En İyi 10 Avcılar İstanbul Bilgisayar ve Laptop Tamiri

4 Bilgisayar ve Laptop Tamiri Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Avcılar civarında 51 Bilgisayar Laptop Tamircisi ve Teknik Servisi hizmet vermeye hazır.

4 TEKLİF AL
Ega Bılgısayar

Ega Bılgısayar

Bilgisayar ve Laptop Tamiri · Avcılar, İstanbul
2001 Yılında kurulan Ve Bilgisayar Hizmetleri Sektörüne hizmet veren firmalar arasında yer almaktadır. Sektöre girdiği süreçten itibaren çalışmalarına devam etmektedir. Rekabete değer veren misyonu ile rekabeti fiyat avantajının yanı sıra kaliteli hizmet anlayışını prensip edinmiştir. Müşterilerine rekabet avantajı sağlayan, sektörel çözümlerden iş çözümlerine, servis ve bakım hizmetlerinden network çözümleri ve danışmanlığa kadar geniş bir alanda hizmet veren yenilikçi bir firmadır.
Anet Bilişim Notebook Tamiri Macbook Tamiri

Anet Bilişim Notebook Tamiri Macbook Tamiri

Bilgisayar ve Laptop Tamiri · Avcılar, İstanbul
Anet Bilişim , müşterilerine sahip olduğu tecrübe ve bilgi birikimini kullanarak; Notebook Tamir ve Macbook Tamir hizmeti sunuyoruz. Tüm Notebooklarınız ileri teknoloji cihazlarımız ile kontrol edilerek en kesin çözümü size sunuyoruz. Notebooklarınızın tam bir check –up ile size net fiyat ve doğru yönlendirme yapılarak ilk gün ki gibi kullanabileceksiniz. Firmamız onarımını yaptıkları ürünler konusunda 6 ay garanti vererek orijinal parça ve kaliteli teknik bilgisinin arkasında durmakta
Plusnet Bilgisayar

Plusnet Bilgisayar

Bilgisayar ve Laptop Tamiri · Avcılar, İstanbul
Plusnet Bilgisayar 15 yıldır aynı noktada hizmet veren bilgi teknolojileri firmasıdır. Hizmet alanlarımızı; •Bilgisayar Servis (tablet ve tv dahil) •Notebook Servis •Kurumsal Web Tasarım ( yazılım hizmetleri) •Network altyapı ve kablolama •Güvenlik Sistemleri olarak sıralayabiliriz.
Ega Bilgisayar Yerindebilgisayarservisiniz

Ega Bilgisayar Yerindebilgisayarservisiniz

Bilgisayar ve Laptop Tamiri · Avcılar, İstanbul
2001 Yılınd kurulan Ve Bilgisayar Hizmetleri Sektörüne hizmet veren firmalar arasında yer almaktadır. Sektöre girdiği süreçten itibaren çalışmalarına devam etmektedir. Rekabete değer veren misyonu ile rekabeti fiyat avantajının yanı sıra kaliteli hizmet anlayışını prensip edinmiştir. Müşterilerine rekabet avantajı sağlayan, sektörel çözümlerden iş çözümlerine, servis ve bakım hizmetlerinden network çözümleri ve danışmanlığa kadar geniş bir alanda hizmet veren yenilikçi bir firmadır. Verdiğim
Twos Teknoloji

Twos Teknoloji

Bilgisayar ve Laptop Tamiri · Avcılar, İstanbul
Ispartakule bizimevler 4 çarşıda bulunan twos teknoloji bilgisayar cep telefonu, güvenlik sistemleri satış ve montaj hizmeti vermektedir. Firmamız 2009 yılında kurulmuş geçen süre içerisinde müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutmuştur. Ev ve iş yerlerinizde yerinde servis hizmetimiz mevcuttur. Ispartakule ve Bahçeşehir bölgesine hizmet vermekteyiz.
Erge Teknoloji

Erge Teknoloji

Bilgisayar ve Laptop Tamiri · Avcılar, İstanbul
Web tasarım ve web yazılım hizmetlerindeki bilgisini paylaşmak amacıyla 2000 yılında kurulmuştur. Kuruluşunun ilk yıllarında interaktif hizmetlere önem veren firmamız yıllar geçtikçe portföyüne kattığı her yeni müşterisiyle bilgisini, tecrübesini ve profesyonelliğini arttırarak yola çıktığı günden itibaren bugüne süregelen etik ve kurumsal hizmet anlayışını pekiştirerek 500 ün üzerinde kurumsal müşterisiyle hizmetlerine devam etmektedir. Kurumsal yapılanmasının hedefinde sunmuş olduğu profes
Konak Bilgisayar Hastanesi

Konak Bilgisayar Hastanesi

Bilgisayar ve Laptop Tamiri · Avcılar, İstanbul
17 senedir bu sektörde hizmet vermekteyiz.Kaliteli ve yerinde hizmet anlayışımız ile elektronik cihazlarınızi garantili olarak tamir ve parça değişimlerini gerçekleştiriyoruz.
Sadun  K.

Sadun K.

Bilgisayar ve Laptop Tamiri · Avcılar, İstanbul
Merhabalar ben Sadun Kurt , Şahsi ve profesyonel olarak bilgisayar, laptop tamir / bakım , format ve sıfır-ikinci el isteğe göre piyasanın yarı fiyatına ürün temini yapmaktayım. Sağlam ve temiz işçilik, uygun fiyat garantisini her zaman verebilirim.
Tech M.

Tech M.

Bilgisayar ve Laptop Tamiri · Beylikdüzü, İstanbul
Aracı olmadan, en makul fiyata, kırılan, bozulan laptop veya macbook gibi cihazlarınızı kısa sürede en iyi duruma getirmeye söz veriyorum. Laptop ve Tablet onarımı için evimde bir lab kurdum, gereken tüm profesyonel teçhizatım var. Şuana kadar 10binden fazla laptop ve akıllı telefon onarımı gerçekleştirdim. Cihazınızı tekrar bir araya getirirken, fabrika standartlarında bir hizmet alırsınız. Tanışmak üzere
Prioteknik Bilisim Ve Makine Teknolojileri

Prioteknik Bilisim Ve Makine Teknolojileri

Bilgisayar ve Laptop Tamiri · Avcılar, İstanbul
Bilgi işlem sektöründeki uzun deneyim ve tecrübemizi müşterilerimize daha kaliteli ve zamanında hizmet verebilmek için armut.com üzerinede taşıdık. Tüm bilgisayar teknik servis hizmetlerinin yanında network alt yapı kurulum, internet erişimleri yönetimi ve düzenlenmesinden server kurulumları, sanallaştırma, bulut teknolojileri, sistem güvenliği uygulamaları ile e-fatura ve e-defter alt yapı kurulum ve destekleri ile hizmetinizdeyiz.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
UĞUR ÇAĞLAYAN
Bilgisayar ve Laptop Tamiri   01/06/2020

Ümit usta gerçekten işini biliyor. Sorduğum sorulara net cevaplar aldım. Ben aramasamda tamir sırasındaki gelişmelerden anlık dönüşler yaptı. Tamir sonrası bilgisayarın yazılımsal ve donanımsal performansı üst düzeye çıktı. Ürününüzü teslim edin ve arkanıza bile bakmayın. 👍

         
Enes Sakal
Bilgisayar ve Laptop Tamiri   03/04/2020

kendileri sürecin başından sonuna kadar çok ilgili ve bilgililer çekinmeden bilgisayarınızı gönderebilirsiniz

         
Yağız Ata Dökerel
Bilgisayar ve Laptop Tamiri   25/03/2020

Kemal bey işinde çok iyi ürününüz ve yaptığı tamirin arkasında duran birisi. Corona sebebiyle evimden alıp evime teslim etmesi ayrı incelikti teşekkürler.

         
FATİH ÇİNAR
Bilgisayar ve Laptop Tamiri   18/02/2020

Hasan bey çok hızlı bir şekilde laptopumun sorununu çözdü ve laptopum ilk günki gibi oldu eline emeğine sağlık. Kendisine bu özverili çalışmasından ötürü çok teşekkür ederim.

         
Berke Yıldırım
Bilgisayar ve Laptop Tamiri   21/01/2020

Sorunumu yarım saat gibi kısa bir sürede teşhis edip beni doğru yere yönlendirdiler. Sıkıntım kalmadı. Teşekkür ediyorum.

         
Alim Türkalp
Bilgisayar ve Laptop Tamiri   02/12/2019

İşinin ehli gayet düzgün bir kardeşimiz. Bilgisayarım kendi kendine kapanıyordu. Termal macun ve temizlik yapılmasına müteakip problemim çözüldü. zaten yorumlardan da nasıl biri olduğu ortada. Gönül rahatlığıyla bilgisayarınızı teslim edebileceğimiz biri.

         
Gamze Caylan
Bilgisayar ve Laptop Tamiri   02/11/2019

Aldığım hizmet kusursuzdu. İlgileri deneyimleri fazlasıyla beni tatmin etti. Gerek parça temini için gidip gelmeleri olsun gerek üzerinde var gücüyle uğraşmaları olsun ben son derece memnunum. Bilgisayar tamirinde bu firmaya gözünüz kapalı güvenebilirsiniz.

         
Tayfun Söyler
Bilgisayar ve Laptop Tamiri   22/06/2019

Yasin bey dürüst, işinin ehli, bilgili bir uzman bence.Öncelikle işinin hakkını veriyor sürekli irtibat kurup bilgi veriyor bu benim için çok önemli bi olay bundan sonra teknoloji danışmanım ilan ediyorum kendisini emeğine yüreğine sağlık kardeşim tekrar tekrar teşekkür ediyorum. İyi Çalışmalar .

Bilgisayar ve Laptop Tamiri hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz