En İyi 10 Avcılar İstanbul Freelance Programcı

4 Freelance Programcı Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Avcılar civarında 110 Freelance Programcı (Yazılımcı) hizmet vermeye hazır.

4 TEKLİF AL
Sezer U.

Sezer U.

Freelance Programcı (Yazılımcı) · Avcılar, İstanbul
Trakya Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği mezunuyum. Şuanda bir bankada yazılım uzman yardımcısı olarak çalışmaktayım. Ağırlıklı olarak web ve mobil uygulamalar üzerine çalışmaktayım.
Emre A.

Emre A.

Freelance Programcı (Yazılımcı) · Avcılar, İstanbul
En iyi tanıtım yapmış olduğumuz işlerdir. Bende kısa bir özetle yapmış olduğum işleri ve tecrübelerimi yazdım . YAZILIM .Entity Framework Linq To Sql .C# .ASP.NET .VB.NET .ADO.NET .WCF-Web Services .JavaScript- Jquery-Css .Tfs ve Svn NODE.JS Sockect I.O Programming DATABASE .Oracle Server (PL-SqI) .MsSql Server 2005 2008 (T-Sql) .MySql Server SERVER Microsoft Server 2003 2008 2012 yönetimi Yazılım Uzmanı Yeni geliştirme projelerim www.ikinciyeni.com - Açık arttırma usülü ihale projesi www.tt
Coşkun C.

Coşkun C.

Freelance Programcı (Yazılımcı) · Avcılar, İstanbul
Beykent Üni. Tam Burslu Bilg. Prog. mezunuyum.suan İst. Üniv. Bilg. Müh(İkinci Öğretim) de okuyorum. Daha önce freelance olarak K12 Bilişim de 10 ay kadar çalıştım.Burada asp.net ve t-sql kullanarak otomasyon sisteminin geliştirilmesine yardımcı oldum ve c# ile masaüstü uygulamaları yazdım.Bir diğer iş tecrübemde; Ziraat Teknoloji de 9 ay çalıştım.Burada c# ve pl/sql kullanarak Ziraat Bankasın da kullanılan programın geliştirilmesinde çalıştım.Mühendislik okumak için buradaki işimden ayrıldım
Salih K.

Salih K.

Freelance Programcı (Yazılımcı) · Avcılar, İstanbul
Platform bağımsız (.NET & JAVA) kurumsal çalışma deneyimleriyle sizlerin web ve masaüstü yazılım ihtiyaçlarınıza çözümler üretebilecek sektörün içinde yetişen, alanında uzman yazılım geliştirici Salih KARAHAN; uygulamalarınızı SOLID ve OOP prensipleri çerçevesinde platformdan bağımsız olarak size özel olarak geliştirmektedir.
Emrah O.

Emrah O.

Freelance Programcı (Yazılımcı) · Avcılar, İstanbul
3 yıla yakındır tecrübeye sahibim. İstanbul Üniversitesi Teknokentte özel bir firmada yazılım uzmanı olarak görevime aktif olarak devam etmekteyim. Ağırlıklı olarak .NET üzerine projeler geliştirmekteyim. Katmanlı mimari konusunda yeterli tecrübeye sahip olduğumu düşünüyorum. Servis katmanı ve web katmanı olarak iki taraftada çalışmalar yürütüyorum. Kullandığım Teknolojiler : C#.NET, ASP.NET MVC, jQuery, MsSQL, Bootstrap 3, DevExpress, Stimulsoft, Restfull, Json
Fatih M.

Fatih M.

Freelance Programcı (Yazılımcı) · Avcılar, İstanbul
Solid prensiplerine ve kurumsal çatı altında web uygulamaları. Native android ve ios uygulamalarınızın kaliteli bir şekilde geliştirebilecek yazılımcı arıyorsanız lütfen iletişime geçiniz.
Ercan K.

Ercan K.

Freelance Programcı (Yazılımcı) · Avcılar, İstanbul
Merhaba ben Ercan. Bilgisayar mühendisiyim. Yazılımın birçok alanında çalışma deneyimlerim oldu C,C++,C#,java ve Andorid uygulama geliştirmede ama en sonunda PHP Laravel Framework ile Web Programlar geliştirmeye ve bu alanda uzmanlaşmaya karar verdim. Çünkü sadece bir alana odaklanmak o alanda uzmanlaşmak için daha verimli olur düşüncesindeyim. Full Stack Developer olarak freelance çalışıyorum. Web siteleri , E-ticaret Siteleri , Blog ve Otomasyon Sistemleri geliştiriyorum.
Emre Ş.

Emre Ş.

Freelance Programcı (Yazılımcı) · Avcılar, İstanbul
İşime ve çalıştığım kişiye saygı duyarım ve de karşımdakinden saygı beklerim. Projeyi yarım bırakmam.Zararıma olsa da mutlaka tamamlarım. Projenin her adımında feedback sunarım. Aklıma gele fikirleri önermeyi,projeye bir şeyler katmayı severim. Ancak benim için projenin sahibinin fikirleri esastır. Revizyonların suyunun çıkmasını sevmem. Ölü fiyat dayatanları sevmem. İyi iş,iyi kazanç.İş anlayışım budur.
Ayhan Y.

Ayhan Y.

Freelance Programcı (Yazılımcı) · Avcılar, İstanbul
Logo,Eta,Mikto ticari programlarına entegrasyon yapmaktayım. Aynı zamanda Bu programlar ile tam uyumlu çalışam .Net ortamında mobil sistemler geliştirmekteyim.
Can A.

Can A.

Freelance Programcı (Yazılımcı) · Avcılar, İstanbul
Bilgisayar mühendisliği 3.sınıf öğrencisiyim. java, c ve c# yazılım dillerini biliyorum. .Net ve JSF ile web sitesi tecrübem var veri tabanı olarak mssql kullanıyorum.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Freelance Programcı   20/07/2019

Otomasyon sistemine benzer Bi program kurdurdum her sorunumla birebir ilgilendi güzel bir çalışma elde ettik kendisine teşekkür ederim.

         
Aysel Keskin
Freelance Programcı   06/05/2019

Oldukça uzun süren bir çalışma için sabırlı, iyi niyetli ve profesyonel yaklaştılar. Taleplerimize yanıt verebilmek için ellerinden gelen her şeyi yaptılar. Hızlı, profesyonel ve iyi bir ekip olarak yer aldılar karşımızda. Oldukça memnun kaldım.

         
Mutlu Çimener
Freelance Programcı   06/03/2019

neyin ne olduğunu ,nasıl olması gerektiğini detaylıca anlattı. Merak ettiğim her şeyi sabırla cevap verdi arkadaş.Kafamdaki kuşkuları yok etti teşekkür ederim.

         
Eren Ozdemir
Freelance Programcı   12/02/2019

İşini iyi ve zamanında yapıyor, deneyimli ve işinin ustası. Proje ile ilgili sürekli iletişim halinde.

         
Ozan Karahan
Freelance Programcı   20/12/2018

Murat Bey uyumlu, yetenekli ve çözüm odaklı bir iş arkadaşı. Kendisi ile çalışmış olmaktan son derece memnunum.

         
Mehmet AKDAĞ
Freelance Programcı   04/12/2018

Kendisini ilk önce oğlumuza verdiği matematik dersi için tanıma firsatim oldu. Ders aralarında sohbetlerden yazılım ile uğraştığını öğrendim. Kendin için bir logo ve exlede makro ile tablo hazırlamak üzere anlaştık. Her zaman ki gibi zamanında geldi ve çok güzel bir logom ve Excel de yaptığı makro sayesinde binlerce verinin içinden istediğim tabloyu 30 saniyede yapıyorum.Kendisine bu vesileyle teşekkür ederim. Ihtiyacı olan kişilere şiddetle öneririm.

         
Bora Sayar
Freelance Programcı   01/09/2018

Erkin Bey güvenilir, alanında uzman ve bir çok konuda tecrübeli bir kişi. Daha önce kendisi hakkında duyumlarım vardı ve gördüm ki yaptığı işte kaliteye önem veriyor. Bundan sonra uzun bir süre beraber çalışacağız gibi duruyor. Her şey için teşekkürler.

         
Ahmet Emrah Yesilbagli
Freelance Programcı   04/05/2018

Hüseyin bey son derece ilgili ve probleme odaklı, problemimi çok iyi anlayıp sorunumu çok kısa sürede yazdığı yazılımla giderdi.

Freelance Programcı hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz