En İyi 10 Ataşehir İstanbul Video Düzenleme Montaj Kurgu

4 Video Düzenleme Montaj Kurgu Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Ataşehir civarında 101 Video Editörü hizmet vermeye hazır.

4 TEKLİF AL
İlker Y.

İlker Y.

Video Editörü Düzenleme Montaj Kurgu · Ataşehir, İstanbul
Merhaba, Video Edit,Düzenleme,Fotoğraf,Kurgu ve Montaj işinde kendime güveniyorum yaptığım bir çok projede başarılı oldum. 18 Yaşında öğrenciyim çalışmayı seviyorum sizlere yardımcı olmaktan ve yaptığım işi başarılı bir şekilde sonlandırmaktan gurur duyarım benimle çalışmak isterseniz hemen iletişime geçebilirsiniz :)
Asia Minor Films

Asia Minor Films

Video Editörü Düzenleme Montaj Kurgu · Ataşehir, İstanbul
İstanbul merkezli yapımevi. Showreel : https://vimeo.com/365589492 www.asiaminorfilms.com www.vimeo.com/asiaminorfilms
İbrahim Ç.

İbrahim Ç.

Video Editörü Düzenleme Montaj Kurgu · Ataşehir, İstanbul
Düzenlenmesini istediğiniz film, kısa film,klip, reklam, düğün v.b. tüm videolarınız için kaliteli ve uygun fiyatlı hizmet verilir.
Post49 .

Post49 .

Video Editörü Düzenleme Montaj Kurgu · Ataşehir, İstanbul
Video klip, Reklam, Tanıtım ve Art film videolarınız için kurgu montaj ve Color Grading hizmeti vermekteyiz.
Atalay production

Atalay production

Video Editörü Düzenleme Montaj Kurgu · Maltepe, İstanbul
Tüm Türkiye'de hizmet vermek üzere kurulmuş bir firmadır. Atatürk Üniversitesi Radyo TV Programcılığı mezunuyum. Kurgu montaj hizmeti ve yanında reklam tanıtım gibi işleri de yapmaktayım.
Sabahattin Ç.

Sabahattin Ç.

Video Editörü Düzenleme Montaj Kurgu · Kadıköy, İstanbul
Kaliteli hizmet vermek ve müşterinin memnuniyeti benim için her şeyden daha önemli. Video düzenleme ve kurgu-montaj dışında, video tasarım ile ilgili her alanda yardımcı olabilirim. Tanıtım, özel gün klibi, öğrenci ödevleri, eğitim projeleri, intro, hareketli logo, anime yazılar, youtube ve instagram videoları. kısaca video ile ilgili her konuda yardımcı olabilirim. Adobe Promiere Pro, Davinci Resolve, Final Cut, Edius, Adobe After Effect, Adobe Photoshop, Adobe Bridge gibi programları profesy
Hakan D.

Hakan D.

Video Editörü Düzenleme Montaj Kurgu · Kadıköy, İstanbul
Merhabalar, sektörde 15 yıla yakın bir deneyimle reklam filmleri, video klipler, tanıtım filmler ve youtube içerikleri üretip çekmekteyim. Aynı zamanda profesyonel editörüm. linkten güncel işlerimi inceleyebilirsiniz. sevgiler vimeo.com/hakandemirfilms https://www.imdb.com/name/nm6820931/
Ayda A.

Ayda A.

Video Editörü Düzenleme Montaj Kurgu · Ataşehir, İstanbul
Yaklaşık 5 yıldır video kurguluyorum, Sony Vegas 13, Final Cut Pro ve Adobe Premiere Pro ile çalışıyorum. Ekte bulunan fotoğraftaki yaklaşık 150.000 kişi tarafından beğenilmiş videom portfolyomun en değerli parçalarından. Yine aynı kanalda bulunan bir diğer videoda ise hayalgücümü ve kurgulama yeteneğimi görebilirsiniz.
Asil D.

Asil D.

Video Editörü Düzenleme Montaj Kurgu · Ataşehir, İstanbul
Videolarınızı profesyonel kurgularla harika kliplere çevirebilirim. Birçok kurgu programını ileri düzeyde kullanmaktayım. Birçok firmanın kısa tanıtım videolarını çekip kurgulamaktayım.Ankara da reklam ajansında prodüksiyon yönetmeniyim.Uygun fiyata sınırsız revize isteğiyle çalışıyorum.
Yasin A.

Yasin A.

Video Editörü Düzenleme Montaj Kurgu · Ataşehir, İstanbul
Şu an ulusal bir kanalda tanıtım ve kurgu işleri yapıyorum.Daha önce ise haber kanallarında kurgu işleri, ve özel tasarım videoları hazırladım
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Hilal Özcan
Video Düzenleme Montaj Kurgu   27/05/2020

Merhabalarrr vlogum için montaj,kurgu, düzenlemesini yapabilen birini arıyorken nedim bey i buldum. Sadece ne istediğimi sordu ve herşeyi tamamen istediğim gibi tek seferde yaptı tekrar düzeltme istememe bile fırsat kalmadı. Ve bunları en hızlı şekilde tamamlayıp teslim etti. Herkese tavsiye ederim.

         
Sercan Bostancı
Video Düzenleme Montaj Kurgu   03/05/2020

Çok memnun kaldım. tam anlamıyla ne istediğimi anlayıp isteğimin ve beklentimin çok üzerinde beklediğimden daha kısa sürede projemi teslim etti. Kesinlikle tavsiye ederim.

         
Defne Karaali
Video Düzenleme Montaj Kurgu   17/04/2020

Çok hızlı edit yapıp gönderiyor , bu zor zamanda bile hızlı bir şekilde yapıp gönderdi Kendisi çok tatlı bir insan iyi kide tanıştım dedirten biridir

         
Levent Levent
Video Düzenleme Montaj Kurgu   23/03/2020

Furkan Mergen Çok Genç ve Zeki Özel Bir Yetenek. Küçük bir işle ilgili kendisi ile Buradan tanıştık Bize Çok seri ve Doğru Şekilde Yardımcı Oldu Saygısı ve Efendiliği ile de Ayrca Çok takdirimizi topladı . MADDİYATTAN ziyade Yaptığı işin kalitesine yapacağı işlerle TECRÜBE kazanmaya bakan Geleceği çok parlak bir Kardeşimiz. Ona fikrinizi vb Anlatmanız Yeterli Öyle işini yalandan yapan ,mıymıylanan ,Boş konuşanlardan Abartı yapanlardan Yüksek Fiyat Çekenlerden değil ! İşini Hevesle Doğru ve Tecrübe Kazanmak Adına Yapan Bir Genç. ona anlattığınız işle ilgili en kısa sürede bir Hazırlık vb şeyleri göreceksiniz Birlikte Yapacağınız Revizelerlede En Kısa ve Doğru Şekilde Sonuca Ulaşırsınız Güzel Ülkemizde Böyle Zeki Ahlaklı Hevesli Genç Yeteneklerimizin Çoğalması Dileğiyle....

         
Alper Esen
Video Düzenleme Montaj Kurgu   04/02/2020

Hikmet bey sizin istediğinizden bir değil birkaç fazlasını size verecektir. kaliteli iş için hiç düşünmeden çalışabilirsiniz.Ben zor beğenen birisi olarak şahsen çok memnun kaldım. Bundan sonrada kendisiyle sürekli olarak çalışacağım.

         
Şule Kömürcü
Video Düzenleme Montaj Kurgu   15/01/2020

Veysel Bey ekstra özenle kısacık sürede çok iyi bir kısa film montaj işi çıkardı ve günümü kurtardı !İ lk defa burada birinden bu kadar kaliteli ve başarılı hizmet aldım. Minnettarım kendisine :)

         
Video Düzenleme Montaj Kurgu   16/12/2019

Çok acil bir işimde başarılı bir iş çıkardı. Sizi yarı yolda bırakmaz. Çalışılabilecek bir kişi. Tanışmanızı tavsiyeye ederim.

         
Ali Erkorol
Video Düzenleme Montaj Kurgu   18/11/2019

Barış ile çalışmak çok keyifliydi... Çalışmaya zamanında geldi... talep ettiğimiz tüm detayların videolarını ve fotoğraflarını çekti...insanların olduğu bir çekim yaptık ve kişiler ile iletişimi gayet pozitifti... bizden kaynaklanan bir nedenden dolayı ikinci kez gelmeyi kendi teklif etti... işin doğru yapılması için gereğini yerine getiren bir yapısı var... Eğitimli ve tecrübeli olduğu için işi verirken endişe etmedim... sağolsun yanılmadığımı kanıtladı.... videonun kurgusuda harika oldu... tekrar video çekimim olduğunda kesinlikle ilk arayacağım kişi...👍

Popüler Video Düzenleme Montaj Kurgu Bölgeleri
Video Düzenleme Montaj Kurgu hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz