluşturulan grafik taslağa en uygun fotoğrafı çekiyoruz. İstenen konsepte hızla adapte olup, kendi kişisel bakış açımızı da katarak projeyi sonuçlandırıyoruz. İster kendi stüdyomuzda, isterse müşterinin ortamında stüdyomuzu kurar çekimleri tamamlarız.
Gizem Ü.

Gizem Ü.

Ürün ve Katalog Fotoğraf Çekimi · Kadıköy, İstanbul
Ürün, mekan, portre, etkinlik, düğün, nişan, doğum fotoğrafları için bana ulaşın. Çekimi planlayalım. Fotoğraflarınız, beklenti ve ihtiyacınıza uygun olarak mükemmeliyetçi bir anlayış ile çekilir, photoshop uygulandıktan sonra istenilen sürede teslim edilir. Memnun kalmadığınız takdirde para iadesi yapılır.
Urnisa G.

Urnisa G.

Ürün ve Katalog Fotoğraf Çekimi · Maltepe, İstanbul
2014 yılından bu yana yemek ve ürün fotoğrafçılığıyla uğraşıyorum. Çeşitli dergiler, restoranlar, şirketler ve kitaplar kitapları için profesyonel yemek, ürün fotoğrafçılığı ve food styling yapmaktayım. Son olarak ünlü YouTuber İdil Yazar’ın Ocak 2019’da yayınladığı üç kitabının fotoğraflarını ve food styling çalışmalarını yaptım. Ayrıca ünlü yemek fotoğrafçısı ve gastronomi uzmanı Aydan Üstkanat tarafından “Sosyal Medyanın Yıldızı” köşesine seçilen Instagram hesabımdan; çalışmalarıma gö
Uğur  Ş.

Uğur Ş.

Ürün ve Katalog Fotoğraf Çekimi · Kartal, İstanbul
6 yılı aşkındır profesyonel fotoğrafçılık yapıyorum. Urun çekiminden dış mekan çekimine moda çekiminden ev tekstiline kadar hemen her alanda tecrübe ve deneyime sahibim.
Serhat Ç.

Serhat Ç.

Ürün ve Katalog Fotoğraf Çekimi · Ümraniye, İstanbul
Commerial advertising fashion İnternet sitesi satışı gerçekleşen ürünlere ait fotoğraf çekimlerini yapmak. Çekilen fotoğrafları sitede yayınlanacak formata getirmek ve retouch işlemlerini yapmak Standart ürün fotoğrafı çekimi dışında, pazarlama çalışmaları için konsept fotoğraf çekimlerine destek olmak Yaratıcı fikirler ve konseptler üretmek
Gökhan T.

Gökhan T.

Ürün ve Katalog Fotoğraf Çekimi · Şişli, İstanbul
Ürün cekimleri, kişisel çekimler, fotograf ve video alanlarında profesyonel studyomuzda ve dış mekanlarda cekimlerinizi yapabiliriz
Onsekizellibeş Fotoğrafçılık

Onsekizellibeş Fotoğrafçılık

Ürün ve Katalog Fotoğraf Çekimi · Ataşehir, İstanbul
Ürünleriniz, sektöre sağlam bir giriş yapmış gençlerin ellerinde fotoğrafın son trendleriyle bütünleşecek.
Sonsuzfon

Sonsuzfon

Ürün ve Katalog Fotoğraf Çekimi · Ataşehir, İstanbul
Sonsuzfon, e-ticaret alanında satış yapmak isteyen, bireysel ve kurumsal firmalar ile, üretici firmalara hizmet sağlayan reklam ajanslarına, prodüksiyon şirketlerine hizmet veren bir firmadır. Sonsuzfon, günümüz koşullarının hızlı çalışma temposunda, kalite ve hız dengesini koruyarak yirmi yıla yakın fotoğrafçılık deneyimini müşterilerinin hizmetine sunan profesyonel bir sanatçının yönetiminde çalışmaktadır. Satış ve pazarlamaya yönelik çalışmaları marka destekleyici çekimler, kata
Alaettin K.

Alaettin K.

Ürün ve Katalog Fotoğraf Çekimi · Ataşehir, İstanbul
Ouk yaslardan beri fotografla ilgileniyorum güzel sanatlar lisesi mezunuyum üniversite radyo tv sinema yaklaşık 10 yıldır dizi sinema reklam sektöründe görüntü yönetmeni yardımcılığı yapıyorum boş zamanlarımda bu tarz işler yapıyorum
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Ziba Şihiyeva
Ürün Fotoğraf Çekimi   05/07/2019

Aldığım hizmet son derece profesyonel ve kaliteli idi. Ozan beye sonsuz teşekkürler. Gerçekten işini iyi bilen bir sanatkar. Tekrar profesyonel çekime ihtiyacım olursa kesinikle DNS Atölyeyi tercih ederim.

         
Irem Karapazar
Ürün Fotoğraf Çekimi   17/06/2019

Ozan Bey çok kibar, işine önem veren ve titiz iş yapan biri. Kesinlikle kendisiyle çalışmaktan çok memnun kaldım, çok teşekkür ederim.

         
Erhan Vural
Ürün Fotoğraf Çekimi   28/05/2019

Emre Bey işine hassasiyetle yaklaşıyor. Ürünlerimizin çekimi esanısında karşılıklı olarafikir telakkisinde bulunduk. Herkesin ürün çekimi yaptığı fakat başarılı olamadığı işlemlerin üstesinden geldi. Bize şunu da göstermiş oldu: Uygun fiyat ve profesyonel işçilik aynı karede buluşabiliyor. Emeği için sonsuz teşekkürler.

         
HAMİN BEKTAŞ
Ürün Fotoğraf Çekimi   12/03/2019

İşinin ehli bir arkadaşımız. Acelemiz vardı gece gündüz demeden çalıştı bitirdi, çokta güzel oldu eline emeğine sağlık. Herkese tavsiye ederim düşünmeden çalışabilirsiniz

         
Ürün Fotoğraf Çekimi   21/09/2018

Ziya Bey son derece ilgili ve işini titizlikle yapıyor. Çözüm odaklı ve samimi yaklaşımından dolayı uzun süre birlikte çalışmayı umuyoruz.

         
Anıl Tek
Ürün Fotoğraf Çekimi   16/07/2018

İsimde Profosyonel Mûşteri Hizmeti Gayet İyi. İsleri Eksiksiz Teslim Etti.Cekimler Gayet Güzel Ve Profosyoneldi. Teşekkürler Hakan Bey.

         
Ferhat Kurt
Ürün Fotoğraf Çekimi   24/03/2018

Aykut Bey ile 2 tam gün boyunca ürün kataloğumuzu oluşturmak için çalıştık. Tüm çalışma süreci boyunca son derece sabırlı ve güleryüzlüydü. Çekim sonrası katalog fotoğraflarını teslim edeceğini belirttiği zamanda ve kalitede teslim etti. Kesinlikle tekrar çalışmak isterim.

         
Ürün Fotoğraf Çekimi   07/02/2018

Fobos Stüdyo da Emre Beyden aldığımız hizmetten son derece memnun kaldık.İsteklerimizi titiz ve eksiksiz bir şekilde yerine getirdi.Kendisinden memnun kalacağınıza eminim.Zorlu takı fotoğraflarını çekerken son derece saygılı ve sabırlı yaklaşımıyla bizim beğenimizi kazandı.Kendisine buradan tekrar teşekkür ederiz.Tekrar çalışmak ümidiyle.

İlçe İlçe Ürün Fotoğraf Çekimi
Ürün Fotoğraf Çekimi hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz