En İyi 10 Ataşehir Yüzme Dersi | Armut

En İyi 10 Ataşehir İstanbul Yüzme Dersi

4 Yüzme Dersi Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Ataşehir civarında 33 Yüzme Özel Ders Öğretmeni hizmet vermeye hazır.

4 TEKLİF AL
Faruk İ.

Faruk İ.

Yüzme Dersi · Ataşehir, İstanbul
2010 yılından itibaren profesyonel antrenör, Birçok madalya ve kupaya sahip halen aktif açıksu ve maraton yüzücüsü. Hedef kitle; Yüzme bilmeyenler, teknik yüzmek isteyenler, Boğaz yüzme elemelerini geçmek isteyenler, Master yüzücü adayları ve her türlü özel ve grup yüzücüler.4’yaştan itibaren tüm yaş grupları. Türkiye Yüzme Federasyonu teknik kurul üyesi, 2017’Eylülünde MANŞ Denizini takım halinde duble yüzerek ilki gerçekleştiren ve rekor kıran takım yüzücüsüdür. Lütfen iletişime geçiniz.
Harun G.

Harun G.

Yüzme Dersi · Ataşehir, İstanbul
Dumlupınar Üniversitesi Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu / Beden Eğitimi ve Spor Öğretmenliği bölümünden mezunum.Dört yıllık Üniversite hayatım boyunca aklımda olgunlaşan yüzme branşında ihtisaslaşma düşüncesi,İstanbul a dönmemle birlikte netlik kazandı.Bu düşünceyle çeşitli yüzme okullarında çalıştım ve bilgi birikimimi arttırarak mesleki uzmanlığımı edindim.Şuanda da İlk Adım Yüzme Okulunda (Maltepe /Fındıklı -KentPlus Centrium) ve Çekmeköy Erdem Kolejinde Yüzme Eğitmenliği yapmaktayım.
Serkan  E.

Serkan E.

Yüzme Dersi · Ataşehir, İstanbul
Her yaş için özel ve grup dersleri için lütfen iletişime geçiniz Otizm , down sendromu , özel öğrenim gereksinimli tüm bireyler için 1 e 1 özel dersler Tüm hocalarımız alanında uzman kişilerdir Yüzme, vücudunuzun endorfin salgılamasını artırarak yoga ve meditasyonun yarattığı ölçüde bir rahatlama yaratır, stresten arındırır. Rahat bir gece uykusunu garanti eder ⚡️ Yüzmenin sağlık açısından faydalarını hepimiz biliyoruz. ~ Yüzme; 🏊🏻‍♂️ Kas ve kemik gelişinini hızlandırır, 🏊🏻
Oğuzhan A.

Oğuzhan A.

Yüzme Dersi · Ataşehir, İstanbul
Sporun en temel ve en eğlenceli branşlarından birisi olan yüzme branşında kendimi geliştirmek için 2014 yılında şahsım adına büyük bir adım atarak aldığım antrenörlük eğitimim neticesinde çeşitli kurumlarda sezon ve uzun vadeli programları yetişkin, çocuk ve orta yaş bireyler ile özel ve grup dersleri uyguladık.
Gokhan Z.

Gokhan Z.

Yüzme Dersi · Ataşehir, İstanbul
Doğuştan içgüdüsel olarak yapabildiğimiz yüzme ve su üzerinde durma durumunu vücudunuza doğru hareketlerle hatırlatıp, su korkusu olanların korkularını beraber yeniyoruz. Kısa sürede doğru eğitim ve basamaklama ile yüzme öğrenmek istiyorsanız iletişime geçin.
Mert K.

Mert K.

Yüzme Dersi · Ataşehir, İstanbul
Sakarya Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi mezunuyum. 2. kademe yüzme antrenörüyüm. İki senedir küçük yaş ağırlıklı olmak üzere yüzme dersleri veriyorum. İki senelik deneyim ve tecrübeme güveniyorum ve taleplerinizi bekliyorum.
Gizem D.

Gizem D.

Yüzme Dersi · Ataşehir, İstanbul
Merhabalar , 8 sene lisanslı profesyonel yüzme geçmişimle birlikte 1.kademe antrenör belgesine sahibim . Çoçuklara ve yetişkinlere özel yüzme dersi veriyorum .
Vildan Kivanc W.

Vildan Kivanc W.

Yüzme Dersi · Beyoğlu, İstanbul
Herkes yüzme öğrenebilir , yeterki iyi bi rehberi olsun. Su korkusu konusunda uzmanlaşmış yüzme hocalarimiz 10 yıllık tecrübelerini sizle paylaşmak için hazır. Willy Yüzme Okulu
Berk C.

Berk C.

Yüzme Dersi · Ataşehir, İstanbul
Merhabalar, İstanbul Ataşehirde ikamet etmekteyim. 2009 dan bu yana çeşitli klüp ve okullarda yüzme antrenörlüğü yapıyorum ve aynı zamanda beden eğitimi öğretmeniyim. Özel ders ve grup yüzme dersleri konusunda 3 yaşından itibaren her yaş grubuna (çocuk-yetişkin) ders vermekteyim. Derslerimizi kendi oturduğunuz sitenin havuzunda veya ortak lokasyon olarak belirlediğimiz ilçeye yakın olan bir havuzda yapabiliriz. Derslerimiz sistematik bir şekilde ilerlemektedir. Başlangıç seviye
Emre D.

Emre D.

Yüzme Dersi · Ataşehir, İstanbul
Emre Demirtaş; Düzce üniversitesi spor bilimleri fakültesi antrenörlük mezunuyum. Kıdemli 3 üncü kademe yüzme antrenörüyüm. 4 stil profesyonel yüzme öğrenme. ***Sudan korkma,bogulma tehlikesi yaşayanlar,skolyoz,kifoz,bel ve boyun fıtığı rahatsızlığı olanlar için birebir özel derslerimiz mevcuttur.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Yeşim Güven
Yüzme Dersi   12/07/2019
gallery thumbnail

Furkan bey ile çalışmaktan çok memnun kaldım. 5 yaşındaki kızım 4. Ders itibari ile yüzmeye başladı. İlgi ve alakasından dolayı Furkan hocama çok teşekkür ediyorum kendisi gerçekten işini layığıyla yapıyor. Bilgi ve motivasyonu ile çok eğelenceli ve öğretici bir ders oldu.

         
Filiz Göndelen
Yüzme Dersi   06/07/2019
gallery thumbnail

6 Yaşındaki kızımız sayesinde cenk bey ile tanışma fırsatımız oldu. Oldukça yoğun bir su korkumuz olmasina rağmen bunu cenk hoca ile aştık ve gayet güzel ilerliyoruz. Kendisi hem disiplinli hem tatlı dille yaklaşan mükemmel biridir. Biz kendisini iyi ki tanıdık diyoruz ve gönül rahatlığı ile herkese tavsiye ediyoruz.

         
Serdar Bayram
Yüzme Dersi   26/06/2019

İlgisi ve profesyonelliği bakımından çok memnun kaldım. Sabırlı ve güler yüzüyle güven veriyor. Kesinlikle bu işte uzman diyebilirim. Aklınıza hiçbir şüphe olmadan başlayabilirsiniz.

         
Aysun Akgün
Yüzme Dersi   25/06/2019

Cenk bey bu konuda gerçekten çok deneyimli.Çocuğunuzla uyumlu ama bir o kadar söz dinleten bir yüzme hocası.Kızım sınırlı zaman diliminde gerçekten iyi bir ilerleme kaydetti ve şimdi yüzebiliyor ve 5 yaşında.Armut.com ve Cenk beye tekrar çok teşekkür ediyorum.

         
Arif Balmuk
Yüzme Dersi   17/06/2019
gallery thumbnail

Eşimle birlikte kendimizde çok büyük bir eksiklik olarak gördüğümüz yüzme öğrenme konusunda bir karar aldık ve özel ders için araştırmalara başladık. armut.com hoca bulmamızda çok büyük rol aldı ve yapılan güzel yorumlardan Doruk hocayla tanışma fırsatımız oldu. iyiki de tanımışız Doruk hocayı, işinde başarılı, tecrübeli ve sabırlı bir eğitimci kendisine çok teşekkür ediyoruz.

         
Rüstem Altıntaş
Yüzme Dersi   07/06/2019

Su korkumu çok rahat bir şekilde yenmemi sağladı. Sayesinde yüzmeyi öğrendim. İnsanı cesaretlendirmesi de güzel

         
Fadime Sözer
Yüzme Dersi   30/05/2019

Mahmut bey sakin,güvenilir,soğukkanlı ,bilgili ve disiplinli..benim için önemli olan korku ve kaygımla başetme konusunda gösterdiği anlayış ve destekti.bire bir derste gösterdiği ilgi için teşekkür ediyorum tekrar.

         
Ergün GENÇAY
Yüzme Dersi   23/05/2019

Kızım Halen devam etmekde olup yüzme konusunda eğitimi ile Yusuf Hoca nın bu konuda başarılı bulmaktayım çok güzel iletişim sağlamış olup bu durum Kızım a yüzme konusunda faydalı oldu başarılar dilerim

İlçe İlçe Yüzme Dersi
Yüzme Dersi hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz