En İyi 10 Avcılar Freelance Programcı | Armut

En İyi 10 Avcılar İstanbul Freelance Programcı

4 Freelance Programcı Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Avcılar civarında 99 Freelance Programcı (Yazılımcı) hizmet vermeye hazır.

4 TEKLİF AL
Akıncan D.

Akıncan D.

Freelance Programcı (Yazılımcı) · Avcılar, İstanbul
Merhabalar ben Akın, 6 yılı aşkın süredir yazılım ile uğraşmaktayım. Müşterilerime dost gözüyle bakmakta ve elimden geldiğince onlara %100 memnun etmeye çabalamaktayım. Modern tasarımlar gelişmiş teknolojiler kullanarak sizlere profesyonel çözümleri cüzi fiyatlara sunmaktayım. Sizleri internette öncü bir firma olma doğrultusunda yola çıkarıyorum. Proje teslim edildikten sonra yine her türlü ekleme çıkarma ve desteği sağlamaktayım. Bu yolda sizlerle beraber çalışmaktan mutluluk duyarım. ✧ 6 y
Mehmet C.

Mehmet C.

Freelance Programcı (Yazılımcı) · Avcılar, İstanbul
Bilişim sektöründe 2013 yılından beri yer alıyorum. Web, masaüstü ve pocked PC tabanlı uygulamalar geliştirmekteyim.
Sezer U.

Sezer U.

Freelance Programcı (Yazılımcı) · Avcılar, İstanbul
Trakya Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği mezunuyum. Şuanda bir bankada yazılım uzman yardımcısı olarak çalışmaktayım. Ağırlıklı olarak web ve mobil uygulamalar üzerine çalışmaktayım.
Emre A.

Emre A.

Freelance Programcı (Yazılımcı) · Avcılar, İstanbul
En iyi tanıtım yapmış olduğumuz işlerdir. Bende kısa bir özetle yapmış olduğum işleri ve tecrübelerimi yazdım . YAZILIM .Entity Framework Linq To Sql .C# .ASP.NET .VB.NET .ADO.NET .WCF-Web Services .JavaScript- Jquery-Css .Tfs ve Svn NODE.JS Sockect I.O Programming DATABASE .Oracle Server (PL-SqI) .MsSql Server 2005 2008 (T-Sql) .MySql Server SERVER Microsoft Server 2003 2008 2012 yönetimi Yazılım Uzmanı Yeni geliştirme projelerim www.ikinciyeni.com - Açık arttırma usülü ihale projesi www.tt
Coşkun C.

Coşkun C.

Freelance Programcı (Yazılımcı) · Avcılar, İstanbul
Beykent Üni. Tam Burslu Bilg. Prog. mezunuyum.suan İst. Üniv. Bilg. Müh(İkinci Öğretim) de okuyorum. Daha önce freelance olarak K12 Bilişim de 10 ay kadar çalıştım.Burada asp.net ve t-sql kullanarak otomasyon sisteminin geliştirilmesine yardımcı oldum ve c# ile masaüstü uygulamaları yazdım.Bir diğer iş tecrübemde; Ziraat Teknoloji de 9 ay çalıştım.Burada c# ve pl/sql kullanarak Ziraat Bankasın da kullanılan programın geliştirilmesinde çalıştım.Mühendislik okumak için buradaki işimden ayrıldım
Gürkan B.

Gürkan B.

Freelance Programcı (Yazılımcı) · Avcılar, İstanbul
Python ve Java dillerinde yazılım geliştiririm. Kod kalitem, Zamanında teslim ve Uygun fiyat ile size iyi bir iş çıkaracağıma inanıyorum.
Salih K.

Salih K.

Freelance Programcı (Yazılımcı) · Avcılar, İstanbul
Platform bağımsız (.NET & JAVA) kurumsal çalışma deneyimleriyle sizlerin web ve masaüstü yazılım ihtiyaçlarınıza çözümler üretebilecek sektörün içinde yetişen, alanında uzman yazılım geliştirici Salih KARAHAN; uygulamalarınızı SOLID ve OOP prensipleri çerçevesinde platformdan bağımsız olarak size özel olarak geliştirmektedir.
Emrah O.

Emrah O.

Freelance Programcı (Yazılımcı) · Avcılar, İstanbul
3 yıla yakındır tecrübeye sahibim. İstanbul Üniversitesi Teknokentte özel bir firmada yazılım uzmanı olarak görevime aktif olarak devam etmekteyim. Ağırlıklı olarak .NET üzerine projeler geliştirmekteyim. Katmanlı mimari konusunda yeterli tecrübeye sahip olduğumu düşünüyorum. Servis katmanı ve web katmanı olarak iki taraftada çalışmalar yürütüyorum. Kullandığım Teknolojiler : C#.NET, ASP.NET MVC, jQuery, MsSQL, Bootstrap 3, DevExpress, Stimulsoft, Restfull, Json
İbrahim K.

İbrahim K.

Freelance Programcı (Yazılımcı) · Avcılar, İstanbul
Bligisayar Mühendisinin: .Net, C++, Pentest (Sızma testleri) v.s ile ilgili ders ve proje hizmeti vermekteyim.
Ercan K.

Ercan K.

Freelance Programcı (Yazılımcı) · Avcılar, İstanbul
Merhaba ben Ercan. Bilgisayar mühendisiyim. Yazılımın birçok alanında çalışma deneyimlerim oldu C,C++,C#,java ve Andorid uygulama geliştirmede ama en sonunda PHP Laravel Framework ile Web Programlar geliştirmeye ve bu alanda uzmanlaşmaya karar verdim. Çünkü sadece bir alana odaklanmak o alanda uzmanlaşmak için daha verimli olur düşüncesindeyim. Full Stack Developer olarak freelance çalışıyorum. Web siteleri , E-ticaret Siteleri , Blog ve Otomasyon Sistemleri geliştiriyorum.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Freelance Programcı   20/07/2019

Otomasyon sistemine benzer Bi program kurdurdum her sorunumla birebir ilgilendi güzel bir çalışma elde ettik kendisine teşekkür ederim.

         
Freelance Programcı   12/05/2019

Yaptığı işten çok memnun kaldım, gerçekten çok iyi bir yazılımcı. Tereddüt etmeden iletişime geçebilirsiniz, tavsiye ediyorum.

         
Aysel Keskin
Freelance Programcı   06/05/2019

Oldukça uzun süren bir çalışma için sabırlı, iyi niyetli ve profesyonel yaklaştılar. Taleplerimize yanıt verebilmek için ellerinden gelen her şeyi yaptılar. Hızlı, profesyonel ve iyi bir ekip olarak yer aldılar karşımızda. Oldukça memnun kaldım.

         
Eren Ozdemir
Freelance Programcı   12/02/2019

İşini iyi ve zamanında yapıyor, deneyimli ve işinin ustası. Proje ile ilgili sürekli iletişim halinde.

         
Demir D
Freelance Programcı   27/11/2018

İşini titizlikle yapan,dikkatli ve çözüm odaklı,sonuca gidebilen en önemlisi güven veren birisi..Kendisine çok teşekkür ediyorum..

         
Alper Saraç
Freelance Programcı   24/11/2018

Tekin hocam eline sağlık, zorlu bir süreci başarılı bir şekilde tamamladık. Yine sizinle proje yapacağım.

         
Bora Sayar
Freelance Programcı   01/09/2018

Erkin Bey güvenilir, alanında uzman ve bir çok konuda tecrübeli bir kişi. Daha önce kendisi hakkında duyumlarım vardı ve gördüm ki yaptığı işte kaliteye önem veriyor. Bundan sonra uzun bir süre beraber çalışacağız gibi duruyor. Her şey için teşekkürler.

         
Bülent Yurt
Freelance Programcı   26/06/2018

Ali işini titizlikle yapan birisi, ona güvenebilirsiniz.Kendisine yardımları ve iyi niyeti için teşekkürler.

Freelance Programcı hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz