En İyi 10 Avcılar İstanbul Freelance Programcı

4 Freelance Programcı Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Avcılar civarında 128 Freelance Programcı (Yazılımcı) hizmet vermeye hazır.

4 TEKLİF AL
Bengü D.

Bengü D.

Freelance Programcı (Yazılımcı) · Avcılar, İstanbul
İstanbuk teknik üniversitesi TMDK-keman 2014 yılında bölümünden mezun oldum. 18 yıldır aktif olarak keman çalmaktayım. Küçük bir oda orkestrasında yer almaktayım.
Yunus K.

Yunus K.

Freelance Programcı (Yazılımcı) · Beylikdüzü, İstanbul
Yazılım Mühendisiyim. Yaklaşık 8 yıldır uygulama geliştiriyorum. Web, mobil, masaüstü teknolojilerde size çeşitli teknolojilerde hizmet verebilirim. Fullstack olarak çalışıyorum. İş büyüklüğüne göre ekip oluşturuyorum. Size veya firmanıza istediğiniz özelliklerde profesyonel uygulamalar geliştirebilirim.
Akıncan D.

Akıncan D.

Freelance Programcı (Yazılımcı) · Avcılar, İstanbul
Merhabalar ben Akın, 6 yılı aşkın süredir yazılım ile uğraşmaktayım. Müşterilerime dost gözüyle bakmakta ve elimden geldiğince onlara %100 memnun etmeye çabalamaktayım. Modern tasarımlar gelişmiş teknolojiler kullanarak sizlere profesyonel çözümleri cüzi fiyatlara sunmaktayım. Sizleri internette öncü bir firma olma doğrultusunda yola çıkarıyorum. Proje teslim edildikten sonra yine her türlü ekleme çıkarma ve desteği sağlamaktayım. Bu yolda sizlerle beraber çalışmaktan mutluluk duyarım. ✧ 6 y
Onder B.

Onder B.

Freelance Programcı (Yazılımcı) · Avcılar, İstanbul
1997 yılında İstanbul Üniversite si bilgisayar mühendisliği bölümünden mezun oldum. 2009 yılında aynı Üniversite de mba Master Yaptım yaklaşık 15 yıl eğitim Sektöründe IT yöneticiliği Yaptım Yaklaşık 10 yıl ASP.net, vb.net ve mssql ile yazılımlar geliştirdim. Microsoft tarafında devexpress ve infragistics frameworkler ile çalıştım. Hemen hemen her iş Sürecinde yazılım geliştirdim. (eğitim , ik, finans ve bütçe , Satınalma , demirbaş vs) Son yıllar php , mysql ile geliştirmeler yapıyorum. Mob
Sezer U.

Sezer U.

Freelance Programcı (Yazılımcı) · Avcılar, İstanbul
Trakya Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği mezunuyum. Şuanda bir bankada yazılım uzman yardımcısı olarak çalışmaktayım. Ağırlıklı olarak web ve mobil uygulamalar üzerine çalışmaktayım.
Emre A.

Emre A.

Freelance Programcı (Yazılımcı) · Avcılar, İstanbul
En iyi tanıtım yapmış olduğumuz işlerdir. Bende kısa bir özetle yapmış olduğum işleri ve tecrübelerimi yazdım . YAZILIM .Entity Framework Linq To Sql .C# .ASP.NET .VB.NET .ADO.NET .WCF-Web Services .JavaScript- Jquery-Css .Tfs ve Svn NODE.JS Sockect I.O Programming DATABASE .Oracle Server (PL-SqI) .MsSql Server 2005 2008 (T-Sql) .MySql Server SERVER Microsoft Server 2003 2008 2012 yönetimi Yazılım Uzmanı Yeni geliştirme projelerim www.ikinciyeni.com - Açık arttırma usülü ihale projesi www.tt
Coşkun C.

Coşkun C.

Freelance Programcı (Yazılımcı) · Avcılar, İstanbul
Beykent Üni. Tam Burslu Bilg. Prog. mezunuyum.suan İst. Üniv. Bilg. Müh(İkinci Öğretim) de okuyorum. Daha önce freelance olarak K12 Bilişim de 10 ay kadar çalıştım.Burada asp.net ve t-sql kullanarak otomasyon sisteminin geliştirilmesine yardımcı oldum ve c# ile masaüstü uygulamaları yazdım.Bir diğer iş tecrübemde; Ziraat Teknoloji de 9 ay çalıştım.Burada c# ve pl/sql kullanarak Ziraat Bankasın da kullanılan programın geliştirilmesinde çalıştım.Mühendislik okumak için buradaki işimden ayrıldım
Ufuk A.

Ufuk A.

Freelance Programcı (Yazılımcı) · Avcılar, İstanbul
İhtiyacınız olan projeler C#, Asp.Net, OOP, MVC, EntityFramework, Web API, Javascript, Jquery, AngularJS, Html5 Css3 ile web uygulamaları, masaüstü uygulamaları, siteleriniz için mobil servisler yazabiliriz. Ayrıca size özel bilgisayar, yazılım, donanım, danışmanlık hizmetleri de verebiliriz.
Salih K.

Salih K.

Freelance Programcı (Yazılımcı) · Avcılar, İstanbul
Platform bağımsız (.NET & JAVA) kurumsal çalışma deneyimleriyle sizlerin web ve masaüstü yazılım ihtiyaçlarınıza çözümler üretebilecek sektörün içinde yetişen, alanında uzman yazılım geliştirici Salih KARAHAN; uygulamalarınızı SOLID ve OOP prensipleri çerçevesinde platformdan bağımsız olarak size özel olarak geliştirmektedir.
İbrahim K.

İbrahim K.

Freelance Programcı (Yazılımcı) · Avcılar, İstanbul
Bligisayar Mühendisinin: .Net, C++, Pentest (Sızma testleri) v.s ile ilgili ders ve proje hizmeti vermekteyim.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Ayse Kiraz
Freelance Programcı   07/07/2020

Halil Beye gözünüz kapali guvenebilirsiniz gercekten tecrubesi ve kalitesi ile mukemmel yazilimci :)

         
Bilal Açıkel
Freelance Programcı   28/05/2020

Aldığı işi zamanında ve gereklerine uygun bir şekilde tamamlayan bir profesyonel , sizlerle iletişimde bulunarak projenizi isteklerinize uygun bir şekilde yönlendiriyor, kesinlikle tavsiye ederim.

         
Alican Yılmaz
Freelance Programcı   10/03/2020

Bu piyasada Emre bey gibi işini seven, dürüst çalışan insanları görmek çok güzel, çalıştığıma çok memnun oldum, projemde kaydedilen önemli aşamalarda bilgilendirmeleri , her istediğime hızlı ve çözüm odaklı cevapları , tecrübesi ve bilgisiyle çok güzel bir iş çıkardığı için kendisine çok teşekkür ediyorum, diğer işlerimde kendisiyle çalışmak isterim.

         
İbrahim Gelgeç
Freelance Programcı   15/02/2020

Güzel bir otomasyon sistemi yaptı her isteğime doğru yanıt verildi ve tam istediğim gibi hem profesyonel hemde çok hızlı bir zamanda teslim etti kurumsal firmalara para kaptırmayın teşekkür ederim emre

         
Freelance Programcı   07/02/2020

hakan bey işinde Başarılı işinin hakkını veren bir arkadaş vermiş olduğu tarihte işi teslim etti Kendisine bir kez daha teşekkür ederim

         
Sencer Çalış
Freelance Programcı   26/01/2020

Tekin Bey çok titiz ve yaptığı işin hakkını vermeye çalışan bir insan. Müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutuyor. Kendisiyle çalışmaktan çok memnun kaldım ve herkese tavsiye ederim.

         
Freelance Programcı   20/07/2019

Otomasyon sistemine benzer Bi program kurdurdum her sorunumla birebir ilgilendi güzel bir çalışma elde ettik kendisine teşekkür ederim.

         
Aysel Keskin
Freelance Programcı   06/05/2019

Oldukça uzun süren bir çalışma için sabırlı, iyi niyetli ve profesyonel yaklaştılar. Taleplerimize yanıt verebilmek için ellerinden gelen her şeyi yaptılar. Hızlı, profesyonel ve iyi bir ekip olarak yer aldılar karşımızda. Oldukça memnun kaldım.

Freelance Programcı hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz